Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Otwórz Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i zgarnij 200 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Bank BGŻ BNP Paribas znany jest nie tylko z dobrych, w pełni mobilnych kont osobistych i solidnych produktów bankowych, ale też z ciekawych promocji, w których można zgarnąć naprawdę niezłe bonusy. Nie inaczej jest i tym razem.

W najnowszej promocji Banku, za spełnienie naprawdę dziecinnie prostych warunków, możesz zgarnąć nawet 200 zł w gotówce. To jest właśnie to, co każdy lubi najbardziej: proste zasady i gwarantowana kasa, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz. Nikt nie mówi Ci, gdzie masz wydać dodatkowe pieniądze, a 200 zł jedynie za aktywne korzystanie z konta to całkiem niezła gratka!

Podobnie jak w innych promocjach BGŻ BNP Paribas – ilość konto promocyjnych jest limitowana, jest ich tylko 1500. Co prawda promocja trwa na tej specjalnej stronie od 25 lutego 2019 do 13 marca 2019 – ale nie warto zwlekać. Zazwyczaj takie limity kończą się nawet po 2-3 dniach. Przyjrzyjmy się więc szczegółom promocji i do dzieła!

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Kto może wziąć udział w promocji?

Oferta banku skierowana jest zarówno do nowych jak i powracających klientów. Jeśli  w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas, ani w przejętym przez BGŻ banku Raiffeisen Bank Polska  SA – promocja jest dla Ciebie! Jeśli masz w Banku BGŻ BNP Paribas inne produkty, np. kartę kredytową lub lokatę – również możesz wziąć udział w promocji!

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Jeśli spełniasz warunki nie zwlekaj. Wystarczy, że najpóźniej do 13 marca 2019 zarejestrujesz się na tej stronie i podpiszesz umowę o Konto Optymalne wraz z kartą debetową – a 200 zł w gotówce są już w zasięgu ręki.

Pamiętaj jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej. Kiedy limit 1500 kont zostanie wyczerpany, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Konto Optymalne – prześwietlenie

Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej jest całkowicie darmowa. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo nawet 200 zł bez wielkiego wysiłku. Ale przecież liczą się konkrety, zatem:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie.

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Kilka prostych kroków, które dzielą Cię od premii 200 zł

KROK#1 Zarejestruj się w promocji

Najpóźniej do dnia 13 marca 2019 roku (pamiętaj, że promocja jest limitowana i może skończyć się wcześniej) zgłoś udział w promocji na tej specjalnej stronie promocyjnejPo wpisaniu danych osobowych zaznacz niezbędne zgody marketingowe:

 • na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora promocji oraz przekazanie ich do banku w celu przeprowadzenia promocji;
 • upoważnienie banku na przekazanie informacji organizatorowi promocji o tym, że spełniasz warunki do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadło do zakładki spam. 

KROK #2. Złóż wniosek o otwarcie konta

Również do 13 marca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Skorzystaj z linku, który otrzymałeś w wiadomości e-mail lub kliknij przycisk “Otwórz Konto Optymalne” po zarejestrowaniu się na tej stronie. Pamiętaj, żeby we wniosku o konto podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym.

W ciągu 1 dnia roboczego oddzwoni do Ciebie konsultant a banku, aby potwierdzić Twoje dane osobowe. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy (jak będzie Ci wygodniej) – musisz podpisać ją maksymalnie do 26 marca 2019 roku.

KROK #3. Aktywuj aplikację mobilną

Najpóźniej do dnia 31 marca 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Możesz ją zainstalować na swoim telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS lub na tablecie.

Aby zalogować się do aplikacji podaj login, który znajdziesz w swojej umowie o prowadzenie konta, wyraź  zgodę na dostęp do aplikacji mobilnej oraz wypełnij wymagane dane osobowe. Potem system poprosi Cię o nadanie kodu PIN (6-20 cyfr), którym będziesz odblokowywał dostęp do aplikacji. Otrzymasz potwierdzenie na numer telefonu komórkowego ze specjalnym kodem. Po po wprowadzeniu kodu aplikacja jest aktywna.

KROK #4. W kwietniu oraz maju 2019 (w każdym miesiącu):

 • dokonaj min. 5 przelewów na dowolną kwotę ze swojego nowego konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas. Przelewy możesz wykonać za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile. Pamiętaj, że przelewy MUSZĄ być zaksięgowane w konkretnym miesiącu.
 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być jednorazowy wpływ lub kilka wpływów na wskazaną kwotę, ważne jest również to, że po zaksięgowaniu wpływu możesz pieniądze przelać sobie dalej.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

I to wszystko! Tyle wystarczy, żeby 200 zł w gotówce trafiło na Twoje nowe konto. Proste, prawda?

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Kiedy otrzymam swój bonus?

Organizator podzielił nagrodę na trzy części. Za zarejestrowanie się w promocji, podpisanie umowy o Konto Optymalne wraz z kartą oraz aktywację aplikacji mobilnej otrzymasz 50 zł. Za spełnienie warunków wstępnych oraz tych w kwietniu 2019 otrzymasz kolejne 50 zł. Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz resztę – czyli 100 zł w gotówce.  I tak:

 • do dnia 19 kwietnia 2019 roku otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 50 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na specjalnej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BGŻ BNP Paribas najpóźniej do 24 kwietnia 2019 roku. Dzięki temu najpóźniej do 30 kwietnia 2019 roku otrzymasz pierwszą nagrodę, 50 zł w gotówce.
 • do dnia 19 maja 2019 roku otrzymasz kolejną wiadomość o przyznaniu Ci kolejnej części bonusu – 50 zł. Tym razem nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do 31 maja 2019 roku.
 • do dnia 19 czerwca 2019 roku otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci trzeciej części nagrody. Ostatnią część – 100 zł – otrzymasz na konto najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty kredytowej aż do czasu otrzymania całej nagrody.

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz w pełni darmowe Konto Optymalne, w pełni mobilne i łatwe w obsłudze, ado tego za aktywne korzystanie z konta otrzymujesz aż 200 zł w gotówce. Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć zarówno, jeśli chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak i jeśli szukasz dobrego, darmowego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania.

Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo. Liczba konto promocyjnych jest ograniczona. Jeśli ta strona wciąż działa – to znaczy, że zdążyłeś. Jednak poprzednie tego typu promocje kończyły się zaledwie po dwóch dniach.

Kliknij i załóż darmowe konto w BGŻ aby zgarnąć 200 zł>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 34

 1. Mateusz pisze:
  Czy jest szansa na połączenie tej promocji z inną organizowaną przez BGŻ? Mam na myśli że najpierw otwieram konto(200zł premii), a potem do utworzonego już konta zamawiam kartę kredytową do przetestowania(i zgarniam 400zł na allegro)?
  • ewelina_drela pisze:
   Jak najbardziej można, tylko właśnie w tej kolejności. W promocji zkartą kredytową mogą wziąć udział nowi i obecni klienci, natomiast w tej promocji z Kontem Optymalnym – tylko nowi.
  • joanna pisze:
   łał ale combo ;] super . To by było coś
 2. Marta pisze:
  Był u mnie kurier. Czy wystarczy to co podpisałam czy muszę coś odsyłać?
 3. ania pisze:
  czy musze aktywowac karte?
 4. Jakub pisze:
  Co w przypadku gdy mam juz karte i aplikacja zostala aktywwana dla niej? Czy wystarczy wtedy spelnic pozostale warunki??
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najbardziej. Wtedy rejestrujesz się w promocji i wykonujesz dalsze kroki według opisu.
  • joanna pisze:
   fajnie,że te warunki nie sa jakieś mega nie do zrobienia . Kilka płatności bezgotówkowych ,tak?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Joanna, ta promocja jest już zakończona, ale jeśli poczekasz do jutra, to załapiesz się na nową promocję BGŻ 🙂
 5. joanna pisze:
  A co z promocją lego?
  • Majka pisze:
   @joanna jak nie ta promocja to inna 😀
   @ewelina a jaka promocja dzisiaj wchodzi? 🙂
 6. Janek pisze:
  @Majka zgadzam sie, oni co kilka dni daja jakies nowe promocje 😀
  @Majka slszalem o jakies promce w ktorej daja 200 zł na start. Ale nie jestem pewny.
  • Ewelina pisze:
   @janek może nie co kilka dni ale na pewno każdy może znaleźć coś dla siebie 😀
   @janek Zasada dosyć prosta, Ty spełniasz banalne warunki, a oni – doją kaskę 😉
  • OlekZgierz pisze:
   @Janek ciekawe kiedy będzie kolejna 😀 @Janek A Ty się załapałeś na jakaś?
 7. Mateusz pisze:
  Cześć!
  Czy do tych 5ciu transakcji zaliczają się również przelewy na swoje konto ?
  np.
  najpierw w celu wpływu przelewam 1000 zł z innego konta a następnie zwracam to w 5 częściach po 200 zł.
 8. Jurek pisze:
  W sumie takie warunki i tak sa dosc banalne do spelnienia. Kazdy sobie poradzi 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To prawda 🙂 Jeśli warunki są trudne do spełnienia lub są w regulaminie jakieś kruczki, to wtedy raczej nie zachęcamy cz`ytelników do korzystania z promocji i nie opisujemy jej 🙂

