PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz bony: 50 zł lub 100 zł na zakupy od Eurobanku oraz 720 zł zwrotu za zakupy

Nowy miesiąc – nowe promocje! Tym razem coś specjalnego przygotował dla nas Eurobank organizując 3 różne promocje z fajnymi nagrodami gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W zamian za założenie bezwarunkowo darmowego konta w Eurobanku i wykonanie (tylko) dwóch płatności kartą (na dowolną kwotę) można zgarnąć jedną z 3 nagród:

  • 50 zł na zakupy na Frisco.pl (dostępnych 100 nagród);
  • 50 zł na zakupy na PizzaPortal.pl (dostępnych 150 nagród);
  • 100 zł na zakupy na Eventium.pl (dostępnych 100 nagród).

Jak widać promocja ma mocne ograniczenia, jeżeli chodzi o ilość dostępnych nagród – oznacza to, że z promocji watro szybko korzystać. Co więcej każdy uczestnik promocji może zgarnąć tylko jedną nagrodę (sam decyduje jaką) dodatkowo, może tę promocję połączyć z inną, w której do zgarnięcia mamy aż 720 zł moneyback’u.

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja Eurobanku jest przeznaczona dla osób, które obecnie nie posiadają/współposiadają oraz w ostatnich 12 miesiącach nie posiadały/współposiadały konta w Eurobanku.

Jeżeli taki jest warunek Banku to oznacza to, że uczestnik promocji będzie musiał konto założyć. Na całe szczęście Bank idzie nam na rękę i oferuje bezwarunkowo darmowe Konto w Pełni, w przypadku którego możemy liczyć na atrakcyjne warunki jego prowadzenia:

  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
  • 0 zł/4,90 zł/ 8 zł – opłata miesięczna za kartę – będzie ona darmowa po wykonaniu nią płatności na min. 400 zł, jeżeli nie spełnimy tego warunku i posiadamy kartę Visa Electron lub MasterCard Debit to zapłacimy 4,90 zł/m-c, a w przypadku posiadania karty MasterCard Debit Prestige zapłacimy 8 zł/m-c;
  • 0 zł/ 1,90 zł – wypłaty z bankomatów własnych będą oczywiście bezwarunkowo darmowe, w przypadku karty MasterCard Debit Prestige – darmowe będą również bankomaty obce. A jeżeli ktoś będzie posiadał kartę Visa Electron lub MasterCard Debit do darmowe będzie miał wypłaty z bankomatów obcych pod warunkiem wypłaty min. 100 zł (jeżeli nie to 1,90 zł);
  • 0 zł – zwykłe przelewy internetowe;
  • 0 zł – wpłaty i wypłaty w Oddziałach Banku.

Jak odebrać wybrany bon na zakupy? 

Tak jak wspomniałam na początku, w promocji można zgarnąć bony do Frisco.pl, PizzaPortal.pl lub do Eventim.pl. Co istotne jest ona mocno ograniczona jeżeli chodzi o ilość nagród, oznacza to więc że warto szybko decydować się na korzystanie z promocji. A oto jak zrobić to krok po kroku:

#1 KROKdo 30.09.2018 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit nagród) przejdź na jedną z poniższych stron Eurobanku i zarejestruj się w promocji oraz załóż Konto w Pełni wraz z kartą do konta.

#2 KROK – podpisz umowę o Konto w Pełni z kartą – przy kurierze lub przelewem weryfikacyjnym.

#3 KROK – w ciągu 30 dni (licząc od dnia aktywacji konta) wykonaj min. 2 płatności kartą do konta – na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub w internecie.

Za datę aktywacji Konta uznaje się moment wysłania uczestnikowi wiadomości e-mail z potwierdzeniem aktywacji Konta.

#4 KROK – nie zapomnij o możliwości odebrania premii 720 zł za płatności kartą – szczegóły w tym artykule.

To wszystko! 

Po spełnieniu tych warunków będzie przyznana Ci nagroda taka którą wybrałeś, czyli bon na 50 zł do Frisco.pl lub PizzaPortal.pl albo 100 zł do Eventim.pl. Nagrody zostaną przekazane w ciągu 30 dni od dnia wykonania drugiej płatności kartą. Bony będą przysłane na Twój adres mailowy.

Pamiętaj, że posiadając Konto w Pełni w Eurobanku, możesz odebrać nawet 720 zł moneyback’u za płatności kartą w wybranych punktach – szczegóły znajdziesz tutaj.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz