Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Darmowe konto firmowe + premia do 1150 zł od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– darmowy rachunek firmowy przez 24 miesiące

– premia 250 zł;

– do 900 zł zwrotów za płatności kartą od Santander Bank Polska.

Za co?

– za zarejestrowanie się na stronie promocji z dedykowanego linku oraz;

– za założenie konta firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz;

– za wykonanie min. 3 przelewów z konta i min. 1 logowanie do aplikacji (bonus 250 zł);

– za dokonywanie comiesięcznych przelewów do ZUS lub US oraz płatności kartą (3% moneybacku z płatności kartą przez pół roku, max. 150 zł miesięcznie, łącznie do 900 zł premii).

Ile to kosztuje?

Przez 24 miesiące konto jest całkowicie darmowe, po upływie tego czasu obowiązywać będzie taryfa opłat i prowizji ważna na dzień zakończenia promocyjnego okresu 24 miesięcy.

Kiedy bonus?

250 zł – do 31 października 2020 roku.

Premie – zwroty wypłacane są miesięcznie, do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym płaciłeś kartą.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli:

a) prowadzisz jednoosobową działalność

b) szukasz darmowego rachunku firmowego

c) chciałbyś przy okazji na nim zarobić

to bardzo dobrze trafiłeś! Właśnie ruszyła promocja od Santander Bank Polska we współpracy z serwisem ebroker partner. Co możesz zyskać? Całkowicie darmowe konto firmowe przez 24 miesiące, 250 zł premii od ebrokera i do 900 zwrotów za płatności kartą w ciągu 6 miesięcy. Brzmi zachęcająco, prawda? Szczególnie łatwe jest uzyskanie 250 zł od ebrokera, o czym sam za moment się przekonasz (ale już teraz zdradzę, że wystarczą 3 przelewy i logowanie do aplikacji). Sprawdźmy zatem szczegóły.

W promocji możesz wziąć udział 🗓 do 31 sierpnia 2020 roku. Warto się pospieszyć, im szybciej otworzysz konto tym szybciej premie znajdą się na Twoim koncie.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Ta promocja nie jest typowa, ponieważ to „zlepek” dwóch promocji: darmowe konto + zwroty od Santandera plus 250 zł premii od ebrokera. Dlatego też mamy dwa regulaminy.

Regulamin Santandera mówi:

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, a do tego 🗓 od 31 marca 2019 roku nie posiadałeś w Santanderze żadnego rachunku firmowego to możesz otworzyć go już dziś, w promocji.

Regulamin ebrokera mówi:

Konto w promocji założysz, jeśli nie posiadałeś w Santander Bank Polska rachunku firmowego 🗓 od dnia 1 lipca 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Z tego taki morał, że jeśli chcesz wziąć udział w obu promocjach nie mogłeś mieć rachunku firmowego od 31 marca 2019 roku.

Osoby które mają produkty osobiste, takie jak rachunki, karty czy kredyty śmiało mogą brać udział w promocji.

Czy Konto Firmowe Godne Polecenia będzie mnie coś kosztować?

To, co jest najfajniejsze w tej promocji to nie tylko premia – zwroty za płatności. To przede wszystkim całkowicie darmowe konto firmowe przez 24 miesiące. Jeśli miałeś już rachunek firmowy w innym banku to na pewno wiesz, ile może on kosztować. Płatne wypłaty czy wpłaty gotówki, płatne przelewy, płatne konto czy karta – i w skali miesiąca może się nazbierać kilkadziesiąt złotych.

W tej promocji przez 2 lata nie płacisz za nic. Masz wszystkie bankomaty za darmo, 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu, nie płacisz za obsługę konta czy karty. Nawet w kontach osobistych przelewy natychmiastowe są zazwyczaj płatne, a tu masz ich aż 10 w miesiącu.

Spójrzmy na szczegóły:

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja na 24 miesiące

  Aktualne na dzień: 2 lipca 2020

Opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta do konta

0 zł

Dotyczy pierwszej karty do konta

Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów za granicą

0 zł

Przelewy natychmiastowe BlueCash

0 zł/8 zł

10 pierwszych przelewów w miesiącu jest za darmo

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Bez limitu przelewów

Zlecenie stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Polecenie zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Sms-y autoryzacyjne

0 zł

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

Jak odebrać gwarantowane 250 zł premii

Mogę śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że uzyskanie 250 zł premii jest dziecinnie łatwe. Wszystko sprowadza się do założenia konta, 3 przelewów i jednego logowania do aplikacji.

#Krok 1 – zarejestruj się na ebroker partner i złóż wniosek o konto, kartę i usługą elektroniczną Santander Mini Firma

Na początek kliknij w TEN LINK, który przeniesie Cię na stronę ebrokera. 🔎 Załóż profil na tej stronie, podając swoje dane i ustalając hasło. 🔎 Zaznacz na tak oświadczenia:

Następnie, po naciśnięciu przycisku „Rejestruj” otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu będziesz mógł 🔎 zalogować się na swoim profilu ebroker.

Po zalogowaniu 🔎 wejdź w zakładkę „Konto Bonus” i złóż wniosek o konto, kartę i usługę elektroniczną Santander Mini Firma. Masz czas 🗓 do 31 sierpnia na złożenie wniosku. Podczas jego składania 🔎 musisz mieć wyrażone:

 • wyrażoną zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
 • wyrażoną zgodę na kontakt elektroniczny w celach marketingowych;
 • oraz nie możesz wnieść sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku.

Następnie, w terminie 🗓 do 15 września 🔎 podpisz umowę o konto, kartę i bankowość.. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy video z konsultantem (o ile na moment składania wniosku ta opcja będzie dostępna).

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Konto jest już aktywne, co dalej? Od 250 zł dzieli Cię już naprawdę niewiele. Wystarczy że 🗓 od dnia otwarcia konta do 11 października:

 • 🔎 wykonasz min. 3 dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunek w innym banku. Nie będą brane pod uwagę przelewy do ZUS.

ORAZ

 • 🔎 pobierzesz, aktywujesz i przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej.

To prawie wszystko – pozostał jeszcze jeden, mały krok, mianowicie uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii.

 • 🗓 Do 20 października 2020 r. otrzymasz maila z linkiem do formularza, gdzie musisz uzupełnić nr konta otwartego w promocji;
 • 🗓 w ciągu 7 dni od otrzymania maila musisz 🔎 uzupełnić nr konta. Jeśli tego nie zrobisz premia przepadnie, dlatego zapisz sobie w telefonie, by w okolicach 20 października sprawdzać dokładnie maila (szczególnie folder SPAM);
 • 250 zł trafi na Twoje konto 🗓 do 31 października.

Jak odebrać premię do 900 zł

Czas na drugą część promocji, czyli możliwe do uzyskania zwroty za płatności kartą. Zwroty będziesz otrzymywać przez 6 miesięcy. Jest to 3% wykonanych płatności, maksymalnie 150 zł miesięcznie.

#Krok 3 – aktywnie korzystaj z konta i odbieraj zwroty

Premia 900 zł uzależniona jest od dokonywania przelewu do ZUS lub US i płatności kartą. Mianowicie, przez pół roku używasz karty jak najintensywniej i co miesiąc dostajesz 3% zwrotu za dokonane transakcje płatnicze. W ciągu miesiąca jest to kwota maksymalnie 150 zł miesięcznie, co przez 6 miesięcy daje łączną kwotę 900 zł.

🗓 Przez kolejne 6 miesięcy masz do spełnienia następujące warunki:

 • 🔎 wykonaj co miesiąc przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • 🔎 płać kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w czerwcu);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (lipiec) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 lipca) i dokonywać płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 3 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1.
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2.
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Łatwo policzyć, że aby otrzymać maksymalną premię co miesiąc, czyli 150 zł, musisz zapłacić kartą na minimum 5000 zł miesięcznie. Kto prowadzi działalność już od jakiegoś czasu szybko sobie odpowie, czy robi miesięcznie takie obroty firmową kartą.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business (jest to inna karta firmowa, którą możesz dodatkowo zamówić po założeniu konta);
 • wypłaty gotówki.

