Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz nowy Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB o wartości 600 zł za kartę kredytową w Citibanku!

Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB o wartości rynkowej około 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej i aktywowanie za jej pomocą karty oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,95%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 9 sierpnia 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Przydałby się nowy smartfon? Nie ma problemu – zamiast wydawać na niego gotówkę, odbierz go w promocji Citibanku. W zamian za założenie karty kredytowej Simplicity i używanie jej podczas codziennych zakupów bank wyśle do Ciebie nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta smartfon Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB.

Nowy telefon na Allegro kosztuje około 600 zł. Tak atrakcyjnej nagrody w promocjach bankowych nie pamiętam, a nieco ich już w życiu widziałam 🙂

Dodatkowo, jeśli nie jesteś jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile zarejestruj tam kartę – dostaniesz na start punkty o wartości 50 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 9 sierpnia. W promocji nie ma limitu wniosków, więc każdy, kto spełni warunki, odbierze swojego smartfona. Ale warto się pospieszyć: ostatnia promocja z Xiaomi Note 9 3/32 GB cieszyła się tak wielką popularnością, że bank zakończył ją wcześniej. Moim zdaniem nie warto się zastanawiać, tylko trzeba składać wniosek dopóki jest taka okazja 🙂

Xiaomi Redmi Note 9 – warto?

Być może specjalistką od telefonów nie jestem, ale za to użytkuję Xiaomi od niemal dwóch lat. I moim osobistym zdaniem stosunek jakości do ceny tych telefonów jest nie do pobicia.

W promocji dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Redmi Note 9 3GB/64 GB. Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia.

Moim zdaniem taka konfiguracja, 3 GB RAMu i 64 GB pamięci w zupełności wystarczą do normalnego, bezproblemowego użytkowania telefonu. Mój Xiaomi ma tyle samo RAMu, działa od prawie 2 lat bez zarzutu, nie zdarzyło mu się nigdy zawiesić czy zamulić. A trochę tych aplikacji na telefonie mam. Więc jeśli nie grasz na telefonie w super wymagające gry to myślę, że 3 GB RAMu w zupełności wystarczą do bezproblemowego użytkowania.

Źródło: https://mi-store.pl/data/include/cms/mrozny/productsWebp/1032-RemiNote9/1.jpg

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • poczwórna kamera tylna 48MP + 8MP + 2MP + 2M(ultraszerokokątna, szerokokątna, czujnik głębokości i makro);
 • kamera przednia 13 MP;
 • procesor Mediatek Helio G85 2 GHz, 8 rdzeni (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55);
 • RAM 3 GB;
 • wbudowana pamięć 64 GB;
 • pojemność baterii 5020 mAh;
 • ekran 6.53″ Full HD;
 • wbudowany moduł NFC.

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie masz głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku;
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto, lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Jak otrzymać Xiaomi Redmi 9 – instrukcja

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 4 kroki, a im szybciej je spełnisz, tym szybciej otrzymasz nagrodę w swoje ręce. Popatrz, co musisz zrobić po kolei:

 1. 🗓 Do 9 sierpnia z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku i aktywuj przez nią kartę. Z polskiego na nasze: ściągasz na telefon apkę, logujesz się do niej i nadajesz PIN do karty przez aplikację.
 4. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 Do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie. Im szybciej spełnisz ten warunek, tym szybciej otrzymasz telefon.

UWAGA OD AUTORKI

PIN do karty nadaj przez aplikację, nie przez stronę internetową. To jeden z wymogów regulaminu, a wiele osób o tym zapomina.

Przykład

Umowę podpisujesz w lipcu. Do końca sierpnia ściągnij aplikację i nadaj PIN do karty. Masz czas do końca października, aby zapłacić kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu w którym dostaniesz tę wiadomość bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli Xiaomi Redmi 9. Do tego momentu nie zamykaj karty.

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

W tej promocji wcale nie chodzi o to, żebyś specjalnie wydawał kartą pieniądze. Wręcz przeciwnie.

Chodzi o to, żebyś przez jakiś czas za codzienne zakupy płacił inną kartą. Idziesz do Biedronki, robisz zakupy – zapłać za nie kartą z promocji. Zamawiasz coś z Allegro? Zapłać Simplicity. Tankujesz na stacji? Zamiast gotówką zapłać kartą. Ani się obejrzysz, a wymagane do promocji 1000 zł nazbiera się w mgnieniu oka.

To może być jedna duża płatność lub wiele drobnych – jak wolisz. Pamiętaj – IM SZYBCIEJ SPEŁNISZ WARUNKI, TYM SZYBCIEJ DOSTANIESZ NAGRODĘ.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga – transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz vouchera na Allegro otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej.

Bez promocji – musisz wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

10,95%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%.

TUTAJ znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Nie jesteś jeszcze w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile?

Zarejestruj tam swoją kartę, zapłać nią 1 raz na 50 zł i odbierz 4000 pkt. Wystarczą na przykład na voucher do Decathlonu o wartości 50 zł.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku to masz dobry powód, by je otworzyć: czeka 200 zł gotówki w zamian za bezwarunkowo darmowe konto. Warunki promocji znajdziesz w artykule poniżej:

Podsumowanie

Nie ma za bardzo co się rozpisywać. Dostajesz nowy telefon z gwarancją producenta o bardzo fajnych parametrach o wartości rynkowej około 600 zł. Możesz zatrzymać go dla siebie, sprzedać lub komuś podarować w prezencie. Jedynie co mogę dodać to to, że warto się pospieszyć. Moim zdaniem ta promocja również może zakończyć się wcześniej ze względu na ogromne zainteresowanie.

A jak już odbierzecie swój nowy telefon koniecznie podzielcie się z nami jego zdjęciami – piszcie na FB lub na [email protected] 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. Tomek pisze:
  Ogarniacz promocji gdzie?
 2. Sandra pisze:
  Kurcze, a jest jakaś szansa skorzystania z promocji, jeśli mam umowę krócej niż 3 msc?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sandra, dużo Ci brakuje do tych 3 miesięcy? Raczej bank nie zaakceptuje krótszego stażu pracy niestety.
  • Sandra pisze:
   1 sierpnia będą 2 miesiące dopiero, a nie mam pojęcia właśnie jak bank na to patrzy i co im jest dokładnie potrzebne. Oferta bardzo fajna.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Minimalne wymagania banku to: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Najprawdopodobniej będą chcieli wyciągi z konta za 3 miesiące z 3 wpływami wynagrodzenia. Myślę że niestety musisz poczekać do września. Miejmy nadzieję że bank zorganizuje kolejną edycję tej promocji – to już druga z tym telefonem, zainteresowanie jest duże więc jest prawdopodobieństwo że nie będą chcieli szybko zrezygnować z dobrej promocji 🙂
 3. Piotrek pisze:
  Czy to jest całkiem darmowe? Bank nie nalicza sobie odsetek przy spłacie kredytu z karty? Czy moze zwróci te „odsetki”. Chciałem podpisać umowę, ale pokazały się jakieś odsetki i zrezygnowałem.

  „Bank zwróci miesięczną kwotę
  Opłaty rocznej za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną oraz
  miesięczną kwotę Opłaty rocznej za wydanie karty płatniczej będącej Kartą dodatkową i za obsługę karty kredytowej będącej
  Kartą dodatkową za maksymalnie 12 Okresów rozliczeniowych, w których spełnione zostały warunki określone w pkt 4 a, b, c, d, e”

  Jak to rozumieć?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Opłatę miesięczną bank naliczy, ale zwróci w kolejnym okresie rozliczeniowym (pod warunkiem wykonania płatności na min. 300 zł). Czyli będziesz widział na wyciągu pobrane 12 zł, ale w kolejnym okresie te 12 zł wróci na konto karty. Co do odsetek, jeśli całość zadłużenia spłacisz w okresie bezodsetkowym, to nie policzą Ci się żadne odsetki. Wyjątkiem są transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki) i transakcje szczególne, czyli na przykład doładowanie Revoluta – w tych przypadkach jest prowizja oraz odsetki są naliczane od razu. Odsetki przy wniosku pewnie Ci się pokazały, ponieważ banki mają obowiązek przedstawienia kosztów kredytu przy założeniu, że ktoś karty nie spłaca i te odsetki się naliczają (taki najbardziej „czarny” scenariusz). Tutaj masz nasz poradnik o kartach kredytowych: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/
 4. Grzegorz pisze:
  Przez jaki okres należy utrzymać konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rozumiem że chodzi o kartę 🙂 Przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.
 5. Beata pisze:
  A jak jestem emerytką z dochodem 2500 zł brutto , czy też mogę wziąć udział w promocji
  Beata
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wniosek zawsze możesz złożyć, minimalne wymagania spełniasz – a czy karta zostanie przyznana to zależy już od indywidualnej decyzji banku.
 6. Karol pisze:
  To ja trochę z dziwnym pytaniem… Czy mogę jakoś zapytać bank czy spełniam warunek promocji dotyczący karencji? Nie pamiętam kiedy się od nich wypisałem ^^
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karol, zadzwoń na infolinię, powinni powiedzieć. Ew sprawdź maila, czy nie masz jakiegoś potwierdzenia.
 7. Robert pisze:
  Witam,czy jak już dostanę nagrodę,to mogę zrezygnować z karty bez dodatkowych kosztów i jak to najlepiej zrobić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Możesz złożyć wypowiedzenie przez infolinię lub w bankowości. Obowiązuje 30 dni okresu wypowiedzenia – trzeba pamiętać, by zrobić obrót kartą żeby nie policzyła się opłata.
 8. Piotr pisze:
  A mi napisali takie coś choć spełni wszystkie warunki CitiHandlowy: Informujemy, ze przyjete przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalaja obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Piotr, niestety bank może odmówić przyznania karty kredytowej. Wpływa na to dużo czynników, historia w BIK, zarobki, stabilność zatrudnienia, liczba osób na utrzymaniu, posiadane zobowiązania. Czasami nawet miejsce zamieszkania i stan cywilny mają na to wpływ.
 9. Kasia pisze:
  Kiedy można zamknąć kartę?
 10. Artur pisze:
  Witam,

  Rozumiem, że w okresie wypowiedzenia należy dokonać płatności na kwotę 300 zł by bank nie naliczył opłaty za kartę. Chciałbym jednak zapytać jak dokładnie wygląda kwestia zamknięcia karty i jak wygląda sytuacja ze spłatą zadłużenia w czasie okresu wypowiedzenia? Czy po wygaśnięciu okresu wypowiedzenia otrzymamy kolejny wyciąg czy może spłata powinna zostać dokonana jeszcze w czasie jego trwania?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, w okresie wypowiedzenia trzeba dokonać tych płatności. Co do spłaty zadłużenia to w bankach jest najczęściej tak, że po okresie wypowiedzenia zamyka się karta, ale sam rachunek karty bank zamknie po kolejnych, najczęściej dwóch, zerowych wyciągach. W takim przypadku ja osobiście spłaciłabym od razu kartę po zaksięgowaniu płatności kartą.

Napisz komentarz