Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

BNP Paribas rozdaje 250 zł w gotówce za założenie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Bonus 250 zł w gotówce

Za co?

– założenie Konta Optymalnego i aktywację aplikacji mobilnej;

– zrealizowanie jednego przelewu internetowy w miesiącu;

– zapewnienie jednego wpływu min. 1000 zł na konto w miesiącu;

– wykonanie płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu

Ile to kosztuje?

0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie;
0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank).

Kiedy bonus?

Pierwsza część (100 zł) do końca lipca 2019 roku, druga część (150 zł) do końca września 2019 roku

Dla kogo?

Dla nowych klientów banku

Do kiedy promocja?

Do 7 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wygląda na to, że mamy wiosenny wysyp promocji. O zadowolenie klientów dba zwłaszcza BNP Paribas, gdzie wszyscy, którzy chcą założyć konto, mogą wybrać promocję, która pasuje im najbardziej i nagrodę, która da im najwięcej radości.

Najnowsza wiosenna promocja również jest warta uwagi. Za założenie i aktywne korzystanie z darmowego Konta Optymalnego bank płaci każdemu nawet 250 zł w gotówce. Do tego warunki promocji są dziecinnie proste, więc grzechem byłoby nie wziąć udziału. W końcu dodatkowa gotówka zawsze się przydaje.

Jeśli chcesz zgarnąć 250 zł, musisz się pospieszyć. Nie dość, że masz jedynie 8 dni na rejestrację (do 7 kwietnia 2019 roku), to jeszcze promocja jest limitowana. Bank przygotował JEDYNIE 1500 takich kont. Z doświadczenia wiemy, że tego typu promocje kończą się nawet po dwóch dniach od startu, więc nie czekaj i po prostu zarejestruj się już teraz.

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

Jak mogę wziąć udział w promocji?

Tym razem bank premiuje nowych i powracających klientów. Jeśli w ostatnich 24 miesiącach nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta w banku BNP Paribas oraz w przejętym przez BNP Paribas banku Raiffeisen Bank Polska SA – ta promocja jest dla Ciebie!

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Jeśli więc spełniasz powyższy warunek, już jesteś blisko gwarantowanego bonusu – 250 zł w gotówce. Wystarczy, że jak najszybciej zalogujesz się na stronie promocji, otworzysz Konto Optymalne i będziesz z niego aktywnie korzystać w okresie od maja do sierpnia 2019.

To świetna opcja, jeśli właśnie szukasz nowego, korzystnego konta osobistego na dłużej, ale również gratka dla tych wszystkich, którzy po prostu lubią zarabiać na promocjach bankowych.

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

Ile kosztuje mnie Konto Optymalne – prześwietlenie

Tu małe zaskoczenie. Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej są całkowicie darmowe. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo nawet 250 zł bez wielkiego wysiłku. A jak wyglądają inne opłaty? Tak naprawdę są bardzo monotonne, w każdej kolumnie 0 zł :).

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank).

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

Instrukcja krok po kroku jak zgarnąć łatwe 250 zł w gotówce

Krok @1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej

Nie czekaj i jak najszybciej (max. do 7 kwietnia 2019) zarejestruj się na stronie promocji. Będziesz poproszony o zaakceptowanie zgód, jednak dotyczą one jedynie obsługi tej promocji. Bank poprosi Cię o zaznaczenie:

 • zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadła do zakładki spam.

Krok @2. Załóż Konto Optymalne wraz z kartą debetową

Po dokonaniu rejestracji, również do 7 kwietnia, użyj linku, który otrzymałeś w mailu i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, żeby we wniosku o konto podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym. Wniosek o założenie konta możesz złożyć jedynie przez Internet.

W ciągu 1 dnia roboczego oddzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane osobowe. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy (jak będzie Ci wygodniej) – musisz podpisać ją maksymalnie do 22 kwietnia 2019 roku.

Krok @3. Aktywuj aplikację mobilną banku

Najpóźniej do 31 maja 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Możesz pobrać ją na telefon lub tablet. Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOs.

Aby zalogować się do aplikacji podaj login, który znajdziesz w swojej umowie o prowadzenie konta, wyraź  zgodę na dostęp do aplikacji mobilnej oraz wypełnij wymagane dane osobowe. Potem system poprosi Cię o nadanie kodu PIN (6-20 cyfr), którym będziesz odblokowywał dostęp do aplikacji. Otrzymasz potwierdzenie na numer telefonu komórkowego ze specjalnym kodem. Po po wprowadzeniu kodu aplikacja jest aktywna.

Krok @4. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W ostatnim kroku wystarczy, że będziesz aktywnie korzystać ze swojego nowego konta. Co to oznacza w praktyce?

W KAŻDYM MIESIĄCU, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

 • wykonaj min. 1 przelew ze swojego nowego konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Przelew może być na dowolną kwotę, na dowolne konto. Ważne, żeby został zaksięgowany w każdym miesiącu.
 • wykonaj płatności kartą na min. 200 zł w każdym miesiącu. Może to być jeden większy zakup, może być kilka lub kilkanaście mniejszych płatności, których dokonasz w sklepach lub internecie. Pamiętaj jedynie, że przelewy MUSZĄ być zaksięgowane w konkretnym miesiącu.
 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto w łącznej wysokości min. 1000 zł w każdym miesiącu. Może to być jednorazowy wpływ lub kilka wpływów na wskazaną kwotę, ważne jest również to, że po zaksięgowaniu wpływu możesz pieniądze przelać sobie dalej. Pamiętaj, że wszystkie wpływy muszą być zaksięgowane w konkretnym miesiącu.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

I to już wszystkie kroki, które musisz przejść, by otrzymać 250 zł w gotówce. To naprawdę niewiele, a czynności, które trzeba wykonać są dziecinnie proste. Teraz pewnie zadajesz sobie kluczowe pytanie, w sumie najważniejsze:

Kiedy otrzymam swój bonus?

Organizator podzielił nagrodę na dwie części. Za spełnienie warunków w maju i czerwcu otrzymasz 100 zł. Kolejne 150 zł otrzymasz za spełnienie warunków w lipcu i sierpniu. I tak:

 • najpóźniej do dnia 19 lipca 2019 otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi, że spełniłeś warunki do otrzymania pierwszej części nagrody (100 zł).
 • Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na dedykowanej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 25 lipca 2019 roku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca lipca 2019 roku.
 • najpóźniej do dnia 20 września 2019 roku otrzymasz powiadomienie e-mail o przyznaniu Ci drugiej części nagrody. Gwarantowane 150 zł otrzymasz przelewem na swoje konto najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przed otrzymaniem wszystkich gwarantowanych nagród.

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

Podsumowanie

Przyznać trzeba, że BNP Paribas dobrze wie, jak zachęcić nowych klientów do założenia konta. Atrakcyjne bonusy, świetne warunki prowadzenia konta, intuicyjna bankowość internetowa – to wszystko sprawia, że promocja jest naprawdę ciekawa i warta uwagi. Jednak nie zastanawiaj się zbyt długo i zarejestruj się od razu (bo potem zapomnisz i przegapisz limit).

Załóż dziś Konto Optymalne i odbierz 250 zł w gotówce >>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Angelika pisze:
  Czy jako współwłaściciel konta stowarzyszenia mogę skorzystać z promocji ?
 2. piotr pisze:
  Ja też mam pytanko – mam kartę carrefour obsługiwaną przez BNP – czy ta sytuacja eliminuje mnie z promocji?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli to kartą połączona z kontem w BNP Paribas, to niestety tak. Jeśli nie ma do tej karty konta osobistego, to możesz wziąć udział.
 3. Jan pisze:
  Szkoda, że usuwacie posty 🙁
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jan, co masz na myśli? Chodzi Ci o zakończone promocje? Kiedy promocja się kończy, przenosimy ją do działu „Zakończone promocje”. Zawsze można do nich wrócić, ale nie wprowadzają czytelników w błąd. 🙂
  • Jan pisze:
   Nie chodzi o zakończone promocje. Napisałem, może 12 kwietnia, że mimo, że wniosek o konto złożyłem 04.04. to do dziś nikt się ze mną nie skontaktował. Ba! ja się kontaktowałem z nimi, ale pani nic nie wiedział i kazała czekać bo prawdopodobnie przesyłka utknęła w DHL. Tak się załatwia sprawy W BNP Paribas. He he. Ten mój komentarz (znacznie krótszy) usunęliście. Może BNP Wam kazał? Nie wiem.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panie Janie, zapewniam, że żaden bank nie może nam nic kazać. Żadne komentarze nie są usuwane. Jeśli złożył Pan wniosek o konto i bank wysłał kuriera z umową, znaczy, że powinno być wszystko w porządku. To przykre, że poziom obsługi klienta jest tak niezadowalający. Można szukać usprawiedliwienia, że mieli dużo wniosków do procesowania.
 4. Mateusz pisze:
  Co w przypadku, gdy przez kuriera nie zdążyłem podpisać umowy w wyznaczonym terminie? Jest jakaś szansa żeby domagać się od przewoźnika zadośćuczynienia? od 12.04. dzień w dzień paczka rzekomo wyjeżdżała z magazynu, a kurier nie pojawił się ani razu
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najpierw spróbuj skontaktować się z bankiem i poinformować, że wciąż nie otrzymałeś przesyłki. Oni Cię pokierują dalej 🙂
 5. Marcin pisze:
  Cześć. Dostaliście już może maila o spełnieniu warunków do otrzymania pierwszej części nagrody (100 zł)?

Napisz komentarz