PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Zgarnij łatwe 100 zł do wydania w H&M za założenie nowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M (limit – 600 voucherów)

Za co?

– do 13 maja 2019 roku otwórz Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą debetową oraz bankowością internetową;

Do 31 maja 2019:

– zainstaluj i aktywuj aplikację bankowości mobilnej banku BNP Paribas GOmobile (działa zarówno na telefonach z systemem Android jak i IOS);
– wykonaj min. 1 przelew z Konta Osobistego za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
– wykonaj 3 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub Internecie na dowolną kwotę. Ważne jest, aby wszystkie płatności zostały zaksięgowane max. do końca maja 2019 roku.

Ile to kosztuje?

0 zł/3 zł – za obsługę karty debetowej do konta (Opłata zniesiona jeśli wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu;

0 zł/5zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku);

Kiedy bonus?

Najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku

Dla kogo?

Dla nowych klientów BNP Paribas, którzy nie posiadali ani nie współposiadali konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania limitu, jednak nie później niż do 28 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wiosna w pełni, więc czas pomyśleć o nowej, wiosenno-letniej garderobie. Ta potrzeba jest szczególnie bliska naszym czytelnikom płaci pięknej – ale nie tylko. A co zrobić, jeśli chcesz świetnie wyglądać na wiosnę, a w budżecie domowym nie zaplanowałeś takiej pozycji?

Wtedy warto wziąć udział w najnowszej promocji BNP Paribas, gdzie za założenie nowego Konta Otwartego, 1 przelew i 3 płatności kartą otrzymujesz gwarantowany voucher na zakupy do sieci H&M na kwotę 100 zł. W sam raz na drobne wiosenne zakupy!

Jak to bywa zazwyczaj w takich przypadkach, promocja jest mocno limitowana. Bank przewidział jedynie 600 voucherów. Promocja potrwa do wyczerpania limitu, ale nie dłużej niż do 28 kwietnia 2019 roku. Nie ma więc na co czekać – prześwietlamy warunki promocji, żebyś zdążył zgarnąć 100 zł do sklepów H&M.

Czy ja też mogę zgarnąć voucher do H&M na 100 zł?

Najnowsza promocja jest przygotowana specjalnie dla nowych klientów BNP Paribas. Jeśli w ostatnich 24 miesiącach nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta w banku BNP Paribas oraz w przejętym przez BNP Paribas banku Raiffeisen Bank Polska SA – śmiało możesz zgarnąć bon do H&M!

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Jeśli spełniasz ten jeden prosty warunek, to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocyjnej, otworzysz nowe Konto Otwarte oraz spełnisz 2 (TYLKO DWA) banalnie proste warunki – całość zamknie się w 1 miesiącu. Pamiętaj tylko, że promocja jest limitowana i może szybko zostać zdjęta z Internetu.

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlam

To najnowszy produkt BNP Paribas, następca tak lubianego przez naszych czytelników Konta Optymalnego. A czy jest równie atrakcyjne, jeśli chodzi o opłaty? Sprawdźmy:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w sieci BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 0 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

UWAGA!! Osoby poniżej 26. roku życia nie płacą za kartę debetową ani za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wystarczy więc, że wykonasz min. 1 płatność kartą w miesiącu, a konto masz zupełnie za darmo. Dodatkowo, aż do 11 listopada 2019 roku możesz bezkarnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez ponoszenia żadnych opłat!

Wykonaj te 2 proste kroki aby otrzymać gwarantowany voucher do H&M na 100 zł

KROK 1. Zarejestruj się w promocji oraz otwórz Konto Otwarte na Ciebie

Najpóźniej do 28 kwietnia 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 600 voucherów!!) zarejestruj się w promocji. Bank poprosi Cię o zaznaczenie dwóch zgód:

 • zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Jak już klikniesz przycisk “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadła do zakładki spam.

Również do 28 kwietnia 2019 roku, za pomocą linka, który otrzymasz w mailu lub bezpośrednio na stronie promocji złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (wybierz koniecznie Kartę Otwartą na Dzisiaj).

W ciągu 1 dnia roboczego oddzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane osobowe. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy (jak będzie Ci wygodniej).Umowę w prowadzenie konta podpisz najpóźniej do 13 maja 2019 roku.

KROK 2. Wykonaj 1 przelew oraz 3 płatności kartą

Najpóźniej do 31 maja 2019 roku wykonaj trzy proste czynności:

 • zainstaluj i aktywuj aplikację bankowości mobilnej banku BNP Paribas GOmobile (działa zarówno na telefonach z systemem Android jak i IOS);
 • wykonaj min. 1 przelew z Konta Osobistego za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonaj 3 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub Internecie na dowolną kwotę. Ważne jest, aby wszystkie płatności zostały zaksięgowane max. do końca maja 2019 roku.

Wskazówka: Transakcje wyłączone z promocji:

– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne .

To wszystko! Czas odebrać voucher!

To naprawdę wszystko. Jesteś zdziwiony? Przecież uprzedzałam, że będzie łatwo! Jeśli udało Ci się wypełnić te 2 proste kroki, teraz czekaj na wiadomość z banku o przyznaniu bonusu. Powinna się pojawić najpóźniej do 21 czerwca 2019 roku.

Voucher otrzymasz najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku i możesz ruszać na zakupy. Voucher będzie ważny do 1 lutego 2020 roku.

UWAGA! Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty do czasu otrzymania nagrody!

Podsumowanie

Prosta i przyjemna promocja, więc jeśli nie jesteś jeszcze klientem banku BNP Paribas, na pewno warto w niej wziąć udział. Nie dość, że dostajesz świetne konto, to jeszcze zgarniasz 100 zł na wakacyjne zakupy. Taki bon zawsze się przyda! Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia.

Pamiętaj tylko, że promocja jest mocno limitowana, więc nie czekaj zbyt długo i zarejestruj się od razu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Patryk pisze:
  Witam.
  Jeśli przelałem sobie z konta ING pieniądze na to konto promocyjne a później przelane fundusze odeślę, to jest to zaliczone jako wykonanie przelewu?
  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Napisz komentarz