Black Friday z BNP Paribas – do wzięcia aż 400 zł za konto!

Szybka promocja od BNP Paribas, który ostatnio rozpieszcza nas promocjami konta. Tym razem do wzięcia jest rekordowe 350 zł w gotówce + 50 zł w bonie do Allegro. Odkąd pamiętam, żaden bank nie oferował aż takiego bonusu za zwykłe konto bankowe! Trzeba się pospieszyć – limit kont promocyjnych wynosi tylko 2700 wniosków, a ostatnie promocje tego banku kończyły się kilka dni przed czasem! A tego pozostało niewiele, bo promocja trwa tylko do 17 listopada.

Promocja trwa do 17 listopada 2019 roku – ale nie dłużej niż do wyczerpania puli 2700 wniosków, dlatego warto zarejestrować się już teraz . Potem może nie być już okazji.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Tak, jeżeli w ciągu ostatnich 9 miesięcy od momentu złożenia wniosku w promocji nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Okres karencji w tym banku jest bardzo krótki – w porównaniu z innymi, które wymagają roku lub dwóch, ten wygrywa jeszcze przed startem.

Co muszę zrobić? Dopóki limit wniosków nie został wyczerpany, zarejestruj się z dedykowanej strony, złóż wniosek o konto, kartę i dostęp internetowy, spełnij proste warunki – a nagroda o wysokości 400 zł będzie Twoja.

Ile zapłacę za konto Otwarte na Ciebie?

W promocji bierze udział tylko konto osobiste Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat oraz bankowością internetową. Tylko i wyłącznie konto z TĄ kartą bierze udział w promocji! Jeżeli zamówisz inną, nie weźmiesz udziału i nie otrzymasz nagrody.

Ile mnie będzie kosztować konto?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy;

Ile mnie będzie kosztować karta?

 • 0 zł – ubezpieczenie “Cyber Pomoc”.
 • 6 zł – miesięczna opłata za kartę;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 0 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Opłaty za kartę w wysokości 6 zł niestety nie da się uniknąć. Jednak w zamian otrzymujesz całkiem niezłe ubezpieczenie. Co obejmuje? Między innymi ochrona w przypadku kradzieży Twojej karty bądź wyłudzenia kodu BLIK. Również ochronę w razie zakupów w sklepach internetowych – gdybyś nie otrzymał zakupów bądź otrzymał niekompletne zamówienie. Chcesz wiedzieć więcej o tym co obejmuje ubezpieczenie? Sprawdź na stronie: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat.

Jest tego całkiem sporo. I co ważniejsze, może być naprawdę użyteczne – szczególnie w momencie, kiedy co chwila słyszymy o włamaniach na konto, wyłudzeniach kodu BLIK oraz nieuczciwych sprzedawcach internetowych.

Ponadto – od założenia konta do momentu otrzymania nagrody w grudniu masz tylko dwa miesiące. W momencie kiedy otrzymasz swoje nagrody możesz albo całkowicie zamknąć kartę, albo zmienić ją na darmową – pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą w miesiącu.

Jak mogę otrzymać bonus – krok po kroku

#Krok 1 – złóż wniosek o konto i kartę

Najpóźniej do 17 listopada (ale najlepiej jak najszybciej – limit w tej promocji to tylko 2700 wniosków) zarejestruj się na stronie promocji. Zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz PESEL. Zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL? Dzieje się tak dlatego, aby organizator promocji (spółka Ad Astra) mógł Cię zidentyfikować po PESELU właśnie i wypłacić Ci premię.

Po wypełnieniu formularza, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość o objęciu Cię promocją. Pojawi się również przycisk “otwórz konto”, w które klikamy. Następnie wypełnij wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz Kartą Otwartą na eŚwiat – są one niezbędne do tego, byś mógł uczestniczyć w promocji.

Pamiętaj, by przy wypełnianiu wniosku podać takie same dane, jak na formularzu rejestracyjnym!

#Krok 2 – podpisz umowę

Do 22 listopada podpisz umowę o prowadzenie konta i karty, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikatowego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak to wygląda w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo. W mailu otrzymasz również link o otwarcie konta – jeżeli nie masz na przykład czasu na wypełnienie wniosku w momencie zapisania się do promocji to możesz to zrobić później, korzystając z tego właśnie linku;
2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila) . Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu – możesz wysłać sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie, które automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;
3) Wypełniasz wniosek;
4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;
5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji – masz na to 7 dni od jej otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Aby otrzymać pierwszą część premii – bon na Allegro o wartości 50 zł

Nie musisz nic więcej robić – wystarczy otworzyć konto! Bon otrzymasz za samo podpisanie umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną. Łatwiej już chyba nie może być 🙂

Aby otrzymać drugą część premii – 350 zł w gotówce

Możesz otrzymać w gotówce: albo 250 zł albo 350 zł. Zależy od tego, ile wydamy kartą do konta od 29 listopada 2019 do 1 grudnia 2019. Czyli – no właśnie, w Black Friday oraz Black Weekend.

Otrzymasz:

 • 250 zł – jeżeli w tych dniach zapłacisz kartą na kwoty 500-999,99 zł;
 • 350 zł – jeżeli w tych dniach zapłacisz kartą na kwotę wyższą niż 1000 zł.

Jeżeli wydasz mniej niż 500 zł, nie otrzymasz żadnej nagrody prócz bonu na Allegro.

Jakie transakcje nie będą brane pod uwagę?

Przede wszystkim:

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

Standardowe płatności kartą w sklepach i przez Internet jak najbardziej się liczą. Płatność kartą na Allegro również.

Uwaga:

Dostaliśmy wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro, jako że PayU jest w wyłaczeniach promocji. Otrzymaliśmy odpowiedź od banku, że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również się wlicza do spełnienia warunków.

I to wszystko! Jeżeli planujesz poszaleć na Black Friday – ta promocja jest stworzona dla Ciebie!

Kiedy otrzymam nagrodę?

Bon na Allegro o wartości 50 zł otrzymasz bardzo szybko – do 4 grudnia 2019 roku zostanie Ci wysłany na maila.

Nagroda w gotówce zostanie wypłacona nie później niż do 31 grudnia 2019 roku. Jak to wygląda?

 • Do 20 grudnia otrzymasz maila z linkiem i kodem od [email protected];
 • do 25 grudnia wejdź w podany link, zaloguj się i podaj swój nr Konta Otwartego Na Ciebie;
 • do 31 grudnia otrzymasz nagrodę przelewem na konto.

Pamiętaj o dwóch bardzo ważnych rzeczach:

Po pierwsze dokładnie sprawdzaj maila. Często bywa tak, że wiadomość z nagrodą oraz linkiem wpadają w spam.

Po drugie – nie zamykaj konta i karty przynajmniej do momentu otrzymania drugiej części nagrody.

Podsumowanie

Kto planuje zakupowe szaleństwo w Black Friday ręka do góry! Ta promocja jest dla Ciebie. Jeżeli tylko nie miałeś konta w BNP w ostatnich 9 miesiącach – bierz to śmiało, tyle jeszcze ten bank nie płacił za konto!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 54

 1. Krzysztof pisze:
  czy będąc posiadaczem karty kredytowej z ostatniej promocji 400zł w voucherach do sklepów łapię się na tą promocje?
  • Moniaki.pl pisze:
   Krzysztof, łapiesz się na promocję. Wykluczone są tylko osoby z kontami osobistymi.
 2. Kamil pisze:
  Oszustwo! Jest to karta kredytowa czyli kredyt! pamiętajcie o tym bo w przypadku kredytu nie jest kolorowo.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kamil, radzimy czytać ze zrozumieniem. Nigdzie w warunkach tej promocji nie ma mowy o karcie kredytowej. Promocja dotyczy konta z kartą debetową – czyli zwykłą kartą do konta.
 3. Łukasz pisze:
  Czy jeśli mam zakup np. za 2400zl w sklepie stacjonarnym i rozbiję go na dwie transakcje tzn. po 1200zl każda i zapłacę karta swoja i swojej żony to wtedy każde z nas spełni warunki promocji i otrzyma zwrot kwoty 350zl ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Łukasz, tak oczywiście. Warunek zapłaty kartą na daną kwotę będzie spełniony. Te transakcje na waszych osobnych kontach będą widziane niezależnie.
 4. Kamil pisze:
  A czy zostawianie swoich danych osobistych wraz ze skanem swojego dowodu osobistego na stronie, która nie jest stroną banku jest bezpieczne? Co z RODO?
  Wymagane jest wypełnienie formularza i podanie swoich danych wrażliwych. Komu? Coraz częściej słyszy się o zaciągniętych kredytach na czyjeś dane… Dlaczego nikt nie nadzoruje takich stron?
  • Moniaki.pl pisze:
   Kamil, sam wniosek o konto składa się przez stronę banku. Rejestracja w promocji jest tylko przez stronę organizatora.
  • Roman pisze:
   Wiesz co… sam się kiedyś nad tym zastanawiałem czyt to bezpieczne podawanie danych osobowych “organizatorowi”, czyli nieznanej firmie, osobie. Takie dane jak PESEL czy nr dowodu osobistego. Dlatego odpuściłem se wszelkie takie “promocje” bo za parę złotych mieć potem do spłaty kredycik na 100 tys zł to ja dziękuję. Wszystkich też uczulam, bo jak wiecie nie ma nic za darmo.
  • Moniaki.pl pisze:
   Roman, organizatorowi w tej promocji przekazuje się tylko PESEL w celu identyfikacji osoby, która spełniła warunki. Organizator jest znany, bo jest to spółka Ad Astra, która organizuje wszystkie promocje banku BNP Pairbas od wielu lat i mają podpisany z nimi kontrakt. W żadnej promocji bankowej nie przekazuje się nr dowodu organizatorowi. Wnioski o konta składa się zawsze na stronach banków.
 5. Rafał pisze:
  Opiszę sytuację:

  Zakładałem konto w poprzedniej promocji, https://moniaki.pl/bnpparibas-350-zl-premii/?label=home

  Niestety przez niedogadanie się z kurierem nie zawitał on jeszcze do mnie, i formalności mam jedynie załatwione przez internet. Teraz widzę tę ofertę i wolałbym z niej skorzystać. Czy mam taką możliwość, jeśli odmówię przyjęcia karty od kuriera? Obawiam się że mógłbym i tak nie otrzymać nagrody z poprzedniej promocji bo było tam, że “Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 6 listopada 2019 roku” – nie wiem czy chodzi o podpisanie umowy od kuriera, czy jakiejś wcześniejszej przez internet(?). A tutaj i szybciej otrzymam pieniądze, a i kupon od allegro może wpaść. Co o tym sądzicie?

  • Moniaki.pl pisze:
   Rafał, z tego co wiem to umowę w BNP Paribas podpisuje się internetowo (SMSem) za pomocą systemu Autenti. Przypominasz sobie, żebyś już to robił? Powinieneś mieć potwierdzenie na mailu. Jeśli tak to umowę masz już niestety podpisaną i jesteś wykluczony z obecnej promocji. 🙁 Kurier przychodzi tylko potwierdzić dane i wręczyć kartę.
   Chociaż taki plus, że umowa jest podpisana przed 6 listopada, więc się łapiesz nawet jeśli kurier przyjdzie później.
   Tylko proszę sprawdź dokładnie, bo może się mylę i jest też opcja podpisania umowy przy kurierze.
  • Rafał pisze:
   Z tego co widzę, to miałem umowę za pomocą systemu Autenti. W każdym razie uspokoiliście mnie co do tego czy otrzymam poprzednią premię. Ok, dzięki za odpowiedź 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Ok. To życzę wysokich premii. 🙂
  • Rafał pisze:
   Dostałem informację, że anulowali mi wniosek. Nie było kuriera. Składać na szybko jeszcze do końca dnia wniosek o to konto?
  • Rafał pisze:
   Nvm, Pani na infolini powiedziała mi żebym po dwunastym próbował zakładać konto w promocji na black friday
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Rafał, próbuj i daj znać czy się udało 🙂 Skoro wniosek jest anulowany to powinieneś móc złożyć go od nowa
 6. Łukasz pisze:
  Czy jeśli mam zakup jednej rzeczy np. za kwotę 2400zl w sklepie stacjonarnym i rozbiję go na dwie płatności kazda po 1200zl i cześć kwoty tj. 1200zl zapłacę ja a druga część tj. 1200zl zapłaci kartą moja żona to wtedy każde z nas spełni warunki promocji i otrzyma zwrot kwoty 350zl ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Odpisałem wyżej. Nie będzie z tym problemu. 🙂
  • Michał pisze:
   zazwyczaj jest tak ze płacisz kartą 1200zł a dopłacasz gotówką. kiedyś też tak chciałem zrobić pół na pół kartami i tak nie mozna
 7. Przemysław pisze:
  Czy jeżeli miesiąc temu złożyłem wniosek o otwarcie konta w BNP Paribas ale nie otworzyłem konta to czy obejmuje mnie promocja?
  • Moniaki.pl pisze:
   Przemysław, najpierw upewnij się czy na pewno nie podpisałeś czasem umowy SMSem, przez system Autenti. Jeśli nie, to teoretycznie nic ci nie zabrania wzięcia udziału w tej promocji, bo nie jesteś stroną umowy z bankiem. Dopytam jeszcze w banku i jak się upewnię to dam znać.
  • Moniaki.pl pisze:
   W banku potwierdzili, że jeśli nie masz otwartego konta (podpisanej umowy) to śmiało możesz korzystać z tej promocji. Nawet jeśli składałeś wcześniej wniosek.
 8. Kamil pisze:
  Jak spłacam raty w tym banku za produkt kupiony na allegro, to mogę wziąść udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl pisze:
   Kamil, tak jak najbardziej możesz brać udział w tej promocji. Potwierdzaliśmy to w banku, bo już kilka osób o to pytało.
 9. Łukasz pisze:
  Witam, posiadam limit odnawialny w BNP Paribas (raty allegro) Czy ten fakt wyklucza mnie z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli nie masz do nich otwartego konta to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji. Wykluczone są tylko osoby, które miały otwarty rachunek.
 10. Przemysław pisze:
  Skoro podpisanie umowy jest przez tego SMS Autenti to jest podpisana więc raczej nie mogę wziąć udziału :/?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, niestety wygląda na to, że umowa podpisana i jesteś wykluczony. 🙁
   Choć nie potwierdziłeś pewnie danych z dowodu. Może warto dopytać banku czy masz z nimi wiążącą umowę?
 11. Kamil pisze:
  Czy jeśli w formularzu zgłoszeniowym wpisałem swoje dane + Pesel + numer telefonu X, a potem we wniosku na stronie Banku o kartę i konto wpisałem swoje dane + dowód osobisty, ale podałem inny numer telefonu (autouzupełnianie 🙁 ) to czy obejmie mnie promocja? W sensie jest przypisany do promocji po numerze PESEL czy po numerze telefonu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kamil, regulamin mówi o tym, że dane w formularzu i wniosku muszą być takie same. A czy dostałeś maila z potwierdzeniem objęcia Cię promocją?
  • Kamil pisze:
   Nie otrzymałem żadnego maila z potwierdzeniem. A konto mam już aktywne
 12. Karolina pisze:
  Czy weryfikacja i podpisanie umowy przez SMS powinno nastąpić od razu? Niestety nie zostalam przekierowana, a wniosku ponownie nie mogę złożyć.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Karolina, a wyskoczyła Ci jakaś informacja, np. że wniosek nie może być w tym momencie zweryfikowany? Mój chłopak tak miał, po około dwóch dniach przyszedł mail że może dokończyć proces i wtedy podpisał umowę. Przyczyna – nieznana, ja podejrzewam że to dlatego, że był już kiedyś klientem tego banku. Ale to tylko mój domysł 🙂
  • Karolina pisze:
   Hej, tak udało się:) pod koniec dnia wypelniania wniosku dostałam maila żeby dokończyć weryfikację:) więc teraz czekam tylko na kartę 😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   No to super 🙂 🙂
 13. Michał pisze:
  Ale zaraz, piszecie że są wykluczone PayU i Przelewy24 a kiedy na allegro kliknąłem Allegro Finanse to wyskoczyła mi taka informacja – “Pod nazwą Allegro Finanse prezentujemy usługi PayU i Przelewy24, dzięki którym kupujący mogą łatwo i szybko zapłacić za zakupy w Allegro, a sprzedający – zarządzać płatnościami.”
  To jak w końcu, mogę zapłacić kartą na allegro jeśli to pójdzie PayU lub Przelewy24 ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Michał, wg informacji od konsultanta BNP taka transakcja powinna być ok, jeżeli dodałeś “ręcznie” nr karty, tzn nie logowałeś się na PayU i nie wybrałeś z PayU opcji zapłaty kartą. Jednak prawda jest taka, że nawet jeżeli wybiorę płatność kartą, to PayU jest pośrednikiem w tej transakcji – inaczej Allegro nie ma możliwości zweryfikowania naszej karty i pobrania środków. I taka transakcja jest księgowana jako PayU- Allegro, w opisie transakcja bezgotówkowa kartą debetową. Prawdą też jest, że bez posiadania agenta rozliczeniowego żaden sklep nie pobierze śrdków z karty, więc zawsze jest jakiś pośrednik. Czekamy jeszcze na bardziej oficjalne stanowisko BNP w tej sprawie. Sama jestem żywo zainteresowana tą sprawą, jako że dokonałam takich właśnie płatności 🙂 Doświadczenie uczestników poprzednich edycji mówi, ze takie transakcje przechodzą, ale wolimy mieć to na piśmie. Na pewno damy znać jak dostaniemy odpowiedź w tej sprawie.
  • Michał pisze:
   I jak odpisali coś ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Michał tak, wrzuciłam informację w ramce w artykule. Takie płatności są wliczane 🙂
 14. BEATA pisze:
  Przyszedł mi sms do podpisania umowy.jak ją podpisac.mam ten sms i co?kurczę nie wiem
 15. Michał pisze:
  Czy jeśli podepnę tą kartę pod Curve i przeniosę w black week transakcje z innych kart na tą to mi zaliczy wydana sumę. Pozdrawiam Michał
  • Moniaki.pl pisze:
   @Michał Bardzo sprytne. 🙂 Powinno jak najbardziej zadziałać, bo kody MCC transakcji się przenoszą (więc transakcje powinny być normalnie zaliczone) i do tego będą miały datę w dniu w którym je przeniesiesz (czyli właściwą dla promocji).
 16. tomek pisze:
  Przy wypełnianiu wniosku wybrałem info, że prowadzę działalność i jakieś tam dochody wybrałem orientacyjnie, a później doczytałem, że takie osoby nie są objęte promocją. Ale tak naprawdę wykonuje tylko pracę dla osoby prowadzącej działalność, a sam nie mam żadnej umowy….. i co teraz?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Tomek tutaj zakładasz konto osobiste, więc ono siłą rzeczy jest na osobę fizyczną. Nie ma znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą czy nie. Jeśli Ciebie o to pytali to tylko informacyjnie. Nie powinno być z tego powodu żadnego problemu i możesz spokojnie brać udział w promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomasz, to raczej nie ma związku. Możesz uzyskiwać dochody z działalności ale jednocześnie działać na własny rachunek jako osoba fizyczna. Poza tym, to promocja konta, nie karty kredytowej, więc źródło dochodu nie powinno stanowić tu żadnego problemu A dostałeś maila o objęciu Cię promocją? Jeśli tak to wszytstko powinno być ok 🙂
 17. Adam pisze:
  To jest jakaś katastrofa – doszedłem do etapu z kurierem i się zaczęło, po odebraniu i aktywacji karty, brak dostępu do konta – nie przychodzi sms aktywacyjny, po przebiciu sie przez infolinię i resecie zaskoczyło – zalogowałem się do serwisu online i …konto osobiste zablokowane – jestem po kolejnych czterech seansach telefonicznych i jest nadzieja że w ciągu doby coś zaskoczy… oczywiście wysłany przelew kontrolny nie wpłynął na to konto, czyli jeżeli kiedyś zostanie odblokowane to jest pewny spacer do oddziału żeby napisać jakieś pismo że jednak chcę te pieniądze na moje konto. Mam nieodparte wrażenie, że na koniec i tak nie załapię się na promocję bo “system nie odpracował” …
 18. Łukasz pisze:
  Witam,
  Płatności kartą liczy się jako suma transakcji w ww. Okresie czy po prostu moze być to jedna transakcja na co najmniej np. 1001zl
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Łukasz, może to być kilka płatności na łaczną sumę minimum 1000 zł, może też być jedna na kwotę minimum 1000 zł. Pełna dowolność w tym zakresie 🙂
 19. Michał pisze:
  A ja czekam za karta już tydzień. Dzwoniłem na infolinię o powiedzieli że mają błąd w systemie i kilkadziesiąt osób nie otrzymało jeszcze kart. Na pytanie kiedy będzie naprawiony problem nikt nie potrafił odpowiedzieć. Gdyby kurier nie odezwał się do 5, 6 dni mam ponownie dzwonić. I co teraz?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Michał, być może po pracach weekendowych w systemach banku nastąpił jakiś błąd. Spróbuj może zadzwonić jeszcze raz i złożyć reklamację? Na reklamacje banki zazwyczaj starają się odpowiedzieć szybciej. Opisz sytuację i poproś o wysyłkę karty jak najszybciej.Tutaj masz link do formularza reklamacyjnego którym można się posługiwać w BNP: https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-reklamacji
 20. Krzysztof pisze:
  Ja 8 bm otrzymałem maila z info o pozytywnej weryfikacji i wysłaniu karty. Do tej pory kuriera ani widu ani słychu
  • Moniaki.pl pisze:
   Krzysztof, proponuje zadzwonić na infolinię aby się dowiedzieć o statusie wysyłki. Brat miał podobnie w tym banku i po telefonie udało się przyspieszyć proces.

Napisz komentarz