[blog] Citibank rozdaje karty podarunkowe na 300 zł do drogerii HEBE? Prześwietlam promocję!

Kochane czytelniczki, ostatnio głośno o nowej promocji Citibanku. Chce on zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ karty Citi Simplicity. Tak bardzo, że rozdaje karty podarunkowe o wartości 300 zł do drogerii HEBE wszystkim nowym klientom, którzy ją przetestują.

W tym artykule prześwietlam wszystkie warunki promocji.

Drogerie HEBE to istny RAJ dla każdej kobiety (i dbających o siebie Panów również!) – znajdziesz tu kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała i paznokci. Na półkach czekają na Ciebie również perfumy i wody perfumowane, produkty dla dzieci, a nawet codzienne akcesoria jak kosmetyczki czy szczotki do włosów.

Kiedy skorzystasz z opisywanej dziś promocji, numer swojej karty podarunkowej o wartości 300 zł otrzymasz w postaci wiadomości tekstowej, po założeniu darmowej karty Simplicity oraz wykonaniu dowolnych 10 płatności tą kartą (możesz 10 razy zapłacić za bułkę w piekarni). Poniżej rozpisuję dokładnie wszystkie kroki, które należy wykonać.

Po odebraniu karty podarunkowej do HEBE możesz natychmiast zrezygnować z karty w Citibanku (bez konsekwencji). Możesz też zachować ją na dłużej jeśli Ci się spodoba (jest darmowa!).

Zanim przejdę do omawiania szczegółów, chcę Ci jeszcze coś powiedzieć. To nie jest konkurs, ani żadne losowanie.

Regulamin promocji gwarantuje, że KAŻDY kto odpowiednio przetestuje tę nową kartę Citibanku (10 dowolnych płatności kartą), dostanie voucher na 300 zł. Liczba voucherów jest nieograniczona…

…najpierw przyjrzyjmy się nagrodzie:

Karta Podarunkowa na 300 zł do HEBE – szczegóły:

Oto szczegóły karty podarunkowej, która jest do zdobycia w tej promocji:

 • ma wartość 300 zł i obowiązuje na cały asortyment drogerii HEBE – nie ma żadnych wykluczeń
 • jest ważna przez 6 miesięcy od jego otrzymania, więc możesz ją zachować np. na Boże Narodzenie
 • nie jest imienna, wiec możesz ją podarować dowolnej osobie
 • jest wielorazowego użytku, aż do wyczerpania pełnej kwoty 300 zł
 • łączy się z innymi promocjami i obniżkami cen dostępnymi regularnie w sieci drogerii HEBE

Korzystanie z tej Karty Podarunkowej jest niezwykle łatwe. Wystarczy podejść do kasy i podczas płacenia powiedzieć „Dzień dobry, zapłacę kartą podarunkową z Citibanku…”, a następnie podajesz kasjerce numer swojej karty podarunkowej… i już! Korzystasz z darmowych zakupów, aż do wykorzystania kwoty 300 zł.

Dlaczego Citibankowi się to opłaca?

Takie zachęcanie praktycznie darmową kartą podarunkową jest dla banku mimo wszystko korzystne. Ma okazję przekonać Cię o swojej uczciwości. Możesz zobaczyć, że jego oferta jest lepsza niż u konkurencji. W końcu chętniej wybieramy na stałe coś co już znamy, prawda?

Nie pozwólmy sobie jednak ulec pozorom, że banki są takie dobroduszne. Nikt bez powodu nie rozdaje darmowej gotówki…
pisza_o_citibanku
Jest przynajmniej kilka powodów, przez które im się to opłaci. Mimo, że karta Simplicity, którą należy założyć w tej promocji jest darmowa (bez haczyków):

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank nie musi się reklamować, bo ludzie sami sobie ją polecają. Zdobywa w ten sposób nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddaje klientom w postaci karty podarunkowej i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby bankowi się to opłaciło. Po prostu znają swoje statystyki.

Wiedzą, że uczciwym podejściem wygrają więcej niż ukrywając coś małym druczkiem, na który już nikt się nie nabiera…

Kim są Moniaki?

Moniaki, to zespół przyjaciół, który z pasją prześwietla regulaminy bankowe i opisuje korzystne promocje, dla czytelników takich jak Ty. Poniżej masz okazję zobaczyć twarze całego naszego zgranego zespołu razem. Wbrew pozorom wcale nie jest to częstym widokiem. Każdy z nas pracuje nad blogiem zdalnie ze swojego domu – w różnych częściach Polski.

Tylko kilka razy do roku spotykamy się wszyscy razem. Najczęściej żeby świętować jakieś małe sukcesy. Po kliknięciu w guzik „play” zobaczysz video-relację z jednego z takich spotkań:


Zespół przyjaciół z Moniaki.pl podczas świętowania pierwszych urodzin bloga

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu licząc od momentu wystawienia wyciągu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 8% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do HEBE za wyciąganie jej podczas zakupów.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać wspomnianą kartę podarunkową. W skrócie wygląda to tak:

Tutaj wypełniasz formularz → Oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku → Ustalasz szczegóły podpisania umowy → Przyjeżdża kurier z umową → Logujesz się do bankowości internetowej (przynajmniej 1 raz) → Płacisz nową kartą za codzienne zakupy (łącznie min. 10 transakcji) Odbierasz wiadomość ze swoim unikalnym numerem karty podarunkowej

Kto może skorzystać i jak zdobyć kartę?

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

Dołączyć do promocji mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 czerwca 2015. I które jednocześnie spełniają następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 18 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć min. 18 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata
 • dochód w wysokości min. 2500 zł netto

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie. Masz na to czas do 31 października 2018 r. do godziny 23:59. O udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza.

Do końca promocji pozostało:

 

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni. Im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz premię od bankun. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i… Albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób. Procedura bankowa wtedy mocno się wydłuża.

W ciągu 3-5 dni roboczych po wypełnieniu formularza oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku.

Miłym głosem podsumuje całą promocję i zapyta o Twoje dochody. Są one potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie.

Następnie konsultant ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz. Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy i wręczyć go kurierowi podczas podpisywania umowy.

Z konsultantem ustalisz również termin i miejsce, w które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Dla Twojej wygody może przyjechać do domu, biura lub gdziekolwiek zechcesz.

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę Simplicity 🙂

Wykonaj te 2 zadania i odbierz 300 zł do HEBE:

Jak wspomniałam na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty musisz zrobić 2 rzeczy. Po pierwsze zalogować się do bankowości internetowej Citibanku, a po drugie wykonać 10 dowolnych płatności kartą (w sklepach lub internecie) w odpowiednich terminach. Dokładnie wszystko rozpisałam poniżej.

Po #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną na telefonie lub tablecie.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

Po #2 – płać nową kartą Simplicity za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę, a jak się uprzesz to żeby wykonać ten warunek promocji zapłacisz po prostu 10 razy za bułkę w piekarni 🙂

Aby zadanie zostało zaliczone należy wykonać łącznie 10 płatności kartą. Należy wykonać je przez 2 miesiące z rzędu (min. 5 płatności na jeden miesiąc). Transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu więc lepiej wykonać je przynajmniej kilka dni przed końcem miesiąca.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że minimum 5 transakcji miesięcznie należy „nabijać” przez 2 kolejne miesiące, przed końcem drugiego miesiąca, następującego po miesiącu w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to październik, to transakcje kartą (po 5 w każdym miesiącu) możesz wykonywać w październiku i listopadzie LUB w listopadzie i grudniu.

Jak widzisz zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 miesięcy jest banalnie proste. Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu lub telefonie na każdy miesiąc i darmowe 300 zł na kosmetyki będzie Twoje.

Jeśli wydaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu) to z tą promocją nie będą dla Ciebie wiązały się żadne koszty. Wyrobienie i utrzymanie karty jest darmowe.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

To wszystko! Odbierz 300 zł na kosmetyki!

Zgłoś się po darmową kartę Citi Simplicity i wykonaj 2 opisane powyżej kroki, a dostaniesz kartę podarunkową o wartości 300 zł do drogerii HEBE. Prościzna.

Jak mówiłam, nie ma żadnych losowań czy konkursów. Każdy kto wykona powyższe zadania otrzymuje kartę podarunkową ważną przez 6 miesięcy!

Tutaj będzie Twoja karta podarunkowa:

Kiedy wykonasz już te zadania to do końca kolejnego miesiąca, otrzymasz kartę podarunkową. Będzie na Ciebie czekać, jako wiadomość w bankowości internetowej.

Ciekaw jestem Twojej miny, kiedy zalogujesz się do panelu bankowego, a tam będzie czekać na Ciebie unikalny kod karty podarunkowej o wartości 300zł. Później pozostaje już tylko przyjemny dreszczyk radości podczas podchodzenia do kasy i wybuch entuzjazmu po pierwszym zapłaceniu kartą podarunkową.

Będziesz mogła poczuć się dumna wychodząc z HEBE z torbą pełną zakupów, za które nie zapłacisz ani grosza (do 300zł).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Kliknij w powyższy link, aby zgłosić się do testowania karty Citi Simplicity i odebrać kartę podarunkową GRATIS.

A jeśli potrzebujesz ostatniego argumentu, żeby mi zaufać – przejdź na sam koniec tego artykułu. Pobierz regulamin promocji i sam przeczytaj warunki. Staram się być przejrzysta w tym co robię. Możesz łatwo zweryfikować każde słowo i obietnicę zamieszone w tym artykule.

To tak, jakby zarobić 300 zł w 22 minuty…

Zastanów się, ile nadgodzin musiałabyś wziąć, aby dodatkowo zarobić pieniądze na takie zakupy? Teraz wystarczą 22 minuty:

 • 11 minut na wnikliwe przeczytanie tego artykułu (musiałabyś czytać bardzo wolno!)
 • 1 minuta na wypełnienie tego formularza zgłoszeniowego
 • max 10 minut na podpisanie umowy przy kurierze

Czasu przeznaczonego na dokonywanie płatności kartą i jej spłatę nie liczę. I tak robisz to na co dzień. Nie jest to żaden dodatkowy wysiłek.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura.

Twój udział to jedynie zgłoszenie się po kartę, podpisanie umowy przy kurierze, jedno logowanie i dokonanie 10 płatności kartą na dowolną kwotę. W sumie zajmie to pewnie mniej niż pół godziny.

Następnie zgarniesz 300 zł do HEBE i zrezygnujesz z karty (albo nie, jeśli będziesz chciała).

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Dwa słowa zakończenia

Powiedziałam wszystko co miało być powiedziane (i sporo więcej)… I tak masz już konto w banku, i tak korzystasz już z karty…

Szaleństwem byłoby nie zamienić jej na darmową Citi Simplicity i nie otrzymać GRATIS karty podarunkowej na 300 zł do HEBE. Za robienie, tak jak co dzień, zwykłych zakupów.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Serdecznie Ci gratuluję, jeśli doczytałaś do tego momentu. Siadając do tego tekstu nie miałam pojęcia, że wyjdzie tak długi. Jednocześnie chcę być wiedziała, że bardzo przyjemnie mi się go pisało.

Miałam wrażenie, że opowiadając te wszystkie historie o sobie i o naszym blogu, rozmawiam z kimś mi bliskim. Wierzę, że ta szczerość i w Tobie wywołała choć odrobinę sympatii do mnie i bloga, którego tworze z przyjaciółmi.

Zainwestowałaś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w poniższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Zgłoś się tutaj po darmową kartę Simplicity i 300 zł do HEBE >>
(wypełnij formularz, konsultant oddzwoni w 3-5 dni roboczych i ustali z Tobą szczegóły)

Przez Internet

Wystarczy wypełnić 1 prosty formularz internetowy, aby dołączyć do promocji. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty i nie będziesz musiała denerwować się oczekiwaniem w długich kolejkach w banku.

