Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak w 2 prostych krokach, odebrać BON o wartości 400 zł na sprzęt AGD-RTV (i nie tylko) ?

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Kilka dni temu Citibank wystartował z MEGA promocją, która powinna przekonać wszystkich dotychczas nieprzekonanych. To najkorzystniejsza promocja w historii naszego bloga – zarówno pod względem atrakcyjności bonusu jak i łatwości jego zdobycia!

Bon o wartości 400 zł na zakup sprzętu dostanie każdy kto do 31 sierpnia 2016 (włącznie) założy kartę w Citibanku i 1 raz (słownie: jeden raz!) zaloguje się do bankowości elektronicznej!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia tego formularza zgłoszeniowego. Zrób to najpóźniej 31 sierpnia o godzinie 23:59.

Bonus jest super-atrakcyjny, a to jego szczegóły:

 • Dostajesz bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie morele.net
 • Możesz tę kwotę wydać na dowolny sprzęt z asortymentu sklepu
 • Możesz kupić jeden droższy sprzęt lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia musi wynosić minimum 400,01 zł (i zostanie obniżona o 400 zł)
 • Możesz również zdecydować się na jakiś drogi sprzęt (np. iPhone 6) i mieć go po prostu 400 zł taniej
 • Bon będzie ważny aż do 30.11.2016r. więc możesz go zachować i użyć robiąc zakupy prezentów gwiazdkowych
 • Bonus jest oczywiście zwolniony z podatku

Ponadto liczba bonów jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Każdy, kto założy kartę, otrzyma taki bon o wartości 400 zł. To prezent GWARANTOWANY.

wizualizacja

Krok 1:
Zarejestruj się w promocji
[wykonaj do 31 sierpnia 2016]

Wykonaj pierwszy krok wypełniając formularz na tej stronie: http://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa2/morele/.

2016-06-05_2316Do promocji możesz dołączyć, jeśli jesteś nowym klientem Citibanku. Nowy klient to taki, który nie miał u nich karty kredytowej po 1 stycznia 2014.

Oprócz tego, musisz spełniać jeden z tych warunków:

Osoba prywatna: Wiek minimum 21 lat, Zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy od minimum 3 miesiące. Dochód w wysokości minimum 1200 zł. Firma: Osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat i działać na rynku od minimum 2 lat. Emeryci i renciści: dochód w wysokości minimum 1200 zł. Dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Wspólnie dokończycie zakładanie karty. Następnie, uaktywnij ją i przejdź do kroku 2:

Krok 2:
Zaloguj się min. 1 raz do bankowości on-line
[wykonaj w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy]

Skorzystaj z informacji od banku i wejdź do swojej bankowości internetowej. Możesz to zrobić na stronie https://www.citibankonline.pl albo przez aplikację na telefon lub tablet (tutaj do pobrania).

Zajmie Ci to ze dwie minuty – tylko tyle trzeba, aby spełnić drugi krok promocji i otrzymać bon o wartości 400 zł.

Wykonaj ten krok w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (data na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w czerwcu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w lipcu.

Proste prawda?

To już wszystko. Bon na zakupy w morele.net otrzymasz w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś drugi krok promocji.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w czerwcu, w lipcu powinieneś zalogować się do bankowości internetowej, a wtedy w połowie sierpnia dostaniesz swój bon o wartości 400 zł.

Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Nie będzie powiadomienia mailem trafiającym zazwyczaj do spamu, ani wypełniania żadnych formularzy. Musisz jedynie w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości elektronicznej i skopiować kod przyznanego Ci bonu.

3 opłaty których ŁATWO unikniesz:

Dokładnie przeczytałem wszystkie dokumenty promocji. Jak się spodziewałem – bank nie byłby bankiem, gdyby do tak atrakcyjnej promocji nie dodał jakiegoś haczyka. Na szczęście tym razem ominięcie wszystkich opłat jest banalnie proste. Zobacz moje wskazówki:

 1. Koniecznie wybierz kartę Citi Simplicity. Tylko ona jest w pełni darmowa. Za kartę MasterCard World zapłacisz 18 zł miesięcznie.
 2. Pamiętaj, aby rozmawiając z konsultantem nie włączać dodatkowych usług – w szczególności CitiPhone – kosztuje 6zł miesięcznie.
 3. Regulamin promocji zawiera zobowiązanie, że przez 12 miesięcy będziesz wykonywać kartą min. 1 transakcję miesięcznie. Ustaw sobie przypomnienie w telefonie i użyj karty raz w miesiącu płacąc za bułki czy gumę do żucia i problem z głowy.

Niewywiązanie się z punktu trzeciego wiąże się z zapłaceniem kary umownej w wysokości 200 zł – co i tak sprawia, że w razie sklerozy, jesteśmy 2 stówki do przodu 🙂

Podsumowanie

To zdecydowanie najbardziej atrakcyjna promocja w historii naszego bloga. Gorąco zachęcam z niej skorzystać, a jeśli korzystałeś z poprzednich promocji Citibanku, załóż kartę kartę żonie, mężowi, rodzicom czy dziadkom i wspólnie cieszcie się z przyznanych bonów zakupowych. To tak jakby dostać 400 zł za ustawienie jednego przypomnienia w telefonie lub kalendarzu. Nie ma żadnego ryzyka. WARTO!

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Opisana tutaj promocja owiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z BONEM 400 zł <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 78

 1. Konrad pisze:
  1. Czy trzeba przedstawiać zaświadczenia o zatrudnieniu?
  2. Czy ma być przelewane na to konto wynagrodzenie z zakładu pracy?
  3. Jeśli nie to jak ma się do całości warunek 1200 zł? Trzeba samemu przelewać tam daną kwotę, aby uniknąć jakiejś opłaty miesięcznej?

  PS: z innej beczki: skorzystałem z promocji BZ WBK – 100 zł darmowe za założenie konta. Był tam zapis o darmowym koncie do czerwca 2017r. i teraz zmienili cennik (70 kilka stron). Warunki się zmieniły czy nadał pozostają te same do wskazanego w umowie terminu?

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej!

   Ad1. Tak. Z konsultantem, który oddzwoni po wypełnieniu formularza ustalasz, jakie dokumenty będą potrzebne. Zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy.
   Ad2. Nie. W tej promocji nie zakładasz konta tylko samą kartę.
   Ad3. Jeśli wybierzesz kartę Citi Simplicity to nie ma żadnych opłat miesięcznych i nie trzeba przelewać żadnej kwoty. Dostajesz kartę z limitem powiedzmy 3 000 zł i jak zapłacisz tą kartą w sklepie to później robisz przelew, żeby pokryć zrobiony wydatek. Najlepiej w okresie bezodsetwkowym czyli w 26 dni od daty wystawienia wyciągu.

   PS. Zapraszam tutaj: http://moniaki.pl/bz-wbk-nagle-podniesienie-oplat/ – kwestia opłat dla kont promocyjnych nie została jeszcze ostatecznie wyjaśniona przez Bank, ale podejrzewam, że opłaty wzrosną 🙁 Konto nadal będzie darmowe, ale wzrosną inne opłaty wymienione w artykule.

 2. Maciej pisze:
  zadluzenie za ta 1 transakcje jak trzeba spłacać? i jesli zaloze konto w czerwcu to od czerwca musze robić ta jedna transakcje tak?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:

   Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jedną
   transakcję miesięcznie przy użyciu Karty

   Regulamin nie precyzuje, czy chodzi o miesiąc kalendarzowy czy 30 dni liczone od daty na dokumentach. Spróbuję wyjaśnić tę kwestię i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂

   PS. Tak, zadłużenie na karcie trzeba regularnie spłacać. Najlepiej w okresie bezodsetkowym, który wynosi 26 dni od daty wystawienia wyciągu.

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Maciej, już wszystko wiem. Liczą się transakcje w pełnych miesiącach kalendarzowych. Jeśli kartę założysz w czerwcu to pierwszą transakcję musisz zrobić w lipcu.
 3. Bartosz pisze:
  Witaj. Czy po roku, mogę jakoś zrezygnować z karty ? Dzięki – pozdrawiam – robicie świetną robotę !!!
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak, oczywiście. Po roku możesz zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji – zachowując 30 dni wypowiedzenia. Można zrobić to kilkoma kliknięciami w panelu bankowości online.
 4. Przemysław pisze:
  Niestety mam działalność gospodarczą od 14 miesięcy więc dopiero za 10 będę mógł wziąć udział w jakiejkolwiek promocji tego banku, i przez tak idiotyczny warunek odgrodzili się od sporej rzeszy klientów 🙁
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Ja mam to samo. Za 2 tygodnie stuknie mi pierwszy rok DG,więc odpadam ale zawsze możesz założyć kartę na kogoś z rodziny i podzielić się bonem;-)
 5. Paweł pisze:
  Czy opiszecie też procedurę zamknięcia karty, tak, abym dokładnie wiedział jak obliczyć te 12 miesięcy i żeby nie spotkała mnie żadna niespodzianka, np. w postaci opłaty za kolejny rok?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Paweł, nie ma żadnej opłaty rocznej. Teraz płacisz za kartę Citi Simplicity 0zł i za rok tez będziesz płacił 0zł 🙂 Zamknąć kartę najłatwiej jest klikając w odpowiednią opcję z panelu bankowości online. Na końcu tego artykuły Dominika podała wszystkie dostępne opcje zamykania karty w Citibanku: http://moniaki.pl/jak-krok-po-kroku-zamknac-konto-w-banku/
 6. Wojtek pisze:
  Hej, czy można połączyć tą promocję razem z ta promocją na tablet Lenovo co trzeba zrobić zakupy w wysokości 3000zł przez 3 miesiące?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Nie, obie promocje są dla nowych klientów, dlatego należy wybrać czy chce się skorzystać z tej czy tej drugiej promocji z tabletem.
 7. Iwona pisze:
  Wg Tabeli Prowizji i Opłat za każdą transakcję kartą należy się prowizja wysokości 6%,ale nie mniej niż 10zł. Czyli jeśli dobrze rozumiem, to będąc zoobligowanym do wykonania przynajmniej jedne transakcji miesięcznie przez 12 miesięcy, nawet płacąc za 1 bułkę, miesięcznie będę musiała ponosić koszt 10zł wynikający z prowizji, czyli po 12 miesiącach bedzie to 120zł. Więc chyba nie do końca koszt jest zerowy?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Iwona, koszt o którym mówisz dotyczy transakcji gotówkowych dokonywanych kartą (np. wypłata w bankomacie), kiedy płacisz normalnie kartą w sklepie to jest to transakcja bezgotówkowa i nie ma żadnej prowizji. W artykule wszystko się zgadza i koszt jest zerowy.
 8. Michał pisze:
  Po jakim czasie dzwonią z tego banku aby potwierdzić założenie karty?
  Minęły już 2 dni i ani jednego telefonu
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Hej Michał! Powinni dzwonić w ciągu 2-3 dni roboczych, ale z doświadczenia wiemy, że w momencie dużej liczby osób zgłaszających się do promocji, czas oczekiwania na kontakt ze strony banku może się wydłużyć. 🙂
 9. killer-debili pisze:
  Czy ktoś obserwuje ten bank i czy karta City Simplicity zawsze była za darmo?
  Obawiam się, że podpiszemy umowy a bank w banksterskim stylu po 3 miesiącach wywali w kosmos opłaty za kartę i co teraz zarobimy szlak później trafi.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   W obliczu ostatnich podwyżek w innych bankach rozumiem Twoje obawy. Jednocześnie, akurat w tym wypadku bym się nie martwił. Karta Citi Simplicity to w Citibanku właśnie taki ich AS w rękawie, żeby przekonywać opornych darmową kartą. Tak samo w innych krajach karta Simplicity jest ich znakiem rozpoznawczym jako karta darmowa i są znikome szanse, żeby chcieli zaprzepaścić tak zbudowaną markę.
 10. Maciek pisze:
  Witam, jestem już po rozmowie z konsultantem. Wniosek wypełniony, limit ustalony czy nie powinienem dostać jakiegoś smsa czy maila z potwierdzeniem od banku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co się orientuję to uzyskasz maila/smsa po tym jak podpiszesz umowę o kartę i trafi ona do banku.
 11. Andrzej pisze:
  Dochód 1200 netto czy brutto?
 12. Andrzej pisze:
  Czy można w morele nabyć jeden większy zakup za więcej niż jeden bon z promocji cit? Jak wpisać w zamówieniu morele kilka kodów z bonów?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Niestety nie. Od Citibanku dostajesz jednorazowy kod, który pisujesz w koszyku pod zamówieniem. Jest tylko jedno pole na tylko jeden kod rabatowy. Jednocześnie zawsze możesz zrobić kilka mniejszych osobnych zamówień i za wszystkie zapłacić kodami.
 13. Paweł pisze:
  Mam takie pytanie – piszecie tak: „Zaloguj się min. 1 raz do bankowości on-line
  [wykonaj w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy]”. Czy to oznacza, że jak podpiszę umowę w czerwcu i zaloguję się również już w czerwcu to nie spełnię warunków umowy? O co chodzi? Ten zapis wydaje mi się pułapką, jeśli trzeba go interpretować tak dosłownie. Przecież jak byłbym nieświadomy i otrzymałbym umowę w czerwcu, to pewnie również w czerwcu bym się zalogował – chociażby z ciekawości.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie Paweł to nie jest pułapka, już wyjaśniam. Otóż w promocji, wymagane jest minimum 1 logowanie do bankowości online. Logowanie będzie liczone od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpiszesz umowę o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz w czerwcu to będzie liczone logowanie wykonane w lipcu. Jeżeli podpiszesz umowę w lipcu to będzie liczone logowanie wykonane w sierpniu.

