Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa promocja BNP Paribas: gwarantowane 250 zł do wydania na stacjach Orlen

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Bank BNP Paribas ostatnimi czasy jest naprawdę hojny jeśli chodzi o bonusy dla nowych klientów. W trwających promocjach możesz zgarnąć bon 150 zł do Biedronki czy 400 zł do morele.net za założenie karty kredytowej.

Teraz dodatkowo możesz zgarnąć 250 zł do wydania na stacjach Orlen. Przy obecnych cenach paliw to naprawdę świetna opcja. Za każdym razem kiedy tankuję auto i musze zapłacić za paliwo, nóż mi się otwiera w kieszeni.

Dzięki łatwej promocji BNP Paribas możesz z uśmiechem na twarzy podjechać na stację, zatankować auto za 250 zł i nie zapłacić ani grosza. Jak to zrobić? Sprawdźmy!

Promocja trwa do 31 lipca 2019 roku, jednak jest mocno limitowana. Bank przygotował jedynie 800 voucherów, więc można się spodziewać, że w przypadku takiego super bonusu i mega łatwych warunków – limit wyczerpie się w ciągu zaledwie kilku dni.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Promocja skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów BNP Paribas. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miałeś ani nie byłeś współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas (ani w Raiffeisen Bank Polska przed jego przejęciem), wykorzystaj szansę i od razu zarejestruj się w promocji.

Jeśli spełniasz ten prosty warunek wystarczy, że zarejestrujesz się na specjalnej stronie promocyjnej, spełnisz jeden prosty warunek i gotowe – zgarniasz 250 zł do wydania na stacjach Orlen.

To świetna okazja dla byłych klientów BNP Paribas. Bank właśnie uruchomił nowe Konto Otwarte, więc warto przetestować jak działa i na jakich warunkach. No właśnie…

Konto i Karta Otwarta na Świat – opłaty

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 10 zł – za obsługę karty debetowej do konta;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Co prawda nie ma żadnej opcji, aby uniknąć opłaty za kartę, jednak po otrzymaniu nagrody można ją zmienić na Kartę Otwartą na Dzisiaj, która po wykonaniu 1 transakcji kartą w miesiącu jest już darmowa.

Czy w ogóle warto zmieniać bank dla jednego bonusu?

A kto mówi o tym, że masz zmienić bank? To poważna decyzja, a do tego mnóstwo papierkowej roboty – trzeba poinformować pracodawcę, ZUS, jeśli pobierasz jakieś świadczenia, Urząd Skarbowy itd. Po co tyle zachodu?

Póki co możesz przetestować nowe konto na próbę, akurat na czas trwania promocji. Jeśli Ci się spodoba, po odebraniu nagrody możesz jedynie zmienić kartę do konta na tańszą (kartę Otwartą na Dzisiaj) i zostawić sobie to konto jako zapasowe..

Może się przydać zwłaszcza, jeśli zgubisz kartę do swojego podstawowego konta (czego Ci oczywiście nie życzę). Wówczas masz zapasową i nie musisz chodzić z gotówką i czekać na przesłanie nowej karty. A skoro jeszcze do tego możesz zgarnąć bon i zaoszczędzić 250 zł na paliwo – to czemu nie?

Zgarniam 250 zł do wydania na Orlen – krótka instrukcja krok po kroku

Od bonu do stacji Orlen dzielą Cię jedynie dwa proste kroki. Biorąc pod uwagę warunki promocji – to prawie niemożliwe, żeby nie udało się ich spełnić.

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz konto w BNP Paribas

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej (limit 800 kont) zarejestruj się na specjalnej stronie promocyjnej. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi (na ich podstawie wypełnisz za chwilę wniosek o konto).

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu różowego przycisku „Zarejestruj się”, otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Również do 31 lipca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Świat i dostępem do bankowości internetowej.

Najpóźniej do dnia 14 sierpnia 2019 roku podpisz umowę o prowadzenie Konta Otwartego dla Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. PAMIĘTAJ, żeby wybrać Kartę Otwartą na Świat. Ta karta bierze udział w promocji.

Kiedy już otworzysz konto, najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną Banku GOmobile.

Krok 2. Wykonaj płatności swoją nową kartą

W kolejnym miesiącu od aktywacji aplikacji GOMobile dokonaj min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł. Możesz płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych, punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Uważaj jedynie na transakcje, które nie są wliczane do promocji:

UWAGA!!!! Płatności wykluczone z promocji:
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

Przykładowo, jeśli aplikację GO Mobile zainstalujesz i aktywujesz w lipcu 2019 roku, to 3 płatności musisz dokonać w sierpniu 2019 roku.

No i to wszytko! Założenie konta i trzy płatności kartą wystarczą, aby zgarnąć bon na 250 zł do wydania na stacjach Orlen! Nie było trudno, tak jak obiecywałam. Teraz czas na bezpłatne tankowanie.

Kiedy dostanę bon i nie będę musiał płacić za paliwo na Orlen?

Skoro już spełniłeś wszystkie warunki promocji, pozostaje Ci czekać na wiadomość e-mail od organizatora promocji. Mail powinien przyjść najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Bon na paliwo przyjedzie pocztą tradycyjną (przesyłką poleconą za potwierdzeniem odbioru) w formie karty przedpłaconej FLOTA najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Teraz wystarczy, że po zatankowaniu auta wyciągniesz kartę prezentową FLOTA zamiast karty płatniczej i paliwo w kwocie 250 zł jest Twoje!

Przykład: Załóżmy, że zarejestrowałeś się w promocji 20 maja 2019 roku. Umowę o konto i kartę debetową podpisałeś 26 maja 2019 roku. Tego samego dnia zainstalowałeś i aktywowałeś aplikację mobilną GOmobile. Do 30 czerwca wykonałeś 3 płatności kartą na kwotę 360 zł.
Wiadomość o spełnieniu warunków promocji powinieneś otrzymać e-mailem najpóźniej do 17 lipca 2019 roku, a karta do Orlen zostanie wysłana najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.

Podsumowanie

Promocje, w których można zgarnąć vouchery na paliwo cieszą się największą popularnością wśród naszych czytelników i nic dziwnego! Jednak zazwyczaj trzeba spełnić dużo więcej warunków, aby otrzymać bon.

Tym razem jest naprawdę łatwo, więc zwyczajnie nie możesz przegapić tej promocji! Dodatkowa kasa na paliwo przyda się zwłaszcza, że wakacje tuż tuż! A sama promocja jest naprawdę super tym bardziej, że im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz voucher.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 52

 1. Armin pisze:
  W opisie jest ze trzeba wydac 300 a w podsumowaniu ze 360 zl
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Armin, w przykładzie użyłam kwoty 360 zł, bo minimalna kwota wymagana przez bank to 300 zł. A że 360 zł to więcej niż 300 zł, to minimalna kwota została spełniona.
 2. Sebastian pisze:
  Czy po otrzymaniu nagrody można zamknąć konto bez konsekwencji? 🙂
 3. Zdzisław pisze:
  Oby nie było tak ,jak z „premią” do morele –
  1/otrzymuję SMS ,że skontaktują się w ciągu
  1-2 dni i cisza przez tydzień
  2/ po zwróceniu uwagi mailowo ,owszem odezwali się -wszystko uzgodnione,następnego dnia można podpisać umowę
  3/następnego dnia o 8-mej rano telefon – nic z tego,żadnej karty „jest pan za stary ”
  ELEGANCKO I ŁADNIE PRAWDA?
  Oczywiście niczego w regulaminie nie ma ,a na pismo odpowiedzą w terminie zgodnym z ich wewnętrznymi przepisami ,czyli…po 30 dniach.
  NIE POLECAM!!!
  dzidek
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kurczę, to faktycznie kiepsko. Tutaj różnica jest taka, że promocja dotyczy konta osobistego, nie karty kredytowej.
 4. Krzysztof pisze:
  Podczas wypełniania wniosku o konto wymagana jest zgoda na przystąpienie do ubezpieczenia grupowego. Czy to aby nie jest jakiś haczyk?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, to faktycznie obowiązkowa zgoda, ale jest to ubezpieczenie bezpłatne. Ponieważ do konta dołączona jest Karta Otwarta na Świat, nie trzeba się obawiać, klient nie opłaca składek, a ubezpieczenie obejmuje możliwość rezygnacji z podróży opłaconych kartą BNP Paribas z wyznaczonych powodów (np.zachorowanie)
 5. Paweł pisze:
  Skad wiadomo ze nie jest sie juz ktoras osoba powyzej tych 800 ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli strona promocji jest aktywna, to wiadomo. Po przekroczeniu limitu wniosków strona zostanie wyłączona 🙂
 6. Kasia pisze:
  Wypełniłam wniosek ale nie było żadnej informacji jaką kartę wybrać. Tylko, że wniosek został zatwierdzony i że kurier przywiezie umowę. Czy na pewno wzięłam udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Spokojnie, będzie jeszcze dzwonił konsultant żeby sprawdzić poprawność danych. Wtedy możesz zaznaczyć jaką chcesz kartę i w jakiej promocji bieżesz udział 🙂
 7. Patryk pisze:
  Złożyłem wniosek, tak jak na stronie jest napisane. Wszystko przez link ze strony.
  Meil o tytule „Wniosek *************** o Konto Oszczędnościowo-Rozliczeniowe został złożony – BNP Paribas Bank Polska S.A.”

  Nie powinno być coś w stylu, Konto – Karta Otwarta na Świat?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Patryk, to jest automatyczna wiadomość, wszystko przebiegło poprawnie 🙂 Teraz czekaj na kontakt ze strony konsultanta, z nim uzgodnisz wszelkie szczegóły 🙂
 8. Marcin pisze:
  Witam,
  wziąłem udział w promocji 400 zł do morele.net, mam kartę kredytową i w systemie bankowości widzę rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, czy w takim razie mogę wziąć udział w tej promocji, czy jednak z uwagi na ww. rachunek niestety nie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli nie masz konta osobistego, to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji. Regulamin tego nie wyklucza.
 9. Krzysztof pisze:
  Pytanie natury technicznej:
  Założyliśmy oboje z żoną konta w promocji, czy możemy korzystać z jednej aplikacji GoMobile do obu kont? Chodzi o to że używamy jednego telefonu.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   A da się tak w ogóle? Chyba nie bardzo.. każda aplikacja jest przypisana do konkretnego użytkownika.
 10. Patryk pisze:
  Założyłem to konto, ale dlaczego widzę transakcje z 2017 roku? Wtedy miałem u nich konto ale dlaczego je teraz widzę? Mam nadzieje ze sie nie doczepią przy nagrodzie?…
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Patryk widzisz właśnie dlatego, że miałeś u nich konto. Karencja w tej promocji to tylko 12 miesięcy, więc powinno być wszystko ok.
 11. Pator pisze:
  Dla Laika
  „Krok 2. Wykonaj płatności swoją nową kartą

  W kolejnym miesiącu od założenia Konta i karty debetowej dokonaj min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł. ”

  Najpierw trzeba wpłacić na to konto min 300 pln, aby następnie „dokonać min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł”

  Tak?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Tak, dokładnie. Zasilenie konta nie jest warunkiem otrzymania bonu, ale żeby zapłacić za zakupy trzeba zasilić kartę 🙂
 12. xyz pisze:
  czy nie wystarczy aktywować karty w kolejnym miesiącu po założenu rachunku (opłata nalicza się w momencie aktywacji karty) zrobić transakcje zgone z regulaminem i po prostu zamknąć kartę by w ponownym miesiącu nie wygenerowała się opłata? czyli można stracić 10 PLN a nie koniecznie 20? Czy coś w regulaminie przeoczyłam?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   KArtę możesz aktywować w kolejnym miesiącu, jednak musi być ona aktywna na dzień przekazania nagrody. Regulamin mówi jasno „jest posiadaczem Konta Osobistego wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej na dzień przekazania
   każdej z nagród zgodnie z § 4 Regulaminu.”
 13. Mateusz pisze:
  Jeżeli podpisałem umowę w maju a w czerwcu aktywowalem aplikację mobilną (W czerwcu otrzymałem kartę od kuriera), to muszę zrobić płatności kartą do końca czerwca czy do końca lipca, od kiedy liczony jest czas ? Czy od otwarcia konta czy od aktywowania karty ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Regulamin mówi: „W kolejnym miesiącu od założenia Konta i karty” czyli w lipcu 2019 roku.
 14. Łukasz pisze:
  Witam. Mam pytanie czy mogę po aktywowaniu aplikacji dokonać zakupów na min. 300 zł w tym samym miesiącu co aktywowałem konto czy muszę poczekać na następny miesiąc ? Jak np. aplikację aktywowałem w czerwcu to czy mogę w czerwcu jeszcze płacić 300 zł żeby skorzystać z warunków promocji i otrzymać bon jeszcze w lipcu ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Regulamin mówi o kolejnym miesiącu, więc radziłabym poczekać do lipca.
 15. Grzesiek pisze:
  16 maja złożyłem wniosek, 23 mają wykonałem płatności na więcej jak 300zl a vouchera nadal nie widać 😡
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Grzesiek, dość wyraźnie napisane jest: W kolejnym miesiącu od założenia Konta i karty debetowej dokonaj min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł. Transakcje musisz wykonać w czerwcu, skoro konto otworzyłeś w maju.
 16. Łukasz pisze:
  Witajcie.
  Nie mogę aktywowac bankowości internetowej.
  Ktoś pomoże ?
  Trzeba osobiście ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, czy masz już podpisaną umowę i kartę przy sobie? Spróbuj skontaktować się z Infolinią, powinni Ci pomóc.
 17. Krzysztof pisze:
  Witam.
  Konto i kartę założyłem w maju. Ostatnią płatność kartą wykonałem 28 czerwca, był to piątek. W aplikacji widzę że zaksięgowała się 1-go lipca.
  Czy płatność będzie brana pod uwagę w promocji?
  Jeśli nie to czy mogę wykonać płatności jeszcze raz w lipcu?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Krzysztof, teoretycznie to już po terminie i bank może to podważyć. Jednak ja bym była dobrej myśli. Transakcje robione w lipcu już nic nie dadzą. Bank albo to uzna, albo nie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kiedy dokładnie aktywowałeś aplikację?
 18. Bogdan pisze:
  przyszedł meil że przyznali nagrodę 🙂
  • Marcin pisze:
   Witam. A z jakiego maila przychodzi tą informacją?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Z maila którego nadawcą jest tytuł promocji.
  • Marcin pisze:
   I pytanie 2: z jaką datą przyszedł @ dokładnie 17 dzień miesiąca?? 🙂 Marcin
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mail przychodzi dokładnie z taką datą, jaka jest wskazana w regulaminie, czyli w tym przypadku do 17-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.
  • Marcin pisze:
   Dzięki za info. No to czekam 🙂 za 2 dni powinien być. A przy okazji pozdrawiam całą ekipę Moniaków jesteście ekstra i dzięki za podpowiedzi jak korzystać z promocji. Jeszcze raz pozdrawiam. Marcin.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dzięki Marcin!!! Powodzenia 🙂 Daj znać, czy dotarł 🙂
  • Marcin pisze:
   Witam. Niestety nic nie otrzymałem. 19.08 kontaktowałem się tel. Z organizatorem promocji gdzie usłyszałem że nie mam aktywnej aplikacji mobilnej… więc nie spełniłem warunku promocji. To trochę dziwne bo używam jej od 2 miesięcy. Na infolinię kazali przesłać @ z reklamącją (słabe bo takie rzeczy to w obecnych czasach to chyba sprawdza się od ręki) Reklamącją wysłana czekam na info. Ale to już druga promocja w tym banku gdzie muszę korzystać z drogi reklamacyjnej, więc nie polecam promocji w BNP. Pozdr. Marcin
 19. Patryk pisze:
  Dostał ktoś juz karte na paliwo?
 20. Konrad pisze:
  Czy jeśli podałem adres dostawy karty Orlen 7 sierpnia to kwalifikuje się do otrzymania nagrody?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm.. raczej nie powinni robić problemów, choć ciężko wyczuć. A pozostałe warunki masz spełnione? W każdym razie, próbuj.
 21. Mateusz pisze:
  Witam.
  Płatności kartą należy dokonać w miesiącu następnym po miesiącu w którym aktywowałem aplikację mobilną zgodnie z regulaminem prawda ?
  Bo umowę podpisałem 30 maja a karta przyszła w czerwcu i dopiero wtedy mogłem aktywować aplikację mobilną, a płatności dokonałem w lipcu, więc powinienem dostać maila w sierpniu do 17 dnia miesiąca, ale nic mi nie przyszło, dlaczego ?

Napisz komentarz