Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Citibank: darmowy smartphone LG K4 Dual Sim w zamian za przetestowanie karty Simplicity (wyjątkowo proste warunki)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

To już V edycja kultowej promocji organizowanej przez Citibank, w której ponownie do zgarnięcia nowiutki smartphone LG K4 Dual Sim. Telefon odbiera dosłownie każdy kto przystąpi do promocji i spełni dwa proste warunki: zamówi kartę kredytową w Citibanku oraz wykona nią tylko 15 dowolnych płatności.

Jak informuje regulamin, do promocji możemy przystąpić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie promocyjnej Banku. Należy pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo i można do niej przystąpić do 25 lipca 2018 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuje na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 25 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać LG K4 Dual Sim? [instrukcja krok po kroku]

Okres karencji sztywnie utrzymany, liczę jednak na to, że znajdą się jeszcze nowi klienci Citibanku, którzy będą mogli skorzystać z tej promocji. Jeżeli ktoś spełnia pierwsze warunki promocji to teraz czas sprawdzić co będzie trzeba zrobić krok po kroku.

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 25.07.2018r.]

Najpóźniej do 25 lipca 2018 roku przejdź na specjalną stronę Citibanku i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Maksymalnie do końca tego dnia musisz zgłosić się do promocji, kolejne kroki czyli rozmowa z konsultantem może odbyć się w późniejszym czasie.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz LG K4 Dual Sim<<

A skoro już mowa o rozmowie z konsultantem to zadzwoni on do Ciebie w ciągu max. 7 dni od dnia złożenia zgłoszenia. Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej, a podczas rozmowy:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • poproś o to, aby Bank nie zakładał Ci naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł-m-c, a nie jest Ci do niczego potrzebna;
 • wyraź zgodę na: przetwarzanie danych w celu uzyskiwania informacji o produktach i usługach Banku oraz podmiotów współpracujących oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług (gdyby kiedyś były wprowadzone opłaty to Ty nie będą dotyczyć Ciebie);
 • pamiętaj proszę, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł.

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem, który w specjalnej, zabezpieczonej kopercie przywiezie Ci umowę.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ON-LINE (wykonaj zaraz po otrzymaniu karty)

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości online Citibanku. Oczywiście masz na to sporo czasu, ale żeby nie zapomnieć wykonaj ten krok zaraz po otrzymaniu karty np. w celu aktywowania karty i nadania jej PINu.

#3 KROK – WYKONAJ 15 PŁATNOŚCI KARTĄ (po 5 w trzech miesiącach)

To ostatnie co musimy zrobić, a mianowicie wykonać kartą łącznie 15 płatności (oczywiście na dowolną kwotę). Płatności muszą być wykonane w trzech pełnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy, po 5 w każdym.

Płatności możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych, ale również w internecie. Co ważne, Bank do promocji nie zaliczy tego, że wykonasz 15 płatności w jednym miesiącu a w kolejnych żadnej. Regulamin stawia sprawę jasno – wykonujemy po 5 płatności w każdym z 3 miesięcy.

WSKAZÓWKA

 • podpisanie umowy w kwietniu – wykonaj: min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu i min. 5 płatności w lipcu;
 • podpisanie umowy w maju – wykonaj: min. 5 płatności w czerwcu, min. 5 płatności w lipcu i min. 5 płatności w sierpniu;
 • podpisanie umowy w czerwcu – wykonaj: min. 5 płatności w lipcu, min. 5 płatności w sierpniu i min. 5 płatności we wrześniu;

To wszystko!

Teraz Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków przyzna Tobie nagrodę w postaci nowego smartphona LG K4 Dual Sim.

Informacja o przyznaniu nagrody będzie dla Ciebie dostępna w zakładce „Wiadomości” po zalogowaniu się do serwisu bankowości online. Telefon dostarczy Ci kurier w ciągu kolejnych 30 dni, ale zazwyczaj przesyłka trafia do klienta szybciej.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz LG K4 Dual Sim<<

Wskazówki dzięki którym sprawnie przejdziesz przez całą promocję

Zanim podsumuję krótko całą promocję chcę dać Ci jeszcze coś od siebie, garść przydatnych wskazówek dzięki którym promocja przebiegnie szybko i sprawnie.


W promocji zakładasz kartę kredytową, tak jak doradzałam na początku najlepiej założyć Simplicity – za jej miesięczne utrzymanie nic nie zapłacisz i to bezwarunkowo! Dzięki temu masz pewność, że promocja jest dla Ciebie faktycznie darmowa. Szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za nadwyżkę na karcie min. 200 zł – 20 zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana jest pocztą za 0zł
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie kwoty wykorzystanej z limitu
 • NIE WYPŁACAJ PIENIĘDZY Z BANKOMATU I NIE RÓB PRZELEWÓW Z RACHUNKU KARTY – to transakcje gotówkowe za które płaci się prowizję – 8% wartości transakcji
 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%

Pamiętaj również, że w promocji zakładasz kartę kredytową. Bank daje Ci więc swoje pieniądze, którymi możesz dysponować, ale które musisz oddać. Na całe szczęście zawsze oddajesz tylko i wyłącznie tyle ile zapłacisz kartą. Wystarczy tylko oddawać pieniądze w okresie bezodsetkowym, czyli w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu.

W tej promocji mogę doradzić Ci np. abyś jednego dnia wykonał płatność kartą kredytową, a na na drugi dzień, po jej zaksięgowaniu od razu ją spłacił – bez czekania na wyciąg – to nic nie kosztuje! 🙂 Szybko i sprawnie – w razie pytań – służę pomocą.

Polecam Ci również zerknąć do naszego poradnika o kartach kredytowych, gdzie w prosty sposób tłumaczę ich działanie i również opisuję na co koniecznie zwrócić uwagę: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/

Citibank proponuje dwie dodatkowe usługi: CitiPhone i CitiAlerts.

CitiPhone jest usługą płatną 6 zł/m-c i tu w rozmowie z konsultantem należy od razu poprosić o jej wyłączenie.

CitiAlerts jest usługą darmową zarówno w wersji Standard jak również Premium.

W Citibanku możesz bezpłatnie zawnioskować o zwiększenie lub zmniejszenie limitu kredytowego.

Bank używa w swojej ofercie przykładu reprezentatywnego, a najprościej ujmując mówi nam „co by było gdyby”. O co chodzi? W promocji zakładamy kartę kredytową, korzystamy więc z pieniędzy Banku, które musimy oczywiście oddać.

Jeżeli oddajemy pieniądze zgodnie z zasadami, czyli w okresie bezodsetkowym to nie płacimy żadnej prowizji do banku, ani nie dotyczy nas żadne oprocentowanie. Wykonasz płatności kartą na 100 zł, oddajesz więc w okresie bezodsetkowym tylko 100 zł – nic więcej – gwarantuję.

Może zdarzyć się jednak tak, że ktoś wykorzysta przyznany mu limit i nie spłaci należności w okresie bezodsetkowym, a rozłoży je na raty. Wtedy Bank będzie mógł nałożyć na należność oprocentowanie i pobrać dodatkowe koszty, które przedstawia właśnie w przykładzie reprezentatywnym, aby z góry poinformować klienta o procedurach.

Nie ma problemu, możesz zrezygnować z karty w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wszystko wykonasz z poziomu bankowości online, co dokładnie zostało opisane w naszym poradniku: https://moniaki.pl/jak-odpowiedzialnie-korzystac-z-karty-kredytowej-i-debetowej-bonus-jak-rozwiazac-umowe-o-karte/

Jeżeli będziesz chciał rozwiązać umowę, bardzo możliwe że konsultant oddzwoni i zaproponuje Ci moneyback za płatności kartą w zamian za to, że zgodzisz się cofnąć dyspozycję. Klienci zgłaszali, że jest to nawet 10% wartości transakcji! Warto więc rozważyć taką propozycję, ale pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim. 🙂

To jedno z Waszych ulubionych pytań – nie dziwię się i dobrze, że pytacie – nie ma co decydować się na coś w ciemno, bez uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Ze swojej strony powiem, że brałam udział w promocji Citibanku z voucherem do Morele.net i jak dla mnie – bomba – wszystko przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie.

Moje zdanie to może być dla Ciebie za mało – rozumiem, dlatego przygotowaliśmy specjalną galerię sukcesów naszych czytelniczek, które skorzystały z poprzednich edycji promocji z voucherem do Douglasa i pochwaliły się nam swoimi zdobyczami, zapraszam:

Doskonale to rozumiem i będę wdzięczna jeżeli podzielisz się ze mną swoimi obawami, cenne uwagi zawsze są mile widziane. Poświęcę Ci czas i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Postaram się jeszcze raz wszystko wytłumaczyć i rozwiać Twoje wątpliwości. Wtedy zadecydujesz czy taka promocja jest Ci potrzebna czy nie.

W razie pytań, zapraszam:
[email protected]
[email protected]
https://www.facebook.com/MoniakiPL/


Podsumowanie

Promocja fajna i prosta, a jedyna jej wada (moim zdaniem) to ciągle fakt, że mogą do niej przystąpić osoby które aż od 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Tak poza tym to warunki całkiem przyjemne:

 • zakładamy kartę w Citibanku (osobom mniej doświadczonym przyda się nasz poradnik o kartach)
 • logujemy się do bankowości online lub mobilnej
 • wykonujemy po min. 5 płatności w każdym z 3 miesięcy – na dowolną kwotę, może być ich więcej ale nie mniej

A w zamian za to Citibank nagrodzi Cię nowym smartphonem LG K4 Dual Sim – myślę że to dobry układ.

>>Przejdź na stronę Banku i odbierz LG K4 Dual Sim<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 36

 1. Adam pisze:
  Czyli jeżeli jestem 20 letnim studentem, który pracuje na 1/16 etatu nie mam co liczyć na smartphona?
 2. Albert pisze:
  telefon to k4
  czy k4 2017 ?
 3. Bartek pisze:
  na 100% nic nie płacę ?? robię tylko te 15 płatności i mam za free telefon?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Logujesz się do systemu bankowości online a dalej wygląda to tak:
   1. wykonujesz min. 5 płatności w pierwszym miesiącu np. na 10 zł – po otrzymaniu wyciągu spłacasz te 10 zł;
   2. w drugim miesiącu znów wykonujesz 5 płatności np. na 30 zł – po wystawieniu wyciągu spłacasz te 30 zł;
   3. w trzecim miesiącu znów min. 5 płatności np. na 30 zł – po wystawieniu wyciągu spłacasz 30 zł;
   A do końca 4 miesiąca otrzymujesz nagrodę 🙂
 4. Bartek pisze:
  Bo za karte trzeba płacić
 5. Artur pisze:
  W programie poleceń można natomiast otrzymać LG K8. Przynajmniej dostałem taką ofertę wczoraj.
 6. Arek pisze:
  Czy jest okreslona minimalna kwote na którą muszę dokonać płatności, czy np.moze to być zakup chleba za 5 pln?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ma określonej kwoty, może być to chleb za 5 zł 🙂
  • Tom pisze:
   Wziąłem udział w IV edycji tej akcji w zeszłym roku. Cała ta akcja to ściema banku, oto odpowiedź mailowa banku na moje zapytanie o telefon:

   Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące konsumentami w rozumieniu
   art. 221 kodeksu cywilnego („Uczestnicy”), które:
   dokonały Kartą lub kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej
   3000 zł nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę (data
   zawarcia umowy będzie widoczna na umowie), które spełniały następujące kryteria:
   • były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   • nie były przelewami z Rachunku Karty,
   • nie były transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku;

   Z poważaniem,
   Krzysztof Pietraszko
   Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych
   Biuro Obsługi Wyspecjalizowanych Produktów Detalicznych
   Citi Handlowy

   To jak to jest naprawdę z całą akcją.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A powiedz mi proszę, jaką dokładnie informację chciałeś uzyskać i jaka była to promocja?
 7. Krystian pisze:
  Promocja łączy się z cashbackiem 300 zł?
 8. Gracjan pisze:
  Po otrzymaniu telefonu mogę zamknąć konto / zwrócić kartę a zachować telefon??
 9. Milo pisze:
  Czy trzeba wykonać RÓWNO 5 transakcji w miesiącu (x3 miesiące) czy MINIMUM?

  pozdrawiam

 10. Milo pisze:
  I jeszcze – czy bank wymaga założenie konta osobistego?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, w promocji zakładamy tylko kartę kredytową 🙂
 11. Grzegorz pisze:
  Czy będąc na urlopie wychowawczym z wpływem na konto pieniędzy co miesiąc mogę skorzystać z tej promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ciężko mi powiedzieć, a skąd pochodzi wpływ na konto?
 12. Rafał pisze:
  Czy mowa na zastępstwo również jest honorowana w ramach wymaganych warunków?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tego nie mogę potwierdzić niestety, trzeba by się zgłosić do promocji i w rozmowie z konsultantem przejść weryfikację.
 13. Uwe pisze:
  Witam, konsultant podał adres [email protected] na który wysłać należało skany dokumentów. Tak też uczyniłem. Niedługo potem otrzymałem z innego adresu [email protected] prośbę o te same dokumenty. Czy coś jest nie tak? Który adres jest właściwy?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co, odszukaj tego maila „[email protected]” i zachowując ciągłość wiadomości zapytaj o to dlaczego ktoś inny prosi o dokumenty i czy w ramach jednej instytucji nie mogą przekazać między sobą dokumentów.
 14. Ewelina Swirek Swierszcz pisze:
  Jakich dokumentów potwierdzających zatrudnienie chce bank?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zazwyczaj jest to wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy, ale jak coś to pod artykułem jest zamieszczony regulamin. Na końcu regulaminu jest zbiór dokumentów, które będzie akceptował Bank i możesz wybrać inny dokument i zaproponować w rozmowie z konsultantem, że taki właśnie przygotujesz.

Napisz komentarz