PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klient obecny klientKonto osobiste

Nowa edycja programu poleceń Credit Agricole – po 50 zł dla polecającego i polecanego

Właśnie wystartowała nowa edycja programu poleceń w Credit Agricole, gdzie za skuteczne polecenie konta możesz zgarnąć nawet 500 zł w gotówce!

To naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że za pomocą specjalnego kodu polecisz swoje konto znajomym i rodzinie, a za każde skuteczne polecenie zarówno Ty jak i nowy klient banku otrzymuje 50 zł. Mało tego, osoba, której polecasz konto może skorzystać z fajnej promocji i zgarnąć dodatkowo nawet 300 zł premii.

Program trwa do 31 maja 2019 roku. Warto się pospieszyć, bo im więcej kont skutecznie polecisz, tym większą premię zgarniesz.

Brzmi to nieźle, ale co tak naprawdę kryje się pod tą fantastyczną promocją? Sprawdźmy.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Kto może wziąć udział w promocji?

Jak każdy program poleceń, ten również skierowany jest do osób, które już posiadają konto w banku jak i do nowych klientów, którym polecisz swoje konto.

Polecającym może zostać osoba, która:

 • posiada konto w Credit Agricole;
 • zarejestruje się w programie poleceń banku;
 • wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i jej nie odwoła w czasie uczestnictwa w programie, ani nie wyrazi sprzeciwu wobec takiego przetwarzania danych osobowych;
 • wyrazi zgodę na otrzymanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i jej nie odwoła w czasie uczestnictwa w programie.

Poleconym, czyli nowym klientem banku może być osoba, która:

 • w okresie 265 dni przed zawarciem umowy konta nie była posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole;
 • wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych;
 • wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz poda w tym celu swój aktualny numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektronicznej (e-mail).

UWAGA!! Jeśli polecający lub polecany odwołają zgody marketingowe w trakcie trwania programu (do 31 maja 2019 roku) – premia nie zostanie przyznana osobie, która odwoła zgody marketingowe.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

W ramach programu poleceń możesz wybrać Konto dla Ciebie, na którym możesz dodatkowo zarobić 300 zł biorąc udział w tej promocji, oraz Konto dla Ciebie MOVE – dla osób pomiędzy 18. a 26. rokiem życia.

Konto dla Ciebie:

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie MOVE (dla osób pomiędzy 18. a 26. rokiem życia):

Jeśli w każdym miesiącu dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 3 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 3 zł).

A dodatkowo:

 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Skutecznie skorzystaj z programu poleceń – instrukcja krok po kroku

Zadania dla polecającego (obecnego klienta):

KROK 1. Zarejestruj się w programie poleceń

Najpóźniej do 31 maja 2019 roku zarejestruj się w programie poleceń poprzez specjalną stronę promocyjną. Możesz to również zrobić wypełniając formularz w placówce banku lub biurze kredytowym. My rekomendujemy rejestrację przez stronę, bo cały proces zajmie Ci mniej niż 5 minut.

Kod polecenia otrzymasz w wiadomości sms (lub email) na numer telefonu podany podczas rejestracji w programie poleceń. Teraz przekazuj go rodzinie i znajomym, a jeśli spełnią warunki promocji, za każde polecenie otrzymasz 50 zł w gotówce.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Zadania dla osoby poleconej:

KROK 1. Otwórz Konto dla Ciebie używając kodu poleceń od znajomego

Po otrzymaniu kodu od znajomego złóż wniosek o otwarcie konta w Credit Agricole i otwórz konto w ciągu kolejnych 30 dni.

Tutaj prawdziwa gratka. Otwierając Konto dla Ciebie możesz dodatkowo zgarnąć nawet 300 zł. Piszemy o tym tutaj. Pamiętaj o wpisaniu kodu polecenia w formularzu.

Dodatkowo, kiedy otworzysz konto w Credit Agricole, również możesz przystąpić do programu poleceń i zarabiać na poleceniach.