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem uwzględnienie ich w przychodach i i odprowadzenie ewentualnego podatku.

Co oprócz konta oferuje dla biznesu Santander?

Jeśli ktoś zamierza zostać z bankiem na dłużej to samo konto może okazać się niewystarczające. Przedsiębiorcy często poszukują miejsca, w którym będą kompleksowo obsłużeni i gdzie znajdą wszystkie potrzebne im produkty.

Co więc możesz zyskać oprócz konta w Santanderze? Kwestie tak oczywiste jak kredyty firmowe pomijamy, ponieważ to oferuje niemal każdy bank.

1. eFaktoring – jeśli miałeś problemy z płatnościami wystawionych przez Ciebie faktur to możesz skorzystać z faktoringu przez Internet. I zamiast czekać na pieniądze od kontrahenta mieć pieniądze w ciągu jednego dnia. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

2. eWindykacja – jeśli faktoring to za mało i kontrahent w ogóle nie zamierza zapłacić to zamiast wpisywać fakturę w straty firmy powierz ją windykacji. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

3. eKsięgowość inFakt- jeśli prowadzisz jednoosobową działalność na małą skalę i sam prowadzisz swoją księgowość warto zastanowić się nad przeniesieniem jej do banku. Znam takich, którzy ciągle prowadzą KPiR w papierowej książce. I szczerze mówię – podziwiam ich za to, ale sama chyba bym się pogubiła w bardzo krótkim czasie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

4. Terminal płatniczy – czyli de facto prawie norma w każdego rodzaju działalności. Odchodzimy od gotówki i coraz więcej osób oczekuje, że nawet w kiosku zapłaci kartą. Możesz mieć i konto i terminal w jednym banku, dzięki czemu transakcje będą rozliczane jeszcze szybciej. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

5. eUmowy – coś nowego, możesz tworzyć umowy i wysyłać je kontrahentom. Zawieracie je całkowicie online w aplikacji. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Podsumowanie

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych promocji kont firmowych, jakie miałam okazję opisywać. Nie dość, że całkowicie darmowe konto, to jeszcze bardzo łatwe 250 zł premii i do 900 zł zwrotów za płatności kartą.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Rafał pisze:
  Czy udając się do oddziału nadal otrzymam bonus od ebroker?

  po wypełnieniu wniosku już na stronie santandera:
  „Dziękujemy za wypełnienie wniosku.
  Niestety, aby otworzyć dla Ciebie konto potrzebujemy dodatkowych informacji.
  Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.”

  • Bartosz pisze:
   Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
   Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
   Pozdrawiam!
   KOD POLECENIA: 1015612038
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, myślę że tak – z treści wnioskuję że po prostu coś się nie zgadza w systemie, ale wniosek poszedł i trzeba go dokończyć. Może dane z CEiDG się źle zaczytały?
 2. Arkadiusz pisze:
  Czy po spełnieniu warunków dla #Kroku 2 i otrzymaniu 250PLN premii można będzie zamknąć konto bez konsekwencji, najlepiej online?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Arkadiusz, możesz zamknąć konto po otrzymaniu pierwszej premii. Z tego co wiem to nie ma opcji zamknięcia online, trzeba udać się do oddziału, ewentualnie spróbować telefonicznie.
 3. Tomek pisze:
  Aktualny kod polecenia – 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 4. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 5. Tomek pisze:
  Aktualny kod polecenia – 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 6. Tomek pisze:
  101 629 9073–> to jest mój aktualny kod polecający Santander Bank
  Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta w Santander
 7. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016484890 przy otwieraniu konta. Obie strony korzystają! Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam warunki promocji.
  Z góry dziękuję i miłego dnia 🙂

Napisz komentarz