PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Zgarnij 250 zł premii w gotówce w nowej promocji Konta Otwartego BNP Paribas

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Premię 250 zł w gotówce

Za co?

– do 30 czerwca 2019 roku otwórz Konto Otwarte w BNP Paribas;
– w lipcu i sierpniu 2019 – zapewnij wpływ min. 1000 zł na konto w każdym miesiącu, wykonaj płatności kartą na min. 300 zł w każdym miesiącu.

Ile to kosztuje?

0 zł/ 3 zł – za obsługę karty debetowej do konta (0 zł pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu);

– 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);

Kiedy bonus?

– pierwsza część 150 zł – najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku za spełnienie warunków w lipcu;
– druga część 100 zł – najpóźniej do 30 września 2019 roku za spełnienie warunków w sierpniu.

Dla kogo?

Dla nowych klientów BNP Paribas, który nie posiadali ani nie współposiadali konta osobistego w trakcie ostatnich 12 miesięcy.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania limitu 1500 kont, jednak nie później niż do 9 czerwca 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Trzeba przyznać, że BNP Paribas na dobre rozkręcił się z promocjami. Każdy może wybrać taką, jaka mu pasuje – bon do Biedronki na 150 zł, voucher na Orlen na 250 zł czy 200 zł na zakupy w H&M. Teraz startuje promocja, w której, za spełnienie naprawdę prostych warunków, możesz zgarnąć nawet 250 zł w gotówce.

Takie promocje są najfajniejsze – nie dość, że warunki są wyjątkowo proste, to jeszcze premię możesz sobie wypłacić albo przeznaczyć na zakupy. Dostajesz kasę na konto i sam decydujesz, co z nią zrobisz.

Warunki promocji są wyjątkowo proste, więc nic dziwnego, że promocja jest mocno limitowana. Bank przygotował jedynie 1500 kont promocyjnych, a strona promocyjna będzie działała do momentu wyczerpania limitu, jednak nie dłużej niż do 9 czerwca 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w BNP Paribas (ani w BGŻ BNP Paribas czy w Raiffeisen Bank Polska przed jego przejęciem) – nie czekaj i zarejestruj się od razu.

Teraz wystarczy, że zarejestrujesz się w promocji i w lipcu oraz sierpniu przetestujesz nowe Konto Otwarte w BNP Paribas – a okrągłe 250 zł wpływa na Twoje konto.

A jakie jest to nowe konto, które oferuje BNP Paribas i ile kosztuje? Sprawdźmy…

Konto i Karta Otwarta na Dzisiaj – opłaty i prowizje

To najnowszy produkt BNP Paribas, następca tak lubianego przez naszych czytelników Konta Optymalnego. To konto w pełni mobilne i mega proste w użytkowaniu. Tabela opłat jest bardzo czytelna i przeważają w niej zera. 🙂 A jak to dokładnie wygląda?

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w sieci BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Wystarczy więc, że wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu, a konto masz zupełnie za darmo. Dodatkowo, aż do 11 listopada 2019 roku możesz bezkarnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez ponoszenia żadnych opłat!

UWAGA!! Osoby poniżej 26. roku życia bezwarunkowo nie płacą za kartę debetową ani za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zgarniam 250 zł w gotówce w dwóch prostych krokach

Teraz czas na prawdziwe konkrety – czyli co zrobić, żeby jak najszybciej dostać gwarantowane i łatwe 250 zł w gotówce. To naprawdę proste, skoro wystarczą 2 kroki.

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Otwarte

Najpóźniej do 9 czerwca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 1500 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej.

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po kliknięciu różowego przycisku “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Najlepiej od razu po rejestracji, ale najpóźniej do 9 czerwca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. W trakcje składania wniosku bank zapyta Cię o zgody marketingowe, jednak pamiętaj, że są one dobrowolne. Jeśli przy jakimś punkcie nie ma czerwonej *gwiazdki – nie musisz ich zaznaczać.

Po wypełnieniu wniosku czekaj na telefon od konsultanta z banku, który potwierdzi Twoje dane i adres, pod który kurier przywiezie Ci dokumenty do podpisu.

Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku.

Krok 2. Aktywnie testuj Konto Otwarte

W lipcu i sierpniu 2019 (w KAŻDYM miesiącu):

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w każdym miesiącu. Nie ma tutaj limitu ilości transakcji. Ważne, żeby w każdym miesiącu bank zaksięgował płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub Internecie na łączną kwotę 300 zł.
 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto w kwocie min. 1000 zł w każdym miesiącu. Może to być kilka mniejszych wpłat lub jedna na min. 1000 zł. Pieniądze możesz wpłacić ze swojego konta w innym banku, a potem przelać je dalej.

UWAGA!!! Wpływy wykluczone z promocji:
– wpływy z Twojego konta w BNP Paribas;
– wpływy z rachunku prowadzonego w BGŻ Optima;
– wpłaty gotówkowe;
– wpłaty z rachunków kredytowych lub pożyczek.

To wszystko! Teraz czekaj na swoją premię

Bank podzielił wypłatę premii na dwie części. Za zarejestrowanie się w promocji, otwarcie konta spełnienie warunków w lipcu otrzymasz 150 zł w gotówce na swoje nowe konto, natomiast za spełnienie warunków w sierpniu otrzymasz 100 zł premii, i tak:

 • do dnia 19 sierpnia 2019 roku otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 150 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na specjalnej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 26 sierpnia 2019 roku. Dzięki temu najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku otrzymasz pierwszą nagrodę, 150 zł w gotówce.
 • do dnia 18 września 2019 roku otrzymasz kolejną wiadomość o przyznaniu Ci kolejnej części bonusu – 100 zł. Tym razem nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty debetowej aż do czasu otrzymania całej nagrody.

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz darmowe Konto Optymalne, w pełni mobilne i łatwe w obsłudze, a do tego za aktywne korzystanie z konta otrzymujesz aż 250 zł w gotówce.

Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć, gdy chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak również jeśli szukasz dobrego, darmowego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania.

Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo. Liczba konto promocyjnych jest ograniczona. Jeśli ta strona wciąż działa – to znaczy, że zdążyłeś. Jednak poprzednie tego typu promocje kończyły się zaledwie po dwóch dniach.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Leszek pisze:
  Witaj , a czy po zgarnięciu premii czyli pod koniec września zamknąć konto.
  Brałem udział już w wielu i muszę pilnować aby się nie pogubić.
 2. Krzysztof pisze:
  Dzień dobry , w pierwszej Tabeli Opłat I Prowizji w kolumnie Konto Otwarte dla Ciebie Lp.14. /pozostałe operacje kartą debetową/ jest ,
  ,,Płać kartą i wypłacaj ” jest opłata 1 zł , czy to znaczy że za każdą płatności kartą debetową pobierana jest opłata 1 zł?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Nie, ta opłata pobierana jest wówczas, gdy podczas zakupów np. w Żabce wypłacasz gotówkę. 🙂
 3. Tomek pisze:
  Możesz jeszcze raz zweryfikować opłatę 0 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce?
  W tabeli opłat i prowizji jest zwolnienie do 11 listopada za wpłatę blik w bankomatach Planet Cash, zaś wypłata 0 zł że wszystkich bankomatów dotyczy osób do 26 roku życia.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm – to ciekawe, to musiało się zmienić, bo pierwotnie było zwolnienie z opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów. Dzięki za czujność – poprawiłam w tekście. 🙂
 4. Henri Bergson pisze:
  Tylko nie Paribas. Nawet jakby dwa tysiące dawali, to nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem po zobaczeniu ich reklamy w internecie.
 5. Michał pisze:
  czy jeśli mam u nich kartę kredytowa z promocja na 400 zl do allegro i jestem w trakcie spełniania warunków promocji, to czy mogę i tu wziąć odział ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, jeśli do karty kredytowej nie ma otwartego konta, to możesz wziąć udział 🙂
 6. leslaw pisze:
  czy transakcje Blik są wyłączone z płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w każdym miesiącu

Napisz komentarz