Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Chwyć bony na Allegro – aż 350 zł – z darmowym kontem w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Vouchery na Allegro o łącznej wartości 350 zł.

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w październiku wykonanie min. 1 przelewu z konta;

ORAZ

– w listopadzie i grudniu wykonanie po min. 5 płatności kartą, min. 3 przelewy z konta w każdym z miesięcy oraz zapewnienie wpływów min. 500 zł na konto w każdym z miesięcy ;

ORAZ

– na 28 lutego 2021 roku posiadać aktywny rachunek, kartę i dostęp do bankowości internetowej.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 30 listopada;

Nagroda 2 – do 31 stycznia 2021 roku.

Nagroda 3 – do 31 marca 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 11 października 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Bardzo lubię zakupy przez Internet. Nie znoszę za to chodzenia po galeriach – jest to dla mnie jedna wielka strata czasu. Po co, skoro mogę kupić niemal wszystko bez wychodzenia z domu? W domu mam wygodne miejsce do siedzenia z laptopem, kawę, zawsze znajdzie się również jakaś słodka pochrupka w zasięgu ręki.

Gdyby prześledzić historię moich internetowych zakupów to niezmiennie, od lat, na pierwszym miejscu będzie Allegro. Właśnie z niecierpliwością czekam na dostawę czytnika ebooków, którego kupiłam za voucher z jednej z promocji.

Również Ty możesz otrzymać taki voucher – a dokładniej aż 3 vouchery. Za założenie darmowego konta w BNP Paribas i wykonanie kilku czynności otrzymasz 3 karty podarunkowe na Allegro: 50 zł, 250 zł i 50 zł.

Co Ci się przyda? Na pewno coś wymyślisz, a na Allegro kupisz prawie wszystko 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 11 października lub do wyczerpania puli pierwszych 3000 promocyjnych wniosków.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku.

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Regulamin promocji wyklucza tylko te osoby, które:

 • 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji miały w BNP Paribas rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy
 • 🗓 na dzień złożenia wniosku o konto w promocji miały podpisaną umowę ramową. Umowa ramowa obejmuje również dostęp do bankowości internetowej – jeśli masz w banku jakieś inne produkty i masz do nich dostęp przez bankowość internetową może się okazać, że nie możesz wziąć udziału w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

BNP Paribas lubię nie tylko ze względu na atrakcyjne i wysokie nagrody. Jest moim faworytem również pod względem opłat za prowadzenie konta – a raczej braku opłat. Konto Otwarte na Ciebie jest bowiem bezwarunkowo darmowe.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Co do karty to również możesz ją mieć całkowicie za darmo. Wystarczy że podczas składania wniosku wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj i będziesz nią płacić min. 1 raz w miesiącu (na dowolną kwotę, możesz kupić pudełko zapałek i to wystarczy).

Oprócz karty Otwartej na Dzisiaj masz do wyboru Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat – są one jednak płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty. Dlatego omówimy sobie najtańszą Kartę Otwartą na Dzisiaj.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Jak zgarnąć 350 zł na Allegro – instrukcja

Zdecydowałeś, że chcesz dostać bony na 350 zł na Allegro. Sprawdziłeś, że łapiesz się do promocji. Konto odpowiada Twoim wymaganiom. Czas więc przejść do konkretów i sprawdzić, co konkretnie musisz zrobić, żeby je otrzymać. Zaczynamy!

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 11 października 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję „Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a i aktywuj kartę

Niezależnie od tego, w jaki sposób złożyłeś wniosek umowę podpisujesz tak samo: sms-em w serwisie Autenti. Nigdzie nie musisz chodzić i nic nie musisz podpisywać – wystarczy telefon w ręku 🙂

Na 🔎 podpisanie umowy oraz nadanie PINu do karty masz czas maksymalnie 🗓 do 25 października.

Jeśli wniosek składałeś tradycyjnie to kurier dostarczy Ci kartę i zweryfikuje tożsamość.

Jeśli natomiast składałeś wniosek przez aplikację karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał dzwonić na infolinię i prosić o ponowną możliwość aktywowania karty. Kartę musisz aktywować 🗓 do 25 października.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Krok 1 i 2 wydają się czasochłonne, ale w praktyce wszystko zajmie Ci około 10 minut. Teraz czas na aktywności na koncie, które musisz wykonać by otrzymać wszystkie 3 nagrody.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – kartę podarunkową o wartości 50 zł

Aby zdobyć pierwszą nagrodę 🗓 w październiku 2020 roku musisz wykonać tylko jedną czynność. Mianowicie:

 • 🔎 wykonaj min. 1 przelew z konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

📄 Przelew z konta – sprawdzamy definicję

Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto przez bankowość lub aplikację i zrobisz przynajmniej 1 zwykły przelew z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz na przykład przelać złotówkę na swoje konto w innym banku i to w zupełności wystarczy.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Gratuluję, właśnie zgarnąłeś bon na 50 zł na Allegro. Otrzymasz go w listopadzie. Przejdźmy do dalszych warunków – w końcu do zdobycia pozostaje nadal 300 zł.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – kartę podarunkową o wartości 250 zł

W kolejnych dwóch miesiącach masz za zadanie wykonać po 3 czynności na koncie.
Pamiętaj, że uzyskanie drugiej nagrody jest uzależnione od spełnienia w październiku warunków uzyskania pierwszej nagrody.

A wszystko, co musisz zrobić to 🗓 w listopadzie i grudniu 2020 roku:

 • 🔎 wykonaj po min. 3 przelewy z konta

ORAZ

 • 🔎 wykonaj po min. 5 płatności kartą

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł. miesięcznie

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – ważne by wykonać ich min. 5.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i podobne;
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 500 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku (na przykład 5 przelewów po 100 zł będzie OK). Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

⭐️  Zgarniam trzecią część nagrody – kartę podarunkową o wartości 50 zł

300 zł na Allegro jest już Twoje. Zostało ostatnie 50 zł. I powiem Ci, że ten warunek, który za chwilę opiszę, jest moim niekwestionowanym faworytem.

Dlaczego? Ponieważ wszystko, co musisz zrobić to 🗓 na dzień 28 lutego 2021 roku

🔎 musisz być posiadaczem konta, karty i dostępu do bankowości.

Czyli przez te dwa miesiące nie musisz robić nic, po prostu nie zamykaj konta. Pamiętaj jedynie o tym, by zapłacić min. 1 raz kartą w każdym miesiącu, by nie policzyła Ci się opłata za kartę 🙂 Takie warunki naprawdę lubię. Oczywiście pamiętasz również o tym, że aby dostać trzecią nagrodę musiałeś spełnić warunki do uzyskania pierwszej i drugiej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Nagrody otrzymasz w bardzo wygodnej formie – będą to elektroniczne kody wysłane sms-em na Twój numer telefonu.

 • 🗓 do 25 listopada 2020 roku otrzymasz wiadomość z adresu [email protected] o przyznaniu pierwszej nagrody;
 • 🗓 do 30 listopada 2020 roku otrzymasz pierwszą nagrodę;
 • 🗓 do 26 stycznia 2021 roku otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody;
 • 🗓 do 31 stycznia 2021 roku otrzymasz drugą nagrodę;
 • 🗓 do 26 marca 2021 roku otrzymasz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • 🗓 do 31 marca 2021 roku otrzymasz trzecią nagrodę.

O nagrodzie słów kilka

Pamiętaj, że bony na Allegro są jednokrotnego użytku – jeśli masz bon na 50 zł i zrobisz zakupy na 30 zł to niewykorzystane 20 zł przepada. Nie masz możliwości łączenia kart – jedne zakupy, jedna karta.

Za przesyłkę również nie zapłacisz bonem – koszty wysyłki musisz niestety opłacić samodzielnie.

Regulamin kart podarunkowych znajdziesz TUTAJ.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Jest wiele rzeczy na Allegro, które zawsze się przydadzą. Nawet jeśli w tym konkretnym momencie wydaje Ci się, że niczego nie potrzebujesz zapewniam – potrzeba szybko się znajdzie 🙂 I wtedy bony będą akurat pod ręką, gotowe by je wykorzystać 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz