Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż konto CitiPriority i otrzymaj za to 150 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia oraz zwrot za przelewy w walutach obcych

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bonus 150 zł w gotówce za przelew wynagrodzenia oraz zwrot za przelewy w walutach obcych

Za co?

– załóż konto CitiPriority;

– zleć przelew wynagrodzenia (min. 2000 zł) do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o prowadzenie konta. Za każdy wpływ wynagrodzenia otrzymasz premię w wysokości 30 zł i tak przez kolejne 5 miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
0 zł – Opłata miesięczna za każdą Kartę Debetową;
0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
0 zł – za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą;
0 zł – za 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu (potem opłata za każdy przelew ekspresowy wynosi 10 zł ).

Kiedy bonus?

Bonus za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazany przez bank na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej otrzymania.

Dla kogo?

Dla nowych klientów, czyli takich, którzy po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały ani nie współposiadały w Citibanku żadnego produktu.

Do kiedy promocja?

Do 30 maja 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie wystartowała nowa promocja Citibanku, w której możesz zgarnąć nawet 150 zł w gotówce, a dodatkowo zwrot kasy za transakcje w walutach obcych. To szczególnie ciekawa propozycja dla osób, które spłacają kredyt we frankach lub przelewają pieniądze na rachunki w euro lub dolarach.

Promocja trwa do 30 maja 2019 roku i trzeba przyznać, że warunki są naprawdę ciekawe. Wystarczy założyć konto CitiPriority w Citibanku i zlecić przelew wynagrodzenia, żeby otrzymać 150 zł w gotówce. Dodatkowo kiedy dokonujesz przelewów w walutach obcych, bank zwraca Ci nawet do 4% transakcji. Brzmi interesująco, prawda?

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 150 zł>>

Kto może uczestniczyć w promocji?

Oferta banku skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy po dniu 1 stycznia 2017 r. nie posiadały ani nie współposiadały w Citibanku żadnego produktu. Oznacza to, że jeśli masz kartę kredytową lub lokatę w Citibanku, niestety ta promocja nie jest dla Ciebie.

Jeśli jednak nie miałeś wcześniej styczności z Citibankiem, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej, założysz konto CitiPriority i zlecisz przelew wynagrodzenia na konto i to wystarczy, żeby otrzymać nawet 150 zł bonusu w gotówce. Dodatkowo, dla nowych klientów, którzy przystępują do promocji, bank przygotował specjalne warunki prowadzenia konta CitiPriority.

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 150 zł>>

Konto CitiPriority – prześwietlenie warunków

Standardowo konto CitiPriority nie jest darmowe, ale w przypadku tej promocji bank przygotował specjalne warunki. Nie musisz się więc przejmować informacjami, że prowadzenie konta kosztuje 30 zł miesięcznie – nic z tych rzeczy. Bank gwarantuje promocyjne warunki prowadzenia konta aż do 1 lipca 2021 rou, więc można spokojnie zakładać i korzystać ze świetnych warunków.

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
 • 0 zł – Opłata miesięczna za każdą Kartę Debetową;
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą;
 • 0 zł – za 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu (potem opłata za każdy przelew ekspresowy wynosi 10 zł ).

Brzmi całkiem ciekawie, prawda? Nie dość, że otwierasz konto w stabilnym banku i masz je praktycznie całkiem za darmo, to jeszcze ten bank zapłaci Ci za przelewy wynagrodzenia i zwróci swoją prowizję za przelewy walutowe. Jak zyskać gwarantowany bonus? Sprawdźmy!

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 150 zł>>

Zyskaj 150 zł w gotówce – instrukcja krok po kroku

KROK @1. Najpóźniej do 30 maja 2019 (ale im wcześniej, tym lepiej, bo szybciej otrzymasz bonus) zarejestruj się na tej stronie promocyjnej i wypełnij formularz swoimi danymi i złóż wniosek o otwarcie konta CitiPriority. Będziesz poproszony o wyrażenie zgody:

 • na przesyłanie i  prezentowanie przez bank informacji handlowych, w  tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na  przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach);
 • na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

KROK @2. Zleć przelew wynagrodzenia (min. 2000 zł) na swoje nowe konto. Bank jest w tym przypadku restrykcyjny. Wpływy na konto muszą pochodzić z wynagrodzenia lub emerytury/renty. Nie musi to być jeden przelew. Jeśli pracujesz w kilku miejscach, mogą to być dwa lub trzy przelewy. Ważne, żeby łączna kwota przelana i zaksięgowana w danym miesiącu wynosiła min. 2000 zł.

Uwaga! Wpływy na konto, których bank nie zaliczy w promocji:

 • wpływów z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych;
 • wpływów z Twojego konta prowadzonego w innym banku;
 • wpłaty własnej w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Pierwszy wpływ wynagrodzenia powinien pojawić się na koncie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o prowadzenie konta. Za każdy wpływ wynagrodzenia otrzymasz premię w wysokości 30 zł i tak przez kolejne 5 miesięcy.

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 150 zł>>

Jak otrzymać zwrot za transakcje walutowe?

Gdybyś chciał otrzymać jeszcze więcej, Citibank zwróci Ci część za każdy przelew walutowy wykonany z Twojego konta w CitiPriority. Wystarczy, że wykonasz przynajmniej jedno Zlecenie Płatnicze w formie polecenia przelewu transgranicznego w złotych, polecenia przelewu w walucie obcej, polecenia przelewu transgranicznego w  walucie obcej, polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu transgranicznego w euro z rachunku CitiPriority.

Za każdy taki przelew bank zwróci Ci:

 • 4% wartości transakcji wymiany wszystkich walut, z wyłączeniem franków szwajcarskich (CHF);
 • dla przelewów we frankach szwajcarskich otrzymasz zwrot w wysokości 0,8% w przypadku transakcji dokonanych w dniach roboczych albo 3% w przypadku transakcji dokonanych w dniach weekendowych i świątecznych.

Premię za przelewy walutowe możesz otrzymywać nawet przez 12 miesięcy kalendarzowych. W sumie więc możesz sporo zyskać.

Załóż konto w Citibanku i zgarnij 150 zł>>

Kiedy otrzymam swoje bonusy?

Bonusy za przelew wynagrodzenia będą wypłacane co miesiąc, za każdy wpływ wynagrodzenia. Bonus za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazany przez bank na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej otrzymania.

Jeśli chodzi o premię za przelewy walutowe, to bank wypłaci ją w złotówkach na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji. Dla transakcji w walutach innych niż PLN wartość premii w PLN określa się według kursu średniego NBP waluty rachunku obciążonego daną transakcją na dzień wykonania danej transakcji, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce lub w kraju danej waluty, w przypadku których zastosowanie ma kurs średni NBP w następnym dniu roboczym.

Przykład: Załóżmy, że założyłeś promocyjne konto CitiPriority 15 marca 2019 roku. Najpóźniej do 30 kwietnia 2019 musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie i potem tak samo przez kolejne 5 miesięcy. Załóżmy, że wynagrodzenie wpływa 28 marca 2019 roku. Pierwszy bonus w wysokości 30 zł otrzymasz najpóźniej do 30 kwietnia, potem kolejny 30 maja itd.

Podsumowanie

Oferta zdecydowanie warta jest przemyślenia. Zawsze myślałam. że konto w Citibanku jest zbyt drogie i, szczerze powiedziawszy, są banki, które proponują o wiele lepsze warunki. Tym razem sama postanowiłam się skusić i wziąć udział w promocji. Jeśli bank płaci mi za to, że otrzymuje ode mnie pieniądze – to co może być lepsze? Szczerze mówiąc 30 zł miesięcznie to dobry bonus – często nie otrzymasz tyle nawet na koncie oszczędnościowym czy lokacie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz