Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj 150 zł gotówki + 2 kody Inpost z całkowicie darmowym Citikontem

Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł wypłacane w trzech przelewach po 50 zł.

Dodatkowo 2 kody na wysyłki paczek przez InPost;

1% zwrotów za płatności kartami przez 4 miesiące, max. 100 zł

Za co?

Nagroda nr 1: za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych;

Nagroda nr 2: za zalogowanie się do aplikacji oraz wpływ 100 zł

Nagroda nr 3: za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe w wysokości min. 2000 zł;

Nagroda nr IV: za wykonanie płatności kartą w Google Pay/Apple Pay na min. 100 zł.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta;

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 4 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 19 czerwca 2021 roku lub do wyczerpania puli 6000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie ruszyła nowa promocja konta osobistego od Citibanku. I to nie byle jaka. Możesz w niej zyskać naprawdę sporo:

Po pierwsze – bezwarunkowo darmowe konto i kartę z 4 wypłatami z dowolnych bankomatów w miesiącu i 3 przelewami natychmiastowymi co miesiąc

Po drugie – 150 zł gotówki

Po trzecie – 2 kody na nadanie przesyłek Inpost

Po czwarte – zamawiając również kartę kredytową możesz otrzymać prezent (300 zł do Biedronki lub 400 zł na Allegro lub telefon Xiaomi Redmi 9 o wartości około 500 zł) + zwroty 1% za płatności kartą kredytową i do konta przez 4 miesiące

Promocja potrwa 🗓 do 19 czerwca lub do wyczerpania limitu 6000 kont promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Konto w promocji możesz otworzyć jeśli 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w Citi konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, również jako współwłaściciel. I to wystarczy – możesz składać wniosek i zgarniać nagrody.

Jak otrzymać nagrody – instrukcja

Promocja Citikonta w Citibanku należy do jednych z prostszych. Do spełnienia masz tylko 3 aktywności, żeby odebrać 150 zł gotówki + 2 kody Inpost.

1. Załóż konto

🗓 Do 19 czerwca 2021 roku z TEGO LINKU 🔎 załóż Citikonto z kartą i zaakceptuj regulamin promocji, zgodę na zdalną weryfikację tożsamości oraz zgody marketingowe. Musisz wyrazić zgodę na marketing telefoniczny oraz środkami komunikacji elektronicznej.

Konto założysz całkowicie zdalnie, na selfie, a umowę otrzymasz na maila. Pamiętaj, że tylko konta założone na selfie biorą udział w promocji (wyłączone są umowy podpisywane za pośrednictwem kuriera, chyba że w trakcie składania wniosku wyniknie błąd i wina będzie po stronie banku).

2. Spełnij warunki aktywności

Nagroda za założenie konta podzielona jest na 4 części: 2 kody InPost, oraz 3 razy 50 zł.

Nagrody są od siebie niezależne – jeśli nie spełnisz jednego z warunków aktywności to i tak możesz otrzymać nagrody za spełnienie pozostałych warunków.

⭐️  Zgarniam I nagrodę – 2 kody InPost

Jeśli założyłeś konto i kartę oraz wyraziłeś niezbędne zgody marketingowe to nic więcej nie musisz robić. 2 kody Inpost otrzymasz za samo założenie konta.

Nagrodę nr I otrzymasz do ostatniego dnia roboczego następnego miesiąca po otwarciu konta. Kody znajdziesz w bankowości internetowej, w zakładce Korzyści i Produkty.

Kody InPost są ważne do 30 października 2021 roku. Możesz wybrać każdy rodzaj dostawy (paczkomat lub kurier) oraz nadać każdą wielkość paczki.

Żeby nadać przesyłkę musisz wejść na platformę InPostu Szybkie Nadania LINK, wypełnić dane do wysyłki i wpisać otrzymany kod w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

TUTAJ znajdziesz instrukcję, jak nadać przesyłkę z kodem rabatowym przez InPost krok po kroku.

⭐️  Zgarniam II nagrodę – 50 zł za aktywność

Pierwsze 50 zł otrzymasz, jeśli 🗓 do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • 🔎 zalogujesz się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 przelejesz na konto min. 100 zł. – przelew może być z Twojego konta w innym banku. Nie może pochodzić z konta w Citibanku.

Nagrodę nr II otrzymasz do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

⭐️  Zgarniam III nagrodę – 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

🗓 Do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wykonaj jedną z poniższych czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 2000 zł

LUB

 • 🔎 wymień walutę w Citi Kantorze na łączną kwotę min. 2000 zł lub równowartość w innej walucie. Możesz to zrobić przez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Zatrzymamy się na chwilę przy definicji wynagrodzenia. NIE MOŻE to być przelew z Twojego konta w innym banku:

„Wpłata wynagrodzenia, o której mowa w pkt 13 Regulaminu oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: (i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych. Bank zastrzega sobie prawo odmowy wypłaty Nagrody 3 jeśli nie zostaną spełnione powyższe warunki.”

Nagrodę nr III otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarciu konta.

⭐️  Zgarniam IV nagrodę – 50 zł za transakcje Google/Apple Pay

Ostatnia prosta przed Tobą. 🗓 Maksymalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto 🔎 wykonaj płatności kartą podłączoną do Google/Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Mogą to być zarówno płatności w Internecie, jak też w sklepach stacjonarnych. Nie mogą to być transakcje zwrócone.

Ostatnia nagroda wpłynie na Twoje konto nie później niż do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

PRZYKŁAD

Otwierasz konto w kwietniu.

Nagroda I – otrzymasz ją w bankowości do końca maja.

Nagroda II – do końca maja masz czas na logowanie do aplikacji i zapewnienie wpływu min. 100 zł. Do końca czerwca otrzymasz 50 zł.

Nagroda III – do końca czerwca zapewnij wpływ wynagrodzenia lub wymianę waluty. 50 zł otrzymasz do końca lipca.

Nagroda IV – do końca lipca zrób płatności na min. 100 zł w Google Pay/Apple Pay. Nagrodę otrzymasz do końca sierpnia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w marcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

Dodatkowe nagrody

Dla pierwszych 1000 osób, które założą dodatkowo kartę kredytową, bank przygotował jeszcze jedną nagrodę. Przez 4 pierwsze miesiące (licząc od kolejnego po wydaniu karty) możesz otrzymywać 1% zwrotów za płatności kartami – i to zarówno za płatności kartą kredytową, jak i do konta. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu co miesiąc, łącznie 100 zł. W momencie wyczerpania limitu promocja ma zostać zdjęta ze strony promocyjnej. Warunek do skorzystania z promocji ze zwrotami 1% – nie miałeś karty kredytowej od 1 stycznia 2020 roku.

Możesz połączyć promocje i założyć kartę kredytową z nagrodą 300 zł do Biedronki. Jedna uwaga – w tej promocji możesz wziąć udział, jeśli nie miałeś karty kredytowej od 1 stycznia 2019 roku.

Szczegóły znajdziesz tutaj:

Jeśli wolisz coś innego niż bon do Biedronki to masz do wyboru jeszcze dwie promocje:

Prawdziwe konto za 0 zł

I naprawdę nie przesadzam – CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe. I to zarówno konto, jak również karta do konta. Nie musisz się martwić o comiesięczne wpływy czy transakcje kartą – jest za darmo i tyle.

Żeby tego było mało, bank daje Ci w pakiecie 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu! Bez żadnych dodatkowych opłat. Spóźniony rachunek? Siostra potrzebuje pieniędzy na już? Teraz to nie problem. Wysyłasz przelew natychmiastowy i w ciągu kilku minut pieniądze są na koncie odbiorcy.

Jeśli potrzebujesz wypłacić gotówkę z bankomatu to 4 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce masz co miesiąc za darmo. Nie musisz szukać, idziesz do najbliższego i wypłacasz pieniądze.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 16 czerwca 2021

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Zakładając konto zwróć uwagę na dodatkowe usługi: CitiPhone oraz CitiAlerts. Nie są one potrzebne do promocji, a mogą generować niepotrzebne koszty. W większości przypadków domyślnie jest włączona usługa Citi Phone. Po założeniu konta zaloguj się do bankowości i wyślij dyspozycję poprzez zakładkę „Kontakt”-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

CitiKonto finansowa rewolucja? Minirecenzja

CitiKonto reklamuje się pod hasłem finansowa rewolucja. Postanowiłam sprawdzić jak wygląda to w rzeczywistości i na czym ta rewolucja polega.

Konta walutowe w Citi Banku

Na ten moment Citi oferuje możliwość założenia kont w 4 najpopularniejszych walutach, czyli Euro, GBP, USD I CHF. Według informacji na stronie banku wkrótce ma się pojawić dodatkowych 8 walut. Konta prowadzone są bezpłatnie, ale musisz zwrócić uwagę na saldo – przy saldzie powyżej 10 000 Euro na rachunku Euro bank pobierze Ci opłatę 18 zł.

Konta założysz na 2 kliknięcia w swojej bankowości internetowej.

Citi Kantor

Ogólnie kantory internetowe oferuje już niemal każdy bank, więc w tym zakresie rewolucji nie ma. Ważniejsze jest to, by znaleźć kantor który oferuje dobre kursy i jak najniższy spread. Oraz oczywiście łatwość obsługi. Niewątpliwą zaletą kantoru przy koncie bankowym jest to, że kilkoma kliknięciami wymieniasz walutę i masz ją od razu dostępną. Nie musisz czekać na przelewy z konta do kantoru a potem z powrotem.

Weźmy na tapet EUR/PLN (weź pod uwagę że analiza jest dokonana w dzień roboczy, w weekendy spread będzie wyższy). W tym przypadku spread wyniósł 0,6738 %. Różnica na kursie to w przypadku Citi 0,0301 zł a więc 3 grosze

Dla porównania kurs EUR/PLN z Cinkciarza (ten sam dzień, ta sama godzina). W tym przypadku spread wyniósł 0,4337%. Różnica na kursie to 0,0194zł, niecałe 2 grosze.

Dla zwykłego użytkownika, który korzysta z kantoru z okazji wyjazdów na wakacje czy zakupów w internecie ta różnica będzie tak naprawdę bardzo znikoma, wręcz niezauważalna. Nie jest źle 🙂

Karta wielowalutowa

Mamy konta walutowe, mamy kantor w którym wymienimy walutę, czas na kartę. Twoja karta do zwykłego konta ma wbudowaną funkcję wielowalutową. Musisz ją tylko aktywować w aplikacji mobilnej (Citibank Global Wallet dostępną w lewym dolnym rogu głównego ekranu w aplikacji).

Co to oznacza? Tylko tyle, że będąc za granicą lub robiąc zakupy w innej walucie i płacąc kartą karta sama rozpozna walutę transakcji i pobierze środki z odpowiedniego subkonta. Oczywiście pod warunkiem że masz na nim środki – w innym przypadku płatność zostanie ściągnięta z konta w PLN i przewalutowana po aktualnym kursie z Citi Kantoru.

PRZYKŁAD

Masz konto w PLN oraz stworzone subkonta walutowe w Euro i USD. Masz na nich środki, wymieniłeś je w kantorze. Płacisz kartą w USD na Aliexpress. Karta sama rozpozna walutę i ściągnie pieniądze z konta w USD, bez dodatkowych kosztów i prowizji.

A co jeśli chcesz zapłacić w walucie, do której nie możesz założyć subkonta walutowego?

Wtedy najlepszą opcją będzie ręczne przepięcie karty pod konto EUR i wykonanie płatności z tego konta. W takim przypadku przewalutowanie nastąpi po kursie Mastercard, który ma jedne z najlepszych kursów dostępnych na rynku. Jeśli nie przepniesz karty to poniesiesz podwójny koszt przewalutowania transakcji, najpierw po kursie Mastercard a następnie po kursie Citi.

PRZYKŁAD

Twoje konto domyślne to konto w złotówkach. Płacisz w kunach chorwackich. Transakcja zostanie przewalutowana najpierw z HRK na EUR po kursie Mastercard, a następnie z EUR na PLN po kursie Citi Handlowy.

Twoje konto domyślne to EUR. Płacisz w kunach chorwackich. Poniesiesz jedynie koszt przewalutowania z HRK na EUR po kursie Mastercard.

Zaawansowane zlecenia na walutach

I na tym etapie mogę zacząć mówić o rewolucji, ponieważ dopiero te elementy sprawiają, że konto i usługi walutowe w Citi różnią się od konkurencji. Co prawda nie wszyscy będą z nich korzystać, raczej osoby które obracają dużymi kwotami, ale na pewno warto o tym wspomnieć. Warto nadmienić, że od 100 000 zł (lub równowartości w walucie) możesz negocjować kurs.

Citi Global Wallet oferuje kilka rodzajów zleceń warunkowych:

 • Zlecenia Stop – zlecenie obronne zapobiegające nadmiernym stratom na kursie. Jeśli chcesz sprzedać walutę, a boisz się osłabienia ustawiasz niższy limit – jeśli waluta faktycznie zacznie się osłabiać to nastąpi zlecenie sprzedaży po zadanym przez Ciebie wcześniej kursie. I analogicznie w przypadku zakupu.
 • Zlecenia Limit – określasz kurs walutowy, po którym chcesz sprzedać lub kupić walutę. Jeśli limit zostanie osiągnięty to automatycznie sprzedasz lub kupisz walutę.
 • Zlecenia OCO– kombinacja dwóch zleceń walutowych warunkowych, polegająca na tym, że w przypadku realizacji jednego ze zleceń drugie zostaje anulowane. Jako pierwsze zostanie zrealizowane zlecenie walutowe warunkowe, którego kurs realizacji wystąpi wcześniej.
 • Zlecenia IF/OCO – Kombinacja trzech zleceń, polegająca na tym, że zlecenie II i III uznaje się za aktywne dopiero po realizacji zlecenia I. W przypadku realizacji jednego z dwóch pozostałych zleceń walutowych warunkowych (II lub III), pozostające zlecenie walutowe warunkowe zostaje anulowane. Jako pierwsze zostanie zrealizowane zlecenie, którego kurs walutowy wystąpi wcześniej

O zleceniach warunkowych więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Podsumowanie

Trudno obecnie znaleźć bezwarunkowo darmowe konto wraz z kartą. A Citikonto nie dość że jest bez żadnych opłat – do dyspozycji masz 4 wypłaty miesięcznie z dowolnych bankomatów oraz aż 3 darmowe przelewy natychmiastowe. I oczywiście nie zapomnijmy o nagrodach w promocjach 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Krzysztof pisze:
  Czy za wpływ wynagrodzenia można uznać przelew ze swojego konta biznesowego (dochód z własnej działalności gospodarczej).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wysłałam zapytanie w tej sprawie i dostałam odpowiedź, że się policzy 🙂
 2. Weronika pisze:
  Cześć. Czytam, że:”Wyłączone są umowy podpisywane za pośrednictwem kuriera, chyba że w trakcie składania wniosku wyniknie błąd i wina będzie po stronie banku”, czyli jak dobrze rozumiem, jeśli nie udało mi się przejść weryfikacji twarzy to w dalszym ciągu kwalifikuję się do promocji? Kurcze, u mnie zawiła sytuacja 🙁 Postawiłam na zdalne otwarcia konta, ponieważ obecnie przebywam pod innym adresem niż adres zameldowania. A tutaj mam problem z odbiorem korespondencji (brama zabudowana, brak dzwonka). Niestety pierwszy wniosek wysypał się tuż po zeskanowaniu dowodu osobistego. Zadzwoniłam na infolinię i poprosiłam o jego anulowanie. Próba druga…to samo. Dzwonię drugi raz, odbiera inna pani i twierdzi, że w systemie są dwa wnioski. Poprosiłam o zmianę adresu korespondencji wniosku nr 2, ale nie otrzymałam gwarancji, że odpowiedni dział skoryguje ten adres. Obawiam się też, że również adres zameldowania może zostać zmieniony, a tego nie chce. Z drugiej strony jeśli karta debetowa przyjdzie na mój adres pobytu to może równie dobrze zaginąć. Wniosku nie można już anulować. Czy to prawda, że umowy rozwozi kurier z Pocztexu i jeśli nie podpiszę przy nim umowy to będę mogła zrobić to na poczcie (taką informację otrzymałam na infolonii). Rozumiem, że w takiej sytuacji mam ją odesłać na własny koszt? Kurcze brałam udział już w kilku promocjach bankowych i nigdy nie miałam takich problemów 🙁
  • Karol pisze:
   Umowy rozwozi kurier Pocztexu i faktycznie można podpisać w placówce.
 3. Weronika pisze:
  A czy jeśli otrzymałam maila informującego, że skontaktuje się ze mną pracownik banku w celu umówienia wizyty kuriera to na pewno przez wizytą ktoś się ze mną skontaktuje? (wtedy mogłabym zweryfikować, czy dane adresowe zostały skorygowane).
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hej. Takie informacje dostałam jak dopytywałam odnośnie metod podpisania umowy – że jak wina jest po stronie banku i nie można otworzyć online to wtedy i tak jest się w promocji. Co do podpisywania umowy kurierem to szczerze nie mam pojęcia jak wygląda ta procedura „od wewnątrz”. Kurier na ogół dzwoni jak nie może dostarczyć dokumentów i próbuje się umówić. A jeśli chodzi o to, czy na pewno ktoś się skonsultuje – ja podchodziłabym do tego z dozą ostrożności. W różnych bankach miałam różne sytuacje że ktoś miał się kontaktować a wychodziło na to, ze to ja wydzwaniałam. Więc warto jeszcze raz zadzwonić na przykład jutro i zweryfikować, czy zmienili adres do dostawy.
 4. Krzysiek pisze:
  czy jak mam już karte kredytową z promocji do zgarnięcia 400zł na Allegro to mogę zgarnąć i tą nagrodę? i jeszcze dodatkowo dokonać płatności 2x i zapisac sie do bezcennych chwil? już tam jestem i dostałem już punkty na 200zł za karte kredytową
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, jeśli zmieścisz się w limicie nagród to nie ma przeszkód – tym razem regulamin nie wyklucza nikogo 🙂
 5. Weronika pisze:
  Cześć, to znowu ja, Weronika z komentarza z dnia 23 marca. Adresu dostawy mojej umowy niestety nie zmieniono pomimo, że o to prosiłam. Nikt nie dzwonił z Banku, by umówić wizytę kuriera. O wysłaniu umowy zostałam poinformowana w przeddzień, mailowo, przez automat. Wcześniej zadzwoniłam na infolinię, gdzie pan dał mi ostro do zrozumienia, że „adresu zmieniać nie można”, odnotuje (po raz kolejny) moja prośbę i przekaże ją dalej, w kazdym razie nie ma gwarancji naniesienia zmiany. Tymczasem szybko okazało się, że umowa już w drodze (mail przyszedł po wkrótce po moim telefonie i po prostu domyśliłam się, że umowa będzie u mnie w dniu następnym), co pozwoliło mi pojechać „na złamanie karku” pod adres, który podałam początkowo. Niestety nie zdążyłam odczytać komentarza Karola (wyżej) z informacją, że umowę można podpisać w placówce. Zresztą, był 31 marca, czyli ostatni dzień na podpisanie regulaminu promocji. Jak również ostatni dzwonek na załapanie się do korzystnej promocji Bezcennych Chwil. No, ale uff umowa końcu podpisana…umowa i regulamin promocji. Myślę sobie, już napewno biorę w niej udział, koniec szarpaniny. No niestety, nie 🙂 Problemów ciąg dalszy. Koniec kwietnia i powinnam otrzymać kody InPost, czyli nagrodę nr 1. Niestety nic nie przyszło. Napisałam wczoraj reklamację. Dziś przyszła odpowiedź odmowna. Rzekomo nie wyraziłam zgody na zdalną weryfikację tożsamości, więc żadna z nagród mi się nie należy. Logicznym jest, że taką zgodę wyraziłam, ponieważ mogłam (w kolejnym kroku wnioskowanania) zrobić zdjęcia dowodu. Biometria twarzy również się rozpoczęła, niestety system nie chciał przepuścić dalej obrazu, ale na mail przyszedł link do kontynuacji wniosku z którego skorzystałam. System po prostu wymusił na mnie przyjazd kuriera…najpierw po raz kolejny zrobiłam zdjęcia dowodu, a później ukazała się informacja o wysłaniu wniosku itd. Zero wzmianki, że to wniosek zakończył się/prowadzi do finalizacji umowy kurierem. Taka wiadomość przyszła dopiero po chwili, mailowo (automat). Później, (jak już wspomniałam) ktoś z banku miał kontaktować się w celu umówienia owego kuriera. Cisza. Teraz czytam w regulaminie, że jeśli nie uda się dokończyć wniosku zdalnie to z tego warunku zwalnia „kampania telefoniczna”. Tylko jaka kampania, skoro nikt do mnie nie dzwonił. Tzn. konsultantka dzwoniła w dzień planowanego dostarczenia umowy (rano, a umowa była u mnie w południe) z prośbą o wysłanie zdjęcia dowodu na podany adres mail (było to już łącznie trzecie wysłanie przeze mnie dowodu do banku – licząc od składania wniosku). Pytanie co teraz, może ma pani jakieś pomysły? Czy to wgl normalna praktyka, że bank wysyła mi do podpisu regulamin promocji, w której teoretycznie jak twierdzi nie biorę udziału?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Weronika, ten mail jest prawidłowy który podałaś do komentarza? To napiszę do Ciebie.

Napisz komentarz