PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wydaj 3 000zł w 90 dni płacąc tą 1 specjalną kartą i dostaniesz ZA DARMO tablet Lenovo Tab 2 + etui o łącznej wartości 489 zł

Citibank zorganizował świetną promocję, w której rozdaje tablety Lenovo Tab 2 (+eleganckie etui) KAŻDEMU nowemu klientowi, który wyda ich kartą 3 000 zł w czasie nie dłuższym niż 90 dni – nie ma żadnych losowań, a liczba tabletów jest nieograniczona.

To banalnie prosta promocja, w której na uczciwych warunkach dostaniesz nowiutki sprzęt robiąc codzienne zakupy. Musisz tylko wymienić swoją obecną kartę, na kartę Citibanku i to właśnie jej używać stojąc przy kasie czy płacąc za zakupy w internecie. Zobacz poniżej szczegółowy opis całej promocji:

Krok 1:
Zarejestruj się w promocji
[wykonaj do 1 lipca 2016]

Aby wykonać pierwszy krok wypełnij formularz na stronie promocyjnej: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa/tablet/.

W formularzu polecam zaznaczyć kartę „Citi Simplicity” bo jest w pełni DARMOWA (bez żadnych dodatkowych warunków). Wybierając kartę Mastercard World narażasz się na koszty 18 zł miesięcznie.

Do promocji dołączyć możesz, jeśli nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2014. Dodatkowo każdy uczestnik musi spełniać następujące kryteria:

Osoba prywatna: Wiek minimum 21 lat, Zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy od minimum 3 miesiące. Dochód w wysokości minimum 1200 zł. Firma: Osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat i działać na rynku od minimum 2 lat.

W kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą konsultant, aby dokończyć formalności związane z zakładaniem karty. Po jej aktywacji możesz przejść do realizacji kolejnych kroków promocji:

Krok 2:
Zaloguj się min. 1 raz do bankowości on-line
[wykonaj w 30 dni od zawarcia umowy]

W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty widniejącej na umowie skorzystaj z danych, które otrzymasz od banku logując się do bankowości on-line na stronie https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

Zajmie Ci to ze dwie minuty – tylko tyle trzeba, aby spełnić drugi krok promocji.

Krok 3:
Dokonaj transakcji kartą na kwotę min. 3000 zł
[wykonaj w 3 miesiące od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy]

Po wykonaniu obrotu kartą na kwotę 3000 zł bank wyśle Ci potwierdzenie przyznania tabletu. Otrzymasz je do 14-stego dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków, a później możesz spodziewać się kuriera z nowiutkim tabletem Lenovo Tab 2 i eleganckim Etui GRATIS.

Oczywiście obrót kartą na kwotę 3 000zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące i szybciej odebrać tablet. W promocji liczą się zarówno transakcje internetowe wykonywane kartą jak i normalnie w sklepach i punktach usługowych.

Złotówki do puli promocyjnej można dodatkowo nabijać sobie również opłacając kartą rachunki na bm.pl lub aplikacji sprytnybill.pl. Oczywiście w grę wchodzi również płacenie za paliwo (może dodatkowe bony na paliwo?) czy użycie karty podczas kupowania jakiegoś sprzętu do domu.

Słyszałem również o osobach, które umawiają się ze znajomymi, że zapłacą za ich sprzęt (lub inne większe zakupy np. meble) tą właśnie promocyjną kartą dostając od znajomych gotówkę i w ten sposób spełniają główny warunek promocji w 3 dni zamiast w 3 miesiące (wtedy tablet dostają szybciej).

Polecam pokombinować i zgarnąć DARMOWY sprzęt. To tym bardziej prosta promocja, że w wielu domach po prostu na zakupy spożywcze wydaje się ponad 1000 zł miesięcznie. Wystarczy tylko płacić za takie zakupy kartą Citibanku i sprzęt jest Twój!

3 haczyki, o których musisz wiedzieć:

Przejrzałem dokładnie cały regulamin i są w tej promocji 3 haczyki, na które musisz zwrócić uwagę:

  1. Koniecznie wybierz kartę Citi Simplicity, ponieważ tylko ona jest w pełni darmowa i pamiętaj, aby rozmawiając z konsultantem nie włączać żadnych dodatkowych usług, bo mogą generować dodatkowe koszty.
  2. Kartę możesz zamknąć w każdym momencie, ale z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia i dopiero po odebraniu sprzętu. Inaczej nici z tabletu.
  3. Do promocji „nabijają” się tylko transakcje wykonane przez 3 miesiące zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszesz umowę. Jeśli data na umowie to kwiecień, zacznij robić transakcje dopiero w maju, a nie od razu po otrzymaniu karty.

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Każdy kto jest w stanie w ciągu 3 miesięcy wydać kartą 3000 zł, może dostać nowiutki tablet Lenovo Tab 2 praktycznie bez żadnego wysiłku i na przejrzystych warunkach nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Promocja z Tabletem Lenovo Tab 2 obowiązuje tylko na specjalnej stronie, przygotowanej przez Citibank. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty z bonusem kliknij tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TABLETEM LENOVO << i wypełnij formularz rejestracyjny.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz