PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Darmowy POWERBANK dla klientów BZ WBK za 3 płatności mobilną kartą – wyjątkowo łatwe warunki

Ostatnimi czasy BZ WBK zaczął rozpieszczać swoich klientów, kilka dni temu przygotował promocję, w której do odebrania są bony Sodexo na kwotę 40 zł, a dziś ma już nową promocję. Tym razem każdy klient, który wykona 3 dowolne płatności mobilną kartą (płatności zbliżeniowe telefonem) otrzyma POWERBANK z logo Visa.

Promocja jest jednak limitowana i na nagrodę może liczyć tylko pierwsze 1 000 osób, które spełni opisane w tym artykule, oczywiście proste warunki.

Kto i jak może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą obecni klienci BZ WBK, którzy już posiadają, albo dopiero wyrobią mobilną kartę płatniczą Visa w BZ WBK. Karta mobilna jest dla klienta całkowicie darmowa – nie płacimy za jej wyrobienie i używanie.

Karta mobilna to karta taka trochę “wirtualna” ponieważ nie posiadasz jej fizycznie w formie plastiku, ale jest ona przypisana do aplikacji mobilnej Banku jaką posiadasz na swoim smartphonie i połączona z Twoim kontem w BZ WBK. Dzięki temu możesz swobodnie płacić zbliżeniowo telefonem zbliżając go do terminala.

Takie płatności zbliżeniowe są w pełni bezpieczne, przede wszystkim płatność telefonem jest możliwa tylko i wyłącznie wtedy gdy odblokowany jest ekran telefonu.

Kartą zapłacisz tylko wtedy gdy będzie ona włączona, a dodatkowo transakcje powyżej 50 zł będą wymagały autoryzacji PINem karty, który znasz tylko Ty. Dla pełnego bezpieczeństwa możesz ustalić indywidualny limit płatności.

Jak odebrać DARMOWY POWERBANK – krok po kroku

Teraz dokładnie opiszę Ci cały mechanizm działania promocji tak, abyś bez problemu mógł odebrać od BZ WBK darmowy powerbank. Pamiętajmy, że limit nagród jest ograniczony więc (1000 sztuk) więc warto działać bardzo szybko

#1 KROK – Pobierz (jeżeli jeszcze nie posiadasz) aplikację mobilną na smartphone – system operacyjny Android w wersji min. 4.4 i wbudowanym modułem NFC

#2 KROK – Zaloguj się do aplikacji i w menu (trzy poziome kreski) wybierz opcję “Zapłać zbliżeniowo”, a następnie kliknij w przycisk “Pobierz kartę” – przejdziesz do panelu, w którym zamówisz kartę. Do wyboru masz dwie, ale Ty na potrzeby promocji wybierasz Visa-Mobile Debetową. Następnie zawrzyj elektroniczną umowę o kartę mobilną

#3 KROK – Przejdź na specjalną promocję i wypełnij formularz zgłoszeniowy (do 31.01.2018 roku, ale najlepiej zrobić to jak najszybciej)

#4 KROKW każdym z trzech miesięcy tj. listopad, grudzień i styczeń wykonaj po min. 1 płatności zbliżeniowej wydaną kartą mobilną (płatności zbliżeniowe telefonem) na dowolną kwotę

To wszystko!

Teraz do 15.02.2018 roku Bank dokona weryfikacji spełnionych warunków i osoby, które jak najszybciej spełniły opisane powyżej warunki otrzymają Powerbanki z logiem Visa. Będą one wysłane na adres podany w formularzu rejestracyjnym najpóźniej do 22.02.2018 roku.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty obowiązujące w tej promocji:

Regulamin promocji – POWERBANK od BZ WBK

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Dominik pisze:
  o jakiej pojemności jest ten power bank?
 2. Kamil pisze:
  Jak mam wykonać tą promocje, jeżeli w mojej aplikacji na telefon , która jest wersji 4.7.0 nie ma możliwości wybrania takiej ikony “Zapłać zbliżeniowo” – czy jest to wina tego, że nie posiadam karty debetowej do konta tylko kartę bankomatową ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możliwe, ale najlepiej ja zalogujesz się do bankowości online, wejdziesz na chat z konsultantem i poprosisz aby zweryfikował czy jest to wina karty czy aplikacji banku, ja tu nie jestem w stanie pomóc, u mnie w aplikacji jest normalnie do wyboru opcja “Zapłać zbliżeniowo”.
 3. Zuzka pisze:
  Mogłabym uzyskać instrukcję jak zapłacić zbliżeniowe w sklepie. Nigdy wcześniej nie używałam tej opcji i nie jestem pewna.
 4. Mariusz pisze:
  Czy transakcje muszą być wykonane czy również zaksięgowane w danych miesiącach? Chodzi mi o to że zapłaciłem zbliżeniowe 30.11. Pieniądze są zablokowane ale nie widnieją w historii. Czy jest sens nadal w promocji uczestniczyć czy brak księgowania mnie wykluczy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powiem tak, ciężko to określić. Regulamin promocji mówi o konieczności wykonania płatności, nie ma nigdzie dopisanej informacji o konieczność wykonania i rozliczenia płatności na koncie. Dla mnie interpretacja jest taka, ze wystarczy wykonać płatność, ale nie wiem jak będzie to interpretował bank. Zawsze będzie można napisać reklamację 🙂
  • Zespół BZWBK pisze:
   Potwierdzamy i zapraszamy na naszego bloga http://www.blog.bzwbk.pl po więcej informacji i promocji.
 5. Tomasz pisze:
  A jeżeli pierwszą platność dokonałem w grudniu, rozumiem że nie uda mi się skorzystać z oferty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie skorzystasz z oferty ponieważ pierwszą płatność należało wykonać w listopadzie :/
 6. Piotrek pisze:
  Powerbank wygląda tak samo jak ten, który dostałem w promocji za założenie konta w Banku Smart (nim zmienili się w Nest). Pojemność 4000 mAh jest trochę na wyrost albo jakość wykonania ogniw jest bardzo słaba. Duża strata energii przy sporadycznym korzystaniu, a z pełnego naładowania nie potrafi potem nawet do pełna naładować telefonu z baterią o nominalnej pojemności 2100 mAh.
 7. Jerzyk pisze:
  W zasadzie ta promocja nie jest “aktualna”, skoro żeby wziąć w niej udział trzeba było tę kartę mieć i użyć jej już w listopadzie…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, ale formularz zgłoszeniowy można wypełnić do końca stycznia – tak dla osób, które np. spełniły warunki w listopadzie a zapomniały o formularzu.
 8. Karolina pisze:
  Właśnie kurier przyniósł powerbanka 🙂
 9. Mariusz pisze:
  Właśnie dostałem kurierem power bank tylko jest uszkodzony włącznik i nie mogę załączyć. Czy można zgłosic reklamacje i wymienić na nowy.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pewnie, że możesz zgłosić reklamację – Bank pewnie będzie starał się wyjaśnić całe zajście 🙂

Napisz komentarz