Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Przetestuj kartę BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł na zakupy na Allegro, Empik, Douglas lub RTV Euro AGD

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa

Nie tak dawno zakończyła się niezwykle popularna promocja karty kredytowej BNP Paribas, gdzie można było otrzymać aż 400 zł na morele.net. Tym razem bank postanowił rozszerzyć listę sklepów.

W zamian za przetestowanie karty otrzymasz nawet 400 zł na zakupy w Empiku, Douglasie, RTV Euro AGD lub na Allegro. Przyznaj, że 400 zł to już konkretna suma – można kupić za to dobre perfumy, kilka gier komputerowych czy płyt.

Promocja jest naprawdę niezła, więc nic dziwnego, że bank wprowadził limity – przygotowane jest jedynie 6000 kart, a zarejestrować się możesz najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku. Jeśli strona promocji wciąż działa – masz szczęście, zdążyłeś. Nie zwlekaj więc i zarejestruj się od razu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Tym razem bank przygotował promocję zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Jedynie osoby, które już posiadają, lub w ciągu ostatnich 18 miesięcy posiadały kartę kredytową w BNP Paribas nie mogą uczestniczyć.

Jeśli więc masz konto osobiste, lokatę lub rachunek oszczędnościowy w BNP Paribas – możesz śmiało zgarnąć dodatkowe 400 zł w tej promocji.

Jak już wspomniałam wcześniej, warunki promocji przedstawione przez bank są wyjątkowo banalne. Wystarczy, że w okresie trwania promocji otworzysz kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold i przez 4 kolejne miesiące będziesz używać jej do płacenia za zakupy.

Jeśli więc spełniasz kryteria promocji i jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić, jak działa karta kredytowa Mastercard Standard, to najwyższy czas! Nie sprawi Ci to żadnych kłopotów, w końcu zakupy robisz prawie codziennie. A jeśli dodatkowo możesz dostać 400 zł do wydania na co chcesz w Empiku, Douglasie, RTV Euro AGD lub Allegro, to na co czekać?

Czy warto brać udział w takich promocjach?

Tego typu promocje organizowane przez BNP Paribas pojawiały się już wcześniej. Nasi czytelnicy zgarniali bony do Allegro, Douglasa czy RTV Euro AGD – i zawsze ciszyły się niesamowitym zainteresowaniem.

Karta Mastercard Standard – ile tak naprawdę kosztuje?

Jak sam widzisz – wszystko jest dla ludzi i nie ma się czego bać. To tylko kawałek plastiku, który może znacząco ułatwić Ci życie. A dodatkowo przynieść gwarantowany bonus. Tym bardziej, że dokładnie prześwietliliśmy wszystkie opłaty związane z kartą Mastercard Standard i mam dobrą wiadomość – warunki korzystania z karty są naprawdę dobre!

 • 0 zł – wydanie karty kredytowej Mastercard Standard;
 • 0 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej (możesz poprosić o przesyłkę kurierską, jednak jest to dodatkowo płatne – 35 zł);
 • 0 zł – opłata za płatności kartą w klepach stacjonarnych i w Internecie;
 • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
 • 0 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty (pod warunkiem wykonania transakcji na min. 1000 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł);
 • 4,9%, min. 10 zł – opłata za przelew z rachunku karty;
 • 4,9%, min. 10 zł – opłata za wypłatę pieniędzy z bankomatów w kraju;
 • max. 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji;
 • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy;
 • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia.

Nie chcę zapłacić za kartę ani grosza – jak to zrobić?

I bardzo słusznie, w końcu chodzi o to, żeby zarabiać na bankach, a nie tracić, prawda? Co więc zrobić, żeby karta była zupełnie gratis?

 • podczas rozmowy z konsultantem poproś o wysyłkę Pocztą Polską;
 • używaj karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli płać za zakupy, ale unikaj wypłat z bankomatów oraz przelewania pieniędzy z rachunku karty nas inne konto;
 • pilnuj okresu bezodsetkowego. Po otrzymaniu wyciągu masz AŻ 26 dni na spłatę całości zadłużenia. To prawie miesiąc!
 • Nie wypowiadaj umowy o kartę przed upływem 6 miesięcy. Po tym czasie możesz zrezygnować bezpłatnie.
 • Jeśli będziesz spłacał kartę w okresie bezodsetkowym, nie będą naliczane żadne odsetki i nie musisz się martwić oprocentowaniem RRSO 14,29%. Dotyczy ono tylko osób, które wykorzystają cały limit i nie są w stanie spłacić go w okresie bezodsetkowym.

Odbieram 400 zł bonusu na zakupy – instrukcja krok po kroku

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i podpisz umowę o kartę kredytową

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobowych, imienia, nazwiska oraz adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dodatkowo bank poprosi Cię o zaznaczenie zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie osobowych przez Bank BNP Paribas S.A. w celu prowadzenia marketingu, w tym na przekazaniu informacji o produktach i usługach oferowanych przez Bank;
 • na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym wiadomości SMS oraz email, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów Banku oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy bank;
 • na przetwarzanie moich danych przez bank w celu przekazywania informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy bank. zarówno w okresie obowiązywania umowy, jak i po jej wygaśnięciu;
 • na przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank.

W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie pracownik banku aby potwierdzić Twoje dane. Podczas rozmowy powiedz, że chcesz kartę Mastercard Standard (jest najkorzystniejsza) i czekaj na kuriera. Podpisz umowę podczas wizyty kuriera, najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

Krok 2. Zarejestruj się w programie mamBonus

Jak tylko otrzymasz kartę, zarejestruj się w programie mamBonus. Zapamiętaj lub zapisz sobie dane logowania, ponieważ to właśnie tutaj odbierzesz swoje vouchery.

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie identyfikatora klienta (numer
nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku.

W programie mamBonus za każdą płatność kartą zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Dodatkowo to właśnie w programie mamBonus odbierzesz swoją gwarantowaną premię 400 zł na zakupy.

Krok 3. Płać swoją nową kartą za codzienne zakupy

Przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu od zawarcia umowy o kartę (w każdym miesiącu) wykonuj nią płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, internecie, pubach, restauracjach, stacjach benzynowych. Może to być jedna większa płatność lub wiele mniejszych.

Przykład: Podpisujesz umowę o kartę 15 czerwca 2019 roku. Aby spełnić warunki promocji powinieneś wydać pierwsze 1000 zł w lipcu 2019, potem w sierpniu itd.

Zaliczone do promocji będą również wypłaty z bankomatów lub przelewy z karty, jednak pamiętaj, że są one obciążone prowizją min. 10 zł. Lepiej więc zrobić zakupy w sklepie lub Internecie.

UWAGA! Transakcje wyłączone z promocji:
1) zwrócone lub sporne;
2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku;
3) doładowania portfeli elektronicznych i instrumentów płatniczych takich jak Revolut.

To wszystko. Czas na zakupy!

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (czyli zrobisz zakupy na min. 1000 zł) otrzymasz jeden voucher na kwotę 100 zł. To świetne rozwiązanie! Po pierwsze, nie musisz czekać aż 4 miesięcy na całą nagrodę i możesz skorzystać ze swojego bonu od razu, po drugie, nawet jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz warunków promocji, nie tracisz całego bonusu!

Bank udostępni Ci voucher na kwotę 100 zł w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard. Voucher będzie udostępniony poprzez program mamBonus.

Wszystkie bony są ważne do 31 maja 2020 roku, więc nawet jeśli teraz nie masz pomysłu, na co je przeznaczysz, mogą się przydać np. podczas kupowania prezentów na święta. W tym czasie będą jak znalazł!!!

Podsumowanie

Promocje BNP Paribas cieszą się niesłabnącą popularnością. Nasi czytelnicy zgarniają premie gotówkowe i bony na zakupy. To kolejna ciekawa propozycja, zdecydowanie warta rozważenia.

Tym bardziej, że bank likwiduje opłatę za korzystanie z karty, więc można ją testować całkiem za darmo, a dodatkowo zgarnąć 400 zł na zakupy. A jeśli okaże się, że to nie jest produkt dla Ciebie – możesz z niej bezpłatnie zrezygnować po pół roku.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 44

 1. Krzysztof pisze:
  Cytując Wasz przykład: ” Podpisujesz umowę o kartę 15 czerwca 2019 roku. Aby spełnić warunki promocji powinieneś wydać pierwsze 1000 zł do końca lipca 2019, potem do końca sierpnia itd.” Czyli wydana kasa w czerwcu i lipcu będzie sumowana do wymaganej kwoty 1000zł? a jak wydam w czerwcu 1000zł a w lipcu 0zł to będzie o’k?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, „Przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu od zawarcia umowy o kartę” oznacza, że jeśli podpiszesz umowę o kartę w czerwcu to wpływ i wydatki powinny być w lipcu. Nie w czerwcu, tylko pomiędzy 1 a 31 lipca.
 2. Kamil bednarczyk pisze:
  Polecam. Ja robie zakupy w Castoramie. Kupuję drogie elektronarzędzia, płacę kartą, a na drugi dzień zwracam do sklepu. Zwracają mi gotówkę. Mam dwie pieczenie na jednym ogniu. Płatność szybko zrealizowaną i gotówkę w ręku na okres bezodsetkowy.
 3. Krzysztof pisze:
  W moim przypadku konsultant zadzwonił na drugi dzień. Po zadaniu kilku pytań min. czy mam już jakąś kartę kredytową w innym banku odpowiedziałem, że tak i w tym momencie rozmowa została rozłączona bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Żenada a nie bank
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, może to było przez przypadek? Dziwne zachowanie, w końcu posiadanie karty w innym banku nie wyklucza Cię ani z posiadania karty w BNP Paribas, ani z wzięcia udziału w promocji.
 4. Łukasz pisze:
  Czy wymogiem jest posiadanie stalego zatrudnienia lub wiek itp?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, to jest karta kredytowa, więc bank może ale nie musi wymagać poświadczenia zatrudnienia lub dochodów. Jeśli chodzi o wiek – nie ma takich zapisów w regulaminie.
 5. Kamil pisze:
  a czy jak wydam 4000 w jednym miesiącu to dostane od razu 400 złotych?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No niestety nie, regulamin mówi o tym, że powinieneś wydać 1000 zł w każdym miesiącu.
 6. Marek pisze:
  Jeżeli chodzi o program mam bonus. Po miesiącu gdzie wydam te 1000zł dostanę 2000 pkt (bo podobno 1zł to 2pkt.) ? Karta podarunkowa do allegro na 100zł jest za 30 000 pkt. No i nie zgadza mi się to. Chyba że te punkty to jest coś innego, równoległego i dostaje się po prostu bon? Jak to jest? W którym miejscu będzie do pobrania bon ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak dokładnie. Te punkty to co innego. Spełniasz warunki, otrzymujesz bon. a punkty zebrane za transakcje są dodatkowe. Bank udostępni Ci voucher na kwotę 100 zł w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard. Voucher będzie udostępniony poprzez program mamBonus.
 7. M. pisze:
  Czy jeżeli posiadam w Allegro spłatę na raty, które jest de facto limitem odnawialnym (a w BIK’u widnieje jako karta kredytowa) BNP Paribas, to mogę wziąć udział w promocji?
 8. Krzysztof pisze:
  Czy ta promocja łączy się z promocją w której za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu? Jeżeli tak to kiedy te punkty wpływają na konto? Pytałem o to w placówce banku ale pani mnie obsługująca, delikatnie mówiąc, była średnio zorientowana. Najpierw potwierdziła, że promocje się łączą ale dokładnie sprawdzi i prześle mi natychmiast wiadomość na maila. Minęły 3 tygodnie i żadnej informacji nie otrzymałem. Szkolenie pracowników BGZ Paribas jest chyba na kiepskim poziomie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To jest promocja w której otrzymujesz punkty na mamBonus i wymieniasz je na bony do wybranych sklepów.
 9. Krzysztof pisze:
  Nie zaliczono mi płatności za ubezpieczenie w PZU 24zł. I w ten sposób nie dostałem vouchera 100zł Najprościej napisać celowo mało precyzyjny i nie zrozumiały regulamin. Oszuści i złodzieje!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, składaj reklamację, jest szansa, że przyznają Ci premię. Na jakiej podstawie nie uznali tej płatności?
 10. Patryk pisze:
  „Bank udostępni Ci voucher na kwotę 100 zł w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard. Voucher będzie udostępniony poprzez program mamBonus.”

  Wydałem 1054 pln, do 18-07-2019, mamy już 9 sierpnia, czyli dziś najpóźniej powinienem dostać vouvher na 100 pln?

 11. Tomek pisze:
  Witam,
  Jak jest z tymi bonami? Czy mogę sobie wybrać, że chce 4 bony na allegro czy dostaje sie losowo?
  Czy może jest jeszcze inaczej, tzn. kazdy bon 100zl jest ważny w każdym sklepie?
  Pozdrawiam
  Tomek
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Otrzymujesz bon na 100 żł i możesz go wydać w jednym z czterech sklepów.
 12. Krzysztof pisze:
  Tak wywnioskowałem po analizie regulaminu no i faktu, że 7 sierpnia miałem otrzymać voucher a go nie dostałem. Jest już 10 sierpnia i tym bardziej utwierdza mnie to w moim przekonaniu. Na razie napisałem krótkie zapytanie do organizatora. Odpowiedzi brak. Czy ktoś już otrzymał voucher za płatności w lipcu ?
  • Arek pisze:
   Witam, ja też jeszcze nie otrzymałem vouchera, a warunki spełniłem. Dzisiaj złożyłem reklamację.
 13. Marcin pisze:
  Ja również nie otrzymałem vouchera mimo spełnienia warunków… czekam na odpowiedź banku co do reklamacji
 14. Marek pisze:
  Tak samo. Bez vouchera
 15. michał pisze:
  Potwierdzam, brak vouchera… znowu bank nawala… podobnie jak z tabletami
 16. Krzysztof pisze:
  Już psy wieszałem na tym banku ale w końcu się wywiązali. Bon jest do odbioru do allegro, empik oraz Douglas
 17. Marek pisze:
  Potwierdzam. Bon odebrany. Pozdro 🙂
 18. Krzysztof pisze:
  Pojawiła się też zakładka z RTVEuroAGD
 19. patryk pisze:
  Potwierdzam odebrany bon!
 20. Andrzej pisze:
  W którym miejscu po zalogowaniu się na stronę mambonus ten bon powinien być widoczny? Dzwoniłem do banku tydzień temu, złożyłem reklamcję i powiedzieli, że za kilka dni bon się pojawi. Jednak nic się nie zmieniło albo jest on w jakiejś zakładce ukryty. Gdzie go szukać?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinien być w wiadomości w tym programie. Jeśli wciąż go nie ma, składaj reklamację.
  • Andrzej pisze:
   reklamację złożyłem jak tylko minęło 7 dni kiedy to voucher miał się pojawić. Dzwoniłem wczoraj to mówią, że czeka na rozpatrzenie i wg regulaminu mają 30 dni na to. Trochę nie popisał się bank z tą promocją i widać, że przerosła go, zwłaszcza, że niedawno przejęli BGŻ i jeszcze się nie ogarnęli.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kurczę, akurat jeśli chodzi o BNP to naprawdę mega rzadko się zdarza, żeby były problemy z premiami. Może faktycznie mają jakiś słabszy okres. Mam nadzieję, że szybko rozpatrzą reklamację i wyślą bon.
 21. Tomasz pisze:
  Witam,
  Czy umowę trzeba podpisać przez kuriera czy jest opcja by ją podpisać w oddziale banku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Teoretycznie nie ma w regulaminie napisane, że umowa musi być podpisana przy kurierze. Jest więc możliwe wybranie opcji podpisania umowy w oddziale.
 22. Michał pisze:
  Już zmienili tabelę opłat i prowizji. Teraz by karta była darmowa trzeba miesięcznie 1000 zł wydać.
 23. Mąż Mój pisze:
  a może wiesz jak jest z zakupami za te bony, czy mogę kupić jeden produkt wykorzystując wszystkie bony jednocześnie???

Napisz komentarz