   @Mateusz Niestety nie. Muszą to być płatności kartą w sklepach lub Internecie.

  • joanna pisze:
   I wg mnie to jest w tym najfajniejsze ,że warunki promocji nie są trudne do zrealizowania
 9. tomek pisze:
  @Jurek każdy oprócz jakiś chyba starszych osób bo z tego co rozumiem to płacić trzeba przy użyciu aplikacji
  @Ewelina kurcze to się sporo regulaminów naczytacie! 😛 Ale faktycznie fajnie opisujecie te promocje, sam dzięki wam założyłem konto w bgż i skorzystałem z promocji.
 10. Ewa pisze:
  Ja i mój chłopak skorzystaliśmy z tej promocji, on otrzymał maila o przyznaniu drugiej nagrody, a ja nie :/. Czy możliwe jest ubieganie się o przyznanie tej nagrody do organizatora? Mieliście takie przypadki?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ewa, informacja o przyznaniu nagrody powinna być do 19 maja, to było w niedzielę. Ja bym poczekała jeszcze do jutra do końca dnia, jeśli nie dostaniesz informacji, składaj reklamację.
 11. Mateusz pisze:
  Cześć,
  nie otrzymałem potwierdzenia o spełnieniu warunków by otrzymać nagrodę za “drugi etap” i zaczęło mnie zastanawiać czy wykonałem wszystko zgodnie z warunkami. I tak doszedłem do wniosku (nie wiem czy słusznie), że zapomnieliście dodać że płatności blikiem, przelewy24, PayU nie są zaliczane do przelewu, podobnie jak płatność kartą.
  Czy dobrze to rozumiem? wychodzi na to, że to co napisała Ewelina “Muszą to być płatności kartą w sklepach lub Internecie.” jest błędne.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mateusz, w przypadku tej promocji warunkiem było wykonanie min. 5 przelewów z nowego konta za pomocą aplikacji lub bankowości internetowej oraz zasilenie konta. Nie ma tutaj żadnych płatności kartą, jeśli sprawdzisz sobie opisaną instrukcję.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mateusz, płatności BLIKiem czy poprzez Przelewy24 z definicji nie są przelewami tylko płatnościami za pomocą karty. Jeśli robisz przelew, przesyłasz konkretną kwotę pieniędzy z jednego konta na drugie przy pomocy bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 12. Mateusz pisze:
  czyli zostałem przez Ciebie wprowadzony w błąd w poprzednim wpisie (który został usunięty -> ciekawe dlaczego ? 🙂 ). Napisałem wtedy o możliwości przelania kwoty 1000 zł na konto BGŻ z innego banku a następnie odesłanie ich w 5 transzach. Wtedy został skomentowany ten wpis przez Ciebie że “Muszą to być płatności kartą w sklepach lub Internecie.” dzięki tym poradom nie skorzystam z promocji….
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Mateusz, ale w tym wpisie nie ma nawet słowa o płatności kartą. Faktycznie, jest taki komentarz, nie zostął usunięty. Nie usuwamy komentarzy. Musiałam popełnić błąd i pomylić promocje, za co przepraszam. W tym samym czasie trwało kilka prawie identycznych promocji, mogłam to pomylić. Sprawdziłam regulamin i instrukcje i tam nie ma mowy o żadnych płatnościach kartą, tylko o przelewach za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
  • Mateusz pisze:
   znalazłem mój wpis, ale Twoja odpowiedź została usunięta. Napisałaś wyraźnie “Muszą to być płatności kartą w sklepach lub Internecie.” (niezmieniony cytat z Twojego wpisu). Ja również sprawdziłem regulamin (niestety za późno) i niestety w promocji udziału już brać nie mogę.

Napisz komentarz