Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Co zrobić z pieniędzmi? Gdzie przerzucić oszczędności? Moniaki pomogą!

Kasia Giedyk

Spieszymy z nowinami! Moniaki rozrastają się o nowy dział OSZCZĘDZANIE, roboczo nazwany przez nas wewnętrznie „działem lokatowców” 🙂 Głównym jego celem będzie pokazanie Wam, że pieniądze nie muszą leżeć na nieoprocentowanych kontach osobistych i że można, niewielkim wysiłkiem, pomóc każdej złotówce pracować.

A jeśli pamiętacie z matematyki – procent składany i czas działają na Waszą korzyść, więc jestem przekonana, że treści które dla Was mamy będą pomocne.

O czym to będzie?

Na początku każdego miesiąca będziemy przedstawiać rekomendacje lokat/kont oszczędnościowych, które naszym zdaniem pozwolą zarobić najwięcej, w zależności od Waszej sytuacji (na inne warunki otrzyma student na lokatę do 10 tys., a inne ktoś kto odłożył 100 tys. i nie chce na razie inwestować bardziej ryzykownie).

Dodatkowo, jeśli pojawi się świetna oferta, nie będziemy czekać na początek miesiąca, ale od razu Wam o tym doniesiemy.

W ramach działu oszczędzania planujemy również różnego rodzaju artykuły tematyczne, poradniki oraz pouczające historie naszego własnego oszczędzania.

„Oszczędzanie” otrzymało również na blogu moniaki.pl osobną kategorię i link pod którym zawsze znajdziesz najnowsze treści: https://moniaki.pl/oszczedzanie/

Pierwsze koty za płoty…

Aby dać Wam poczuć czym będzie ten nowy dział, oraz pomóc się z nami zapoznać, przygotowałyśmy małą próbkę. Poniżej, możecie znaleźć trzy pierwsze zestawienia napisane przez nowe koleżanki z zespołu Moniaków – Basię, Kasię (mnie), Ewelinę oraz Magdę.

Basia napisała o lokatach krótkoterminowych (3-miesięczne). Prześwietliła najlepsze lokaty pod kątem różnych kryteriów – wybierzcie te, które Waszym zdaniem są najważniejsze.

Tutaj możesz przeczytać pełną treść artykułu:

Magda przygotowała zestawienie lokat dla środków do 20 tys. zł, do ulokowania na okres 3-6 miesięcy. Przedstawiła 4 lokaty, które w tak krótkim czasie dają oprocentowanie 4% w skali roku, co obecnie jest najatrakcyjniejszą stawką na rynku oszczędności.

Tutaj możecie przeczytać pełną treść artykułu:

Ewelina opisała, jak skorzystać z promocyjnego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym w Alior Banku i mieć 2,7% bez utraty swobody wpłacania i wypłacania środków w dowolnym momencie.

Tutaj możecie przeczytać pełną treść artykułu:

Ja z kolei napisałam o tym gdzie najkorzystniej ulokować większą kwotę, na okres 3-6 miesięcy. W zestawieniu wybrałam najkorzystniejsze lokaty oraz konta oszczędnościowe.

Tutaj możecie przeczytać pełną treść artykułu:

Na zakończenie

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszych podpowiedzi i pozwolicie by Wasze oszczędności puchły 🙂

PS. Napiszcie w komentarzach jakie artykuły chcielibyście czytać w ramach naszej nowej serii. Chcemy żebyście mogli współtworzyć go z nami bo to dla Was ma on być przydatny. Jesteśmy otwarci na Wasze podpowiedzi!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

  1. Adam pisze:
    Przydałoby się jeszcze dział prawny. Gdzie skarżyć np. złą politykę banków.

Napisz komentarz