PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricolenowy klientKonto osobiste

Otwórz konto w Credit Agricole i zgarnij masę jesiennych korzyści. Sam zdecyduj, jaki chcesz bonus!

Zazwyczaj to bank dyktuje Ci, jaki dostaniesz bonus – gotówkę na konto, jakiś gadżet czy voucher do konkretnego sklepu. Credit Agricole jest innowacyjny pod tym względem.

To kolejna edycja promocji, w której to Ty decydujesz jakie warunki chcesz spełnić oraz jaki otrzymać bonus. A czeka na Ciebie nie lada gratka. Do zgarnięcia jest nawet 300 zł w gotówce. Wygląda to dość ciekawie, a jak jest naprawdę?

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2019 roku – ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swoją zasłużoną premię.

W zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie możesz wybrać sobie jeden z dostępnych bonusów:

 • Opcja 1: premia w wysokości nawet 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole i wpłatę wynagrodzenia;
 • Opcja 2: bonus nawet do 300 zł w formie zwrotu za comiesięczne rachunki za media;
 • Opcja 3: premia w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver (max 300 zł).

Wygląda jak klęska urodzaju :). Sam wybierasz sobie to, co Ci najbardziej pasuje. Nie chcesz zmieniać konta, na które wpływa Twoje wynagrodzenie? Nie szkodzi, wciąż możesz zgarnąć premię za rachunki lub transakcje CAsaver.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Bank tym razem oferuje bonusy nowym klientom. Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole oraz nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.

Aby wziąć w niej udział wystarczy otworzyć Konto dla Ciebie poprzez tę stronę, w oddziale banku, za pośrednictwem infolinii lub serwisu bankowości internetowej i wybrać, jaką premię chcesz otrzymać w zamian za aktywne korzystanie z nowego konta. W zależności od tego, którą opcję bonusu wybierzesz, będziesz miał różne warunki, ale bez obaw – warunki są naprawdę dziecinnie proste i możliwe do spełnienia “przy okazji”.

Teraz pewnie zastanawiasz się, ile trzeba będzie zapłacić za konto, skoro bank oferuje takie profity? Sprawdźmy:

Ile zapłacę za konto w Credit Agricole? – prześwietlam

Konto dla Ciebie:

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – wpłata własna na konto w placówce banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki w placówce banku;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP:

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Skoro już znasz warunki prowadzenia konta, pora przejść do konkretów. Co tak naprawdę możesz dostać i co powinieneś zrobić, żeby to dostać? Poniżej przedstawię Ci instrukcje krok po kroku, w zależności od tego, jaki bonus wybierzesz.

Jak zgarnąć wybraną premię w kilku prostych krokach

Opcja 1: Premia nawet do 300 zł za przeniesienie konta oraz wpływ wynagrodzenia

Wydaje się być najprostszą opcją z dostępnych, jednak jest tutaj jeden minus – ta promocja wiąże się z przeniesieniem wynagrodzenia/renty/emerytury do banku Credit Agricole. Jeśli nie planujesz wiązać się z bankiem na dłużej, może okazać się kłopotliwa.

Z drugiej strony bank nie wymaga, aby wpływy pochodziły wyłącznie z wynagrodzenia, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza o przeniesieniu wynagrodzenia w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi, a w sekcji „Pozostałe opcje” zaznacz „Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. Dodatkowo z listy promocji wybierz “Do 300 zł premii za przeniesienie konta”.

Pamiętaj, aby we wniosku wpisać:

 • pełny numer rachunku, który Credit Agricole ma zamknąć dla Ciebie;
 • nazwę dotychczasowego banku;
 • nazwę i adres instytucji, z której pobierasz wynagrodzenie.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Masz na to 7 dni od momentu otwarcia konta.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w oddziale lub przez telefon, pamiętaj, żeby koniecznie upewnić się, że Twoje konto weźmie udział w odpowiedniej promocji. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Upewnij się również, że upoważniłeś bank do zamknięcia Twojego starego konta.

KROK 2. Zapewnij wpływy na konto

W ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym miesiącu) zapewnij wpływ na konto. Twoja premia zależeć będzie od wysokości wpływów. Pamiętaj, że pierwszy wpływ na konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. I tak:

 • otrzymasz 100 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 1000 zł;
 • otrzymasz 300 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 3000 zł.

Co bank rozumie przez wpływ na konto? Wpływem na konto może być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku, jednak NIE MOŻE to być rachunek, którego jesteś współwłaścicielem, właścicielem lub pełnomocnikiem. 

Wyłączone z promocji są wpływy z Twojego konta w innym banku, z kont oszczędnościowych, zakończonych lokat czy z Twojego konta w banku Credit Agricole.

Czyli jak to zrobić? Najłatwiej wpłacić gotówkę na konto lub poprosić o przelew znajomego, przyjaciółkę lub kogoś z rodziny.

Pamiętaj, że wpływ musi zostać zaksięgowany w każdym miesiącu, więc nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę!

Bank nie precyzuje, czy ma to być jeden przelew na 1000 zł lub 3000 zł, więc może to być suma mniejszych przelewów. Ważne, żeby przez 3 kolejne miesiące wynosiły min. 1000 zł. I to wszystko. W zależności od wysokości Twoich wpływów otrzymasz 100 zł lub 300 zł premii za przeniesienie konta oraz wynagrodzenia z innego banku.

KROK 3. Odbierz premię

Bank wypłaci Ci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki (3. wpływy na konto).

Opcja 2: Zgarnij nawet 300 zł zwrotu za rachunki (5% od każdej zgłoszonej faktury za media)

Cała procedura może wydać się dość skomplikowana, ale na szczęście to tylko formalności, które wypełnia się tylko raz, na początku. Potem po prostu płacisz za media jak zwykle, przelewem bankowym, a bank zwraca Ci 5% za każdy rachunek aż do osiągnięcia 300 zł (masz na to 12 miesięcy). Możesz wybrać max. 3. rodzaje mediów, za które bank zwróci Ci kasę.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki”.

Krok 2. Zapewnij wpływ na konto i przygotuj potwierdzenia płatności, za które bank zwróci Ci część wydatków

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie:

 • zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • zdefiniuj odbiorców płatności, czyli np, dostawcę gazu, prądu, telefonii komórkowej w bankowości internetowej CA24;
 • wypisz zgłoszenie odbiorcy płatności promocyjnej na stronie www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach

Wskazówka: Zgłoszenie Odbiorcy Płatności Promocyjnej to dokument potwierdzający dokonywanie przez Ciebie płatności z tytułu opłat za media, wystawiony przez podmiot dostarczający te media na nazwisko Twoje lub Twojego męża/żony. Dokument musi zawierać numer rachunku bankowego oraz dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w banku, jako Twój adres zamieszkania lub adres korespondencyjny. Może to być np. faktura, rachunek, bankowe potwierdzenie płatności na rzecz odbiorcy.

Brzmi to groźnie, ale w rzeczywistości cała procedura jest dość prosta i wykonuje się ją na szczęście tylko raz. Chodzi o to, żeby zdefiniować odbiorców płatności na stronie: www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach i przesłać skan lub zdjęcie potwierdzenia płatności za te usługi.

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości przeskanowania i przesłania faktur – możesz zabrać je ze sobą do oddziału banku i tam wszystko załatwić osobiście.

Zwrot 5% za opłacane media możesz otrzymywać nawet przez 12 miesięcy i zgarnąć w sumie nawet 300 zł. Aby otrzymać kasę w każdym miesiącu, powinieneś:

 • zapewnić w każdym miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto;
 • opłacać regularnie rachunki z konta w Credit Agricole.

Przykład: Ania otworzyła Konto dla Ciebie 10 września 2019 roku. Oto co musi zrobić, aby otrzymać zwrot za rachunki:
– najpóźniej do końca października zapewnić min. 1000 zł pierwszego wpływu na konto;
– przygotować potwierdzenia płatności (max. 3 różne rodzaje mediów), np. skan umowy, fakturę, polecenie zapłaty etc. za media;
– wprowadzić płatności, za które bank zwróci je 5% płatności na stronie: www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach
– w kolejnych miesiącach: zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto i opłacać rachunki.
Pierwszy zwrot za rachunki Ania otrzyma w listopadzie, a potem w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków.

Wskazówka! Cashback możesz otrzymać za następujące media:

 • gaz,
 • energia elektryczna,
 • woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizja kablowa lub satelitarna,
 • dostęp do Internetu,
 • telefon komórkowy,
 • telefon stacjonarny.

Krok 3. Odbierz premię

Premia wypłacana jest w postaci cashback natychmiast po tym, jak opłacisz zgłoszoną płatność. Wystarczy, że w poprzedzającym miesiącu zapewniłeś wpływ na konto na min. 1000 zł i dokonałeś płatności. Przez cały rok możesz odzyskać nawet 300 zł.

Opcja 3: Otrzymaj nawet 300 zł z bonusem CAsaver

CAsaver to oszczędności przy okazji codziennych zakupów. Cała usługa działa bardzo prosto. Płacisz kartą za codzienne zakupy, a bank zaokrągla te kwoty i przerzuca na konto oszczędnościowe. To Ty wybierasz, do jakiej kwoty bank zaokrągli Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł.

Pieniądze trafiają na oprocentowane konto oszczędnościowe, a dodatkowo możesz wybrać dzienną lub kwartalną kapitalizację odsetek.

Co ciekawe, na start otrzymasz promocyjne oprocentowanie konta Oszczędzam w wysokości 0,4% w skali roku, do kwoty 50 tys. zł na okres 4 miesięcy. To znacznie więcej w porównaniu z oprocentowaniem standardowym, które wynosi 0,14% w skali roku.

To dobry sposób na codzienne oszczędzanie, bo nawet nie zauważasz, kiedy odkładasz pieniądze. A teraz bank dołoży do Twoich oszczędności nawet 300 zł. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie do 25 zł. Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

KROK 1. Otwórz Konto dla Ciebie

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł premii z CAsaver”.

KROK 2. Zapewnij wpływ na konto i aktywuj usługę CAsaver

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Uruchom usługę CAsaver. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • w bankowości internetowej;
 • w placówce banku;
 • za pośrednictwem Infolinii;
 • wysyłając SMS o treści OSZCZEDNOSCI na 71127 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT).

W każdym miesiącu, w którym chcesz otrzymać dodatkową premię:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

UWAGA! Jeśli otworzysz konto we wrześniu 2019 roku, w tym samym miesiącu zapewnisz wpływ min. 1000 zł i wykonasz płatności kartą z usługą CAsaver na min. 300 zł, to pierwszy bonus otrzymasz za płatności dokonane w październiku, a potem w kolejnych miesiącach (przez 12 miesięcy) po spełnieniu warunków.

KROK 3. Odbierz swój bonus

Bonus wypłacany jest na Rachunek Oszczędzam na koniec każdego miesiąca kalendarzowego w którym spełniłeś warunki promocji (w poprzednim miesiącu wpływ min. 1000 zł i płatności kartą na kwotę min. 300 zł). Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Bank zwróci Ci max. 25 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Pamiętaj, aby w trakcie trwania promocji nie wyłączać usługi CAsaver ani nie zmieniać konta oszczędnościowego, bo wówczas Twoja premia przepadnie.

Podsumowanie

Dotarłeś do końca. Tym razem jest trochę bardziej skomplikowanie niż zwykle, bo masz aż trzy promocje w jednej. Z pewnością ta oferta ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest możliwość zgarnięcia nawet 300 zł w gotówce, bez względu na opcję, którą wybierzesz. Pewnie już wybrałeś swój ulubiony bonus i jesteś gotów otworzyć Konto dla Ciebie w promocji.


Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 43

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń III – edycja 1” trwającego od 3 czerwca 2019 do 31 marca 2020 – KOD POLECENIA: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej przez najbliższy rok (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 2. Krzysztof pisze:
  kod polecenia: 4007814
  Kod wykorzystany jeden raz. Premia wypłacona więc wszystko działa. Konto w CA jest moim kontem do przelewu wynagrodzenia więc nie będę go zamykał.
  Polecam
 3. Szymon pisze:
  Kod polecenia: 4229581

  Konto zamierzam utrzymać przez pół roku, żeby zgarnąć za polecenie trzeba zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać 1 transakcję, czyli zdobywając inne premie od razu zdobywacie tą. Polecam, Pozdrawiam, Dziękuję

 4. Monika pisze:
  Aktywny kod polecający gwarantujący 50 zł nagrody: 4237563, spełniam wszystkie warunki promocji, polecam!
 5. Monika pisze:
  Aktywny kod polecający gwarantujący 50 zł nagrody: 4237563, spełniam wszystkie warunki promocji, polecam!
 6. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 7. Maciej pisze:
  Aktywny kod polecenia: 4158559
  Mam wyrażone wszystkie zgody, a konto utrzymam przynajmniej przez najbliższy rok.
  Polecam!
 8. Przemysław pisze:
  Mój aktualny kod polecenia:
  4128140
  Dziękuję, jeśli ktoś skorzysta 🙂
 9. Adrian pisze:
  Witam pytanie jest nastepujace odnosnie tego zapisu:
  Kto może być uczestnikiem promocji?
  Bank tym razem oferuje bonusy nowym klientom. Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole lub nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.

