Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

400 złotych zniżki na ubezpieczenie w Link 4

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Wysokie ceny ubezpieczeń OC sprawiają że długo się zastanawiamy, gdzie korzystnie ubezpieczyć auto, żeby nie przepłacać za obowiązkową polisę. Sam chętnie korzystam z możliwości zakupu ubezpieczenia przez internet. Jest szybko, a brak pośredników sprawia, że płacę mniej. Dzięki karcie kredytowej Citi Banku możesz teraz zapłacić o 400 zł mniej za ubezpieczenie w Link 4. Co ciekawe, premię możesz dostać nawet jeśli nie skorzystasz z ubezpieczenia.

Kto może skorzystać z promocji?

Tradycyjnie, promocja jest skierowana do nowych klientów. Z promocji możesz skorzystać, jeśli po 01.05.2015 roku nie miałeś w Citibanku głównej karty kredytowej. Jednak jeśli po tej dacie byłeś użytkownikiem karty dodatkowej, to nadal możesz przystąpić do promocji.

Trzeba również spełniać następujące następujące wymagania:

 • są osobami fizycznymi w wieku min. 18 lat, mają zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz ich dochód wynosi min. 1 200 zł netto;
 • lub prowadzą firmę min. 2 lata oraz mają min. 18 lat oraz dochód min. 2 500 zł;
 • albo są emerytami/rencistami osiągającymi dochód min. 1 200 zł netto.

Podstawowe parametry karty Simplicity:

Promocja dotyczy dobrze znanej, darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Jej podstawowe cechy:

 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł opłaty miesięcznej;
 • 0 zł opłaty rocznej;
 • 20 zł – opłata za nadwyżkę na karcie w kwocie min. 200 zł;
 • 56 dni to okres bezodsetkowy w czasie którego możesz korzystać z pieniędzy Banku i spłacać je bez dodatkowych kosztów,
 • 10% – oprocentowanie karty w skali roku (RRSO 10,47%), jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym.

Dodatkowo użytkownicy karty Simplicity mogą skorzystać ze zniżek sięgających 50% u blisko 300 partnerów. Taniej zrobisz zakupy w sklepach stacjonarnych i przez internet. Rabat dostaniesz między innymi w H&M, Komputronik, Booking.com, Telepizzy, Citi Fit, Lux Med i wielu innych. Szczegóły znajdziesz na tej stronie.

Weź kartę kredytową i odbierz 400 złotych na ubezpieczenie w Link 4 >>

W jaki sposób odebrać 400 złotych na zakup polisy w LINK4?

Premią 400 zł w tej promocji została rozdzielona na dwie części – pierwsze 50zł otrzymasz już za samo założenie karty, a kolejne 350zł dostaniesz, kiedy będziesz z niej aktywnie korzystać (kupując ubezpieczenie w LINK4 lub płacąc za zakupy w sklepach).

Aby odebrać pełną premię finansową w tej promocji, należy wykonać 3 kroki opisane poniżej:

KROK #1do 21 stycznia 2019 roku wypełnij ten formularz zamawiając w ten sposób kontakt z doradcą z banku, który pomoże Ci wziąć udział w tej promocji.

KROK #2 – w czasie rozmowy z konsultantem złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, później podpisz umowę przy kurierze i aktywuj kartę. Po aktywowaniu karty otrzymasz już pierwsze 50 zł premii.

Przed zawarciem umowy bank poprosi cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego wysokość dochodów, które zadeklarowałeś składając wniosek. Jeśli masz umowę o pracę, umowę zlecenie lub o dzieło to powinien wystarczyć wyciąg z konta bankowego za ostatnie 3 miesiące, potwierdzający wpływ wynagrodzenia.

KROK #3aktywnie korzystaj z nowej karty, aby otrzymać kolejne 350 zł. Wystarczy, że w ciągu dwóch pełnych miesięcy po podpisaniu umowy o kartę Simplicity zapłać nią za ubezpieczenie w LINK4 na łączną kwotę minimum 800 zł ALBO w tym samym czasie zrób zwykłe płatności kartą na kwotę minimum 800 zł.

Oznacza to, że jeśli umowę o kartę podpiszesz jeszcze w listopadzie 2018, to do końca stycznia 2019 roku musisz wykonać dowolne płatności na kwotę 800 zł złotych, lub zapłacić kartą za ubezpieczenia na kwotę nie mniejszą niż 800 zł.

Weź kartę kredytową i odbierz 400 złotych na ubezpieczenie w Link 4 >>

Jak zostanie wypłacona twoja premia?

Premia zostanie ci wypłacona na rachunek karty. W ten sposób zostanie zmniejszone zadłużenie na karcie. Pieniądze otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków uprawniających cię do otrzymania premii. Jeśli w jednym miesiącu podpiszesz umowę, a w kolejnym spełnisz warunek dotyczący płatności kartą, to spodziewaj się dwóch osobnych przelewów. Premia jest zwolniona z podatku.

Co sądzę o tej promocji?

Nie oszukujmy się, 400 zł przyda się każdemu niezależnie od tego, czy skorzysta z oferty Link 4, czy nie. Dwa alternatywne sposoby na zdobycie premii i długi czas na realizację płatności sprawiają, że jest ona łakomym kąskiem. Jeśli nie korzystałeś ze wcześniejszych promocji, które regularnie pojawiają się w Citibanku, to warto zrobić to tym razem.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

 1. Jacek pisze:
  Hej, jest też fajne promo dla posiadaczy payback, za załozenie karty Simplicity mozna dodstać 20tys punktów, które mozna wymienić np na 4 bony po 50zł na allegro 🙂

Napisz komentarz