PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Załóż Konto Optymalne i zgarnij… 3 zestawy klocków LEGO o wartości 130 zł

Zdarzają się różne, nietypowe promocje, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Bywa gotówka, bony do sklepów, ale klocki LEGO? Chociaż w sumie – dlaczego nie? To fajny bonus, zwłaszcza, że na horyzoncie Dzień Dziecka, Komunie i inne uroczystości. A nawet jeśli nie – pomyśl o radości swojej pociechy, gdy pewnego dnia po prostu przyniesiesz mu w prezencie trzy opakowania klocków. Ty za nie nie zapłacisz, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe! Zatem – dlaczego nie skorzystać?

Tym bardziej, że promocja trwa tylko do 31 marca 2019 roku – i ma srogi limit – do wzięcia jest tylko 500 kont promocyjnych. Wystarczy, że założysz darmowe Konto Optymalne i będziesz z niego aktywnie korzystał – klocki LEGO będą Twoje.

Kto może zostać Uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, tzn. osób, które w ostatnich 24 miesiącach nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta w banku BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym przez BGŻ banku Raiffeisen Bank Polska SA.

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Nie zwlekaj i zarejestruj się na tej specjalnej stronie promocyjnej już teraz, póki limit jeszcze się nie skończył. Potem wystarczy, że otworzysz Konto Optymalne wraz z kartą debetową i klocki LEGO będą na wyciągnięcie ręki.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas – prześwietlam

Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej jest całkowicie i bezwarunkowo(!) darmowa. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo klocki LEGO warte ponad 130 zł bez wielkiego wysiłku. Możesz je komuś podarować lub po prostu sprzedać i zgarnąć gotówkę.

A jak wyglądają inne opłaty?

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash (w innych 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymam gwarantowaną nagrodę – klocki LEGO – instrukcja krok po kroku

KROK 1. Zarejestruj się

Najpóźniej do 31 marca 2019 roku (ale pamiętaj – limit tylko 500 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej podając swoje dane. Bank poprosi Cię o zaznaczenie:

 • zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się”otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości w skrzynce odbiorczej to koniecznie sprawdź czy nie wpadła do zakładki spam.

KROK 2. Otwórz Konto Optymalne

Również najpóźniej do 31 marca 2019 roku użyj linku, który otrzymałeś w mailu i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego. Możesz też otworzyć konto natychmiast po dokonaniu rejestracji. Pojawi się przycisk “Otwórz konto”.

W ciągu 1 dnia oddzwoni do Ciebie konsultant z banku aby potwierdzić Twoje dane, a gotową umowę przywiezie Ci kurier tam, gdzie będzie Ci najwygodniej – do domu lub pracy. Ważne, żebyś podpisał umowę o Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej najpóźniej do 14 kwietnia 2019 roku.

KROK 3. Aktywuj aplikację mobilną GOmobile

Najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną banku BGŻ BNP Paribas nazwyającą się GOmobile na swoim telefonie komórkowym lub tablecie. Aplikacja współpracuje zarówno z systemem Android jak i IOS.

WSKAZÓWKA! Aby zalogować się do aplikacji podaj login, który znajdziesz w swojej umowie o prowadzenie konta, wyraź  zgodę na dostęp do aplikacji mobilnej oraz wypełnij wymagane dane osobowe. Potem system poprosi Cię o nadanie kodu PIN (6-20 cyfr), którym będziesz odblokowywał dostęp do aplikacji. Otrzymasz potwierdzenie na numer telefonu komórkowego ze specjalnym kodem. Po po wprowadzeniu kodu aplikacja jest aktywna.

KROK 4. W KAŻDYM z trzech miesięcy – kwiecień, maj, czerwiec:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę używając aplikacji GOmobile;
 • wykonaj min. 5 płatności swoją nową kartą debetową na kwotę min. 300 zł. Może to być 5 transakcji po 60 zł każda, może być dużo więcej transakcji na mniejsze kwoty. Ważne jest, żeby było ich min. 5 w każdym miesiącu oraz żeby ich łączna wartość wynosiła min. 300 zł.

Pamiętaj, żeby transakcje były dokonane i zaksięgowane w konkretnym miesiącu (w każdym z miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec). Nie mogą to być również transakcje anulowane. To wszystko. Warunki promocji są dziecinnie proste, jak budowanie z klocków LEGO. Tyle wystarczy, aby otrzymać gwarantowany bonus.

Kiedy otrzymam klocki LEGO?

Kiedy już spełnisz warunki promocji, organizator powiadomi Cię o przyznaniu nagrody w wiadomości e-mail. Przekazanie bonusu nastąpi w trzech częściach. Jeśli spełnisz warunki przewidziane na kwiecień – otrzymasz wiadomość najpóźniej do 19 maja 2019 roku.

W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na dedykowanej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego adresu najpóźniej do 26 maja 2019 roku. Pierwsze opakowanie klocków otrzymasz do 31 maja 2019 roku.

Jeśli spełnisz warunki w maju, najpóźniej do 19 czerwca 2019 roku otrzymasz informację, że kolejna nagroda jest w drodze. Drugie opakowanie klocków odbierzesz najpóźniej do 30 czerwca 2019 roku.

Po spełnieniu warunków w czerwcu otrzymasz informację o nagrodzie najpóźniej do 19 lipca 2019 roku, a trzecie opakowanie klocków otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.

Podsumowanie

Promocja jest dość nietypowa, ale może dlatego ciekawa i warta uwagi, zwłaszcza dla tych z Was, którzy mają dzieci. Wiadomo – klocki LEGO nie są tanie, a dzieciaki je lubią jakoś bardziej, niż inne klocki. Zbliżają się wakacje, Dzień Dziecka – czemu więc nie dać swoim pociechom odrobiny więcej radości? A jeśli nawet nie – zawsze możesz sprzedać klocki i zgarnąć gotówkę.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Monika pisze:
  To chyba najlepsza promocja jaka ostatnio się trafiła w bgz, bezapelacyjnie moja ulubiona, w końcu same klocki to prawdziwy klasyk 😀
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Faktycznie, jest ciekawa 🙂
  • Maria pisze:
   Ja już czekam na swój pierwszy zestaw. Szkoda że aż do 31maja ale jestem cierpliwa! Gorzej z moim synem….
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super!! Trzymamy kciuki!
  • joanna pisze:
   same w sobie to super zabawki , kreatywne i bezpieczne.
   @monika ,a w Bank BNP Paribas podbija moje serce takimi akcjami ,taką promocją, czy pomoca na szlachetnej paczki w grudni, serio sa przyjazni
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To prawda! Mają bardzo pomysłowe promocje i takie… przemyślane 🙂

Napisz komentarz