PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż konto Citi Priority, płać za zakupy i odbierz 300 zł zwrotu! – proste warunki

Chyba nikogo nie zdziwię jeżeli napiszę, że mamy kolejną promocję zorganizowaną przez Citibank. Została ona przygotowana z myślą o nowych, ale również obecnych klientach banku (tych, którzy posiadają tylko kartę kredytową), a nagroda (jak zdążył nas już przygotować Bank) bardzo atrakcyjna:

 • 300 zł zwrotu za zakupy

O taką nagrodę będą mogły ubiegać się osoby, które najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku otworzą konto osobiste Citi Priority w Citibanku i spełnią kilka prostych warunków. Warto jednak nie czekać do ostatniej chwili i zawnioskować o konto już dziś ponieważ Bank daje nam limit kont promocyjnych – 2 500.

Promocja aktualna – w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych kont, strona promocyjna przestanie działać i poinformujemy o tym na blogu.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja została przygotowana dla osób, które od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały w Citibanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.

Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli ktoś ma w Citibanku samą kartę kredytową to jak najbardziej MOŻE skorzystać z tej promocji i zgarnąć dodatkowe 300 zł w formie zwrotu za zakupy.

Konto Citi Priority z premią

Jeżeli jesteś już klientem Citibanku to wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej przez Bank strony promocyjnej i polecisz znajomemu lub komuś z rodziny Konto Osobiste Citi Priority.

Standardowo, konto jest płatne, ale tu bank idzie klientom na rękę i daje możliwość całkowitego zlikwidowania tej opłaty po spełnieniu jednego z dwóch (do wyboru) warunków:

 • Prowadzenie konta – 30zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku

Przy pozostałych elementach konta nie mamy co doszukiwać się opłat.

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Opłata za naklejkę zbliżeniową – 5 zł/m-c od marca 2018 roku
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zlecenie stałe/polecenie zapłaty – 0 zł
 • Warto również pamiętać, aby podczas zakładania konta poprosić o wyłączenie dodatkowo płatnej usługi – Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu oraz usługę CitiPhone, która od marca będzie kosztować aż 6 zł/m-c

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 300 zł zwrotu za zakupy<<

Jak otworzyć promocyjne konto? [instrukcja krok po kroku]

#1 KROK – do 31.05.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – konto promocyjnych jest tylko 2 500) przejdź na stronę Banku i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając swoje dane. Po kilku dniach oddzwoni konsultant, a podczas rozmowy:

 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów z nim współpracujących
 • poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług (CitiPhone i CitiAlerts) oraz zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej

#2 KROK – najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku podpisz umowę o Konto Osobiste

#3 KROK – płać kartą debetową lub/i kredytową (tylko w sklepach stacjonarnych, internetowe NIE będą się liczyć) i odbieraj 5% zwrotu za każde zakupy! Premia będzie naliczana przez 6 miesięcy, a w każdym miesiącu do odebrania będzie maksymalnie 50 zł.

Moneyback będzie naliczany od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy, czyli jak podpiszesz ją w marcu to zaliczane są płatności od kwietnia. W każdym miesiącu należy spełnić dodatkowe warunki:

 • zapewnij wpływy na konto min. 5 000 zł ( jednorazowy przelew lub kilka wpływów na łączną kwotę 5tys., może być to przelew z Twojego konta w innym banku, dodatkowo nie musisz zbyt długo utrzymywać tych pieniędzy na koncie – zaraz po ich zaksięgowaniu możesz je sobie zwrócić na konto)
 • wykonaj min. 3 dowolne przelewy na konto w innym banku – możesz więc wcześniej przelane 5 000 zł przelać sobie zwrotnie na swoje konto w innym banku w formie 3 przelewów i już!
 • ustaw min. 1 zlecenie stałe z konta Citi Priority – musimy ustawić je najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, może być ono na dowolną kwotę i możesz ustawić taki przelew np. na swoje konto w innym banku

To wszystko!

Dzięki spełnieniu opisanych wyżej warunków będziesz co miesiąc odbierać 5% wartości każdej wykonanej płatności. Maksymalnie będzie to 50 zł/m-c co w okresie 6 kolejnych miesięcy da zysk aż 300 zł.

Moneyback za dany miesiąc będzie wypłacany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli np.:

 • podpisujesz umowę w marcu
 • warunki opisane w kroku 3 wykonujesz w kwietniu
 • moneyback za kwiecień otrzymujesz do końca maja

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 300 zł zwrotu za zakupy<<

A zamiast zakończenia…

Niemal każdy artykuł kończę jakimś zakończeniem, ale nie tym razem. Dziś chcę przedstawić moją wizję “wyciśnięcia” z tej promocji jak najwięcej. To, że zakładamy konto Citi Priority i podczas rozmowy z konsultantem wyrażamy zgody marketingowe oraz wyłączamy płatne usługi – jest jasne.

Załóżmy, że podpisujemy umowę w marcu. Jeszcze w tym samym miesiącu musimy zwolnić się z opłaty za konto więc jak ktoś posiada kartę kredytową to przelewa sobie na konto 5 000 zł (np. ze swojego konta w innym banku), a po ich zaksięgowaniu może zwrócić je sobie na konto.Warto też od razu ustawić sobie zlecenie stałe np. na 1 000 zł z konta w Citibanku na swoje konto w innym banku.

Kolejny miesiąc to kwiecień więc tu zaczynamy walczyć o moneyback. Spełniamy więc po kolei wszystkie kroki, czyli:

 • zapewniamy 5 000 zł wpływów na konto (może być ze swojego konta jeden przelew lub kilka) automatycznie zwalniamy się z opłaty za konto (jeżeli posiadamy kartę kredytową w Citi)
 • z tych 5 000 zł wykonujemy 3 przelewy na konto w innym banku (może być na swoje) na kwotę np. po 1 000 zł każdy
 • pozostało nam na koncie 2 000 zł więc niech 1 000 zł pójdzie zleceniem stałym też na nasze konto w innym banku
 • pozostał ostatni 1 000 zł – wydaj je kartą debetową na dowolne zakupy w sklepach stacjonarnych, płać za co tylko możesz – dzięki temu zyskasz maksymalny moneyback 50 zł, który po spełnieniu wszystkich warunków wpłynie na konto Citi Priority do końca maja

Powtarzaj te czynności co miesiąc przez okres 6 miesięcy, a odbierzesz łącznie 300 zł! Uwaga, jeżeli nie posiadasz karty kredytowej w Citibanku to zobacz jak założysz ją z voucherem na 300 zł do Allegro.pl.

>>Załóż Konto Citi Priority i odbierz 300 zł zwrotu za zakupy<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. mimi pisze:
  promocję rozpoczynam od kwietnia, ale czy wobec powyżczego w marcu również muszę spełniać warunki (wpływy 5k) aby nie płacić zak onto
 2. Julia pisze:
  Czy po upływie 6 miesięcy i zgarnięciu premii, można w każdej chwili wypowiedzieć umowę o konto bez poniesienia żadnych konsekwencji czy trzeba je jeszcze prowadzić np. przez kolejne pół roku? Prześledziłam regulamin i nie widzę w nim nic na ten temat.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po odebraniu premii możesz w dowolnym momencie, bez konsekwencji zamknąć konto 🙂

Napisz komentarz