Wygodnie

Kurier umówi się z Tobą na wizytę i przywiezie dokumenty do podpisania do Twojego domu lub biura. Formalności zostały ograniczone do minimum, co da Ci komfort i wygodę.

Bez Opłat

Promocja jest wolna od opłat. Karta Citi Simplicity jest bezpłatna. Nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej za utrzymanie karty.

Bez Zobowiązań

Podpisujesz z bankiem uczciwą umowę (wzór umowy do pobrania poniżej), która nie zawiera żadnych haczyków ani zobowiązań. Możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni wypowiedzenia.

300 zł do Hebe

Po wypełnieniu 2 dziecinnie prostych kroków promocji (opisałam je dokładnie powyżej) dostajesz kartę podarunkową na 300 zł do drogerii HEBE. Jestem pewna, że sprawi ona wiele radości Tobie lub bliskim.

Gwarantuję Uczciwość

Poniżej zamieściłam linki do dokumentów obowiązujących w tej promocji. Jeśli z jakiegoś powodu nie wierzysz w to co napisałam to możesz sama przejrzeć regulamin promocji.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 17

 1. Adek napisał(a):
  Mając 18 lat nie skorzystam z tej okazji? :/
  Kurde a już się napaliłem na prezent na dzień kobiet.
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Jeżeli masz 18 lat i spełniasz warunek zatrudnienia w obecnym zakładzie pracy min. 3 miesiące oraz masz dochód min. 1 200 zł netto to możesz skorzystać z tej promocji. 🙂 W artykule omyłkowo wpisany został wiek 21 lat zamiast 18 lat 🙂
 2. Emilia napisał(a):
  Kiedy można zrezygnować z karty ?
 3. Patrycja napisał(a):
  Co oznacza spłacić kartę w okresie bezodsetkowym ? Wystarczy przelew z drugiego konta, aby pokryć kwotę ?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Dokładnie tak. 😉
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   A spłacenie karty w okresie bezodsetkowym oznacza spłacić przelewem np. z innego konta w jakimś bankiem kartę w Citibanku – okres bezodsetkowy wynosi 26 dni od dnia wystawienia Ci wyciągu. Wyciąg będzie dostępny w bankowości online Citibanku. 🙂 Czy wyjaśniłam to jakoś zrozumiale, jak coś to zadawaj proszę pytania dodatkowe 🙂
 4. Monika napisał(a):
  W jaki sposó zrezygnować z karty? Jest coś u umowie na ten temat?
 5. Wojciech napisał(a):
  Witajcie,

  Mam zapytanie dotyczące wymiany karty po okresie jej ważności. To znaczy, że biorę kartę w tej promocji i jest ona ważna przez 3/5 lat (strzelam). Po tym okresie bank przesyła do nas nową kartę i obciążą opłatą za wydanie karty. Wiecie coś o tym?

 6. Weronika napisał(a):
  Wolę sobie zarobić te 300 zł, niż się bujać z zakładaniem jakieś karty, gdzie regulamin ma się nijak do powyższych obietnic, że to nic nie kosztuje.
 7. Dominika napisał(a):
  czy otrzymując tą kartę są już na niej jakieś pieniądze?
  • Moniaki.pl - Dominika napisał(a):
   Tak, limit kredytowy przyznany przez Bank. Korzystasz z niego, a później robisz przelew ze swojego konta w innym banku, aby „oddać” tę kwotę którą wydałaś. 🙂 Jak masz jakieś dodatkowe pytania to zapraszam 🙂
 8. Żaneta napisał(a):
  ile sie czeka na karte?
 9. karolina napisał(a):
  W jaki sposob sie rezygnuje z karty?
 10. Angela napisał(a):
  W jaki sposób zrezygnować z karty?:)

Napisz komentarz