Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowe konto w Citibanku i łatwe 150 zł premii – nowa edycja

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł wypłacane w trzech przelewach po 50 zł.

Za co?

Nagroda nr 1: za wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł;

Nagroda nr 2: za zalogowanie się do aplikacji oraz wpływ 100 zł;

Nagroda nr 3: za wykonanie płatności kartą w Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 5 grudnia lub do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Citibank ruszył właśnie z kolejną edycją bardzo popularnej promocji konta osobistego. Limit pierwszej promocji rozszedł się przed czasem – i nic dziwnego.

Zyskujesz bezwarunkowo darmowe konto oraz bardzo łatwe 150 zł nagrody za dosłownie 3 aktywności na koncie.

Kolejnym plusem jest bardzo krótki okres karencji – tylko 10 miesięcy! Dlatego na promocję załapią się i całkowicie nowe osoby, jak również dawni klienci Citibanku.

Promocja potrwa 🗓 do 5 grudnia lub do wyczerpania puli 5000 wniosków promocyjnych. Tak jak wspomniałam, poprzedni limit skończył się miesiąc przed czasem, więc nie warto zwlekać – nie wiadomo, czy będzie kolejna edycja.

Czy łapiesz się do promocji?

Jak najbardziej, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w Citi konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Nie mogłeś być również współwłaścicielem takiego konta. To wszystko – jedynie 10 miesięcy karencji.

Całkowicie darmowe konto – to lubię!

Konto osobiste i karta do konta w Citibanku jako jedne z nielicznych na rynku jest naprawdę i bezwarunkowo darmowe.

Nie płacisz za nic.

Co lepsze, co miesiąc masz za free 3 przelewy natychmiastowe. Jedynie można by się doczepić to do wypłat z bankomatów innych sieci – ale i tu masz co miesiąc 4 darmowe wypłaty.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Zakładając konto zwróć uwagę na dodatkowe usługi: CitiPhone oraz CitiAlerts. Nie są one potrzebne do promocji, a mogą generować niepotrzebne koszty. W większości przypadków domyślnie jest włączona usługa Citi Phone. Po założeniu konta zaloguj się do bankowości i wyślij dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

Jak szybko zgarnąć 150 zł – 2 proste kroki

To będzie proste niczym drut. Przekonasz się o tym już za moment.

1. Z tego linku 🔎 załóż Citikonto z kartą i zaakceptuj regulamin promocji.

Konto założysz całkowicie zdalnie, na selfie, a umowę otrzymasz na maila. Jeśli chciałbyś najpierw zobaczyć, jak przebiega zakładanie konta na selfie rzuć okiem na ten krótki film:

2. Spełnij warunki aktywności

Nagroda podzielona jest na 3 części. Za każdy spełniony warunek aktywności otrzymasz 50 zł. Nagrody są od siebie niezależne.

 • 🔎 zapewnij min. 1 wpływ w jednorazowej wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia – zrób to nie później niż 🗓 do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto
 • 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej i wpłać na konto min. 100 zł – masz na to czas 🗓 do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto;
 • 🔎 wykonaj płatności kartą podłączoną do Google/Apple Pay na min. 100 zł 🗓 maksymalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Przykład

Zakładasz konto w październiku. Do końca listopada przelej min. 2000 zł tytułem wynagrodzenia. przelej Do końca grudnia zaloguj się do aplikacji i przelej na konto min. 100 zł. Do końca stycznia zrób płatności kartą przez Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

📄 Wpływ z tytułu wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

Regulamin definiuje to niezbyt restrykcyjnie: mianowicie nie liczą się jedynie przelewy z rachunków osób indywidualnych prowadzonych w Citibanku. Powinien być to wpływy jednorazowy oraz opisany jako wynagrodzenie.

📄 Wpłata na konto – sprawdzamy definicję

Wpłata w tym przypadku jest to przelew. Po prostu musisz przelać z rachunku w innym banku jednorazowo min. 100 zł. Nie będą liczyć się przelewy z rachunków prowadzonych w Citibanku.

📄 Transakcje Google/Apple Pay – sprawdzamy definicję

Musisz podłączyć kartę do konta do Google/Apple Pay i wykonać płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych (jeśli masz NFC) lub przez Internet. Nie mogą to być transakcje zwrócone.

Widzisz jakie to wszystko proste? Pozostało tylko czekać na wypłatę nagród.

Nagroda nr 1 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – wersja dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

Połącz promocje i zgarnij więcej!

Jeśli chcesz zyskać jeszcze więcej możesz skorzystać z dwóch promocji jednocześnie i zyskać podwójnie: 150 zł za konto oraz nagrodę za kartę. Sprawdź pozostałe promocje:

Podsumowanie

Promocja CitiKonta jest niewątpliwie jedną z ciekawszych ostatnich miesięcy. Bardzo krótka karencja dla powracających klientów, całkowicie darmowe konto i tylko 3 proste aktywności do wykonania. Nic dziwnego, że poprzednia edycja zakończyła się przed czasem. Myślę że z tą będzie tak samo.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 19

 1. Andrzej pisze:
  Niech spadają! Nie każdy ma smartfon z wyższej półki, z możliwością płacenia telefonem (NFC) za pomocą Google Pay!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, przez Google Pay można płacić również w Internecie, i nie trzeba wtedy mieć NFC w telefonie.
  • Łukasz pisze:
   Czy ten przelew z tytułu wynagrodzenia można sobie zrobić samemu z drugiego konta w innym banku? Prowadzę działalność i w sumie nie otrzymuje jednorazowego wynagrodzenia co miesiąc, a też nie chce zmieniać kontrahentom danych do przelewu na jakiś krótki okres czasu.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, regulamin wyklucza tylko przelewy ze swoich kont w Citi. Jeśli zrobisz sobie ze swojego konta w innym banku z tytułem wynagrodzenie wg mnie będzie jak najbardziej poprawne.
 2. Andrzej pisze:
  Dziękuję za podpowiedź – nie wiedziałem o tym, poczytam i dokształcę się nt. Google Pay bez NFC. Natomiast w moim wypadku – oczywiscie kupuję w internecie np. na allegro, ale nie co miesiąc lub dwa. Robię to w razie potrzeby i nie będę chciał wydać 100 zł na coś, co nie potrzebuję, po to, aby dostać 150 zł. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, oczywiście rozumiem. Jeśli akurat planujesz zakupy w Internecie to jest to dobra opcja. Szczególnie że na te płatności masz aż 3 miesiące, po drodze może na przykład będziesz coś zamawiał pod choinkę – wtedy warto się zastanowić. Ale do specjalnego wydawania pieniędzy nie namawiamy nikogo.
 3. Łukasz pisze:
  Czy dobrze myślę, że poszczególne kroki można wykonać w już w pierwszym miesiącu posiadania konta? Czy też trzeba każdy kolejny krok zapewniający premię wykonać w następujących po sobie miesiącach? Bo jest tam zapis np „do 2 miesiąca” – to sugeruje maksymalny czas na wykonanie czynności a nie, że daną czynność trzeba zrobić w drugim lub w trzecim miesiącu. Czy mój tok rozumowania jest poprawny?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, dokładnie tak, bardzo dobrze rozumujesz 🙂 Podane terminy są terminami maksymalnymi.
 4. Karolina pisze:
  Czy dostanie się jakąś informacje że jest się objętym promocją?
 5. Daniel pisze:
  Uff szkoda nerwów na ten bank wniosek 1. Październik dziś znowu SMS że trzeba czekać zadzwoniłem niech się walą żeby już dali sobie spokój i niby usunęli mój wniosek nigdy więcej szkoda nerwów i zdrowia
 6. Grzechu pisze:
  Mam telefon, który obsługuje NFC i inne karty działają prawidłowo. W przypadku karty Citi wyskakuje komunikat o odrzuceniu transakcji.
  Czy miał ktoś podobną sytuację?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Było kilka takich sytuacji. Sprawdź limity dla karty. Jeśli są ok napisz wiadomość w bankowości – nasz Michał tak pisał i mu naprawili (ale nie wytłumaczyli co to było).
 7. Tomasz pisze:
  Czy w bankowości internetowej CITI trzeba mieć wyrażoną zgodę na:
  „Zgoda na kontakt telefoniczny w celach marketingowych” żeby otrzymać nagrodę za założenie konta CITI?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, regulamin nic o tym nie mówi – inaczej byłoby to opisane w artykule na pewno 🙂
 8. Wojciech pisze:
  Karta do CitiKonta użyta w artykule wygląda inaczej. Teraz wysyłają taką bezpieczniejszą bez wytłoczonych cyfr ( Citi Global Wallet ). Mimo posiadania karty kredytowej i aplikacji mobilnej czas oczekiwania na uruchomienie rachunku, kontakt z konsultantem itd. bardzo długi ( ok. 10 dni ). Bank ma bardzo skuteczny dział utrzymania klienta oraz korzystne kursy walut. Polecam ale dla cierpliwych.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wojciech, wielokrotnie rozmawialiśmy na ten temat z osobą odpowiedzialną za promocje w Citi i zapewniano nas, że usprawniono ten proces. Nie wiem od czego to zależy – od nas jedna osoba założyła konto na selfie w 15 minut a druga faktycznie miała problemy i czekała (dość długo) na kontakt i kuriera. Naszym zdaniem powinni jednak nadal pracować nad usprawnieniem procesu, szczególnie oddzwaniania do klienta.
 9. Tomi pisze:
  Witam czy warunki moge spełnić jednarozowo w ciągu jednego tygodnia czy muszę co miesiąc po 1 warunku
 10. Nowy pisze:
  Witam ile się czeka na kartę debetowa

Napisz komentarz