Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

BNP Paribas rozdaje nawet 200 zł w gotówce za przetestowanie Konta Otwartego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Nie tak dawno temu bank BNP Paribas przedstawił swoje nowe konto – Konto Otwarte – które ma zastąpić tak lubiane przez naszych czytelników Konto Optymalne. Teraz przyszedł czas na nową, świetną promocję.

Wystarczy spełnić dwa proste warunki, żeby otrzymać gwarantowany bonus w wysokości nawet 200 zł. Aby zgarnąć bonus zarejestruj się na stronie promocji najpóźniej do 17 maja 2019 roku. Pamiętaj jednak, że promocja jest mocno limitowana, a bank przygotował jedynie 1500 kont promocyjnych.

Warto się pospieszyć, bo tym razem naprawdę łatwo zgarnąć jest 200 zł w gotówce, a w poprzednich edycjach podobnych promocji limit kończył się już nawet po dwóch, trzech dniach.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, tzn. takich, którzy nie posiadali ani nie współposiadali konta osobistego w BNP Paribas ani w Raiffeisen Bank Polska w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Jeśli masz konto w BGŻ Optima, wciąż możesz wziąć udział w promocji.

Obiecywałam, że nie będzie trudno. Jesteś już naprawdę blisko gwarantowanego bonusu 200 zł. Teraz wystarczy, że wejdziesz na stronę promocji, zarejestrujesz się i otworzysz Konto Otwarte wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i spełnisz dwa proste warunki. Premia ląduje na Twoim koncie.

To jest to, co lubimy najbardziej – gotówka na konto. Nikt nie mówi Ci jak i na co masz je wydać, a Ty zrobisz z tym bonusem, co tylko chcesz. Teraz pewnie zastanawiasz się…

Dlaczego mam zmieniać swój bank? Czy 200 zł jest warte takiego zachodu?

A kto mówi, że masz zmieniać bank? Jeśli jesteś zadowolony ze swojego obecnego konta osobistego, nie musisz nic zmieniać. Tym bardziej, że wiąże się to ze zmianą rachunku u pracodawcy, w ZUSie i innych miejscach, z których otrzymujesz pieniądze. To o co chodzi?

Możesz założyć drugi rachunek. Tylko po to, żeby zgarnąć premię, albo żeby mieć go na wszelki wypadek. Ostatnio przydarzyła mi się dziwna sytuacja. Wracałam do domu późno w nocy i postanowiłam zatankować auto po drodze.

Próbuję płacić kartą za paliwo – mój błąd – nie miałam przy sobie gotówki. I zaczęło się… przykładam kartę do czytnika…

…transakcja odrzucona po raz pierwszy. No nic, może wpisałam zły PIN. W końcu było późno. Próbuję drugi raz…

…transakcja odrzucona po raz drugi. CO JEST? przecież mam pieniądze na koncie.

Noooo taaak!! Zapomniałam, że w moim banku trwała przerwa techniczna. Nie działały karty, bankowość internetowa, nic. Całe szczęście, że miałam kartę do zapasowego konta i mogłam zapłacić bez problemu.

Na takie przypadki warto mieć zapasowe konto. Poza tym, jeśli masz część pieniędzy na innym koncie – łatwiej je oszczędzić :).

W tym przypadku możesz założyć konto w BNP Paribas i zgarnąć nagrodę – a potem po prostu go zamknąć. A jeśli polubisz ten bank – zostawić sobie na wszelki wypadek.

Nowe Konto Otwarte – prześwietlam opłaty

To najnowszy produkt BNP Paribas, następca tak lubianego przez naszych czytelników Konta Optymalnego. A czy jest równie atrakcyjne, jeśli chodzi o opłaty? Sprawdźmy:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w sieci BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 0 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

UWAGA!! Osoby poniżej 26. roku życia bezwarunkowo nie płacą za kartę debetową ani za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wystarczy więc, że wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu, a konto masz zupełnie za darmo. Dodatkowo, aż do 11 listopada 2019 roku możesz bezkarnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez ponoszenia żadnych opłat!

Zgarniam 200 zł w gotówce. Instrukcja krok po kroku

Przejdźmy do sedna. Pokażę Ci krok po kroku jak zgarnąć 200 zł bez najmniejszych problemów. Zaczynamy!

KROK 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Otwarte dla Ciebie

Najpóźniej do 17 maja 2019 roku (ale najlepiej od razu – limit 1500 kont) wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się. Bank poprosi Cię o zaznaczenie dwóch zgód:

 • zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Nie ma tu żadnych zgód marketingowych, tylko te, które są niezbędne do przeprowadzenia promocji. Kiedy już klikniesz przycisk „Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadła do zakładki spam.

Również do 17 maja 2019 roku, a najlepiej zaraz po tym, jak się zarejestrujesz, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej.

Najpóźniej do dnia 31 maja 2019 roku podpisz umowę o prowadzenie Konta Otwartego dla Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. PAMIĘTAJ, żeby wybrać kartę Otwartą na Dzisiaj. Ta karta bierze udział w promocji.

KROK 2. Testuj konto w czerwcu i lipcu 2019 roku

W czerwcu i lipcu 2019 roku (w każdym miesiącu):

 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto na łączną kwotę min. 1000 zł. Może to być jeden większy przelew z Twojego konta w innym banku (z wyłączeniem przelewu z banku NGŻ Optima), albo kilka małych przelewów. Ważne, żeby na koniec miesiąca łączna zaksięgowana kwota wpływów wynosiła min. 1000 zł.

ORAZ

 • wykonaj płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub w Internecie na kwotę min. 300 zł. Podobnie – możesz zapłącić za jedne większe zakupy lub paliwo. Możesz też robić małe, codzienne zakupy, płacić za bilety do kina, w restauracji, pubie, w każdym punkcie handlowo-usługowym.

UWAGA!!!! Płatności wykluczone z promocji:

– BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

To wszystko!! Przecież wspominałam, że warunki promocji są dziecinnie proste. Teraz już czas, abyś się dowiedział…

Kiedy dostanę swój bonus?

Organizator podzielił nagrodę na dwie części. Za otwarcie konta oraz spełnienie warunków w czerwcu otrzymasz 100 zł. Za spełnienie warunków w lipcu również otrzymasz 100 zł. I tak:

 • najpóźniej do dnia 22 lipca 2019 otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi, że spełniłeś warunki do otrzymania pierwszej części nagrody (100 zł).
 • Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na dedykowanej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 26 lipca 2019 roku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca lipca 2019 roku.
 • najpóźniej do dnia 23 sierpnia 2019 roku otrzymasz powiadomienie e-mail o przyznaniu Ci drugiej części nagrody. Gwarantowane 100 zł otrzymasz przelewem na swoje konto najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przed otrzymaniem wszystkich gwarantowanych nagród.

Podsumowanie

Przyznam szczerze, że w porównaniu do poprzednich promocji w BNP Paribas, ta jest wyjątkowo przystępna. Być może dlatego bank zdecydował się wprowadzić tak srogi limit i przygotował 1500 kont promocyjnych. Przypuszczam, że po kilku dniach będzie już „po zawodach”.

Zazwyczaj spełnienie warunków trwało min. 3 miesiące. Tutaj tak naprawdę wystarczą dwa większe wpływy na konto i zapłata za większe zakupy. I to wszystko. Całe dwie stówki lądują na Twoim koncie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Tomasz pisze:
  Czy promocja nie jest już dostępna? Wchodzę na stronę rejestracji, ale nie ma nigdzie przycisku „Zarejestruj”.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tomasz, działa. Przycisk jest tuż pod formularzem. Być może zasłania go informacja o cookies 🙂
 2. Marcin pisze:
  Czy warunkiem jest uruchomienie aplikacji przez komorke??
 3. Kasia pisze:
  Jeżeli dobrze rozumiem regulamin, to promocja trwa do momentu odebrania 1500 zgłoszeń? Gdy pula się skończy rejestracja nie będzie możliwa?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kasia, dokładnie tak. Kiedy skończy się limit, strona promocyjna zostanie wyłączona. Póki co możesz się śmiało rejestrować. 🙂
 4. Nicoletta pisze:
  Witam , jeśli chodzi o płatności internetowe to czy może być przelew np. za ubezpieczenie do auta
  o danym numerze konta i danych firmy ubezpieczającej i czy to będzie uznawane za płatność internetową również ?
  Poniewaz jest tam ujete płatność w internecie , nie wiem czy to będzie weryfikowane
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nicoletta, to, o czym piszesz, to przelew, więc nie bierze udziału w promocji. Płatność internetowa jest wówczas, kiedy płacisz za zakupy np. na Allegro lub w sklepie internetowym kartą płatniczą. 🙂
 5. Rafał pisze:
  Witam! Ktoś może otrzymał tego maila za spełnienie warunków? Dziś 22 a u mnie nic …
 6. Rafał pisze:
  Dostałem dziś drugą premię i byłem zaknąć konto a tam niemiła niespodzianka, mianowicie podobno konto można zamknąć pół roku po otworzeniu albo kara 25zł…

Napisz komentarz