PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[blog] Citibank rozdaje DARMOWE telefony LG K4? Prześwietlam promocję!

Ostatnio głośno o nowej promocji Citibanku. Chce on zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity. Tak bardzo, że rozdaje telefony LG K4 Dual nowym klientom, którzy ją przetestują.

W tym artykule prześwietlam wszystkie warunki promocji.

Telefon LG K4 Dual Sim będzie wysyłany kurierem bezpośrednio do Twojego domu po założeniu darmowej karty Citi Simplicity oraz wykonaniu dowolnych 15 płatności kartą (możesz 15 razy zapłacić za bułkę w piekarni). Poniżej rozpisuję dokładnie wszystkie te kroki.

Po odebraniu paczki z telefonem możesz natychmiast zrezygnować z karty (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin mówi, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku (15 dowolnych płatności kartą), dostanie telefon LG K4. Liczba telefonów jest nieograniczona…

…ale najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Smartphone idealny na co dzień…

Telefon LG K4 2017 DUAL SIM zapewni Ci komfortowe korzystanie na co dzień:

 • dzięki przekątnej ekranu równiej 5 cali wygodnie będziesz przeglądać strony internetowe czy youtube.
 • aparat 5 megapixeli sprawi, że uwiecznisz najważniejsze chwile.
 • pojemna bateria gwarantuje, że nie będziesz musiał wszędzie chodzić z ładowarką.
 • dodatkowo… Łatwo rozbudujesz pamięć telefonu LG K4 dodając do niego kartę pamięci.

pisza_o_citibankuWierzę, że powyższe porównanie pokazuje jak na dłoni wysoką jakość nagrody. Nie jest to może najnowszy iPhone czy reklamowany w telewizji Samsung, ale przyznasz, ze jak na darmowy gratis od banku wygląda całkiem zacnie? 🙂

Korzystać z nowego telefonu możesz sam albo możesz podarować go swojemu dziecku. W końcu uśmiech dziecka jest bezcenny, prawda?

Możesz też przechować go kilka miesięcy i mieć idealny prezent pod choinkę. Inne rozwiązanie to po prostu go sprzedać. Za zarobione pieniądze zrobisz niespodziankę sobie i swojej rodzinie.

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma LG i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię (tel: 801 54 54 54). Chętnie odpowiedzą na Twoje pytania związane ze sprzętem oraz naprawią ewentualne usterki

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmowym telefonem jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowego sprzętu…

Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci telefonu i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Cieszę się, że poważnie traktuje się nas konsumentów i myśli w kategoriach wygrany-wygrany. Każdy jest zadowolony wywiązując się ze swojej części umowy.

Bo musisz wiedzieć, że zasady, na których przyznawany jest telefon LG K4 są zapisane i GWARANTOWANE w regulaminie promocji. To na jego podstawie przygotowałem instrukcję do tego artykułu.

Działa to tak samo jak każda inna umowa z bankiem. Zawsze dostajesz dokumenty, w których masz opisane warunki korzystania z konta i opłaty.

Tutaj jest tak samo. Dostajesz dokumenty mówiące, że karta jest darmowa. Dostajesz też regulamin promocji mówiący co trzeba zrobić, aby otrzymać telefon LG K4.

Linki do wszystkich dokumentów, jak zawsze zamieściłem na końcu artykułu.

Kim są Moniaki?

Okazje bankowe to nie żadna nowość. Już 5-6 lat temu korzystałem z promocyjnych lokat o podniesionym oprocentowaniu. Zdarzały się też konta z dodatkowym bonusem…

Zawsze lubiłem być najlepszy. Jestem fatalny w sporcie i nie lubię piłki nożnej. Za to dobrze wychodzi mi znajdowanie najlepszych lokat, darmowych kont bankowych i innych okazji do zarobku.

Pewnego razu, chwaląc się tym przed kolegami zauważyłem ich żywe zainteresowanie oraz… mnóstwo wątpliwości związanych z tym, że nie do końca znają regulamin danego produktu.

W związku z moją pracą zawodową, na co dzień dużo piszę. Postanowiłem więc napisać krótki artykuł odpowiadający na ich wątpliwości. Opublikowałem go w internecie. Pokazałem kumplom oraz szerszej publiczności wstawiając link na facebooku…

…reakcja ludzi mnie zszokowała – pozytywnie. To był zaczątek bloga, który właśnie czytasz.

Coraz więcej ludzi dziękowało za moje porady. Zacząłem wierzyć, że to co zrobiłem początkowo dla siebie i swoich kumpli ma naprawdę szerszy sens.

Minęło półtora roku. Zaprosiłem do współpracy przyjaciół. Regularnie wyszukujemy i opisujemy prostym językiem najlepsze promocje bankowe. Do tego budujemy wzajemnie wspierającą się społeczność.

Dołącz do nas na facebooku:

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymamy od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką wkładamy w rzetelne prześwietlanie promocji.

Niektóre osoby odwiedzające bloga boją się, że chcemy ich oszukać i że jesteśmy opłacani przez bank. Prawda jest inna. Sami wybieramy najlepsze promocje bankowe i rzetelnie je opisujemy. Nie ma znaczenia, czy bank umożliwia nam zarobienie tych kilku złotych, czy nie.

Uczciwość i zaufanie naszych czytelników są ważniejsze niż dorobienie paru złotych do etatowej pensji. Uważam, że zaufanie to w dzisiejszych czasach najwyższe uznanie i bezcenna waluta. Ponad wszystko zależy nam na budowaniu rzetelnej i uczciwej marki naszego bloga.

Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga (Sopot 2016)

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w postaci telefonu LG K4 za wyciąganie jej podczas zakupów.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać wspomniany telefon. W skrócie wygląda to tak:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (przynajmniej 1 raz) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (łącznie min. 15 transakcji) Odbierasz przesyłkę z telefonem LG K4 Dual

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć min. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 25 lipca 2018 r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz telefon. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 3-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku.

Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i wręczyć go kurierowi podczas podpisywania umowy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę 🙂

Wykonaj te 2 zadania i odbierz LG K4 Dual:

Jak wspomniałem na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty musisz zrobić 2 rzeczy. Po pierwsze zalogować się do aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie, a po drugie wykonać 15 dowolnych płatności kartą (w sklepach lub internecie) w odpowiednich terminach. Dokładnie wszystko rozpisałem poniżej.

Po #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to maksymalnie do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

Po #2 – płać nową kartą za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę, a jak się uprzesz to żeby wykonać ten warunek promocji zapłacisz po prostu 15 razy za bułkę w piekarni 🙂

Aby zadanie zostało zaliczone należy wykonać łącznie 15 płatności kartą. Należy wykonać je przez 3 miesiące z rzędu (min. 5 płatności na jeden miesiąc). Transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu więc lepiej wykonać je przynajmniej kilka dni przed końcem miesiąca.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że minimum 5 transakcji miesięcznie należy „nabijać” przez 3 kolejne miesiące, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to czerwiec, to transakcje kartą (po 5 w każdym miesiącu) możesz wykonywać w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu 3 miesięcy jest banalnie proste. Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu lub telefonie na każdy miesiąc i darmowy smartphone będzie Twój.

Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

To wszystko! Telefon LG K4 Dual jest Twój!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 2 opisane powyżej kroki, a dostaniesz telefon LG K4. Prościzna.

Jak mówiłem, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje nowiuteńki sprzęt z gwarancją na 24 miesiące.

maxresdefault

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz potwierdzenie przyznania telefonu. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Maksymalnie 30 dni później (zazwyczaj znacznie wcześniej) zostanie wysłany do Ciebie telefon LG K4 2017 Dual Sim.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy w drzwiach stanie niezapowiedziany kurier. Trzymać będzie ogromne pudło, a w nim dobrze zabezpieczony sprzęt. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk podczas rozpakowywania i wybuch entuzjazmu po pierwszym uruchomieniu telefonu.

Będziesz mógł poczuć się dumny z tego, że jesteś świadomym konsumentem i perfekcyjnie przeszedłeś przez całą promocję.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać telefon LG K4 GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysty w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

To tak, jakby zarobić na smartfona w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić pieniądze na nowy telefon? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałbyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie płatności kartą. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz telefon i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciał).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałem wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS telefonu LG K4. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałeś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałem pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedział, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałem wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę z telefonem GRATIS >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Przez Internet

Wystarczy wypełnić 1 prosty formularz internetowy, aby dołączyć do promocji. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty i nie będziesz musiał denerwować się oczekiwaniem w długich kolejkach w banku.

Wygodnie

Kurier umówi się z Tobą na wizytę i przywiezie dokumenty do podpisania do Twojego domu lub biura. Formalności zostały ograniczone do minimum, co da Ci komfort i wygodę.

Bez Opłat

Promocja jest wolna od opłat. Karta Citi Simplicity jest bezpłatna. Nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej za utrzymanie karty, a spłacając ją w okresie bezodsetkowym odbierzesz telefon ZA DARMO.Bez Zobowiązań

Podpisujesz z bankiem uczciwą umowę (wzór umowy do pobrania poniżej), która nie zawiera żadnych haczyków ani zobowiązań. Możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.

Nowy LG K4

Po wypełnieniu 2 dziecinnie prostych kroków promocji (opisałem je dokładnie powyżej) dostajesz nowiutki smartphone LG K4. Jestem pewien, że sprawi on wiele radości Tobie lub bliskim, którym go podarujesz w ramach prezentu.

2 Lata Gwarancji

Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące. Za serwis odpowiada bezpośrednio firma LG i jej autoryzowane punkty serwisowe. W każdej chwili możesz zadzwonić na infolinię pomocy technicznej – tel: 801 54 54 54


Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 10

 1. Wadzir pisze:
  Witam

  Co za ściema , osoby które nie mają historii w BIK – nigdy nie dostaną karty.

  Pozdro

 2. Ziemowit pisze:
  „28. …Odstąpienie od Umowy stanowi jednocześnie rezygnację z udziału w Ofercie i utratę
  prawa do nagrody. ”
  Czyli jak rozumiem jeśli zrezygnuję z konta „kasując” kartę zostanę zobowiązany do zwrotu telefonu bądź jego równowartości jeśli termin ważności karty nie upłynął,a ja na miesiąc przed jego upływem nie poinformuję banku o braku chęci dalszego korzystania z produktu. Wygląda na to ,że bank nie jest taki dobroduszny tylko handluje telefonami kręcąc biznes na nieświadomych klientach.Warto też zerknąć w tabelę opłat.Oszustwo.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To się tyczy sytuacji, w której spełniłeś warunki promocji i w oczekiwaniu na przyznanie i dostarczenie Ci nagrody Ty zamykasz kartę. 🙂 Jeżeli spokojnie poczekasz do odbioru nagrody to po tym możesz zrezygnować z karty bez konsekwencji 😉
 3. robert pisze:
  nie naciągajcie się na to bo to jest oszustwo
 4. Daniel pisze:
  Jakiś konkretny powód jest tego że uznajesz to za oszustwo czy po prostu „bo tak żem poedział Pioter i już”
 5. Krzysztof pisze:
  Żona wysłała formularz i bank odmówił wydania karty bez podania przyczyny. Zarabia 2600 netto, pracuje kilka lat na umowie i ma dużo więcej niż 21 lat. O co chodzi?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Szczerze się przyznam, że nie wiem. Może ma jakiś kredyt lub kartę kredytową w innym banku? Jeżeli nie to nie jestem w stanie wytłumaczyć powodów odrzucenia wniosku i tu próbowałabym złożyć reklamację.
 6. polkos pisze:
  A ja potwierdzam, że oferta w pełni prawdziwa i wiarygodna. Telefon otrzymałem, nie było żadnych przekrętów. Karty używam do dziś. Zero jakichkolwiek kosztów, co do usługi jak najbardziej fair.

Napisz komentarz