KROK 2. Zapewnij wpływy na nowe konto oraz płać kartą za zakupy

W ciągu 3 następujących po sobie miesięcy od daty zawarcia umowy o konto (W KAŻDYM MIESIĄCU):

 • zapewnij wpływ na konto w kwociem min. 1000 zł (500 zł w przypadku konta dla młodych do 27. roku życia). Pieniądze możesz wpłacić ze swojego konta w innym banku, a potem wypłacić z powrotem.

LUB

 • dokonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł. Możesz zapłacić za jedne większe zakupy, albo dokonać kilka mniejszych płatności. Ważne, żeby w każdym z 3 miesięcy bank zaksięgował płatności na kwotę 300 zł.

Przykład: Załóżmy, że składasz wniosek o Konto dla Ciebie 15 kwietnia.

Zgodnie z regulaminem programu, max. do 14 maja powinieneś podpisać umowę o konto wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej.

W miesiącach maj, czerwiec, lipiec (w każdym miesiącu) zasil konto kwotą 1000 zł oraz wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

To wszystko. Po spełnieniu tych dwóch warunków zarówno nowy klient, jak i osoba polecająca otrzymują po 50 zł.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Kiedy otrzymasz swoją premię?

Bank wypłaci premię zarówno osobie poleconej jak i polecającej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Osoba polecająca może zgarnąć max. 500 zł, po skutecznym poleceniu konta 10 osobom.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty oraz nie cofać zgód marketingowych do momentu otrzymania nagrody.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł wydaje się być kusząca. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Co prawda warunki nie są trudne do spełnienia, są wręcz banalnie proste, jednak spełnienie ich zajmuje 3 miesiące. Zachęcający jest fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę za polecenie oraz za udział w jednej z opisanych tutaj promocji.

Polecaj Konto dla Ciebie i zgarnij nawet 500 zł >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 64

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: 3802109
  • Michał pisze:
   Chętnie też podzielę się swoim kodem. Kod polecenia jest świeżo wygenerowany w II edycji zatem będzie działał w 100proc. Nie mam zamiaru zamykać konta, mam wszystkie zgody, zatem zapraszam: 3841099.
 2. Mateusz pisze:
  Również pozwolę sobie zostawić swój kod poleceń, z dopiero co założonego konta. Będę bardzo wdzięczny, jeśli ktoś zechce z niego właśnie skorzystać: 3837701. Dziękuję 🙂
 3. Tomasz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu: 3805883 Kod w 100% dobry ze spełnionymi przeze mnie warunkami dadzą Ci 50 zł.
  • Michał pisze:
   Chętnie też podzielę się swoim kodem. Kod polecenia jest świeżo wygenerowany w II edycji zatem będzie działał w 100proc. Nie mam zamiaru zamykać konta, mam wszystkie zgody, zatem zapraszam: 3841099.
 4. Wojciech pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu : 3832873 , który pozwoli zarobić i Tobie i mnie dodatkowe 50 plz,,
 5. Kacper pisze:
  Polecam się i ja. Dla chcących skorzystać z promocji podaję kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 6. Maciej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu: 3804831
 7. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726 . Wszystkie zgody wyrażone . Dziekuje
 8. jurek pisze:
  a to mójdziałający kod: 3802214
 9. Kuba pisze:
  Witam, dodaję swój świeżo wygenerowany kod 3683282. Wszystkie zgody wyrażone. Zachęcam do korzystania. Pozdrawiam 🙂
 10. ewa pisze:
  Nowy kod z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 3802158. Z góry dziekuje. ?
 11. Lidka pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu: 3802270. Wszystko działa. W poprzednich edycjach znajomi otrzymywali premie. Konto będę miała długo, bo sama korzystam z promocji CA saver przez rok. Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają ten blog.
 12. karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3802280. Z góry dziekuje. ?
 13. Szymon pisze:
  Najnowszy kod polecenia dla chętnych 3806707. Zaprasza do skorzystania!
 14. Ania pisze:
  Kod polecenia z najnowszej edycji 3806758 – proszę się częstować 🙂 Spełniam wszystkie warunki, konto będzie aktywne minimum przez rok.
 15. Sandra pisze:
  3773163
  Z góry wieeelkie dzięki 🙂
 16. Magda pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za skorzystanie z mojego kodu polecenia dla obecnej edycji programu poleceń:

  3802239

  Wszystkie potrzebne zgody zostały wyrażone, a warunki programu poleceń są spełnianie.
  Z góry dziękuję!

