Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz łatwe 150 zł do wydania w Biedronce w najnowszej promocji BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Pilnowanie domowego budżetu to niezłe wyzwanie. „Panie, wszystko drożeje, tylko pensje nie rosną” – wypadałoby się powtórzyć za klasykiem. A jeśli masz na utrzymaniu dorastające dzieci, to wiesz lepiej niż ktokolwiek, że pochłaniają ogromne ilości jedzenia.

Czasem chciałoby się po prostu zrobić zakupy spożywcze i nie płacić za nie. Teraz to możliwe!!! Możesz zrobić zakupy za całe 150 zł w Biedronce i nie zapłacić za nie ani grosza!!

Tak działa najnowsza promocja BNP Paribas. W zamian za otwarcie Konta Otwartego oraz spełnienie jednego banalnego warunku, otrzymasz bon do Biedronki o wartości 150 zł!

Nic dziwnego, że organizator zdecydował się na wprowadzenie limitu. Bank przewidział jedynie 1200 kont promocyjnych! Co prawda promocja trwa do 31 lipca 2019 roku, jednak może zostać w każdym momencie wyłączona – po osiągnięciu limitu (jedynie 1200 kont).

Nie czekaj więc i czym prędzej zarejestruj się w promocji. Im szybciej się zgłosisz, tym szybciej będziesz mógł zaplanować darmowe zakupy w Biedronce!

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów BNP Paribas. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś ani nie byłeś współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas (ani w Raiffeisen Bank Polska przed jego przejęciem), wykorzystaj szansę i od razu zarejestruj się w promocji.

Mam dobrą wiadomość dla posiadaczy konta w banku BGŻ Optima – Wy też możecie zarejestrować się w tej świetnej promocji.

Mało tego, wciąż możesz zgarnąć dodatkowo 400 zł do wydania na morele.net w promocji karty kredytowej BNP Paribas.

To wszystko! Warunki naprawdę nie są zaporowe. Teraz sprawdzimy na jakich zasadach działa Konto Otwarte w BNP Paribas. To zupełnie nowy produkt, więc sprawdźmy opłaty i prowizje:

Konto i Karta Otwarta na Dzisiaj – sprawdzamy opłaty

To najnowszy produkt BNP Paribas, następca tak lubianego przez naszych czytelników Konta Optymalnego. A czy jest równie atrakcyjne, jeśli chodzi o opłaty? Sprawdźmy:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w sieci BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKiem z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Wystarczy więc, że wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu, a konto masz zupełnie za darmo. Dodatkowo, aż do 11 listopada 2019 roku możesz bezkarnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez ponoszenia żadnych opłat!

UWAGA!! Osoby poniżej 26. roku życia bezwarunkowo nie płacą za kartę debetową ani za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Odbieram gwarantowany bon do Biedronki na 150 zł – 2 (słownie: dwa) proste kroki

To naprawdę jedna z najprostszych promocji, które obecnie wystartowały. Jeśli weźmiesz w niej udział – praktycznie bon do Biedronki jest pewny! Na spełnienie warunków masz sporo czasu, ale możesz też załatwić wszystko w ciągu zaledwie kilkunastu dni i cieszyć się darmowymi zakupami na 150 zł.

Krok 1 Zarejestruj się i otwórz Konto Otwarte

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 1200 kont) zarejestruj się na specjalnej stronie promocyjnej. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi (na ich podstawie wypełnisz za chwilę wniosek o konto).

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu różowego przycisku „Zarejestruj się”, otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Również do 31 lipca 2019 roku, a najlepiej zaraz po tym, jak się zarejestrujesz, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości internetowej.

Najpóźniej do dnia 14 sierpnia 2019 roku podpisz umowę o prowadzenie Konta Otwartego dla Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. PAMIĘTAJ, żeby wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj. Ta karta bierze udział w promocji.

Kiedy już otworzysz konto, najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną Banku GOmobile.

Krok 2. Wykonaj płatności swoją nową kartą

W kolejnym miesiącu od założenia Konta i karty debetowej dokonaj min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł. Możesz płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych, punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Jedynie kilka transakcji jest wyłączonych z promocji. Jakie?

UWAGA!!!! Płatności wykluczone z promocji:
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

To wszystko! Kiedy otrzymam bonus?

Obiecywałam, że warunki promocji są mega proste. Żadnych wymagań co do wpływu na konto, ani wielomiesięcznego pilnowania transakcji i przelewów.

Skoro już spełniłeś wszystkie warunki promocji, pozostaje Ci czekać na wiadomość e-mail od organizatora promocji. Mail powinien przyjść najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Voucher do Biedronki przyjdzie w formie wiadomości SMS najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Teraz wystarczy, że pokażesz kod przy kasie podczas zakupów, a do 150 zł nie będziesz musiał za nie płacić. To naprawdę proste!

Przykład: Załóżmy, że zarejestrowałeś się w promocji 20 maja 2019 roku. Umowę o konto i kartę debetową podpisałeś 26 maja 2019 roku. Tego samego dnia zainstalowałeś i aktywowałeś aplikację mobilną GOmobile. Do 30 czerwca wykonałeś 3 płatności kartą na kwotę 360 zł.

Wiadomość o spełnieniu warunków promocji powinieneś otrzymać e-mailem najpóźniej do 17 lipca 2019 roku, a voucher przyjdzie w formie kodu SMS do 31 lipca 2019 roku.

Podsumowanie

Promocje w BNP Paribas zdarzają się często. Możesz wybrać dokładnie taki bonus, jaki najlepiej Ci pasuje. Tym razem warunki promocji są naprawdę banalne. Wystarczy otworzyć konto i dokonać 3 płatności kartą – czyli prawie tyle, co nic.

Dodatkowo bon do Biedronki – to naprawdę fajna sprawa. A jeśli Ci mało, możesz dodatkowo zgarnąć 400 zł do morele.net w promocji karty kredytowej BNP Paribas.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Grzegorz pisze:
  Witam
  a jeśli jestem posiadaczem karty kredytowej BNP to czy przypadkiem nie jestem wykluczony z tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Z regulaminu jasno wynika, że nie jesteś wykluczony. Regulamin wspomina jedynie o posiadaczach i współposiadaczach konta osobistego. Jeśli nie masz konta osobistego do karty, możesz śmiało brać udział w promocji.
 2. Kasia pisze:
  Eh założyłam konto, ale z ciekawości zadzwoniłam na infolinię. Wcześniej miałam konto w tym banku rok temu. Pani z infolinii poinformowała, że w celu spełnienia warunków okres, który musi minąć to 24 miesiące, a nie 12 ja podane jest w artykule.
  Gdybym wiedziała to wcześniej to nie traciłabym czasu na wypełnianie wniosku i podpisywanie umowy.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kasiu, bank obowiązuje regulamin. Regulamin mówi jasno, że okres ten to 12 miesięcy (Par. 2, pkt 1), więc bierzesz udział w promocji. Panie z Infolinii nie muszą znać regulaminów wszystkich promocji. Faktycznie, przez zmianą nazwy w BGŻ karencja wynosiła 24 miesiące, ale teraz to się zmieniło.
 3. Grzegorz pisze:
  Witam ponownie
  a czy Ewelinka orientuje się czy podpisanie umowy jest przez kuriera, czy w oddziale ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Umowę podpisujesz przy kurierze. Przyjedzie z dokumentami tam, gdzie Ci wygodnie, poprosi jedynie o pokazanie dowodu osobistego, żeby sprawdzić, czy Ty to Ty 🙂 Nie będzie nic kopiował. Podpisujesz umowę i aktywujesz konto.

Napisz komentarz