Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij gwarantowany voucher o wartości 400 zł na Allegro za przetestowanie karty kredytowej Citi Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Jednorazowy bon o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– ściągnięcie, aktywowanie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,38 %

Kiedy bonus?

– najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji;

– w ciągu maksymalnie 60 dni od momentu otrzymania pierwszej wiadomości otrzymasz w bankowości internetowej drugą wiadomość, z przyznanym voucherem na Allegro.

Dla kogo?

Dla osób, które po 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 15 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Święta święta i po świętach. A po świętach niepokojąco odczuwam braki na koncie. Wiadomo, prezenty, jedzenie, sylwester – wszystko kosztuje. Jeżeli czujecie się podobnie mam dla Was doskonałą propozycję, jak podreperować swój domowy budżet po świątecznym szaleństwie. Mianowicie właśnie wystartowała nowa promocja kultowej karty kredytowej Simplicity, gdzie za założenie karty i spełnienie prostych warunków otrzymujecie bon na Allegro o wartości aż 400 zł. 400 zł to już całkiem przyzwoita suma, która odciąży Twój domowy budżet.

Za założenie karty Simplicity i jej aktywne używanie otrzymasz bon na całe 400 zł, który możesz wydać podczas zakupów na Allegro. Umówmy się – kupisz tam prawie wszystko, co jest Ci potrzebne do życia. Masz pełną dowolność, co to będzie – może potrzebujesz sprzętu do domu i chcesz go kupić taniej o 400 zł? Albo telefon kończy swój żywot i trzeba go wymienić? A może chcesz zrobić sobie prezent? Na co wydasz bon – to zależy już tylko od Ciebie.

Promocja trwa do 15 kwietnia 2020 roku – ale warto się pospieszyć, im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej będziesz się cieszyć voucherem na 400 zł.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Zastanawiasz się czy możesz wziąć udział w promocji? Jeżeli nie posiadałeś w Citi Banku głównej karty kredytowej od 1 stycznia 2018 roku to jak najbardziej możesz sięgnąć po nagrodę.

Jeżeli należysz do tego szerokiego grona byłych klientów banku którzy korzystali już z promocji i zastanawiasz się, kiedy zamknąłeś kartę najprościej będzie uzyskać te informacje na infolinii banku. Istnieje duże prawdopodobieństwo że „to już” i możesz wziąć udział w kolejnej promocji 🙂

Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji musisz mieć ukończone 18 lat oraz:

 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Co musisz zrobić? Złożyć wniosek o kartę z dedykowanego linku, poczekać na kartę i używać jej podczas codziennych zakupów (dokłądna instrukcja w dalszej części artykułu) – prawda że proste? Ani się obejrzysz a 400 zł na Allegro będzie w Twoich rękach.

Pamiętaj, powyższe warunki są to warunki minimalne – decyzję kredytową podejmie bank po ocenie Twojego wniosku.

Czy karta kredytowa jest dla mnie?

Być może nie miałeś nigdy karty kredytowej i obawiasz się jej. Być może słyszałeś legendy krążące o kartach, że to produkt skomplikowany, drogi i łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Nic bardziej mylnego!

Raz – że karta Simpliciti to najtańsza na rynku karta kredytowa i nawet gdybyś o niej zapomniał, to żadne opłaty Ci się nie policzą.

Dwa – wszystko sprowadza się do tego, by kartą płacić, nie wypłacać gotówkę i spłacać ją w terminie – wtedy nie policzą się żadne odsetki.

I trzy – nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze „niepotrzebnie” na potrzeby promocji. Chodzi o to, byś przez jakiś czas zamiast zwykłą kartą bankową płacił Simplicity. Za zakupy, których i tak musisz dokonać, jak choćby spożywka. Ani się obejrzysz, a spełnisz wszystkie warunki promocji, za kartę nic nie zapłacisz, a 400 zł na Allegro będzie Twoje. Sam przyznasz, że Twoja karta do konta tak nie potrafi.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego, jak działa karta kredytowa, zajrzyj do naszego poradnika:

Chcę mieć darmową kartę

Bardzo dobrze trafiłeś, bo od lat karta kredytowa Simplicity bije wszelką konkurencję pod względem opłat. Dokładniej rzecz ujmując, jest ona darmowa. Za jej obsługę nie zapłacisz ani złotówki, nawet jak będzie leżeć w portfelu „na wszelki wypadek”. Sprawdźmy, jak prezentują się szczegóły:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 9,38% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Okres bezodsetkowy w karcie Simplicity to rekordowe 26 dni – tyle dni masz na spłatę karty od momentu wystawienia wyciągu. Prawie miesiąc korzystania z pieniędzy banku i to całkowicie za darmo.

Nic dziwnego, że 4 rok z rzędu karta Citi Simplicity jest na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.

Wracając do opłat, o czym musisz pamiętać posiadając kartę Simplicity żeby była ona dla Ciebie w 100% darmowa?

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od nas 20 zł za nadpłacenie karty. Poczekaj aż otrzymasz wyciąg z dokładną kwotą i tyle przelej na rachunek karty;
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazarowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych (jest z to prowizja);
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to aż 26 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,47%.

Jak sam widzisz, codzienne użytkowanie karty nie narazi Cię na żadne koszty. Po protu płać kartą za codzienne zakupy, czy to w sklepach stacjonarnych, czy też przez Internet, a żadna złotówka niepotrzebnych kosztów nie obciąży Twojego konta. Przecież właśnie po to bierzemy udział w promocjach – by na nich zarabiać, nie tracić 🙂

Co mam zrobić, żeby dostać voucher na Allegro – instrukcja krok po kroku

Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od nagrody. Wszystkie są łatwe do spełnienia i nie będziesz miał z nimi trudności – nie wierz mi na słowo, przekonaj się sam.

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę na promocyjnej stronie i podpisz umowę

Do 15 kwietnia 2020 roku za pomocą dedykowanej strony złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Pamiętaj, że im szybciej to zrobisz, tym szybciej będziesz mógł cieszyć się odebraną nagrodą. Jak to wygląda w praktyce?

 • Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 15 kwietnia 2020 roku.
 • Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej;
 • Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!

Więcej o procesie biometrycznym przeczytasz tutaj:

https://uat1.citibank.pl/bezpieczenstwo/biometria.html

Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

 • Zostaniesz poproszony o dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Wyciągi możesz w wygodny i bezpieczny sposób wysłać za pomocą dedykowanej strony LINK. Tutaj również znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące dokumentowania dochodu.
 • Pozostało Ci już tylko podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Uff, pierwszy krok za Tobą. Teraz będzie już tylko z górki 🙂

Najpóźniej do końca 1 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na umowie) zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Umowę o kartę podpisałeś w styczniu. Do końca lutego zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji Citi Mobile.

Aplikację ściągniesz bez problemu z Google Play bądź w przypadku użytkowników iPhona z App Store. Najlepiej zrób to od razu po zawarciu umowy o kartę, jak już otrzymasz niezbędne dane do logowania. Wtedy będziesz pewien na 100% że nie przeoczyłeś tego warunku. A poza tym aplikacja jest naprawdę użyteczna – możesz w każdym momencie sprawdzić stan swojej karty, wyciągi oraz wiadomości.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Dwa pierwsze kroki już za Tobą. Zostało już tylko używanie karty podczas codziennych zakupów.

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę zapłać kartą na łączną sumę min. 1 500 zł.

Umowę o kartę podpisałeś w styczniu. Do końca lutego zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji Citi Mobile. Do końca kwietnia dokonaj kartą zakupów na min. 1 500 zł.

Pamiętaj: nie musi to być jednorazowy zakup (ale może, jeżeli masz w planach większy wydatek).

Może to być szereg codziennych płatności: za zakupy spożywcze, paliwo, bilety itp. Średnio musisz wydać kartą 500 zł na miesiąc – sam przyznasz, ze przy obecnych cenach jest to niewielka kwota. Jeżeli jeszcze się wahasz, czy aby na pewno to nie jest dużo sprawdź miesięczną historię swojego rachunku bankowego i ile miesięcznie wydajesz kartą na zakupy. Jeżeli kwota ta będzie podobna – śmiało możesz używać karty Simplicity zamiast zwykłej bankowej i niczym nie musisz się przejmować.

Zobaczysz, ani się obejrzysz i warunek będzie spełniony.

Zwróć tylko uwagę na transakcje, które nie zostaną wzięte pod uwagę do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Wcale nie było tak strasznie, prawda? Trzy proste kroki które dzieliły Cię od bonu na 400 zł na Allegro już za Tobą. Teraz czas na najprzyjemniejsze – kiedy go otrzymasz?

Pamiętaj – nie zamykaj karty przed otrzymaniem nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

Kiedy otrzymam swój bon na Allegro?

I oto dotarliśmy do momentu, dla którego w ogóle wszedłeś na tę stronę – czyli do nagrody.

Bank wyśle do Ciebie wiadomość w serwisie Citibank Online o spełnieniu warunków promocji nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Najpóźniej w ciągu 60 dni od momentu otrzymania pierwszej wiadomości otrzymasz od banku drugą – już z Voucherem na Allegro.

Na pierwszy rzut oka wydaje Ci się, ze to strasznie długo czekania? Na szczęście są to tylko okresy maksymalne. Ja swój bon z poprzedniej edycji promocji otrzymałam dokładnie dwa tygodnie po tym, jak spełniłam wszystkie warunki 🙂 Z doświadczenia wiem, że nie byłam wyjątkiem, tylko z reguły wszyscy otrzymują nagrody w krótkim czasie.

Teraz sam widzisz – im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz nagrodę 🙂

Słów kilka o bonie na Allegro

Bon na Allegro jest jednorazowego użytku. Oznacza to, że musisz wydać go za jednym razem, przy jednym zakupie. Samo użycie kodu jest banalnie proste – po przejściu do płatności wpisujesz otrzymany kod w pole „mam kod rabatowy”. I już, Twoje zakupy będą tańsze o 400 zł.

Sam kod rabatowy jest ważny przez 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Masz okrągły rok by go wydać. Być może w chwili obecnej nie potrzebujesz niczego kupić, ale wiesz że za kilka miesięcy taki zakup będzie niezbędny? W takim razie to świetna okazja by się do niego odpowiednio przygotować i zaoszczędzić 400 zł.

Podsumowanie

Wzięłam udział w poprzedniej edycji tej promocji. Otrzymałam bon bez żadnych problemów. Z innych promocji nazbierałam trochę gotówki i kupiłam nowy telefon – tylko dzięki promocjom bankowym, nie dołożyłam ani złotówki 🙂 Mogę więc z czystym sumieniem polecić tę promocję każdemu – jest naprawdę opłacalna!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz