PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank: Otwórz konto Citi Priority i zgarnij nawet 300 zł premii dla aktywnych

Citibank do bardzo atrakcyjnych ofert na karty kredytowe dorzuca promocję na konto osobiste. Co więcej jest ona… (UWAGA!) dostępna również dla osób korzystających z wcześniejszych promocji na karty kredytowe.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może dołączyć każda osoba pełnoletnia, która nie posiadała (oraz nie współposiadała) konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku po 30 czerwca 2016r.

To świetna wiadomość, dla wszystkich osób zadowolonych z promocji na kartę kredytową, które chciałyby zgarnąć dodatkowy bonus.

Promocja trwa do 31 marca 2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 kont promocyjnych (konta są jeszcze dostępne).

Jak zdobyć premię 200 zł lub 300 zł?

Możliwości zdobycia premii są dwie i są one wynagradzane premiami w różnej wysokości. Wybierz jeden z nich i zdobądź 200 lub 300zł:

1. Zdobędziesz 300 zł jeśli:

 • Założysz konto Citi Priority (przez internet poprzez dedykowaną stronę) przed zakończeniem promocji.
 • Podpiszesz regulamin promocji najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu konta.
 • Przez 4 kolejne miesiące utrzymasz średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000zł (muszą to być nowe środki spoza rachunków Citibanku)
 • Przez 4 kolejne miesiące wykonasz minimum 2 płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

Po każdym miesiącu spełnienia tych warunków otrzymasz jedną z 4-rech przewidzianych premii po 75zł każda. Warunki należy spełnić przez 4 kolejne miesiące (przerwa oznacza dyskwalifikację z kolejnych premii) i masz na to czas przez 5 pełnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta).

2. Zdobędziesz 200 zł jeśli:

 • Założysz konto Citi Priority (przez internet poprzez dedykowaną stronę) przed zakończeniem promocji.
 • Podpiszesz regulamin promocji najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu konta.
 • Przez 4 kolejne miesiące zapewnisz wpływ tytułem wynagrodzenia min. 5000 zł
 • Przez 4 kolejne miesiące będziesz posiadać aktywny produkt kredytowy Citibanku (karta kredytowa, pożyczka, linia kredytowa, kredyt hipoteczny)
 • Przez 4 kolejne miesiące wykonasz minimum 2 płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

Po każdym miesiącu spełnienia tych warunków otrzymasz jedną z 4-rech przewidzianych premii po 50zł każda. Warunki należy spełnić przez 4 kolejne miesiące (przerwa oznacza dyskwalifikację z kolejnych premii) i masz na to czas przez 5 pełnych miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta).

Dodatkowo: Lokata 2%

Dla osób, które zdecydują się zawalczyć o premię 300 zł, na zachętę bank przewidział jeszcze jeden bonus – 3 miesięczną lokatę na 2% obowiązującą do kwoty 30 000 zł. Myślę, że to świetne rozwiązanie, żeby mieć poczucie, że nasze środki pracują podwójnie – pierwszy raz na oprocentowanej lokacie, a po raz drugi pomagając w zdobyciu premii 300 zł.

Konto – koszty i warunki

Trzeba przyznać uczciwie, że konto Citi Priority w podstawowym wariancie do najtańszych nie należy. Na szczęście aktywnym korzystaniem z konta (i spełnianiem warunków promocji) można skasować opłaty do zera. Zobacz jak:

 • Otwarcie konta – 0zł
 • Prowadzenie konta – 25zł/m-c lub 0zł jeśli a) średniomiesięczne saldo wyniesie 30 000 zł lub b) na konto wpłynie min. 5 000 zł tytułem wynagrodzenia i posiadasz kartę kredytową lub kredyt w Citibanku
 • Otwarcie i prowadzenie karty – 0zł
 • Bankomaty w Polsce – 0zł
 • Bankomaty za granicą – 0zł
 • Zakładając konto warto upewnić się, że mamy wyłączoną dodatkową usługę Citi Alerts, która kosztuje 6zł lub 10zł miesięcznie w zależności od wariantu.

Podsumowanie

Szczerze mówiąc, w pierwszej chwili byłem dość uprzedzony do tej promocji. Głównie ze względu na opłatę 25 zł za konto osobiste. Natomiast po zagłębieniu się w szczegóły okazało się, że nie taki wilk straszny, jak go malują. Promocja będzie idealną okazją na dodatkowy bonus, dla wszystkich osób, które posiadają już kartę kredytową w Citibanku oraz tych, które dysponują wolną gotówką w wysokości 30 000 zł. Jestem przekonany, że warto wykonać opisane w artykule kilka kroków, żeby zasilić swój budżet domowy kwotą 300 zł.

Gwarancja uczciwości, możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 38

 1. Krzysztof pisze:
  Witam
  Czy saldo średniomiesięczne to jednorazowa wpłata 30 000
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak, pod warunkiem, że pieniądze wpłyną pierwszego dnia miesiąca i będą nienaruszone przez cały miesiąc. Tutaj definicja z regulaminu:

   Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

 2. Kamila pisze:
  Czy jeśli wpłacę te 30 tys. i założę lokatę to będą one liczyły się do średniomiesięcznego salda? czy musiałabym wpłacić kolejne 30 tys żeby były na zwykłym koncie?
  Czy płatności kartą muszą być dwie w każdym miesiącu na łączną kwotę 300 zł czy każda osobno musi opiewać na 300? Czy wystarczy że przez 2 miesiące zapłacę 2 razy po 150 zł i też spełnię warunek?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Cześć Kamila! Odpowiadając na Twoje pytania:

   1) Tak, saldo lokaty jak najbardziej zalicza się do średniomiesięcznego salda. Nie trzeba dopłacać kolejnych 30 000. Jedynie warto pamiętać, że lokata skończy się po 3 miesiącach i wtedy przez ten 4-ty miesiąc promocyjny środki powinny zostać na nieoprocentowanym rachunku. No chyba, że w międzyczasie Citibank zaproponuje kolejną lokatę, co jest oczywiście możliwe 🙂

   2) Płatności muszą być 2 w każdym z czterech miesięcy. Łączna ich kwota musi wynosić minimum 300zł. Możesz zrobić dwie po 150zł, albo pierwszą na 280zł, a drugą na 20zł. Nie ma to żadnego znaczenia. Liczy się miesięczna suma płatności i miesięczna sumaryczna ich kwota. Oczywiście płatności może być więcej i na wyższą kwotę. Podane wartości to wymagane minimum.

 3. Łukasz pisze:
  i tak samo jak w przypadku promocji z kartą kredytową (LG K8) po wyczerpaniu promocji, można konto bezkosztowo zamknąć?:) bądź zamienić je na jakieś mniej kosztowne.. ?
 4. Rafał pisze:
  Czy w ramach wynagrodzenia może być przelew z rachunku firmowego w ramach wykonywanej działalności gospodarczej?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Rafał, trudno powiedzieć jak to bank potraktuje. Teoretycznie regulamin mówi o “przelewie tytułem wynagrodzenia” natomiast, jeśli będzie to sprawdzał człowiek, a nie automat to mogą tego nie uznać.
 5. Artur pisze:
  czy zeby spelnic warunek – Przez 4 kolejne miesiące wykonasz minimum 2 płatności kartą na kwotę min. 300 zł.- moge np. zrobic 10 transakcji po 30 zl-???

  – czy wynagrodzenie moge przelac ze swojego konto w innym banku – czy bedzie to zaliczane ??

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak możesz zrobić 10 transakcji po 30 zł i będzie dobrze. A co do wynagrodzenia to lepiej żeby ktoś inny przelał Tobie te pieniądze,bank może dokładnie weryfikować przelewy i mogłby być problem z przelewem własnym.
 6. Mateusz pisze:
  Witam,
  rozumiem, że jeśli tera założę konto i wpłacę 30k, to muszę je utrzymać na koncie przynajmniej 4 pełne miesiące, czyli od 1 marca do 1lipca i potem mogę zamknać konto?
 7. Krystian pisze:
  Witam
  Jeżeli wpłacę 30tyś i utrzymam je na koncie 4 pełne miesiące , czyli od 1-go marca do 1-go lipca , a następnie wycofam kasę i zamknę konto / 1 miesiąc wypowiedzenia / to za sierpień mogą mnie obciążyć 25zł za prowadzenie konta ???.
  Posiadam już kartę City – promocja z tabletem. Czy do średniomiesięcznego salda wlicza się zadłużenie na karcie kredytowej ?
  Może od kwoty 30tyś. będą odliczać zadłużenie na karcie kredytowej i wtedy średniomiesięczne saldo będzie niższe co wiąże się z opłatą 25zł.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Krystian, a mozesz mi wskazac w ktorym miejscu jest napisane ze rozwiazanie umowy o konto trwa 30 dni? Nie trafilem nigdzie na taka informacje.

   A co do definicji sredniomiesiecznego salda to brzmi ona tak:

   Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

   I podejrzewam ze saldo karty kredytowej nie bedzie brane tutaj pod uwagę.

 8. Krystian pisze:
  Nie znalazłem informacji na temat jedno miesięcznego okresu rozwiązania umowy , ale większość banków tak ma. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem teraz zająć się Toyotą Bank – ”Zarabiaj z duetem korzyści”. Obecnie oczekuję na kontakt z Bankiem. Przy okazji zapytam jaki jest okres wypowiedzenia.
 9. Mateusz pisze:
  Złożyłem wniosek dzisiaj rano, już jestem po rozmowie z konsultantem. Pytanie do osób, które skorzystały w promocji. Ile czekaliście na telefon od kuriera? Ile czasu minęło od podpisania dokumentów dostarczonych przez kuriera do maila z danymi do logowania w bankowości elektronicznej? Pytam, bo zastanawiam się czy zdąże z formalnościami przed 1 marca,żeby nabijać promocje już od marca.

  pozdrawiam,
  Mateusz

 10. Mateusz pisze:
  Czy przekaz bankomatowy jest traktowany jako transakcja bezgotówkowa przez CitiBank?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, taka transakcja będzie uznana za transakcję gotówkową więc nie spełni warunków promocji.
 11. Łukasz pisze:
  “Podpiszesz regulamin promocji najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu konta.”

  yy a to coś jeszcze poza otworzeniem konta z odpowiedniego linku trzeba podpisywać ? gdzie ?

 12. Dzony pisze:
  Czy są jakieś wykluczenia MMC do spełnienia warunków? Mogę płacić kartą debetową za prąd, czynsz itp?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj, dziękuję za oczekiwanie. Sprawdziłam to i w przypadku płatności kartą debetową nie ma żadnych obostrzeń, możesz swobodnie wykonywać dowolne transakcje. 🙂
 13. Dorota pisze:
  Ja rowniez ponawiam pytanie odnosnie wymogu podpisania regulaminu. Konto mam juz zalozone przez dedykowana strone, karta dotarla. Czy musze cos jeszczezrobic aby podpisac regulamin ?
  I jeszcze dla uscislenia, 2 transakcje karta na 300 zl. Czy w kazdym z 4 miesiecy, czy po prostu w ciagu tych 4 mcy??
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W każdym z 4 miesięcy powinny zostać zaksięgowane min. 2 transakcje na kwotę łączną min. 300 zł. A co do regulaminu to czy jak kurier przyjechał z umową o konto to podpisałaś również regulamin razem ze wszystkimi dokumentami?
 14. Tomasz pisze:
  Transakcje bezgotówkowe czyli płatność kartą przez internet się zalicza?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli wykonasz te transakcje za pośrednictwem opcji “zapłać kartą” i użyjesz kodu ccv/cvc karty to jak najbardziej będzie to płatność kartą i będzie się zaliczać do promocji. ?
 15. Mateusz pisze:
  Kiedy wypłacane są premie? Konto założyłem 28 lutego, 1 marca przelałem 30k i wydałem 300zł zarówno w marcu jak i teraz w kwietniu.
  Kolejne pytanie. Saldo 30k utrzymuje w marcu, kwietniu i maju. Czy w czerwcu mogę pieniądze przelać na inny rachunek i gdy przelej 5k tytułem wynagrodzenia to otrzymam 50zł w lipcu zamiast 75zł?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Premie są wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki do odbioru premii, czyli jak warunki spełniłeś w marcu to pierwszy wpływ 75 zł powinien nastąpić do końca kwietnia. Za warunki spełnione w kwietniu wpływ nastąpi do końca maja. 🙂
   Co do drugiego pytania to nie jestem pewna odpowiedzi tzn. z mojej perspektywy nie powinno być z tym problemu, ale podesłałam pytanie do banku i jak tylko otrzymam odpowiedź to dam Co znać. 🙂
  • Mateusz pisze:
   Hej,
   Dominika czy uzyskałąś może odpowiedzieć od banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przepraszam, już mam 🙂 Możesz jak najbardziej przelać 5 000 zł zamiast salda 30 000 zł, dostaniesz wtedy premię 50 zł a nie 75 zł. 🙂
  • Mateusz pisze:
   Jeśli dobrze rozumiem, to w czerwcu , żebym mógł wycofać 30k, to powinienem zrobić przelew tytułem wynagrodzenia na kwotę 5k, do tego wydać kartą w 2 transakacj min 300zł i do tego posiadać np. kartę kredytową. W sumie dobrze się składa, bo nie mam jeszcze KK w CITI, więc jakbym miał potwierdzenie , że otrzymam 50zł to wchodzę w to. A 30k przelewam do millenium bo tam też jeszze konta nie mam, dostane 100zł i załapie się jeszcze na promocyje oprocentowanie 🙂
 16. Jarek pisze:
  Coś w moim przypadku nie działa ta promocja , 30 kilo wpłaciłem w kwietniu , 26 kwietnia zrobiłem z tego lokatę .
  Kartą wydaję co miesiąc ponad 300 , na koncie zawsze mam jakieś środki
  Raz , 18 maja otrzymałem nagrodę 50 zł. Dlaczego nie 75 zł. ? Nie wiem 🙁
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A pisałeś już zapytanie do banku w tej sprawie dlaczego tak jest? Ja nie mam wglądu w system banku więc nie będę mogła sprawdzić jakie kryteria w Twoim przypadku bank brał pod uwagę, co spowodowało, że premia została wyliczona w taki sposób.
 17. Jarek pisze:
  Dzisiaj otrzymałem premię 75 zł. 🙂
  Promocja działa , dziękuję i pozdrawiam 🙂
 18. Łukasz pisze:
  Witam,
  w następnym miesiącu (za czerwiec dostanę ostatnią nagrodę) planuję zamknąć konto po “wyczerpaniu promocji”, nie do końca wiem jak to zrobić żeby nie było naliczonej żadnej opłaty za prowadzenie konta.. – (konto z premią 300 zł) jakaś podpowiedź 🙂 ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hmmm…jeżeli masz również kartę kredytową to będzie to proste. Konto możesz zamknąć na 4 sposoby:
   – osobiście iść do oddziału
   – wysłać list z wypowiedzeniem umowy
   – przez CitiPhone
   – przez system bankowości online, zakładka “Kontakt z bankiem”, później “Zapytaj/Złóż zlecenie” i “Rachunki osobiste”
   Okres wypowiedzenia to 30 dni i teraz trzeba zrobić tak, aby nie było żadnych opłat za konto. Dlatego fajnie jak ma się kartę kredytową bo wtedy możesz np. w miesiącu kiedy czekasz na zamknięcie konta przelać na konto 5 000 zł i później przelać je dalej i dzięki temu nie będzie opłaty za konto. 🙂
 19. Łukasz pisze:
  no to fajnie, a powiedz mi jeszcze, jeżeli ostatnią nagrodę dostane przykładowo 25 lipca, a okres wypowiedzenia trwa 30 dni, to czy już mogę złożyć dyspozycję zamknięcia konta czy muszę czekać, aż dostanę ostatnią wypłatę ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak jak pisałam Ci na fanpage, lepiej poczekać na odbiór premii i później wszystko zamknąć 🙂

Napisz komentarz