Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas i odbierz 200 zł w gotówce

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Bank BGŻ BNP Paribas właśnie ogłosił nową promocję darmowego konta osobistego. Nie dostaniesz tutaj bonu, talonu czy kuponu do wydania, ale nawet do 200 zł w gotówce, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz.

Wystarczy spełnić kilka prostych warunków i pieniądze wylądują na Twoim koncie.

Mechanizm promocji jest niezwykle prosty – wystarczy aktywnie korzystać z darmowego konta, a bank zapłaci Ci za to nawet 200 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość kont promocyjnych jest limitowana i wynosi tylko 1 500 sztuk. Po osiągnięciu limitu kont, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali żadnego konta w BGŻ BNP Paribas, jak również w Raiffesisen Polbank Polska S.A.

Warto wiedzieć też, że ten warunek wykluczenia nie dotyczy klientów BGŻ Optima. Jeśli masz tam umowę, to wciąż możesz wziąć udział w promocji.

Jeśli spełniasz ten warunek, wystarczy, że udasz się na stronę promocji, zarejestrujesz się najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku i złożysz wniosek o założenie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 1500 rejestracji. Nie zwlekaj zatem i zarejestruj się już teraz na https://kontonazakupy.pl/.

Czy Konto Optymalne naprawdę jest darmowe?

Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej jest całkowicie darmowa. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo nawet 200 zł bez wielkiego wysiłku. Ale przecież liczą się konkrety, zatem:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie;

Kliknij tutaj, aby otworzyć konto w BGŻ BNP Paribas i dostać 200 zł >>

Jak otrzymać 200 zł w gotówce w 4 naprawdę prostych krokach?

Teraz już wiesz jak funkcjonuje i ile kosztuje Konto Optymalne. Czas sprawdzić, jak zgarnąć 200 zł w gotówce. Pamiętaj, że liczba kont promocyjnych jest ograniczona i nie warto zwlekać. Organizator przewidział jedynie 1500 kont promocyjnych, więc nie ma na co czekać. Czas działać!

Krok @1. Wejdź już dzisiaj na stronę https://kontonazakupy.pl/ i zarejestruj swój udział w promocji. Po wypełnieniu formularza dostaniesz specjalną wiadomość na podany adres e-mail. Koniecznie sprawdź, czy nie wpadł do spamu (albo zakładki “społeczności” lub “oferty”), jeśli tak, oznacz wiadomość jako zaufaną.

Ważne! Pamiętaj, aby dane we wniosku o założenie konta były dokładnie takie same, jak podczas rejestracji.

Krok @2. Zaraz po dokonaniu rejestracji, na tej samej stronie https://kontonazakupy.pl/ pojawi się przycisk “Otwórz Konto Optymalne”. Link do wniosku o otwarcie Konta Optymalnego otrzymasz również w mailu potwierdzającym Twoją rejestrację. Pamiętaj, aby najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego, wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy.

Krok @3. W styczniu 2019 roku pamiętaj o tym, by:

 • Najpóźniej do 15 stycznia 2019 roku zawrzeć umowę z bankiem;
 • Maksymalnie do 31 stycznia 2019 roku aktywować aplikację mobilną GOmobile (działa na telefonach z systemem Android i iOS);
 • Do dnia 31 stycznia 2019 roku dokonać min. 3 płatności kartą w sklepach spożywczych.

Gdzie spełnisz warunki promocji?

Możesz być pewien, że premia zostanie Ci naliczona za zakupy w następujących sklepach: Są to m.in.:

Biedronka; Lidl; Auchan; Carrefour; Globi; E.Leclerc; Polomarket; Piotr i Paweł; Mokpol; Tesco; Kaufland; SDH Klimczok Bielsko-Biała; Bi1 (Rella); PSS Społem Sklepy Spożywcze; Sano; ALDI; Netto; Delikatesy Lewiatan; Żabka; Top Market; Lewiatan ROLL sklepy; Awiteks pieczywo; Stokrotka spożywczy; Zychowicz Sp. z o.o. oraz wszystkich sklepach z kodem MMC 5411 oraz 5499.

Krok @4. W lutym, marcu i kwietniu (w każdym miesiącu) dokonaj min. 5 płatności kartą  w sklepach spożywczych oraz zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku

Kliknij tutaj, aby otworzyć konto w BGŻ BNP Paribas i dostać 200 zł >>

Kiedy otrzymam premię?

Organizator podzielił ją na 4 części. Za spełnienie warunków wymaganych w styczniu otrzymasz 50 zł, podobnie w lutym, marcu i kwietniu po 50 zł za każdy miesiąc. Jak dowiesz się o przyznaniu premii?

 • Do dnia 19 marca 2019 roku otrzymasz maila od Organizatora o przyznaniu dwóch pierwszych części nagrody, oczywiście jeśli spełniłeś wszystkie warunki wymagane w styczniu i lutym. Postępuj zgodnie z instrukcjami w mailu i pamiętaj, żeby sprawdzać Spam, w przeciwnym wypadku nagroda może przepaść. Pierwsze 50 zł lub 100 zł otrzymasz maksymalnie do 31 marca 2019, przelewem na konto bankowe.
 • Jeśli wypełnisz warunki wymagane w marcu i kwietniu, najpóźniej do dnia 17 maja 2019 otrzymasz kolejny e-mail od Organizatora o przyznaniu pozostałej części nagrody. Przelew otrzymasz maksymalnie do 31 maja 2019 roku.

Pamiętaj o tym, aby nie likwidować konta oraz karty debetowej do czasu otrzymania całej nagrody.

Kliknij tutaj, aby otworzyć konto w BGŻ BNP Paribas i dostać 200 zł >>

Podsumowanie

Dość często spotykam promocje bankowe, gdzie do wygrania są bony lub vouchery, które możesz wykorzystać w różnych sklepach. Tym razem do wzięcia jest gotówka i nie ma żadnych ograniczeń jak i na co ją spożytkujesz. Zasady są naprawdę proste i możliwe do spełnienia bez najmniejszego wysiłku

Nie dość, że dostajesz darmowe konto z darmową kartą, to jeszcze dodatkowe 200 zł na co chcesz. Taki zastrzyk gotówki, zawsze się przyda. Zatem nie czekaj, zarejestruj się i zgarnij swoją nagrodę.

Kliknij tutaj, aby otworzyć konto w BGŻ BNP Paribas i dostać 200 zł >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 23

 1. KAMIL pisze:
  ZAKUPY W SKLEPACH SPOŻYWCZYCH MOŻNA DOKONYWAĆ NA DOWOLNĄ KWOTĘ?
  • Jack pisze:
   Witam.
   A czy w ramach, powyższej promocji, bank wymaga, udzienia zgód do celów marketingowych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   W tej promocji jedyne zgody jakie zaznaczasz to te wszystkie, które występują podczas rejestracji, później we wniosku nic nie trzeba zaznaczać 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, na dowolną kwotę 🙂
 2. Mehe pisze:
  Klikam „Złóż wniosek”, dostaję komunikat o treści: „Nie można zakończyć działania. Przesyłanie plików w toku. Spróbuj ponownie po zakończeniu wysyłania pliku lub anulowaniu wysyłania.” Co jest grane? Pierwsza i druga strona skanu dowodu jest wgrana (obrazki są „zaptaszkowane”) czyli pliki zostały przesłane, a nie są w toku. Wniosek o rejestrację przeszedł, dane podałam, skany się wgrały i finalnie nie da się złożyć wniosku o założenie konta!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wina leży prawdopodobnie po stronie systemu banku, prześlij swoje dane (imię i nazwisko) oraz dzień, w którym składałaś wniosek na adres [email protected], powołaj się na promocję „Konto na zakupy” może im się uda to jakoś zweryfikować. Głównie chodzi o to, że jak zaczęłaś zakładać konto po rejestracji w promocji to nie możesz tego przerwać i jeszcze raz się zarejestrować gdyż system „wykrzyczy” że ma Twoje dane i ponowna rejestracja jest niemożliwa.
 3. Marta pisze:
  Czyli w styczniu nie musze zasilac konta kwotą 1000 zl wystarczy jak przeleje mniejszą kwote np 60 zl zeby zaplacic kartą 3 razy a w lutym, marcu i kwietniu musze konto zasilic kwotą 1000 zl i zrobic 5 transakcji karta tak? A i jeszcze jedno jak przeleje te 1000 zl np w lutym moge nastepnego dnia je przelac z powrotem na inny rachunek a to i tak bedzie sie liczyło jako wplyw 1000 zl a konto dobrze rozumiem? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie tak będzie – w styczniu przelewasz jakąś drobną kwotę na 3 płatności. W lutym, marcu i kwietniu = wpływ 1 000 zł + 5 płatności kartą. Jeżeli w danym miesiącu przelejesz 1 000 zł jednego dnia to po zaksięgowaniu możesz spokojnie przelać sobie te pieniądze dalej i będzie się to liczyło w promocji 🙂
  • Marta pisze:
   Super dzięki jak zwykle moge liczyc na pomoc i wyjaśnienie☺
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Pytaj zawsze o wszystko co jest Ci potrzebne 🙂
 4. Jack pisze:
  Obsługa Nośnika Zbliżeniowego (miesięcznie) 1 zł.
  Płatność kartą (z wyłączeniem Nośnika Zbliżeniowego) 1 zł.
  Więc konto raczej nie jest całkiem bezpłatne.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ale przecież w promocji NIE trzeba zamawiać nośnika zbliżeniowego.
 5. Michał pisze:
  Od momentu otrzymania maila o przyznaniu nagrody, jak długi jest okres, po którym nieodebrana premia przepada?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   I NAGRODA – mail z informacją o jej przyznaniu przychodzi do 19 marca 2019 roku, później do 25 marca 2019 roku musisz kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnić dane do wypłaty premii, premia będzie przelana do 31 marca 2019 roku. Nagroda przepadnie jeżeli do 25 marca 2019 roku nie uzupełnisz danych do wypłaty premii 🙂 Przy II nagrodzie już nie trzeba uzupełniać numeru konta ponieważ od razu do 31 maja będzie ona przelana na Twoje konto. 🙂
 6. Michał pisze:
  Czy każdorazowa płatność kartą wiąże się z opłatą 1 zł?
 7. Marek pisze:
  Już niestety zakończona.
 8. Rafał pisze:
  Witam. Złożyłem wniosek 22 grudnia, dostałem powiadomienie na maila od kontonazakupy za rejestrację, później dostałem powiadomienie od BGŻ BNP Paribas o złożeniu wniosku. W mailu od BGŻ było napisane, że wniosek jest weryfikowany i dostanę powiadomienie o wyniku weryfikacji. Jednak do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnego powiadomienia. Czy wiecie państwo jak długo trzeba czekać na rozpatrzenie wniosku?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Może to jakieś opóźnienie związane ze świętami – wtedy nawet banki pracowały tak w kratkę. Ja proponuję zadzwonić na infolinię lub przesłać maila na adres Organizatora: [email protected]. 🙂
 9. Wojciech pisze:
  Witam. A ja mam takie pytanie. Mianowicie gdzie można sprawdzić czy dany sklep zalicza się do sklepów spożywczych w sensie kody o których była mowa ( kod MMC 5411 oraz 5499). Na paragonie, potwierdzeniu czy tez gdzieś w szczegółach transakcji na swoim koncie? Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   5411 – Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland, Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł, Polo Market, E.Leclerc, Mokpol, Netto;
   5499 – Stokrotka, PizzaPortal, Lewiatan, Żabka, TOP Market.
 10. Anna pisze:
  hej, mamy 18 marca, osoba która zakładała konto BGŻ w tej promocji później niż ja, już dostała maila z informacją o nagrodzie za spełnienie części warunków promocji, kodem do wpisania na specjalnej stronie. Ja zawierałam umowę wcześniej niż ona, zrobiłam dokładnie te same kroki co ona i w terminie a nadal nie mam maila. Wiem, że powinien do mnie dotrzeć do 19 marca, ale wiem też że jeśli nie dojdzie, a ja będę musiała napisać reklamację, to BGŻ ma na jej rozpatrzenie 30 dni, a do 26 marca trzeba wpisać ten kod z maila, bo inaczej pierwsze 100 zł przepada. Co radzicie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jak najszybciej zadzwonić na Infolinię i sprawdzić, dlaczego jeszcze nie dostałaś maila. Być może przyjdzie dzisiaj. Jeśli nie – działaj 🙂

Napisz komentarz