Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – 200 zł za konto w BNP Paribas bez wychodzenia z domu

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł przelewem na Twoje konto

Za co?

– Otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dostępem do bankowości internetowej oraz kartą debetową z dedykowanego linku;

– w kwietniu wykonanie min. 2 przelewów z konta i zasilenie konta na min. 500 zł

– w maju zapewnienie wpływów min. wysokości 1000 zł oraz wykonanie min. 2 przelewów z konta

– uzupełnienie do 25 maja 2020 r numeru konta do wypłaty nagrody (z linku z maila, którego otrzymasz do 20 maja);

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł pod warunkiem dokonania nią min. 1 płatności w miesiącu.

Kiedy bonus?

100 zł – maksymalnie do 31 maja 2020 roku

100 zł – maksymalnie do 30 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do 6 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Przymusowy pobyt w domu bez możliwości wyjścia (lub możliwość wyjścia sporadycznego) nie napawa optymizmem. Część z nas zastanawia się, jak spożytkować tak dużą ilość wolnego czasu. Dla części z nas ta sytuacja oznacza mniejsze dochody. Jeśli chciałbyś produktywnie wykorzystać ten czas wolny, to jest to najlepsza chwila na wykorzystanie promocji bankowych – jest to pewny sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Taką promocję przygotowało BNP Paribas – za założenie darmowego konta (bez wychodzenia z domu) i spełnienie naprawdę prostych warunków promocji (bez wychodzenia z domu) otrzymasz 200 zł w gotówce.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Promocja potrwa do 6 kwietnia 2020 roku. Nie warto jednak odkładać złożenia wniosku na ostatnią chwilę, gdyż limit wniosków wynosi 4000 rejestracji.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Jak najbardziej – wystarczy że jesteś pełnoletni i w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku w tej promocji nie miałeś w banku BNP konta osobistego (również jako współposiadacz).

Jeśli masz w tym banku inne produkty, ale nie masz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – czy na pewno będzie za darmo?

Pod względem opłat bardzo lubię BNP Paribas – dokładniej za brak opłat za konto i tylko jeden prosty warunek gwarantujący darmową kartę. Sprawdźmy szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Zawsze. Nie musisz się martwić o zapewnianie wpływów – i tak nic za nie nie zapłacisz.

Konto Otwarte na Ciebie:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

A co z kartą do konta?

Kart do konta w promocji masz do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać którą chcesz podczas zakładania konta.

Ponieważ nikt nie lubi płacić bankom za coś, co można mieć za darmo, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy że zapłacisz nią raz w miesiącu i również będzie darmowa (a jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie musisz nią płacić nawet ten jeden raz – karta będzie bezwarunkowo darmowa). Wystarczy ten jeden jedyny raz w miesiącu, na dowolną kwotę, w dowolnym sklepie. I już. Nie zapłacisz ani za konto ani za kartę. Dlatego skupimy się właśnie na tym duecie – Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj.

Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści one oferują sprawdzisz to TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Co zrobić żeby odebrać 200 zł nagrody – prosta instrukcja w 3 krokach

Nagroda podzielona jest na 2 części: 100 zł oraz 100 zł. Całość nagrody zgarniesz bez wysiłku, a co lepsze – możesz to zrobić nie wychodząc z domu.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą – bez wychodzenia z domu

Maksymalnie do 6 kwietnia 2020 roku zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, że obowiązuje limit 4000 wniosków. Gdyby się skończył, na stronie promocji będzie informacja o zakończeniu.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Wypełniłeś już formularz rejestracyjny, teraz na ekranie pojawi się przycisk „otwórz konto”. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez Ciebie kartą (pamiętaj – najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj). Aby wziąć udział w promocji konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się” na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a – bez wychodzenia z domu

Po złożeniu wniosku masz czas do 27 kwietnia 2020 roku na podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową. Na szczęście nie musisz się fatygować do oddziału banku – zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jedynym kontaktem z drugą osobą podczas całej promocji będzie chwila rozmowy z kurierem, który dostarczy Ci kartę i sprawdzi Twoją tożsamość. Nałóż rękawiczki, użyj swojego długopisu i nie zbliżaj się do kuriera zbyt blisko. Pamiętaj – on również ma rodzinę i na pewno dba o zdrowie.

Jak w praktyce wygląda zakładanie konta?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.

2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;

3) Wypełniasz wniosek;

4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;

5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne! Jeżeli przeoczysz ten termin, będziesz musiał zadzwonić na infolinię banku, żeby odblokowali Ci możliwość nadania PINu do karty.


#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności – bez wychodzenia z domu

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł

100 zł będzie Twoje jeżeli w kwietniu spełnisz dwa proste warunki. I oba spełnisz nie wychodząc z domu, tak jak obiecałam. Mianowicie w kwietniu:

 • wykonaj min. 2 przelewy przez Internet lub aplikację mobilną na dowolne kwoty

ORAZ

 • przelej na konto min. 500 zł łącznie w ciągu miesiąca.

Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Przelewy mogą być wykonane na dowolne kwoty i mogą być to przelewy na Twoje konto w innym banku. Zrób 2 przelewy na swoje konto w innym banku po 1 zł i gotowe 🙂

Do promocji nie liczą się jedynie przelewy:

 • natychmiastowe;
 • dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Wpływ 500 zł NIE MUSI być wpływem jednorazowym. Masz tu pełną dowolność – dysponując kwotą, na przykład 200 zł miesięcznie, możesz zrobić przelew 5 razy po 100 zł na konto w BNP i z powrotem na Twoje konto w innym banku. Środki te NIE MUSZĄ leżeć na koncie przez cały miesiąc – zostaną zaksięgowane i możesz ich dalej używać (płacić kartą, wypłacić czy przelać). Jedynymi ograniczeniami są te przedstawione poniżej.

Do promocji nie wliczają się następujące wpływy:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Aby otrzymać drugą część nagrody – 100 zł

Aby cieszyć się drugą częścią nagrody musisz zrobić prawie to samo, co w kwietniu. Tutaj również spełnisz warunki bez problemu nie ruszając się z domu – nieważne, czy sytuacja do maja się poprawi czy nie, w tej promocji nie musisz się o to martwić.

Abyś otrzymał drugą część nagrody, 100 zł wystarczy że w maju wykonasz dwie czynności:

 • wykonaj min. 2 przelewy przez Internet lub aplikację mobilną na dowolne kwoty

ORAZ

 • przelej na konto min 1000 zł łącznie w ciągu miesiąca.

Pamiętaj, że aby otrzymać drugą część nagrody, musisz również spełnić warunki dla pierwszej cześci.

Sam widzisz, że wszystko z łatwością ogarniesz przez Internet, nie wychodząc z domu – w ten sposób możesz uczciwie i łatwo zarobić 200 zł od BNP Paribas. A podobnych promocji, bez wychodzenia z domu, znajdziesz u nas więcej.

UWAGAUZUPEŁNIJ NUMER KONTA DO WYPŁATY PREMII!

Do 20 maja 2020 r otrzymasz e-maila z wiadomością o przyznaniu pierwszej części nagrody. W tym mailu będzie również podany link oraz unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania się na stronie organizatora. Do 25 maja musisz zalogować się za pomocą podanego linku i uzupełnić numer swojego konta w BNP do wypłaty nagrody. Pamiętaj, aby w okolicach 20 maja sprawdzać dokładnie email – wiadomości lubią wpadać w SPAM lub do innych folderów.

Adres z którego przyjdzie e-mail to: [email protected] Gdybyś nie uzupełnił numeru konta w wymaganym terminie nagroda nie zostanie wypłacona.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałeś maila z danymi do uzupełnienia nr konta, napisz na podany wyżej adres mailowy.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Bez wychodzenia z domu wykonałeś wszystkie czynności do otrzymania nagrody. Pozostało już tylko pytanie kiedy ją otrzymasz.

I część nagrody – 100 zł

 • do 20 maja 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu pierwszej części nagrody;
 • do 25 maja 2020 r. uzupełnij numer konta na który wpłynie nagroda (patrz szara ramka wyżej);
 • do 31 maja 2020 r pierwsza część nagrody wpłynie na Twoje konto.

II część nagrody – 100 zł

 • do 24 czerwca 2020 r dostaniesz e-maila o przyznaniu drugiej części nagrody (już nic nie musisz więcej robić);
 • do 30 czerwca 2020 r druga część nagrody wpłynie na Twoje konto.

Pamiętaj, by nie zamykać konta do momentu otrzymania obu premii.

