Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Bardzo łatwa promocja od BNP Paribas: 200 zł w bonach Sodexo + 50 zł do Biedronki

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

250 zł w bonach: 200 zł w bonach Sodexo oraz 50 zł do Biedronki

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w sierpniu wykonanie min. 3 przelewów z konta ;

ORAZ

– we wrześniu wykonanie min. 5 płatności BLIK;

ORAZ

-w październiku wykonanie min. 3 przelewów z konta;

ORAZ

– uzupełnienie danych do wysyłki nagród do 27 września.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Bon 50 zł Sodexo – do 30 września

Bon 100 zł Sodexo – do 31 października

Bon 50 zł Sodexo – do 30 listopada

3-kod do Biedronki – do 28 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 31 lipca 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Wakacje w pełni, a jak wakacje to wiadomo, mało myślimy o bankach, promocjach, spełnianiu warunków do otrzymania nagród. Na szczęście dziś miałam przyjemność opisać bardzo łatwą promocję od BNP Paribas. Otwierasz darmowe konto i w kolejnych miesiącach spełniasz dziecinnie proste warunki (typu zrób 3 przelewy nawet po złotówce z konta). A nagrody są bardzo przyzwoite jak na tak łatwą promocję – i co najlepsze, otrzymujesz je z miesiąca na miesiąc, zaraz po spełnieniu warunków. Oznacza to, że nie musisz czekać pół roku na nagrodę.

Do wzięcia jest 200 zł w bonach Sodexo (50 zł, 100 zł oraz 50 zł) oraz 50 zł w formie e-bonu na zakupy w Biedronce.

Promocja potrwa 🗓 do 31 lipca lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków. Jeśli limit się wyczerpie wcześniej nie obawiaj się, nie uda Ci się złożyć wniosku bez promocji – strona do wniosku będzie nieaktywna.

Kto łapie się do promocji?

Tradycyjnie jak we wszystkich promocjach konta od BNP Paribas w promocji mogą wziąć udział nowi i powracający klienci, czyli osoby, które 🗓 w ciągu w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w obecnej promocji nie były właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP.

Jeśli w ciągu ostatniego roku nie miałeś tam konta to możesz założyć je w tej właśnie promocji. Posiadanie innych produktów, takich jak kredyt czy lokata (bez konta osobistego) nie wykluczają Cię z udziału.

Darmowe konto? W BNP da się 🙂

Co tu się dużo rozpisywać: konto jest bezwarunkowo darmowe i basta. Może sobie być puste przez kilka miesięcy a i tak za nie nie zapłacisz.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 16 lipca 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Złożenie, modyfikacja i realizacja zlecenia stałego przez bankowość

0 zł

Za to kart w promocji do wyboru masz aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat.

Ale my skupimy się na pierwszej, czyli karcie Otwartej na Dzisiaj, gdyż wystarczy tylko jedna płatność w miesiącu, by była całkowicie za 0 zł. Chyba że masz mniej niż 26 lat, to wtedy nie musisz nią płacić nawet tego jednego razu – i tak masz kartę za darmo.

Pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty. Po co przepłacać?

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 16 lipca 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Jak zgarnąć 250 zł w 3 prostych krokach

W tej promocji możesz otrzymać aż 4 nagrody. Dokładniej rzecz ujmując możesz otrzymać 3 bony Sodexo na łącznie 200 zł (o wartościach 50 zł, 100 zł oraz 50 zł) oraz e-kod o wartości 50 zł do Biedronki. Łącznie aż 250 zł na zakupy.

Co mi się podoba w dzisiejszej promocji to właśnie podział tych naród. Spełniasz jeden warunek i nagrodę otrzymujesz w kolejnym miesiącu. Spełniasz drugi warunek i znów nagroda. Nie musisz czekać aż kilku miesięcy żeby otrzymać wszystko na raz – tutaj otrzymujesz nagrody regularnie 🙂

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 31 lipca 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych kont – gdyby limit się wyczerpał, na stronie promocji będzie o tym informacja.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Jeśli wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 14 sierpnia 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Zatrzymajmy się na chwilę przy tym punkcie. Umowę podpiszesz od razu po złożeniu wniosku – odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Kartę natomiast dostarcza kurier, więc po podpisaniu umowy minie kilka dni, zanim do Ciebie dotrze.

Wujek Dobra Rada:

Umowę podpisz najlepiej w tym samym momencie, w którym składasz wniosek. Wtedy do 14 sierpnia zostanie Ci dużo czasu, by zdążył przyjechać kurier i żebyś mógł aktywować kartę.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Omówimy sobie teraz najważniejszy punkt promocji, czyli warunki które musisz spełniać, by odbierać nagrody. Zapewniam Cię, że są one proste – zresztą sam za moment się o tym przekonasz.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – bon Sodexo 50 zł

Aby otrzymać pierwszą nagrodę wystarczy że🗓 w sierpniu:

 • 🔎 wykonasz min. 3 przelewy z konta przez bankowość elektroniczną.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Przelewów możesz dokonać za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Możesz przelać 3×1 zł na swój rachunek w innym banku – i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się przelewy:

 • natychmiastowe;
 • dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – bon Sodexo 100 zł

Pierwszą nagrodę masz już przyznaną i za chwilę ją otrzymasz. Tymczasem postarajmy się o kolejną nagrodę, czyli bon, ale tym razem o wartości 100 zł. Pamiętaj, że jeśli chcesz otrzymywać kolejne nagrody musisz spełniać warunki uprawniające Cię do otrzymania poprzedniej (np. nie otrzymasz drugiej nagrody jeśli nie spełniłeś warunków uprawniających Cię do otrzymania pierwszej).

🗓 We wrześniu:

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji BLIK.

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

To wszystkie transakcje płatnicze z wykorzystaniem kodu BLIK. Możesz zapłacić BLIKiem zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez Internet. Kwoty są dowolne, mogą to być nawet 5 płatności po złotówce.

Do transakcji BLIK nie zaliczają się:

 • wypłaty z bankomatów;
 • przelewy BLIK.

⭐️  Zgarniam trzecią część nagrody – bon Sodexo 50 zł

I kolejny bon 50 zł do zdobycia. Jak dotąd szło bardzo gładko, prawda? 3 przelewy, 5 płatności – to wszystko można zrobić w kilka minut. Nie zmieniajmy zatem tonu tej promocji, niech nadal będzie łatwo 🙂

Wszystko co musisz zrobić to 🗓 w październiku

 • 🔎 ponownie wykonaj 3 przelewy z konta w bankowości elektronicznej.

Widzisz, mówiłam że będzie łatwo. Ponownie bon 50 zł Sodexo i ponownie ten sam warunek – 3 przelewy z konta 🙂 Po prostu zrób 3 przelewy z BNP na swoje konto w innym banku i warunek z głowy. Zajmie Ci to 3 minuty.

⭐️  Zgarniam czwartą część nagrody – e-kod do Biedronki 50 zł

Powiem Ci, że ostatni warunek do uzyskania ostatniej nagrody mnie zaskoczył. Tylko popatrz co musisz zrobić.

Aby otrzymać e-kod do Biedronki o wartości 50 zł 🗓 w miesiącach od listopada do stycznia:

 • 🔎 dowolnie korzystaj z konta i karty.

Co to oznacza? Ni mniej ni więcej, niż to, że po prostu możesz używać konta jak chcesz – lub nie używać go wcale w tych miesiącach. Pamiętaj jedynie o min. 1 płatności kartą w miesiącu, żeby była ona bezpłatna. Karty do końca promocji NIE MOŻESZ ZAMKNĄĆ (tzn możesz, ale nie otrzymasz nagrody). Takie warunki to ja lubię!

Pozostało Ci już jedno zadanie – uzupełnienie danych do otrzymania nagrody. O tym opowiem szerzej w kolejnym akapicie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

To już ostatni krok który dzieli Cię od otrzymania nagród.

 • 🗓 do 21 września otrzymasz maila z linkiem z adresu [email protected] z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody;
 • 🗓 do 27 września 🔎 zaloguj się na stronie organizatora linkiem z e-maila i uzupełnij dane do wysyłki nagród;
 • pierwszą nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 września;
 • 🗓 do 26 października otrzymasz maila z informacją o przyznaniu drugiej nagrody – nic więcej nie musisz już robić;
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 października;
 • 🗓 do 26 listopada otrzymasz maila z informacją o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • trzecią nagrodę otrzymasz 🗓 do 30 listopada;
 • 🗓 do 19 lutego 2021 r otrzymasz maila z informacją o przyznaniu czwartej nagrody;
 • 🗓 do 28 lutego otrzymasz sms-em e-kod do Biedronki na zarejestrowany w banku nr telefonu.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Kilka słów o nagrodzie

O ile bonu do biedronki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać – po prostu podajesz go przy kasie podczas robienia zakupów – o tyle może nasunąć się komuś pytanie: co zrobić z bonami Sodexo?

A więc bonami zapłacisz naprawdę w wielu, wielu różnorakich sklepach, od spożywczych poprzez apteki, drogerie, restauracje, sklepy sportowe, sklepy meblowe na odzieżowych kończąc. Bony są ważne do 31 października 2021 roku – masz więc dużo czasu by je spożytkować.

Przykładowe sklepy spożywcze: Biedronka, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Netto, Stokrotka, Intermarche, Kaufland, Lidl, a także sieci sklepów ABC, Agat Astra, Emiś Delikatesy, , Lewiatan i inne.

Przykładowe apteki: apteki sieci Dr Max, Dbam o zdrowie, SuperPharm, Farmacja24, Mediq oraz Prima Pharma.

Przykładowe sklepy meblowe: IKEA, Agata Meble, Black Red White, Bodzio, Jysk, , Obi, Selene Materace oraz Fabryka Sypialni.

Przykładowe sklepy odzieżowe: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, 4F, C&A, Bytom, Gino Rossi, Diverse, , Monnari, Camaieu, Orsay, Próchnik, lub Top Secret, a także SMYK czy 5-10-15.

Oprócz tego jest wiele, wiele innych sklepów oraz restauracji które przyjmują bon Sodexo. Pełną ich listę znajdziesz TUTAJ.

Podsumowanie

Moim zdaniem ta promocja niewątpliwie zasługuje na uwagę. Warunki są banalnie proste (a ostatni to już zwyczajnie hit sezonu), nagrody atrakcyjne, a na dodatek otrzymujesz je niemalże z miesiąca na miesiąc. Nie musisz czekać pół roku – pierwszą nagrodą cieszysz się już we wrześniu, a w kolejnych miesiącach odbierasz następne. Myślę że całkiem fajnie to brzmi 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Tomasz pisze:
  Witam, niedawno uczestniczyłem w jednej z promocji bnp. Pieniądze otrzymałem i chciałbym teraz zamknąć konto. Problem jest taki, że gdy dzwonię na infolinię każą mi podać numer identyfikacyjny, a ja nie wiem gdzie znaleźć ten numer. Nie mogłaby mi może Pani pomóc i powiedzieć skąd mam wziąć ten numer?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, chętnie bym pomogła ale nie przypominam sobie żeby prosili mnie o taki numer na infolinii. Może chodzi o Twój login do bankowości? Ewentualnie wszystkie tego typu dane powinny być na umowie, tam można poszukać czy coś takiego się znajdzie.
 2. Marcin pisze:
  Czy, dziecko wiek 15 lat łapie się ta promocję
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Promocja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. Dziecko do 18 roku życia nie może samodzielnie zawierać umów.

Napisz komentarz