Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Karta upominkowa na 100 zł do sklepu Zalando oraz 150 zł za aktywne korzystanie z konta w mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank naprawdę zaczyna nas rozpieszczać, przed chwila pisaliśmy o promocji z premią 150 zł, a już mamy nową akcję, w której do odebrania mamy kartę upominkową na 100 zł do Zalando.pl w zamian za 5 płatności kartą. Nagrodę będzie można wykorzystać w dowolnym terminie (jest bezterminowy) i na dowolne zakupy!

Super wiadomością jest to, że te dwie promocje można ze sobą połączyć i zgarnąć łącznie aż 250 zł.

A warunki? Nie uwierzycie – spełniając warunki odebrania 150 zł równocześnie spełniamy warunek odbioru również 100 zł! Upiec dwie pieczenie na jednym ogniu to wyjątkowa okazja, której nie możesz przegapić.

Dla kogo przygotowana jest promocja?

Z promocji może skorzystać każdy kto od 1 stycznia 2016 roku nie posiadał w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego i nie posiada go obecnie.

Jeżeli spełniamy ten warunek to skorzystanie z promocji umożliwi nam założenie, za pośrednictwem dedykowanej strony, eKonta Standard wraz z kartą debetową.

Zanim jednak przejdziemy do założenia konta, przekonajmy się czy rachunek będzie darmowy i czy przypadkiem nie spotkamy się jakimiś opłatami (a jak tak to jak sprawnie ich uniknąć).

 • otwarcie konta – 0 zł
 • prowadzenie konta – 0 zł
 • przelewy internetowe – 0 zł
 • wydanie karty do konta – 0 zł
 • miesięczna opłata za kartę – 0 zł (po wykonaniu 5 płatności kartą) lub 4 zł
 • wypłaty z bankomatów mBank, BZ WBK, Euronet, Planet Cash – 0 zł (dla kwot powyżej 100 zł) lub 1,30 zł (dla kwot poniżej 100 zł)
 • wypłaty z bankomatów przy pomocy BLIKa – 0 zł

Jak odebrać 100 zł do sklepu Zalando?

AKTUALIZACJA: Aby zwiększyć atrakcyjność promocji bank dodał możliwość zamiany vouchera na bonus w postaci 100zł w gotówce co jest świetną informacją dla osób, które nie planują akurat zakupów na Zalando. Voucher zamienisz na gotówkę wchodząc po 20.07.2018r. na stronę podaną w mailu informującym o przyznaniu nagrody.

Zalando to sklep internetowy z największym w europie wyborem trendów modowych. Jednak to nie jest zwykły sklep, to siedziba najlepszych i najbardziej rozpoznawanych marek oraz stylizacji, to gwarancja zadowolenia oraz atrakcyjnych cen. Duży plus sklepu to możliwość darmowych dostaw, a także zwrotów.

Całkiem za darmo zakupów tam nie zrobisz, ale…jeżeli wykonasz opisane przeze mnie kroki to będą one tańsze aż o 100 zł.

#1 KROK – najpóźniej do 31 maja 2018 roku przejdź na specjalną stronę i zarejestruj się w promocji – wprowadź swoje dane i zaznacz pierwszą zgodę;

>>Załóż konto i odbierz 100 zł do Zalando<<

#2 KROK – otwórz otrzymanego maila i kliknij w znajdujący się w nim link, który przekieruje Cię na stronę Banku. Tam złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą debetową, a podczas tego wyraź zgodę na:

 • zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji – dzięki temu Bank poinformuje Organizatora (Agorę) o tym, że spełniłeś warunki promocji i ma ona przekazać Ci nagrodę

Następnie podpisz umowę o konto przy kurierze lub w placówce. Przydatna wskazówka – jeżeli podpisujesz umowę w placówce nie pozwól zakładać nowego wniosku, podpisujesz umowę na ten, który składałeś internetowo.

#3 KROK – najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, wykonaj 5 dowolnych aktywności na koncie:

 • płatności kartą
 • płatności internetowe
 • przelewy na konto w innym banku (może być swoje lub kogoś z rodziny)

Osobiście polecam płacić kartą, aby jednocześnie zwolnić się z opłaty za kartę. Aktywności wykonujesz na dowolną kwotę, ważne aby było ich 5 i wykonane w terminie. W terminie, czyli jeżeli umowę podpisałeś w kwietniu to płatności wykonujesz do końca maja (mają być one wykonane i zaksięgowane).

To wszystko!

Warunki spełnione? To teraz czas na nagrody, czyli karty upominkowe o wartości 100 zł do sklepu Zalando lub 100 zł premii. O jej przyznaniu zostaniesz poinformowany mailowo do 20.07.2018r. Będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w mailu i do 23.07.2018 roku i wybrać nagrodę jaka będzie Cię interesować. Jeżeli wybierzesz gotówkę to od razu uzupełnij na stronie dane potrzebne do przelania pieniędzy, czyli imię, nazwisko oraz numer konta w mBanku.

Bon do Zalando będzie udostępniony do 25.07.208 roku na tej stronie promocyjnej, natomiast premia pieniężna będzie przelana na konto w mBanku do 31.07.2018 roku.

Bon można wykorzystać w dowolnym momencie (nie ma on terminu ważności) na dowolne zakupy i to bez kwoty minimalnej!

>>Załóż konto i odbierz 100 zł do Zalando<<

A jak zgarnąć dodatkowe 150 zł?

Jeżeli korzystamy z tej promocji to grzechem by było nieskorzystanie z równolegle trwającej promocji, do której jesteśmy automatycznie zakwalifikowani. Jej szczegóły opisałam w tym artykule.

Aby móc zgarnąć w niej maksymalną premię należy w każdym z 5 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) wykonać 15 płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie w każdym miesiącu do zgarnięcia będzie 30 zł:

 • min. 5 płatności – 10 zł
 • min. 10 płatności – 20 zł
 • min. 15 płatności – 30 zł

Dodatkowo, będzie trzeba min. 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku oraz zapewniać wpływ na konto min. 1 000 zł (może być przelew własny z konta w innym banku).

Z promocji naprawdę opłaca się skorzystać ponieważ i tak musimy wykonywać płatności, aby uniknąć opłaty za kartę do konta.

Podsumowanie

Fajna kumulacja – tak krótko można podsumować promocję łączoną, w której można zgarnąć nawet 250 zł. Pierwsza premia to karta upominkowa na 100 zł do Zalando za wykonanie 5 aktywności na koncie (na dowolną kwotę), druga to nawet 150 zł za to, że będziemy płacić za codzienne zakupy.

Promocję oceniam jako korzystną i mało wymagającą, ze względu na to, że wszystkie warunki możemy śmiało spełnić przy okazji. 🙂

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Henryk pisze:
  Czy transakcje można wykonywać tylko kartą debetową, bez używania płatności BLIK ?
  Czy wykonanie 15 płatności + wpływ 1000 zł na konto + logowanie do aplikacji mobilnej,gwarantuje otrzymanie 30 zł/miesięcznie oraz jednoczesne zwolnienie z opłaty za kartę ?

  Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pewnie, że tak – płatności mogą być wykonane tylko i wyłącznie kartą – sam decydujesz jaki rodzaj płatności wykonujesz 😉 Potwierdzam, w przypadku wykonania 15 płatności kartą, logowania do aplikacji mBanku oraz po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł otrzymuje się bonus 30 zł. 🙂 Jeżeli będziesz powtarzać te kroki w każdym z 5 miesięcy to łącznie możesz zyskać 150 zł 🙂
 2. Andrzej pisze:
  Czy jest możliwość połączenia tej promocji z inną mBanku – np. MoneyMania 13 ??
 3. Kasia pisze:
  Umowę mam zawartą z datą 30.05 a umowę podpisałam 6.06 to kiedy mam zrobić te 5 transakcji żeby otrzymać nagrodę?
 4. Renata pisze:
  Umowę mam podpisaną na początku maja i już od maja spełniłam wszystkie warunki. W czerwcu również, a premii żadnej nie otrzymałam. Czy to max 150 zł będzie wypłacone jednorazowo po pięciu miesiącach, czy co miesiąc powinnam otrzymywać nagrodę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli chodzi o premię 150 zł czyli 30 zł/m-c przez 5 miesięcy to jeżeli umowa była podpisana w maju to do tej części promocji liczą się warunki spełniane od czerwca. Za warunki spełnione w czerwcu nagroda trafi do Ciebie do końca lipca.
 5. Kasia pisze:
  Witam. Dostałam dziś maila żeby potwierdzić wybór nagrody. Chciałam 100 zł na konto i weszłam na ten link co podali w mailu : https://samekorzysci3.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wybierz Nagrodę. Ale tam nic się nie da wybrać ani uzupełnić dane do przelewu co mam teraz zrobić?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, rozumiem, że kliknęłaś w link i zalogowałaś się do panelu promocyjnego używając tych samych danych co przy rejestracji w promocji i tam nie było żadnej informacji o przyznaniu nagrody, tak?
 6. Kasia pisze:
  Witam. Dostałam dziś maila żeby potwierdzić wybór nagrody. Chciałam 100 zł na konto i weszłam na ten link co podali w mailu : https://samekorzysci3.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wybierz Nagrodę. Ale tam nic się nie da wybrać ani uzupełnić dane do przelewu co mam teraz zrobić?
 7. Daro pisze:
  Witam.
  27 lipca otrzymałem bonus 30 zł za spełnienie warunków w czerwcu.
  Dzisiaj jest 28 sierpnia.Te same warunki spełnione w lipcu, a bonusu nie ma 🙁
  Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja bym im dała czas do końca sierpnia ponieważ nagroda powinna wpłynąć do końca miesiąca, w tamtym miesiącu mogło to nastąpić szybciej, a w tym może być później. Jeżeli premia nie wpłynie do końca sierpnia to od razu na początku września proponuję zalogować się do bankowości online i napisać reklamację.
  • Daro pisze:
   Bonus dotarł 🙂

Napisz komentarz