  Rozumiem, że jeśli miałem konto w banku które zamknąłem 3 miesiące temu, ALE nie korzystałem z promocji przeniesienia konta to mogę skorzystać i zyskać 300 zł?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli zamknąłeś konto PO 1 kwietnia 2018 roku to możesz wziąć udział w promocji. 3 miesiące temu był maj 2019 🙂
 10. Adrian pisze:
  OK, ale zapis brzmi nieco inaczej, jest chyba jakiś problem z jego jednoznacznością, bo pytałem innego eksperta i rozumie to w ten sam sposób co ja czyli:

  Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole lub nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.
  W zdaniu jest LUB, tak więc rozumiem, że jeśli spełniam tylko jeden z dwóch warunków:
  1. Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole
  2. nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.

  To mogę wziąc udział w promocji przeniesienia wynagrodzenie z prowizją 300 zł…

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Adrian, regulamin mówi tak:
   Z Promocji nie może skorzystać Klient, który:
   a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
   b. od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku

   Dla mnie to oznacza, że musisz spełnić oba te warunki, być może słowo “lub” jest nie do końca jasne. Zaraz zmienię.

 11. Janek pisze:
  Świeżutki kod polecenia: 4253205
  Dziękuje za skorzystanie. Dla pewności można do mnie zadzwonić:516 298 481
 12. Grzegorz pisze:
  Witam,

  najnowszy kodzik do wykorzystania polecam 😉

  3696485

 13. lakiluk pisze:
  Kod do wykorzystania: 3689290
  Polecam, konto aktualne i będzie ciągle w użyciu.
 14. bolek pisze:
  Najnowszy kod polecenia: 4256647
  Konto aktywne już długo i będzie nadal długo 🙂
  Zapraszam
 15. Robert pisze:
  4050826 to sprawdzony już w boju kod polecenia, zapraszam do wykorzystania. Pozdrawiam.
 16. Małgosia pisze:
  Kod polecenia: 4204250
  Mam wyrażone wszystkie zgody, a konto utrzymam przynajmniej przez pół roku.
  Polecam!
 17. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu Programu Poleceń
  nr 4159689.
  Wszystkie zgody marketingowe są.
  Konto jeszcze długo nie będzie zamknięte – mam negocjowaną 3 letnią lokatę.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 18. Piotr pisze:
  czy z Opcji 1 mogę skorzystać będąc przedsiębiorcą który sam sobie wypłaca premię?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bank wyłącza przelewy ze swojego konta w innym banku, ale jeśli to konto firmowe – regulamin tego nie wyklucza wprost. Chyba, że potraktuje Cię jako właściciela konta firmowego. Ale ja bym spróbowała.
 19. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie
 20. Tomek pisze:
  Hej, jeżeli ktoś chce kod do polecenia żeby zgarnąć jeszcze 5 dyszek, to zapraszam! 😋
  Konto muszę mieć otwarte ze wzgledu na kredyt, także można śmiało brać 🙂
  Mój kod to: 4290456
 21. Gustaw pisze:
  Oto mój kod Programu Poleceń: 4122296. Zapraszam i zachęcam do korzystania 😉
 22. Patryk pisze:
  Hej,
  Jeśli ktoś chce otrzymać dodatkowo 50 zł podaję kod poleceń: 4292834
  Kod należy wpisać podczas wypełniania formularza.
  Kod działa na 100%.
  Powodzenia 🙂
 23. Mateusz pisze:
  Witam

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego 4077077
  Kod z obecnej edycji programu także bez obaw o przyznanie nagrody w wysokości 50 zł.
  Zapraszam serdecznie 😉

 24. Marta pisze:
  Zapraszam do programu poleceń. Polecam swój kod: 4332985
  😊
 25. Robert pisze:
  Właśnie dziś przenosiłem konto.Dostałem kod w programie poleceń 4337926 Jeśli ktoś chce skorzystać proszę bardzo i dziękuję.
 26. Piotr pisze:
  Także ja dopisuję się listy osób zachęcających do skorzystania z Programu Poleceń. A mój kod polecenia to: 4342460. Dziękuję i życzę udanej bankowości 🙂
 27. Jarek pisze:
  Cytat: “Co ciekawe, na start otrzymasz promocyjne oprocentowanie konta Oszczędzam w wysokości 0,4% w skali roku, do kwoty 50 tys. zł na okres 4 miesięcy.” TO JEST CIEKAWE??? chyba was pogieło że 0,4% to jest ciekawe, jak na innych kontach jest to 2,7-3%. Mogliście sobie to darować. Dlaczego w przykładzie jest zaokrąglenie do 5zł jak najkorzystniejsze jest do 10zł???
  Dlaczego nic nie piszecie o tym :3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 30.000 zł) a piszecie o śmiesznym 0,4%???
  Coś ostatnio Pani Ewelino spadek formy i nie przykładanie się do tego co Pani pisze.
  Najbardziej interesuje mnie opcja-3 ale czekać rok na pełną pulę i jeszcze w tym czasie przelać 12000zł oraz wydać kartą 3600zł trochę głupie.
  • Moniaki.pl pisze:
   Oczywiście 0,4% nie jest ciekawe. Ewelina się trochę zapędziła. Przykład o którym wspominasz pochodzi ze strony banku i ma na celu tylko pokazanie mechanizmu zaokrąglania.
   Wybacz nam, że nie opisujemy jeszcze wszystkiego. 🙁 Właśnie budujemy redakcję na nowo, aby lepiej służyć czytelnikom. Staramy się jak możemy.
 28. Gosia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń 4349261.
  Wszystkie zgody potrzebne do udziału w programie, wyrażone.
  Konto będzie aktywne przez najbliższy rok, korzystam z usługi CAsaver.
  Pozdrawiam i życzę udanego bankowania !:)
  • Jarek pisze:
   Dziękuję Gosiu, skorzystałem , zakładając konto 31.10.2019. Niedługo powinnaś mieć pieniążki , mam nadzieję że nie miałaś już 10 osób poleconych:) POLECAM RÓWNIEŻ MÓJ – 4359363
 29. Gosia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu Programu Poleceń 4204250.
  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
 30. Marta pisze:
  Kod nie będzie już aktywny. Proszę nie korzystać.
 31. Kazik pisze:
  Podaję kod polecenia. Można dodatkowo zarobić 50 zł. Kod: 4375395. Pozdrawiam
 32. Martyna pisze:
  Proszę o wyjasnienie, jak to jest z tym zamknieciem konta? czy do promocji uprawni tylko skuteczne zamkniecie, czy wystarczy wypelniony wniosek ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Martyna, rozumniem że odnosisz się do przeniesienia konta. Po wypełnieniu wniosku o przeniesienie upoważniasz bank, aby przeniósł środki na Twoje nowe konto i zamknął Twoje poprzednie. Czy zostanie ono skutecznie zamknięte (Twój poprzedni bank, może z jakiegoś powodu go nie zamknąć), to raczej bank tego już nie sprawdza.
 33. Małgorzata pisze:
  Może ktoś ma ochotę skorzystać z mojego kodu Programu Poleceń 4204250.
  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
 34. Mateusz pisze:
  Polecam skorzystać z mojego kodu polecającego :4077077
  Posiadam zaznaczone wszelkie zgody, spełniam wszelkie warunki także bez problemu otrzymasz bonus 50 zł.
  Zapraszam!
 35. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli wcześniejsze kody polecające są już nieważne i ktoś poszukuje na 100% działającego to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego wygenerowanego kilka minut temu. Będę wdzięczny za pomoc bo sam też komuś pomogłem korzystając z jego kodu. Oto kod z III edycji programu poleceń: 4122855 . Powodzenia!
 36. Marcin pisze:
  “nazwę i adres instytucji, z której pobierasz wynagrodzenie.”
  czy jest to konieczne? a jeśli nie chcę zmieniać numeru konta dla pracodawcy na które wypłaca wypłatę? a co jesli ktos nie pracuje? 😛
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marcin, wypełnienie formularza o przeniesienie wynagrodzenia jest jednym z wymaganych warunków do wypłaty premii. Jeżeli go nie uzupełnisz, nie spełnisz warunków i jej nie otrzymasz. Dyspozycja musi pójść, ale możesz później z pracodawcą z powrotem zmienić nr konta do wypłaty. Wpływy nie muszą pochodzić bezpośrednio od pracodawcy 🙂 Jeżeli ktoś nie pracuje to najprawdopodobniej pobiera jakieś zasiłki – wynagrodzenie jest definiowane przez bank jako wpływ z wynagrodzenia za pracę, stypendia, emerytury, renty, zasiłki.

Napisz komentarz