 17. Rafał pisze:
  Jestem nowym klientem, umowę podpisałem w oddziale banku 10 kwietnia i doradca wygenerował dla mnie kod polecającego:
  3839748
  Na tej stronie udostępniam go w pierwszej kolejności, więc jeszcze nikt z niego nie korzystał.
  Oczywiście z konta będę korzystał dłużej niż 6 miesięcy, bo zamierzam wziąć w tym banku kredyt na 12 miesięcy.
  Po swoje stornie mam już spełnione warunki za pomocą przelewu do otrzymania premii i wyrażone wymagane zgody marketingowe.
 18. Marzena pisze:
  Mój świeży kod polecenia : 3806164
 19. Marzena pisze:
  Mój świeży kod polecenia : 3806164
 20. Monika pisze:
  Dzień dobry. W ostatniej edycji promocji, z mojego kodu skorzystało 10 osób i każdy z nas był zadowolony z otrzymanej nagrody. Przed chwilą zapisałam się do programu poleceń edycja II, także kod jest świeży. Zapraszam do korzystania z mojego kodu. Pozdrawiam 🙂

  3861602

 21. Henryk pisze:
  Mój kod polecenia: 3805819. Zgody udzielone. Wszystko działa. Premie w poprzedniej edycji były. Zapraszam.
 22. Tomasz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726 . Wszystkie zgody wyrażone . Dziekuje
 23. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019. Kod to: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 24. Janek pisze:
  Kod z dnia 19.04, aktualny do 31.05: 3879891
 25. Kasia pisze:
  Witam wszystkich użytkowników i jednocześnie zachęcam do skorzystania z mojego nowo wygenerowanego kodu 3683282. Wszystko jest tak jak być powinno a wiec używając tego kodu obie strony zarobią po pięć dyszek 😜 pozdrawiam
 26. kukuryk pisze:
  Witajcie, prezentuję gotowy do wykorzystania kod: 3689290
  Każdy z nas zyskuje, zapraszam i dziękuję.
 27. Gustaw pisze:
  Witam wszystkich którzy chcą skorzystać z promocji poleceń w CA. Oto mój kod polecający: 3885356 wygenerowany dnia 23.04.2019 r. ważny do 31.05. 2019 r. Serdecznie zachęcam do korzystania i zyskania pięciu dyszek.😃
 28. Szymon pisze:
  Mam konto w Banku Credit Agricole od lat, jestem z niego bardzo zadowolony i na pewno nie zamknę przed upływem 6 miesięcy (a nawet dłużej). Mój kod polecenia to: 3885845. Zachęcam do skorzystania 🙂
 29. Mateusz pisze:
  Witam

  Mam na imię Mateusz i chciałbym Was drodzy zaprosić do rejestracji z użyciem mojego kodu polecającego: 3806024
  Wszystkie wymogi spełnione także nie musicie się obawiać, że będzie problem z wypłatą należnej nagrody 50zl.
  Gorąco polecam!

 30. Marta pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu polecenia: 3802239
  Wszystkie wymagane zgody marketingowe mam wyrażone.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 31. Marcin B pisze:
  Witam
  jeśli ktoś ma ochotę to zostawiam tu swój kod :3894656.
  Pozdrawiam
 32. Marcin B pisze:
  Witam
  jeśli ktoś ma ochotę to zostawiam tu swój kod :3894656.
  Pozdrawiam
 33. Tom asz pisze:
  Witam,
  Jeżeli ktoś potrzebuje kod polecenia do skorzystania z “Programu Poleceń II – edycja 2” (1 kwietnia 2019 – 31 maja 2019) to zapraszam:
  3900195
  W razie pytań:[email protected]
  Pozdrawiam
 34. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019. Kod to: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 35. Łukasz pisze:
  @Moniaki, w kroku nr 2 wkradł się Wam mały błąd, ponieważ jak wynika z regulaminu, należy zapewnić wpływ na konto (500zł / 1000zł) LUB dokonać transakcji kartą na kwotę min. 300zł. Wystarczy więc gdy tylko jeden z powyższych warunków zostanie spełniony 🙂
 36. Dawid pisze:
  Aktualny kod polecenia na dodatkowe 50 zł bonusu; przy zakładaniu konta należy wpisać: 3904640
  oraz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe
 37. Hubert pisze:
  Przypominam, że promocja nadal trwa 🙂 Ja swoje konto założyłem na dniach i mam świeży kod polecenia aktywny jeszcze 9 razy. Polecający nie musi spełnić szczególnych wymagań, więc nie ma strachu, premia tak czy siak wleci, a zgód nie odwołam bo sam chcę zgarnąć bonus za regularne korzystanie z konta. KOD : 3900609.
  Zapraszam 🙂
 38. Łukasz pisze:
  Założyłem konto używając kodu polecającego. Czy teraz, gdy mam już konto, mogę wygenerować swój kod i przekazać go znajomemu? Czy mogę być jednocześnie polecającym i poleconym? Jest to zgodne z regulaminem? Ktoś się orientuje? 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli masz konto w Credit Agricole, to możesz je od razu polecać dalej 🙂
 39. Gucio pisze:
  Mój kod do wykorzystania w Credit Agricole to: 3885356. Zachęcam do korzystania.
 40. Przemysław pisze:
  Mój najnowszy kod polecenia: 3910416. Dziękuję za ewentualne skorzystanie 🙂
 41. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 42. Agnieszka pisze:
  Polecam kod polecenia : 3885103.
 43. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia 3757038
 44. Kamil pisze:
  Witam,
  gdyby ktos chcial zgarnac 5 dyszek zapraszam do uzycia dzis wygerowanego kodu 3919711.
  Pozdrawiam
 45. Robert pisze:
  Swiezy kod poleecenia 3892646. Gwarancja trzymania konta przez 12 miesiecy (biore udzial w promocji z opłatami za rachunki) takze nie ma obawy ze kod nie zadziala.
 46. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3802280. Z góry dziekuje 🙂
 47. Kamil pisze:
  Chcąc się zarejestrować w programie poleceń link przekierowuje na stronę formularza kontaktowego. Czy tak powinno być?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mały problem z linkami. Teraz powinno wszystko działać 🙂
 48. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 49. Anna pisze:
  Jeśli ktoś chce może skorzystać z mojego nowego kodu (dziś przystąpiłam do programu), jest pewny, konto utrzymuje przez najbliższy rok. Zgody są wyrażone. Kod: 3976646. Pzodrawiam
 50. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726 . Wszystkie zgody wyrażone . Dziekuje
 51. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego nowego kodu poleceń: 4016886
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
 52. zibi pisze:
  Witam,
  Gdyby ktos chcial zgarnac 50 zl zapraszam do uzycia swiezo wygerowanego kodu 3994841.
  Pozdrawiam
 53. elzbiet pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu z dnia 30.05.2019 z godz 17:30
  4017839
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 54. Robert pisze:
  Swieży kod polecenia 3892646. Gwarancja trzymania konta przez 12 miesięcy. Wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
 55. Robert pisze:
  Ciepły jeszcze /z 08.06/ mój kod polecenia 4050826. Polecam:)
 56. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 (3 edycja promocji) kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie
 57. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli wcześniejsze kody polecające są już nieważne i ktoś poszukuje na 100% działającego to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego wygenerowanego kilka minut temu. Będę wdzięczny za pomoc bo sam też komuś pomogłem korzystając z jego kodu. Oto kod z III edycji programu poleceń: 4122855
 58. Marcin pisze:
  Podaję mój kod wygenerowany 5 grudnia 2019: 4466526
  Polecam i polecajcie dalej.
 59. Łukasz pisze:
  Podaje aktualny kod polecenia z końca listopada 2019 : 4466110

Napisz komentarz