Podsumowanie

W tych trudnych czasach, kiedy niejako jesteśmy zmuszeni do pozostania w domach, warto zrobić wszystko, by zminimalizować uciążliwości z tym związane – takie jak brak zajęcia czy zmniejszenie dochodów. Promocje bankowe bez wychodzenia z domu są najlepszym sposobem na to. Szukaj promocji z hasztagiem w tytule #zostajewdomu – są to promocje, w których spełnisz wszystkie warunki bez wychodzenia z domu.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 17

 1. Damian pisze:
  Czy zamiast dowodu może być paszport?.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, we wniosku jest możliwość dodania zdjęcia tylko dowodu osobistego.
 2. Arkadiusz pisze:
  CZy dostęp do konta dostaje się już po potwierdzeniu smsmowym podpisania umowy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Arkadiusz, z tego co pamiętam dopiero w momencie jak otrzymasz kartę i ją aktywujesz.
 3. Andrzej pisze:
  Składałem reklamację i odwołanie, które w/g banku nie są zasadne.
  Wszyscy pracownicy banku przyznają mi rację- oprócz Pań z działu reklamacji.
  Co mogę zrobić gdy bank nie przestrzega stworzonego przez siebie regulaminu, a Panie z działu reklamacji powołują się na TOiP, który nie ma nic wspólnego z moją sytuacją?
 4. Andrzej pisze:
  Na wypowiedzeniu podałem numer konta, na który środki miały zostać przelane bezpłatnie po zakończeniu wypowiedzenia. Bank tego nie zrobił i wmawia mi, że taki przelew kosztuje 10zl zgodnie zTOiP, co nie jest prawdą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, niestety z tego co się orientuję to Pekao traktuje przelew przy zamykaniu konta jako zwykły przelew do innego banku, zlecony w oddziale – i stąd prowizja. Jest to na razie (i na szczęście) jedyny bank, z którym się spotkałam, że pobiera taką opłatę. Wspomniałeś, że powoływałeś się na regulamin, powiedz, który dokładnie?
 5. Andrzej pisze:
  Moniko, Chodzi nie o Pekao tylko o BNP Paribas. Złożyłem wypowiedzenie, na którym podałem numer konta do przelewu środków, które zostaną na koncie. To Panie z działu reklamacji informują mnie o prowizji za taki przelew, zgodnie z TOiP .
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, wybacz, kliknęłam nie na tę promocję sprawdzając Twój komentarz i nie zauważyłam swojej pomyłki – u mnie to wygląda inaczej nieco. Na Twoim miejscu złożyłabym kolejną reklamację, powołując się na to, że przelew miał być bezpłatny, o czym poinformowali Cię pracownicy oddziału, a Ty za błędy i niewiedzę pracowników nie odpowiadasz.
 6. Andrzej pisze:
  Moniko, idąc tym tropem
  Robiłem to już dwa razy- reklamacja i odwołanie, jednak Panie z działu reklamacji idą w zaparte ( jedna broni drugiej ) i powołują się na TOiP czyli wprowadzają mnie świadomie w błąd, ponieważ nigdzie nie ma tam informacji o opłacie. Na potwierdzenie cytuję odpowiedź pracownika Banku: Gdyby pisał Pan odwołanie proszę napisać że prosi Pan o podanie dokładnego punktu w TPiO w którym znajduję się taka informacja, bo tak jak wspomniałam informacji o przeksięgowaniu środków z zamkniętego konta nie ma ujętej w TPiO.
  Dla zasady nie chciałbym tej sprawy tak zostawić. Problem jest w tym, że chciałbym, aby ktoś się tym zajął, ponieważ narusza to zbiorowe interesy klientów.Nie wiem do kogo to zgłosić. Co proponujesz?
 7. Monika pisze:
  Cześć,

  Nie mogę zaznaczyć checkboxsów ze zgodami przy zakładaniu konta. Promocja już sie wyczerpała?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, promocja jest aktywna – mógł to być chwilowy błąd lub też wina przeglądarki – jeżeli nadal nie możesz zaznaczyć spróbuj otworzyć wniosek w innej przeglądarce.
 8. Łukasz pisze:
  witam, czy mozna nie brać karty debetowej aby skorzystac z promocji
 9. Natalia pisze:
  2/04 otrzymałam z banku wiadomość, że wniosek o konto został rozpatrzony pozytywnie i że karta została przekazana kurierowi.
  Dziś jest 15/04, ale kuriera brak.
  O co chodzi?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Natalia, być może karta utknęła gdzieś w firmie kurierskiej. Skontaktuj się z infolinią banku i spróbuj dowiedzieć się, gdzie jest karta i jak długo masz na nią czekać.

Napisz komentarz