PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Darmowa Wyżerka Dla Młodych – Odbierz 40 zł Do Wydania w PizzaPortal.pl Za Założenie Bezpłatnego Konta w Banku SMART

Nie martw się, ja też byłem zdziwiony 🙂 Takiej promocji bankowej jeszcze nie opisywałem. Jedzenie za konto w banku. Unikat w skali kraju 🙂

Ale, że promocja jest fajna, uczciwa i gwarantuje pełny żołądek wszystkim między 18 a 26 rokiem życia, to z przyjemnością prześwietlę dla Ciebie jej szczegóły.

Generalnie promocja wygląda tak, że zakładasz w pełni darmowe konto w banku SMART wypełniając wniosek na stronie promocyjnej pod adresem http://www.banksmart.pl/konta/kampanie/001/studenci_bon i maksymalnie 34 dni później dostajesz kupon o wartości 40 zł do PizzaPortal.pl.

Uwaga, opisywana na tej stronie promocja jest ważna tylko do 21.10.2015r. do godziny 23:59, a o udziale w niej decyduje data złożenia wniosku o konto na tej stronie promocyjnej. Zanim skorzystasz z tej promocji, upewnij się, że jest jeszcze aktualna.

Do końca promocji pozostało:

W promocji nie ma żadnych haczyków (o czym przekonasz się z dalszej części artykułu), a z konta możesz zrezygnować bezpłatnie od razu po odebraniu kuponu. To naprawdę fajna i uczciwa akcja ze strony banku SMART. Jednocześnie, jak zawsze polecam najpierw przyjrzeć się szczegółom, o których przeczytasz poniżej.

vegetables-italian-pizza-restaurant

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest wyłącznie do ludzi młodych (ale nie tylko studentów), którzy nie byli nigdy klientami Banku SMART.

Aby otrzymać kupon na darmową wyżerkę musisz:

 • Być pełnoletni i mieć mniej niż 26 lat (nieukończony 26. rok życia)
 • Być nowym klientem banku SMART

Kiedy kończy się promocja?

Promocja trawa do 21.10.2015r. do godziny 23:59. O udziale decyduje data złożenia wniosku o konto na tej stronie promocyjnej >>

Jak podaje regulamin, w promocji dostępne jest tylko 600 kuponów do PizzaPortal.pl, ale jeśli po kliknięciu w powyższy link nie widzisz wielkiego komunikatu, że promocja została zakończona to śmiało składaj wniosek o konto i oczekuj na swój kupon – tak mówi regulamin. No może nie dokładnie takimi słowami, ale tak mówi 🙂

Co dokładnie zrobić, aby otrzymać kupon na 40 zł do PizzaPortal.pl?

Zdobycie bonusu w postaci 40zł do PizzaPortal.pl jest w przypadku tej promocji bajecznie proste:

KROK #1 – Wypełnij wniosek o konto osobiste na stronie promocji: http://www.banksmart.pl/konta/kampanie/001/studenci_bon

KROK #2 – Podpisz umowę o konto wykonując przelew weryfikacyjny z innego banku lub podpisz umowę przy kurierze (w zależności, jaką opcję wybrałeś).

KROK #3 – To już wszystko! Maksymalnie w ciągu 34 dni od podpisania umowy otrzymasz na e-mail (ten zarejestrowany w banku) kupon na 40 zł do PizzaPortal.pl. Po tym czasie możesz (ale nie musisz) zamknąć konto.

Szczegóły kuponu promocyjnego do PizzaPortal.pl

 • Kupon będzie wysłany do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail.
 • Kupon ma wartość 40 zł i dotyczy tylko zamówień składanych na PizzaPortal.pl.
 • Kupon jest ważny od 21.03.2016 r. i w tym czasie musisz go wykorzystać. Inaczej przepada.
 • Jeśli złożysz zamówienie za więcej niż 40 zł, to kwotę powyżej wartości kuponu musisz dopłacić samodzielnie.
 • Jeśli złożysz zamówienie za mniej niż 40 zł, to niewykorzystana kwota przepada. Z kuponu można skorzystać tylko raz.
 • Kupon jest zwolniony z podatku, więc możesz być spokojny o kwestie prawne.

Czy to konto jest naprawdę darmowe?

Korzystając z promocji zakładasz rachunek o nazwie SMART Konto. Jego specyfikacja wygląda w następujący sposób:

 • OPŁATA ZA OTWARCIE KONTA – 0 zł
 • OPŁATA ZA PROWADZENIE KONTA – 0 zł bezwarunkowo
 • WYDANIE I UTRZYMANIE KARTY PŁATNICZEJ – 0 zł bezwarunkowo
 • KRAJOWE PRZELEWY INTERNETOWE – 0 zł
 • WYPŁATY ZE WSZYSTKICH BANKOMATÓW W POLSCE – 0 zł,
 • WYPŁATY Z BANKOMATÓW ZA GRANICĄ – 0 zł,

Wszystkie te dane możesz oczywiście zweryfikować samodzielnie (do czego zachęcam) zaglądając do tabeli opłat i prowizji. Konto jest w pełni darmowe – kropka.

W każdej chwili możesz również wypowiedzieć umowę i zamknąć konto bez żadnych opłat. Możesz zrobić to listownie, telefonicznie lub wysyłając e-mail na [email protected]

Podsumowanie

Jak wspomniałem na wstępie – konto jest w 100% darmowe – a odbiór kuponu na darmowe jedzenie nie wymaga żadnych dodatkowych warunków. Naprawdę rzadko zdarzają się w naszym kraju tak uczciwe i przejrzyste promocje, jak ta tutaj.

Dla wszystkich, którzy nie są naszymi stałymi czytelnikami, dodam, że linki zamieszczone na tej stronie to linki w modelu afiliacyjnym. Oznacza to, że otrzymujemy od banku SMART drobną prowizję za każdą osobę, która skorzysta z promocji. W ten sposób możesz wynagrodzić nam trud włożony w dokładne prześwietlenie promocji.

Jeśli, tak jak ja uważasz, że ta promocja jest świetnym sposobem, aby przetestować darmowe konto w banku SMART i zgarnąć atrakcyjny bonus to złóż wniosek o konto tutaj i poleć naszą stronę znajomym.

Dzięki!

Moja ocena promocji:

Lista obowiązujących dokumentów:

Wszystkie dokumenty pochodzą bezpośrednio ze strony www.banksmart.pl