   To nie jest żaden haczyk to moim zdaniem pewnego radzaju ułatwienie. Wszystko za sprawą tego, że np. ktoś może podpisać umowę ostatniego dnia czerwca i z różnych przyczyn mógłby nie wyrobić się czasowo z logowaniem. A odpowiedni odstęp czasowy daje możliwość spokojnego logowania.

   I od tego Paweł masz nas. Dlatego dokładnie analizujemy regulamin, abyście mogli swobodnie korzystać z promocji, bez obaw o ukryte haczyki. To Wy macie uczciwie zarabiać na bankach, a nie one na Was. 🙂

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Paweł, logowanie, które uprawnia do odbioru nagrody musi być wykonane w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Ale! Możesz się zalogować od razu (w Twoim przykładzie w czerwcu nawet 10 razy). Chodzi o to, żebyś nie zapomniał o tym żeby zalogować się później jeszcze raz w kolejnym miesiącu – w przykładzie, w lipcu. Wyraźnie piszemy o takich punktach, żeby nikt niczego nie pominął bo to ważne.
 14. killer-debili pisze:
  Czy mam możliwość ustalenia indywidualnie wysokości limitu na karcie kredytowej, a jeżeli tak to jaka kwota jest minimalna?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Bank, na podstawie dochodów i ich innych wewnętrznych parametrów zaproponuje Ci maksymalny możliwy limit ale rozmawiając z konsultantem zawsze możesz zaznaczyć, że chcesz jakiś mniejszy i nie powinno być problemu 🙂
 15. Janek pisze:
  Dzisiaj dzwonili do mnie, wypytali o wszystko. Po rozmowie uznałem jednak, że nie idę w to.

  Rozumiem, że dopóki nie przekażę kurierowi skanu dowodu i wyciągu z konta umowa nie zostanie zawarta.
  Tylko nie wiem co z przekazanymi danymi i zgodami na przetwarzanie… 🙂

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Pewnie, w każdej chwili możesz się wycofać. W razie jakby męczyli telefonami to możesz wycofać zgodę marketingową.
 16. Maciej pisze:
  Witam Moniaki! Mam pytanie jak jest dostarczana karta kredytowa??? jestem po wizycie kuriera z wstepnymi umowami i w regulaminie jest 30zl za dostarczenie karty przez kuriera!
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Maciej, tak jeśli życzyłbyś sobie żeby Citibank kartę wysłał Ci na specjalne życzenie kurierem to wtedy kosztuje to 30zł. Natomiast standardowo karta wysyłana jest pocztą i kosztuje okrągłe 0zł. Pozdrawiam 😉
 17. MACIEJ pisze:
  Chciałabym się jeszcze zapytać o usługę citialerts. Czy do tej karty jest ona bezpłatna?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Sprawdziłem: Citialerts – 0zł. Citiphone – 6zł, ale podobno jest domyślnie wyłączona. Zawsze można dopytać konsultanta jak oddzwoni i poprosić, żeby bezwzględnie Citiphone było wyłączone 🙂
 18. Ireneusz pisze:
  Witam
  Czyli rozumie że w tej promocji nie ma warunku, jak w promocji Citibanku z tabletem Kenovi – gdzie trzabylo wydać 3tys zł w ciągu 3 m-cy ? Wystarczy tylko zalogować się do bankowości on-line i przez 12 m-cy przynajmniej raz w m-cu dokonać płatności kartą na dowolną kwote ?
  Pozdrawiam
 19. Tomek pisze:
  Witajcie,
  Zwracam się z następującym pytaniem. Otóż zakładając kartę simplicity w ww. promocji w trakcie rozmowy telefonicznej zostałem poinformowany o przyznaniu limitu na karcie w kwocie 10 000zł. Następnie od kuriera otrzymałem pakiet dokumentów w tym „FORMULARZ INFORMACYJNY DOTYCZĄCY KREDYTU KONSUMENCKIEGO” powiązany z moją kartą kredytową (kredyt odnawialny)do wspomnianej kwoty 10 000zł. Moje pytanie jest następujące: czy jeżeli będę dokonywał co miesiąc transakcji kartą (aby wypełnić warunki otrzymania bonu) to kwota tej transakcji będzie traktowana jako spłata kredytu i w związku z tym będą naliczane odsetki, czy może nie ma to nic wspólnego z kredytem, a jedynie bank daje mi możliwość jego zaciągnięcia np za zakup rzeczy o wyższej wartości za pomocą karty i póżniej oferuje spłatę w kilku oprocentowanych ratach?

  I jeszcze jedno pytanie – czy można zyskać coś extra za polecenie założenia karty w ww. promocji?
  Pozdrowionka,
  Tomek

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tomek, promocja dotyczy karty kredytowej – czyli tak jakby kredytu tylko… Póki nie wykonasz żadnej transakcji to nie masz żadnego zadłużenia (posiadasz jedynie możliwość – limit kredytowy). Następnie wykonując warunki promocji płacisz tą kartą i niejako zadłużasz się na karcie. Później masz 26 dni od daty wystawienia wyciągu, aby spłacić to zadłużenie w okresie bezodsetkowym. Jeśli to zrobisz bank nie naliczy żadnych opłat. Po przekroczeniu okresu bezodsetkowego kredyt jest oprocentowany na 10%.
 20. Tomek pisze:
  I wszystko jasne, dzięki za odp 🙂
 21. syzyf75 pisze:
  Odnośnie zapytań o limit minimalny mi na infolinii powiedziano że przy karcie Simplicity wynosi 4.000zł i można go do tej wartości opuścić bez względu na zdolność kredytową która może być wyższa.
 22. Mariusz pisze:
  Gdzie na umowie będzie zawarta informacja, że otrzymamy bon na 400zł w Morele.net? Jest to właściwie gdzieś tam napisane?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Mariusz, powinieneś mieć załącznik do umowy w postaci regulaminu promocji i tam wszystkie warunki i obietnice są opisane.
 23. Agnieszka pisze:
  W wniosku który przywiózł kurier mam na pisane ile będzie mnie kosztować kredyt (7200 przyznane spłata prawie 7600) jak do tego się odnieść jak miała być karta bez kosztów
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Agnieszko, przeczytaj jeszcze raz dokładnie ten wniosek (cały) albo podeślij więcej szczegółów no na podstawie tak szczątkowych informacji nie jestem w stanie pomóc. Prawdopodobnie to standardowy „reprezentatywny przykład”, który odnosi się do sytuacji przekroczenia okresu bezodsetkowego.
 24. Sebastian pisze:
  Witam.
  Czy jest możliwość po założeniu karty : przelania pieniędzy na inne konto np. moje tak aby wyplacic te pieniadze i z nich korzystac?
  jakie są tego oplaty?
  Bo chyba to bylaby lepsza opcja niz wyplata z bankomatu prosto z karty kredytowej.
 25. kp pisze:
  Nie znalazłem w komentarzach więc zapytam:
  Jeśli w promocji oprócz mnie udział weźmie moja małżonka i w jej wyniku będziemy mieli dwa vouchery po 400 zł to czy możemy je wykorzystać do jednego zakupu w morelach ? dajmy na to chcemy kupić telewizor czy będze to 800 zł rabatu ?
  Pozdrawiam 😉
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej! Skorzystanie razem z małżonką to oczywiście dobry pomysł. Niestety na jedno zamówienie będziecie mogli użyć tylko jednego vouchera. Czyli np. Ty kupujesz telewizor z rabatem, a żonka pralkę z rabatem. Ewentualnie w grę wchodzi kupienie dwóch telewizorów po 800zł (400zł zniżki na każdy z nich) i późniejsze sprzedanie jednego 🙂
 26. kp pisze:
  Od razu Pralkę 😛

  Dzięki pozdrawiam:)

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   I jako przedstawicielka płci przeciwnej zgodzę się z Tobą kp. 🙂 Bo niby co, jak kobieta to od razu tylko pralka, dziwne skojarzenia…:-) Robercie – tłumacz się (oczywiście żartuję). 😉
 27. Tomek pisze:
  Witajcie – mam pytanie. Otóż w opisie promocji piszecie o kuponie do Morele.net „Otrzymasz go jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Nie będzie powiadomienia mailem trafiającym zazwyczaj do spamu, ani wypełniania żadnych formularzy. Musisz jedynie w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości elektronicznej i skopiować kod przyznanego Ci bonu”. Jestem zalogowany do citybankonline.pl aleza Chiny nie mogę znaleźć na stronie panelu bankowości internetowej ani skrzynki pocztowej, w której miałbym otrzymać ww. bon. Proszę dajcie znać gdzie mogę go znaleźć.
  Z góry serdeczne dzięki!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Po zalogowaniu do Citibanku, na górze masz czarny pasek a tam zakładkę „Kontakt z bankiem” kliknij i rozwinie się pasek, a tam zakładka „Skrzynka odbiorcza” i jesteś na miejscu 🙂
 28. Tomek pisze:
  Ok, jest, dziękuję 🙂
  Niestety nie mam jeszcze wiadomości dot. bonu (w sumie to jeszcze żadnego @ nie dostałem).
  Kartę założyłem w czerwcu, zalogowałem się w lipcu i w każdym miesiącu wykonałem transakcję kartą. W regulaminie jest napisane, że w 2 tygodniu sierpnia powinienem otrzymać wiadomość z kodem promocyjnym, czekam zatem cierpliwie…
 29. Łukasz pisze:
  Mam podobnie jak użytkownik Tomek. Data podpisania umowy 25 czerwca. W lipcu zalogowałem się do banku czyli w drugim tygodniu sierpnia powinien przyjść bon.
  Chyba że się mylę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dobrze myślisz Łukasz 🙂 Nie zapominaj tylko o wykonywaniu transakcji kartą min. 1 w każdym miesiącu. Pozdrawiam! 🙂
 30. Ewa pisze:
  Dostałam kod promocyjny. Dziękuję!
 31. bystryy pisze:
  Ja tez dzisiaj dostalem
 32. Łukasz pisze:
  Też doatałem kod. Mam tylko pytanie. Nie wiem czy w regulaminie promocji bo napisane że za zakupy trzeba zapłacić kartą? Zrobiłem zakupy na morele i wybrałem przelew na konto. Pózniej doczytałem że trzeba wybrać płatność kartą.
  Nie wiecie czy zamowienie zostanie zrealizowane? Czy mój kod przepadnie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Łukasz a w którym miejscu było napisane, że płatność trzeba wykonać kartą? Bo szczerze mówiąc ciężko mi jest odnieść się do Twojego pytania jeżeli nie mam wglądu w konkretny dokument/zapis. Pozdrawiam. 🙂
 33. Łukasz pisze:
  Gdy wpisałem kod promocyjny to u góry pokazała mi sie czerwona ramka i było w niej napisane że zamowienie zostanie zrealizowane tylko jeśli opłacę karta.
  Nie zauważyłem ze trzeba było zmienić formę płatności bo domyślnie jest przelew na konto.
  Dlatego zastanawiam sie czy nie anulują zamówienia i czy kod mi nie przepadnie.
  Dlatego również pytam bo może nie zauważyłem zapisu gdzieś w regulaminie o płatności karta za zamówienie.
 34. Sławomir pisze:
  Zamówiłem już sprzet na morele.net. Zaplacić trzeba kartą z city banku i gotowe. Rzeczywiscie 400 zł taniej 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kartą Citibanku powiadasz…”podstępnie” to wymyślili 🙂 Dzięki za informację przyda się każdemu.:-)
 35. michał pisze:
  już późno więc szybkie pytanie, czy by skorzystać z promocji wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia do 31.08.? czy do 31.08 dostarczyć dokumenty? zalogować w systemie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Michał wystarczy do tego dnia do godziny 23:59 wypełnić formularz zgłoszeniowy. 🙂
 36. Darek pisze:
  Czy moge skorzystać z promocji jesli na poczatku tego roku zamknąłem kartę w citi? Jaki jest okres przejściowy aby byc taktowany jako „nowy klient”

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej Darek! Okres przejściowy trwa od 1 stycznia 2014. Czyli żeby dołączyć do promocji musiałbyś zamknąć kartę przed 1 stycznia 2014. Niestety sam nie możesz dołączyć do promocji, ale zawsze możesz założyć kartę na kogoś z rodziny i wyrobić jej limit. Również pozdrawiam!
 37. Remigiusz pisze:
  Witam serdecznie, zgłoszenie wysłałem 29.08 i do dzisiaj nie było telefonu. Tyle to trwa czy mogło się wydarzyć coś innego?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Remigiusz prawdopodobnie było odnotowanych bardzo dużo zgłoszeń i konsultanci jeszcze nie skontaktowali się ze wszystkimi, poczekaj jeszcze cierpliwie. 🙂
 38. Ewa pisze:
  Nigdy nie miałam karty kredytowej. Tą wzięłam, żeby uzyskać promocję (zakup już zakupiony), ale w sposób szczególny przyglądam się kiedy i co jest księgowane oraz co się wokół karty kredytowej dzieje. Mam już wiele spostrzeżeń.
  1. Z pensją ok 3tys przyznano mi max 10000zł, co przyjęłam. Później doszło do mnie, że mogłam obniżyć, ale… co tam – mam 🙂
  2. Uruchomiłam procedurę dzwonienia do mnie z promocjami. Od razu chcą na konto mi przelać 50000 (?!), bo przecież „nie czekają Pani remonty?”… wow… „Nie chcę, dziękuję”… już wiem, dlaczego ludzie mogą mieć długi…
  3. Księgowanie.
  Na początku zauważyłam, że płatności są księgowane dzień po dokonanej płatności kartą. Więc postanowiłam zapłacić 31.08. żeby zaksięgowane było na kolejny miesiąc i „mieć to z głowy”, I tu niespodzianka: została data 31.08… więc nie miałabym spełnionego warunku 1 transakcji miesięcznie. Musiałam wykonać następny zakup.
  4. Spłata.
  Spłacam kartę zaraz po zaksięgowaniu. Ale to, co pojawia się mi na stronie internetowej. to „kosmos”. Nie umiem przewidzieć kiedy i z jaką datą będzie zaksięgowana moja spłata. Morał: nigdy nie czekałabym do spłaty na „ostatnią chwilę”.
  Tyle moich refleksji 🙂
  Za cenną naukę i dofinansowanie pralki – dziękuję
 39. Szymon pisze:
  Mam pytanie: Podpisalem umowe z kurierem i aby zrobić drugi krok – zalogować się muszę dostać karte zgadza się?
 40. Szymon pisze:
  Ale jaki jest login i hasło? Dzwoniłem do citi i Pani powiedziała że muszę mieć karte aby się móc zalogować?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak dokładnie Szymon, pani miała recję. Aby zalogować się do Citi musisz mieć kartę, wtedy rejestrujesz się do Citi i krok po kroku sam ustalasz login i hasło. ;-).
 41. Sebastian pisze:
  Witam!
  Jak pierwszą wpłatę zrobiłem we wrześniu 2016 to ostatnią muszę zrobić we wrześniu 2017?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale w tej promocji nie było mowy o wpłatach, możesz bardziej rozwinąć pytanie?

Napisz komentarz