Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż DARMOWĄ kartę w Citibanku i spłać zadłużenie w innym banku – bez prowizji i dodatkowych opłat

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klient

Citibank to bez wątpienia prawdziwy rekordzista w ilości organizowanych promocji, w których zawsze do odbioru mamy fantastyczne nagrody. Obecnie np. wciąż można skorzystać z jednej z aktywnych promocji:

Dziś jednak oferta (bo ciężko nazwać to promocją) z trochę innej beczki ponieważ nie będzie nagrody jako takiej, do których zdążył nas przygotować Citibank.

Korzyścią z niej płynącą jest możliwość założenia karty Simplicity, którą będziemy spłacać np. kredyt w innym banku. Karta będzie miała w sobie główną zaletę – będzie całkowicie darmowa (jeżeli chodzi o jej utrzymanie) oraz jej RRSO będzie wynosić 0%. Czyli najprościej mówiąc – ile z niej pieniędzy weźmiemy, tyle oddamy.

Kto może skorzystać z oferty?

Jeżeli chodzi o tę ofertę Citibanku to jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej oraz obecnie posiadają jakiś kredyt lub pożyczkę w innych bankach (które będą widoczne w BIK), a dodatkowo spełniają następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Konsolidacja…czyli co?

Promocyjna konsolidacja 0% przygotowana przez Citibank będzie korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, których zadłużenie w innych bankach nie przekracza 10 000zł – jest to maksymalna kwota objęta promocją 0%.

Konsolidacja polega w tym wypadku na spłaceniu zadłużenia w innych bankach i zamiany ich na raty 0% w ramach karty Simplicity w Citibanku, a korzyścią dla Ciebie będzie uniknięcie wysokich odsetek od obecnych kredytów, które zapewnie naliczają Ci banki przy obecnych kredytach.

Po skorzystaniu z oferty konsolidacyjnej będziesz mógł połączoną kwotę kredytów podzielić maksymalnie na 12 równych rat 0%. Oznacza to, że jeśli wykorzystasz na konsolidację pełną kwotę 10 000 zł, to miesięczna rata będzie wynosiła 833,34 zł miesięcznie. W przypadku wykorzystania na konsolidację mniejszej kwoty niż 10 000zł, będzie to oczywiście odpowiednio niższa rata do spłaty.

Jak krok po kroku skorzystać z oferty? 

#1 KROK – do 19.11.2018 roku przejdź na specjalną stronę i zarejestruj się w promocji. Po kilku dniach (max. 14 dni) oddzwoni konsultant aby dokończyć proces rejestracji, podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej – jej miesięczne utrzymanie kosztuje 5 zł;
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowy banku oraz podmiotów współpracujących oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną;
 • złóż dyspozycję wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na Karcie w formie polecenia przelewu na wskazany przez Ciebie numer konta, rozkładaną na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” w kwocie nie wyższej niż zadłużenie jakie posiadasz w innym banku/bankach maksymalnie 10 000 zł, na okres do 12 miesięcy;
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

#2 KROK – Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę. Podpisujesz ją i wspólnie z kurierem pakujecie ją do bezpiecznej koperty razem z dokumentami o których przygotowanie poprosił Cię konsultant – paczka zostanie przekazana do banku.

#3 KROK – Pożyczkę, którą otrzymasz od Citibanku możesz ze swojego konta przelać na zadłużenie jakie posiadasz w innym banku. A później spłacaj wygodne raty w Citibanku, na które rozłożyłeś zadłużenie w ramach planu spłaty “Komfort”.

Karta Simplicity – co każdy powinien o niej wiedzieć? 

W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c (opłata nie obowiązkowa – wystarczy nie brać naklejki)
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 0% (promocyjnie!)

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz