Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Letnia promocja BNP Paribas: załóż Konto Otwarte i zgarnij gwarantowane 300 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Lato to czas, kiedy mniej myślimy o promocjach bankowych. Zajmujemy się głównie planowaniem urlopów, podróżami, zwiedzaniem świata, wędrowaniem po górach albo wylegiwaniem się na plaży.

Coraz częściej jeździmy zagranicę, a przy tym nie chcemy płacić za koszty transakcji w obcych walutach. Teraz naprzeciw tym potrzebom wychodzi bank BNP Paribas.

Nie dość, że zakładasz konto z kartą, dzięki której możesz swobodnie płacić w obcych walutach nie ponosząc żadnych kosztów, to jeszcze możesz na tym zarobić. Za spełnienie prostych warunków czeka mega premia – gwarantowane 300 zł w gotówce.

Promocja trwa co prawda do 12 lipca 2019 roku, jednak jest limitowana. Bank zaplanował jedynie 2000 kont promocyjnych. Poprzednia tego typu promocja zakończyła się już po 2 dniach od startu, więc nie czekaj. Jeśli ta strona promocyjna działa – masz szczęście! Zarejestruj się i odbierz 300 zł w gotówce.

Kto może zgarnąć 300 zł w gotówce?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w BNP Paribas (ani w BGŻ BNP Paribas czy w Raiffeisen Bank Polska przed jego przejęciem), promocja jest w sam raz dla Ciebie.

Jeśli jesteś klientem BGŻ Optima – również możesz wziąć udział.

Pamiętaj, że promocja jest limitowana, a 300 zł w gotówce czeka na Ciebie – w sam raz uzupełni nadszarpnięty budżet po wakacyjnych wyjazdach. Nie czekaj więc i zarejestruj się od razu. Jutro może wyczerpać się limit, a jeśli nie – zwyczajnie zapomnisz. A szkoda byłoby, żebyś nie dostał tak wysokiej premii.

A jakie jest to nowe konto, które oferuje BNP Paribas i ile kosztuje? Sprawdźmy…

Konto Otwarte i Karta Otwarta na Świat – prześwietlam opłaty

To najnowszy produkt BNP Paribas, następca tak lubianego przez naszych czytelników Konta Optymalnego. To konto w pełni mobilne i mega proste w użytkowaniu. Tabela opłat jest bardzo czytelna i przeważają w niej zera.  A jak to dokładnie wygląda?

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 10 zł – za obsługę karty debetowej do konta;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 5 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance zagranicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Dlaczego Karta Otwarta na Świat jest korzystna na wakacje?

Co prawda nie da się obejść opłaty miesięcznej za kartę (10 zł), jednak jest to najlepsza opcja dla podróżujących. W sam raz na wakacje. Dlaczego?

Jeśli podróżujesz zagranicę, z pewnością znasz ten ból, kiedy bank nalicza opłaty za przewalutowanie transakcji. Jeśli podróżujesz poza strefę euro, często zdarza się, że banki przewalutowują transakcję kilka razy – z waluty lokalnej na dolary, z dolarów na euro i z euro na złotówki. Nie ma nic bardziej frustrującego. Z drugiej strony płacenie kartą jest zwyczajnie wygodne. Nie musisz wypłacać gotówki i spacerować z nią w czasie podróży.

W przypadku Karty Otwartej na Świat nie musisz się martwić o koszty przewalutowania i możesz śmiało płacić kartą podczas zagranicznych podróży.

 • rozliczenie transakcji następuje po kursie z dnia jej wykonania przez użytkownika;
 • kursy można sprawdzić na stronie banku (kurs obciążeniowy);
 • transakcja jest przewalutowana na walutę rachunku tylko raz;​
 • przewalutowanie na walutę rachunku dokonywane jest bez dodatkowych kosztów.

Dodatkowo, wraz z kartą otrzymujesz BEZPŁATNE ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. Wiadomo, zdarza się, że zwyczajnie nie jesteś w stanie dotrzeć na wakacje. Co zawiera ubezpieczenie?

 • możliwość zwrotu kosztów odwołania zarezerwowanej podróży poniesionych przez ubezpieczonego Kartą lub przelewem z Konta osobistego przed rozpoczęciem podróży w związku z jej rezerwacją/ zawarciem umowy podróży, nie więcej jednak niż do 40 000 zł na jedną osobę na podróż;
 • zwrotem może być objętych do 4 osób podróżujących razem z użytkownikiem karty;
 • rozbudowana lista dopuszczalnych powodów rezygnacji z podróży objętych ochroną ubezpieczeniową, m.in.: nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek oraz atak terrorystyczny w miejscu docelowym podróży.

Jak odebrać gwarantowane 300 zł w gotówce. Krótka instrukcja krok po kroku

Teraz czas na prawdziwe konkrety – czyli co zrobić, żeby jak najszybciej dostać gwarantowane i łatwe 300 zł w gotówce. To naprawdę proste, skoro wystarczą 3 kroki.

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Otwarte

Najpóźniej do 12 lipca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 2000 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej.

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po kliknięciu różowego przycisku “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Najlepiej od razu po rejestracji, ale najpóźniej do 12 lipca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z kartą debetową Otwartą na Świat i dostępem do bankowości elektronicznej. W trakcje składania wniosku bank zapyta Cię o zgody marketingowe, jednak pamiętaj, że są one dobrowolne. Jeśli przy jakimś punkcie nie ma czerwonej *gwiazdki – nie musisz ich zaznaczać.

Wypełnienie wniosku jest naprawdę proste, zajmuje zaledwie kilka minut. Do jego wypełnienia będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem. Uzupełnij swoje dane i wyślij skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.  Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku. Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta.

Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 19 lipca 2019 roku.

Krok 2. Płać nową kartą za zakupy w czasie wakacji

W lipcu i sierpniu 2019 roku (W KAŻDYM MIESIĄCU), wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych, w Internecie. Możesz wykonać jedną płatność na kwotę min. 300 zł, lub mnóstwo małych płatności. Uważaj jednak na te, które są WYŁĄCZONE z promocji.

Płatności wyłączone z promocji:
BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, Google Pay, Apple Pay;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

Krok 3. Zapewnij wpływy na swoje nowe konto

We wrześniu i październiku 2019 (W KAŻDYM MIESIĄCU) zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Może to być jeden większy przelew lub kilka mniejszych. Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku i potem przelać je z powrotem. Ważne, żeby bank w każdym miesiącu zaksięgował wpływ na min. 1000 zł. Uważaj jedynie na wpływy wykluczone z promocji:

Wpływy wykluczone z promocji:
– wpłaty z Twojego innego konta prowadzonego w BNP Paribas;
– wpływy z Twojego rachunku w BGŻ Optima;
– wpłaty gotówkowe;
– wpłaty z rachunków kredytowych. 

To wszystko. Przyznasz, że to naprawdę niewiele. Jeśli się postarasz, wystarczy jeden dzień na spełnienie warunków w każdym miesiącu. To teraz pozostało jedynie czekać na bonus.

Kiedy otrzymam swoje gwarantowane 300 zł w gotówce?

Bank podzielił wypłatę premii na dwie części. Za zarejestrowanie się w promocji, otwarcie konta, oraz płatności kartą w lipcu i sierpniu otrzymasz 150 zł w gotówce na swoje nowe konto, natomiast za wpływy na konto we wrześniu i październiku otrzymasz kolejne 150 zł premii, i tak:

 • do dnia 20 września 2019 roku otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 150 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na specjalnej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 25 września 2019 roku. Dzięki temu najpóźniej do 30 września 2019 roku otrzymasz pierwszą nagrodę, 150 zł w gotówce.
 • do dnia 20 listopada 2019 roku otrzymasz kolejną wiadomość o przyznaniu Ci kolejnej części bonusu – 150 zł. Tym razem nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do 30 listopada 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty debetowej aż do czasu otrzymania całej nagrody.

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz Konto Optymalne, w pełni mobilne i łatwe w obsłudze, a do tego za aktywne korzystanie z konta otrzymujesz aż 300 zł w gotówce.

Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć, gdy chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak również jeśli szukasz dobrego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania. Po odebraniu nagrody możesz zmienić kartę na Kartę Otwartą na Dzisiaj i mieć ją zupełnie za darmo.

Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo. Liczba konto promocyjnych jest ograniczona.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Łukasz pisze:
  czy tą promocję mozna łączyć z inna w tym banku, tzn.”Przetestuj kartę BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł na zakupy na Allegro, Empik, Douglas lub RTV Euro AGD” ??
 2. Marcin pisze:
  Czyli de facto otrzymujemy w tej promocji 300 zł – (10zł * 5)? Skoro opłata miesięczna za kartę debetową wynosi 10 zł, a ilość miesięcy na jakie minimum musimy posiadać powyższe konto i kartę to 5 to wychodzi, że cały zarobek jest pomniejszony o 50 zł?
 3. Magda pisze:
  Podczas potwierdzania umowy zawiesiła mi się strona. Jak mogę sprawdzić czy udało się założyć promocyjne konto?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm.. powinnaś dostać potwierdzenie na maila, że wniosek złożony i oczekuje na przetworzenie.
 4. Natalia pisze:
  Hej, czy kurier bedzie dzwonil przed dostarczeniem umowy do podpisania? Ile srednio trzeba na niego czekac?
  Dziekuje za to co robicie, jestescie super!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Natalia, dzięki 🙂 Powinnaś dostać wiadomość z informacją o planowanym doręczeniu dokumentów. Zazwyczaj trwa to kilka dni, niedługo.
 5. Ryszard pisze:
  Hej, w jaki sposób można to połączyć z promocją ”Przetestuj kartę BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł na zakupy na Allegro, Empik, Douglas lub RTV Euro AGD”?
 6. Karol pisze:
  Hej, jeżeli odbieram paczkę z paczkomatu, i płacę kartą przy odbiorze. Bank zaliczy mi tą płatność do promocji ?
 7. Olo pisze:
  Zakładałem konto w piątek 12 lipca o 1730 🙂 Wniosek przyjęło. Potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS.
  Pozdrawiam
 8. Anka pisze:
  Witam,
  warunki spełnione, a maila z pierwszą wiadomością nie dostałam 🙁
  co robić?

Napisz komentarz