PROMOCJA ZAKOŃCZONA

26 biletów do Cinema City (wartość 780 zł) za założenie karty w Citibanku [wyjątkowo proste warunki]

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

21 000 punktów w programie Priceless Specials, które możesz wymienić na 26 biletów do Cinema City o wartości 780 zł

Za co?

– załóż kartę Simplicity;

– zaloguj się do bankowości internetowej i zarejestruj w programie Priceless Specials;

– przez 3 kolejne miesiące wykonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Ile to kosztuje?

– 0 zł – brak opłaty rocznej/miesięcznej
– 5 zł – za naklejkę zbliżeniową (można zrezygnować)
– 6 zł – za citiphone (można zrezygnować)

Kiedy bonus?

W 3 transzach, 7000 punktów za płatności w każdym miesiącu.

Dla kogo?

Dla nowych klientów Citibanku i powracających którzy nie mieli głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2016 r.

Do kiedy promocja?

Do 14 maja 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kiedy czytałam regulamin tej promocji pomyślałam sobie: to będzie prawdziwy hit tej wiosny. Wyobrażasz sobie dostać 26 darmowych biletów do Cinema City? Możesz oglądać film co tydzień przez pół roku – i nie zapłacisz za to ani złotówki. Nie mówiąc już o tym, że możesz zrobić prezent bliskim i zaplanować wyjście do kina z cała rodziną lub przyjaciółmi.

Licząc, że średnio bilet do kina kosztuje 30 zł, to oszczędność aż 780 zł! Prawdziwa gratka dla fanów kinematografii, ale nie tylko… Szczególnie, że warunki promocji są tak dziecinnie proste, że każdy jest w stanie je spełnić.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku, oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł

Jeśli nie miałeś do tej pory okazji przetestować darmowej karty Simplicity od Citibanku – to teraz możesz zrobić to zgarniając dodatkowo bilety do kina o wartości 780zł.

Możesz przystąpić do promocji najpóźniej do 14 maja 2019 roku do godz. 23:59. Wystarczy, że zarejestrujesz się na specjalnej stronie promocyjnej, założysz darmową kartę Simplicity, zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i będziesz używał swojej nowej karty podczas codziennych zakupów.

Ile zapłacę za Kartę Simplicity?

Pewnie już nie możesz doczekać się, aż zgarniesz swoje darmowe bilety do Cinema City warte aż 780 zł, ale najpierw sprawdzimy, ile faktycznie zapłacisz za kartę Simplicity i jak to zrobić, żeby uniknąć wszystkich dodatkowych opłat.

Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł)
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową (zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem)
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii)
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy nie oddasz wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym (26 dni od daty wystawienia wyciągu)

Pamiętaj, że jest to karta kredytowa, stworzona do płatności bezgotówkowych. Możesz wypłacać pieniądze z bankomatu, ale musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami (8% kwoty transakcji, min. 10 zł).

Dodatkowo unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę. Podobnie, nie warto używać karty do dokonywania transakcji szczególnych.

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:

– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);

– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;

– transakcja w urzędzie pocztowym;

– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).

Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Jak to wszystko działa, czyli kilka słów o punktach i nagrodach

Możesz być odrobinę zdezorientowany, jak to wszystko działa. Punkty, nagrody, o co w tym chodzi? To bardzo proste, a wszystko za sprawą programu punktowego Priceless Specials dla użytkowników kart Mastercard oraz Maestro.

Płacąc kartą zbierasz punkty, które możesz wymieniać na konkretne nagrody. Domyślam się, że brałeś udział w podobnych programach i…szybko się zniechęcałeś? Żeby zgarnąć naprawdę fajne nagrody, trzeba było zebrać dużo punktów, a to mozolne i zniechęcające. Tutaj jest inaczej.

Za wykonanie dosłownie 3 kroków bank przyznaje Ci 21 000 punktów od razu, a przy dokonywaniu każdej transakcji zyskujesz nowe punkty. To od Ciebie zależy, jak dużo punktów zbierzesz, ale na start masz zapewnioną pulę punktów, które możesz wymienić na bilety do Cinema City warte 780 zł. Oczywiście nie musisz wszystkich punktów wykorzystywać na bilety do kina, jednak obecnie to najkorzystniejsza opcja dostępna w tym programie lojalnościowym.

Instrukcja krok po kroku jak zgarnąć 26 biletów do Cinema City

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 14 maja 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity. Podaj swoje dane i nie martw się o ich bezpieczeństwo. Strona zabezpieczona jest specjalnym szyfrowanym połączeniem.

Formularz może okazać się długi na pierwszy rzut oka, ale im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony formularza i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 5 dni roboczych) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej;
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Twoja karta jest już w drodze, a darmowe bilety do Cinema City są już na wyciągnięcie ręki!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

W ciągu kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na min. 500 zł w każdym miesiącu, czyli w sumie 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

W każdym miesiącu może to być jedna większa płatność na kwotę 500 zł lub mnóstwo drobnych płatności, które w sumie dadzą kwotę 500 zł. Ważne jest, żeby wszystkie transakcje były wykonane i zaksięgowane w konkretnym miesiącu.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę dziecinnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, w pubach, restauracjach, kinie. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

To wszytko! Przyznaj, że warunki są naprawdę łatwe do spełnienia. A jeśli dodatkowo robiąc codzienne zakupy możesz zaoszczędzić nawet 780 zł na bilety do Cinema City – to aż grzech nie skorzystać.

Kiedy i jak otrzymam 26 biletów?

Za spełnienie tych 3 dziecinnie prostych warunków bank przyzna Ci aż 21 000 punktów Priceless Specials. Nagroda będzie podzielona na 3 części, po 7 000 punktów za spełnienie warunków w konkretnym miesiącu.

Dzięki temu nawet jeśli w którymś miesiącu jakimś cudem nie uda Ci się spełnić warunków, nie tracisz całej premii. Pamiętaj, że nagroda może być przyznana za maksymalnie 3 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Każdą część nagrody otrzymasz na swoje konto w Priceless Specials maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials.

Przykład: Tomek postanowił wziąć udział w promocji i zgarnąć 26 biletów do Cinema City, żeby zabrać przyjaciół do kina. Złożył wniosek o kartę Simplicity i podpisał umowę 15 kwietnia 2019 roku. Aby otrzymać wszystkie bonusy Tomek musi:

– zalogować się do bankowości internetowej max. do końca maja.

– zarejestrować się w programie Priceless Specials max. do końca maja;

– w miesiącach maj, czerwiec, lipiec wykonać płatności kartą na min. 500 zł w każdym miesiącu.

Tomek otrzyma swój bonus w następujących transzach:

– 7000 pkt. najpóźniej do końca czerwca 2019 roku;

– 7000 pkt. najpóźniej do końca lipca 2019 roku;

– 7000 pkt najpóźniej do końca sierpnia 2019 roku.

Po otrzymaniu każdej transzy Tomek może zalogować się do systemu Priceless Specials (pl.priceless.com) i wymienić otrzymane już punkty na darmowe bilety do Cinema City.

Podsumowanie

Karta Simplicity to kultowy i w pełni bezpieczny produkt Citibanku, znany i lubiany przez naszych czytelników. Obecna promocja to prawdziwa gratka. Niewielkim nakładem sił można zgarnąć naprawdę fajne bonusy.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz