PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł dla każdego poleconego oraz 100 zł dla osoby polecającej w najnowszej promocji BZ WBK – program poleceń

Tego jeszcze nie było! BZ WBK wystartował z programem poleceń i teraz każdy obecny klient może zyskać 100 zł w zamian za polecenie Banku, a osoba polecona aż 150 zł.

Jak to zrobić? Bardzo prosto, wystarczy bowiem polecić nowemu klientowi np. znajomemu konto osobiste w BZ WBK, on spełnia proste warunki o obydwoje zyskujecie – układ idealny.

Jesteś klientem BZ WBK, ale denerwuje Cię to, że promocje organizowane są tylko dla nowych klientów? Głowa go góry – ta promocja jest właśnie dla Ciebie!

Kto może skorzystać z promocji?

 • POLECAJĄCY

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów banku, czyli osób które posiadają w Banku dowolny produkt – może być np. konto osobiste (to najpopularniejszy produkt). Dodatkowo musi mieć kod polecenia, a także ma wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Aby uzyskać taki kod, obecny klient powinien zalogować się do bankowości online, kliknąć w ikonę “Polecaj bank” (na górze strony), a później podać adres mailowy, zaakceptować regulamin i kliknąć na przycisk “Akceptuj”. Po chwili na ekranie pojawi się kod polecającego.

 • POLECONY

Z kolei za osobę poleconą będzie uznana ta osoba, która od 1 grudnia 2017 roku nie posiadała w BZ WBK żadnego konta osobistego oraz karty kredytowej. Jeżeli ktoś spełnia ten warunek to wystarczy, że skorzysta z promocji za pośrednictwem tej, dedykowanej przez Bank strony internetowej z użyciem kodu polecenia.

Jeżeli nie posiadasz kodu polecenia to wcale nie oznacza, że z promocji nie skorzystasz, wręcz przeciwnie – możesz śmiało skorzystać z naszego moniakowego kodu polecenia:

Jak krok po kroku odebrać nagrody?

Już wiemy kto w promocji jest kim i jakie powinien spełniać podstawowe warunki to teraz przejdźmy do kroków, jakie powinna wykonać osoba polecona i polecająca.

#1 KROK – do 31 sierpnia 2018 roku osoba polecona powinna przejść na stronę Banku i złożyć wniosek o konto Jakie Chcę w BZ WBK wraz z kartą do konta. Podczas składania wniosku koniecznie:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • podaj kod polecenia np. 1012625731.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w naszym artykule poświęconym tylko i wyłącznie temu konkretnemu produktowi.

#2 KROK – w miesiącu, który nastąpi po miesiącu podpisania umowy osoba polecona powinna spełnić dwa proste warunki:

 • zalogować się do bankowości online na komputerze lub telefonie;
 • wykonać płatności kartą lub BLIKiem (do wyboru) na łączną kwotę min. 200 zł – może być jedna płatność lub kilka;

Czyli jeżeli ktoś podpisze umowę np. w marcu to logowanie i płatności wykonuje w kwietniu. Jeżeli umowę podpisze w kwietniu to logowanie i płatności wykonuje w maju itd. Za wykonanie tego kroku nowy klient odbierze 50 zł.

#3 KROK – w ciągu 3 miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy min. 1 raz zapewnij wpływ na konto jednorazowo min. 1 000 zł.

Wpływ musi być zatytułowany jako wynagrodzenie, emerytura lub renta. Aby taki wpływ był uznany w promocji należy uprzednio złożyć dyspozycję przekazania środków. Wykonanie tego kroku ma zapewnić poleconemu premię 100 zł.

To wszystko!

Teraz Bank przyzna premie za udział w promocji. Zarówno 50 zł jak również 100 zł osoba polecona otrzyma do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Tak samo premia 100 zł trafi do osoby polecającej. Czyli jeżeli konto będzie otwarte w marcu to wypłata nagrody nastąpi pod koniec czerwca.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. krzysztof pisze:
  chybanie działa link przenoszący na stronę banku. W jaki sposód nowy klient podpisuje umowę w banku u kuriera czy może przelew identyfikacyjny
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może być przelew weryfikacyjny, wizyta kuriera lub poprzez rozmowę video.
 2. krzysztof pisze:
  czy wpłata na konto w wysokości 1000 zł musi być z zakładu pracy czy może być od osoby fizycznej a w tytule wpłaty wpisujemy np. wynagrodzenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możliwe, że przejdzie sam przelew tytułem “wynagrodzenie” ale nie mogę tego zagwarantować, trzeba by było to przetestować 🙂
 3. Marta pisze:
  Czy ktoś już sprawdzał “wynagrodzenie” na konto może potwierdzić, że może zostać wykonany od osoby fizycznej?
  • Marta pisze:
   “Aby taki wpływ był uznany w promocji należy uprzednio złożyć dyspozycję przekazania środków”- nie wiem czy dobrze rozumiem, ale to może oznaczać dyspozycję kierowania wypłat od pracodawcy na konto BZWBK.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak to o to chodzi.
 4. Milena pisze:
  Jeśli pracodawca przeleje na konto wypłatę, ale o innym tytule niż ‘wynagrodzenie’ to będzie zaliczone ?
  Np tytuł ‘umowa zlecenie nr…’
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Powinno to przejść, zazwyczaj przelewy mają tytuł tak jak piszesz np. numer umowy 🙂
 5. Milena pisze:
  Czy po otrzymaniu nagrody można w każdej chwili zrezygnować z konta ?
 6. Milena pisze:
  Aby taki wpływ był uznany w promocji należy uprzednio złożyć dyspozycję przekazania środków – w jaki sposób to zrobić ? Czy trzeba składać jakieś dokumenty w banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można to zrobić na infolinii i u pracodawcy musisz dać informację o koncie do przelewu pensji.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Można to zrobić na infolinii lub w serwisie bankowości online (wypełniasz tam specjalny formularz) i u pracodawcy musisz dać informację o koncie do przelewu pensji.

Napisz komentarz