BZ WBK: 10 zł premii za dwukrotne użycie aplikacji mobilnej – promocja dla obecnych klientów Banku.

Dominika Augustyniak

25 Mar 2018

Ile to razy zdarzało się, że kasowałeś smsy lub maile z informacjami handlowymi z banku? Nie dziwię Ci się, przecież na co dzień masz sporo innych rzeczy na głowie. Jednak jeżeli jesteś klientem BZ WBK to chcę zwrócić Twoją uwagę na jedną wiadomość z Banku jaką mogłeś otrzymać, a dotyczącą fajnej promocji.

Dla obecnych klientów BZ WBK posiadających Konto Jakie Chcę, przygotowano promocję z bonusem 10 zł w zamian za skorzystanie z aplikacji mobilnej BZWBK24. Promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla osób zaproszonych przez Bank.

Jak krok po korku odebrać premię?

Posiadasz Konto Jakie Chcę w BZ WBK i otrzymujesz zaproszenie do promocji, zgodzę się z Tobą, że premia 10 zł to nie są wielkie pieniądze, ale dlaczego miałbyś ich nie zdobyć? Tym bardziej, że warunki promocji są naprawdę proste!

#1 KROK – Sprawdź skrzynkę odbiorczą w telefonie i odszukaj zaproszenia do promocji: „Konto Jakie Chcę – 10 zł za aktywność w BZWBK24 mobile”;

#2 KROK – W ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania wiadomości SMS od Organizatora z zaproszeniem do Promocji, wykonać z Konta w BZWBK24 mobile minimum dwie transakcje, do wyboru masz:

  • przelew na telefon;
  • wypłata BLIK;
  • płatność BLIK;
  • zakupy mobilne;
  • przelew na rachunek obcy;
  • doładowanie telefonu;
  • przelew24

Możesz więc iść do bankomatu i wypłacić jakieś drobne pieniądze przy pomocy BLIKa i np. zapłacić za coś blikiem może podczas zakupów w internecie?

To wszystko!

Nagroda w kwocie 10 zł od BZ WBK zostanie przelana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania aktywności za pośrednictwem aplikacji. Czyli jeżeli ktoś spełni warunki w marcu to nagrodę otrzyma do końca kwietnia.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

  1. Anna pisze:
    Czy jest jakoś odgórnie ustalone kto otrzyma smsa od banku?

Napisz komentarz