PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż konto w BGŻ BNP Paribas w promocji karnawałowej i zgarnij 200 zł w gotówce

Właśnie pojawiła się najnowsza promocja banku BGŻ BNP Paribas, w której za założenie bezwarunkowo darmowego Konta Optymalnego możesz zgarnąć nawet do 200 zł w gotówce. Proste do spełnienia warunki i gwarantowana gotówka, która trafi wprost na Twoje konto – to co najbardziej lubi każdy! 

Takie promocje są najciekawsze – kiedy bank o prostu przelewa Ci kasę na konto i nie decyduje za Ciebie, na co masz ją przeznaczyć. Mechanizm promocji jest niezwykle prosty – wystarczy aktywnie korzystać z darmowego konta, a bank zapłaci Ci za to nawet 200 zł.

Promocja dostępna będzie na tej stronie od 25 stycznia 2019 i będzie trwała maksymalnie do 14 lutego 2019  – jednak ze względu na limitowaną ilość kont (tylko 1 500) może zakończyć się wcześniej. 

Podczas poprzedniej odsłony podobnej promocji, limit kont wyczerpał się w ciągu zaledwie kilku dni! Myślę, że teraz może być podobnie, bo liczba kont promocyjnych jest ograniczona – jest ich jedynie 1500. Nie ma więc czasu na długie wstępy, startujemy.

PS. Gdyby limit promocyjnych kont został osiągnięty wcześniej, strona promocyjna przestanie działać.

Kliknij i otwórz darmowe konto w BGŻ BNP Paribas aby otrzymać 200 zł>>

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do nowych oraz powracających klientów. Możesz wziąć udział w promocji, jeśli  w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas ani w przejętym przez BGŻ banku Raiffeisen Bank Polska  SA. Wykluczeni z promocji są Ci, którzy posiadają dostęp do elektronicznych kanałów banku np. przy karcie kredytowej lub kredycie. 

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że udasz się na stronę promocji, zarejestrujesz się najpóźniej do 14 lutego 2019 roku i złożysz wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową oraz usługą bankowości elektronicznej.

Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 1500 rejestracji. Nie zwlekaj zatem i zarejestruj się już teraz na specjalnej stronie promocji

Od Twojej premii dzieli Cię kilka naprawdę prostych kroków

Krok @1. rejestracja w promocji:

najpóźniej do 14 lutego 2019r. (ale proponuję zrobić to szybciej – pamiętaj o limicie 1 500 kont) dokonaj zgłoszenia udziału w promocji na stronie rejestracyjnejPo wpisaniu danych osobowych zaznacz niezbędne zgody marketingowe:

 • na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez organizatora promocji oraz przekazanie ich do banku w celu przeprowadzenia promocji;
 • upoważnienie banku na przekazanie informacji organizatorowi promocji o tym, że spełniasz warunki do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadło do zakładki spam. 

Krok @2. złożenie wniosku:

również do 14 lutego 2019r. złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz dokonać tego korzystając z linka otrzymanego w mailu lub klikając w przycisk “Otwórz Konto Optymalne” po rejestracji, na stronie promocji. 

W ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego oddzwoni do Ciebie konsultant a banku, aby potwierdzić Twoje dane osobowe. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy (jak będzie Ci wygodniej) – musisz podpisać ją maksymalnie do dnia 28 lutego 2019 roku.

Krok @3. w marcu i kwietniu 2019r.:

 • najpóźniej do 31 marca 2019 roku zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną GOmobile;
 • w każdym miesiącu (marcu i kwietniu 2019r.) zapewnij wpływ na swoje nowe konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być jednorazowy wpływ lub kilka wpływów na wskazaną kwotę, ważne jest również to, że po zaksięgowaniu wpływu możesz pieniądze przelać sobie dalej.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Krok @4. w maju i czerwcu 2019 roku (w każdym miesiącu):

 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej BGŻ. Bank nie określa jakie mają być kwoty przelewów, więc może to być np. 5 przelewów na łączną kwotę 100 zł na Twoje konto w innym banku. Możesz też opłacić comiesięczne rachunki. Ważne jest, aby transakcje zostały zaksięgowane w danym miesiącu, 5 przelewów w maju i 5 w czerwcu;
 • zapewnij wpływ/wy na swoje nowe konto na łączną kwotę min. 1 000 zł. Pamiętaj, że wpływ musi być zaksięgowany w danym miesiącu. Może to być jeden wpływ na wskazaną kwotę lub kilka, na łączną kwotę 1 000 zł. 

I to wszystko. Tyle wystarczy, aby Bank przelał na Twoje konto aż 200 zł w gotówce. A kiedy to się stanie?

Kliknij i otwórz darmowe konto w BGŻ BNP Paribas aby otrzymać 200 zł>>

Kiedy otrzymasz premię?

Organizator podzielił nagrodę na dwie części, każda po 100 zł. Za spełnienie warunków w lutym, marcu i kwietniu otrzymasz 100 zł, a kolejną część za spełnienie warunków w maju i czerwcu.  I tak:

 • do dnia 19 maja 2019 roku otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 100 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem;
 • najpóźniej do 25 maja 2019 roku wejdź na link z wiadomości e-mail, zaloguj się za pomocą specjalnego kodu, który również otrzymasz w mailu i podaj numer swojego Konta Optymalnego, na które zostanie wypłacona nagroda.
 • najpóźniej do dnia 31 maja 2019 roku otrzymasz pierwsze 100 zł;
 • do dnia 19 lipca 2019 roku otrzymasz informację o przyznaniu Ci drugiej części premii 100 zł, a otrzymasz ją przelewem na swoje nowe Konto Optymalne najpóźniej do dnia 31 lica 2019 roku.

Pamiętaj o tym, aby nie likwidować konta oraz karty debetowej do czasu otrzymania całej nagrody.

Konto Optymalne – charakterystyka

Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej jest całkowicie darmowa. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo nawet 200 zł bez wielkiego wysiłku. Ale przecież liczą się konkrety, zatem:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie;

Kliknij i otwórz darmowe konto w BGŻ BNP Paribas aby otrzymać 200 zł>>

Podsumowanie

Promocja na pewno warta jest uwagi. Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć zarówno, jeśli chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak i jeśli szukasz dobrego, darmowego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania.

Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo, bo liczba kont promocyjnych jest ograniczona i musisz szybko zarejestrować się na stronie promocji. Konto zawsze możesz zamknąć po otrzymaniu nagrody, a dodatkowa gotówka wpadnie w sam raz na wakacje.

Kliknij i otwórz darmowe konto w BGŻ BNP Paribas aby otrzymać 200 zł>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 15

 1. Krzysztof pisze:
  Obsługa nośnika zbliżeniowego 1 zł miesięcznie tak wynika z Tabeli Opłat i Prowizji
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tylko że można zamówić go dodatkowo, nie jest on obligatoryjny przy tej promocji. ?
 2. Paweł pisze:
  Czy na chwilę obecną jest jakiś profit za polecanie konta ?
 3. Kamil pisze:
  Witam Dominika ,
  Próbuje wypełnić formularz ale niestety aktualnie nie posiadam dowodu osobistego czy jest opcja rejestracji za pomocą paszportu ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Kamilu, zgodnie z regulaminem promocji, uczestnikiem może być osoba, która posiada dowód osobisty, z uwagi na to jeżeli go nie masz to z promocji niestety skorzystać nie możesz. :/
 4. Łukasz pisze:
  Czy przy zakładaniu konta mogę podać kod polecający, tak aby łącznie zostało uzyskane 200zl z promocji plus 50zl . Czy te promocje się łączą?
 5. Łukasz pisze:
  Czy konieczne trzeba korzystać z usług kuriera czy można załatwić to osobiście w banku ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wniosek o konto trzeba złożyć internetowo i wtedy umowę podpisuje się przy kurierze.
 6. Piotrek pisze:
  Witam
  Zamówiłem konto w promocji karnawałowej i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem maila z banku
  Mam się martwić że nie mam maila linka z pierwszym przelewem czy jeszcze będzie
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotrek, z tego co widzę to nie jesteś jedyny. Może bank ma jakąś obsuwę. Poczekaj jeszcze kilka dni, jeśli się nie pojawi, składaj reklamację.
 7. Piotrek pisze:
  Wysłali mi linka trzeba sprawdzać maila – spam Autor – konto na karnawał trzeba pilnie śledzić 🙂 Wysłali mi maila 17 maja i go przeoczyłem więc czytajcie dokładnie. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie – w przypadku pierwszej nagrody wysyłają linka, na którym trzeba uzupełnić informacje.
 8. Piotrek pisze:
  Ciekawe ile dni mają na przelew środków – 1 nagrody na konto? Ktoś wie ile czekał czasu

Napisz komentarz