Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Behind the blog: Weekendowa przygoda Moniaków, czyli 1-sze urodziny bloga świętujemy w Trójmieście! [video]

Ostatni weekend był dla nas niezwykle intensywny, ale też miły i budujący. Wszystko za sprawą 1-szych urodzin bloga i spotkania integracyjnego, które postanowiliśmy zorganizować w Trójmieście.

Na co dzień pracujemy osobno – każdy w swoim domu, w 4 różnych miastach. Co prawda regularnie rozmawiamy ze sobą na wewnętrznym komunikatorze tekstowym i konferencjach skype, ale wiadomo, że nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz. Dawno się nie widzieliśmy całą paczką, więc świętowanie pierwszych urodzin bloga było idealnym pretekstem do spotkania.

Tym razem nasz wybór padł na Sopot, a tak właściwie to na trójmiasto bo sporo wędrowaliśmy 🙂

Miniaturka_fb

To już rok?!

Aż nie mogę uwierzyć że to tak szybko minęło. Z jednej strony tak wiele się wydarzyło, a z drugiej czuję jakbyśmy zaczęli pisać miesiąc czy dwa temu… Ale chyba to tak już jest, że kiedy robisz coś z pasją to czas szybko mija. Niezmiernie się z tego cieszę.

Oczywiście regularnie pojawiają się również słabsze chwile, zwątpienie, nieudane kampanie i fale hejterów próbujących udowodnić nam jak bardzo chcemy ich oszukać. Mimo wszystko bierzemy się w garść i robimy swoją robotę najlepiej jak potrafimy.

Zdobyliśmy ogromną ilość fanów, a z wieloma z Was zbudowaliśmy fajną relację i mamy osobisty kontakt. To naprawdę świetne uczucie mieć tak wspaniałych czytelników. Jak się okazuje nasza rozpoznawalność przekłada się nie tylko na internet, ale również i na świat off-line.

Ostatnio Dominika opowiadała, że będąc w Galerii jedna ze sprzedawczyń zagadała do niej z uśmiechem „A ja Panią znam! To Pani pisze tego bloga o promocjach bankowych” – Fajnie, że tak pozytywnie nas postrzegacie 🙂

To już naprawdę minął rok… Jestem szczerze dumny z tego co zrobiliśmy, a przecież to dopiero początek bo mamy głowy pełne pomysłów 🙂

Co z tym Trójmiastem? – zobacz video

Wracając do tematu naszego spotkania integracyjnego. Było naprawdę miło. Spędziliśmy fajny czas, który tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że kontakt „na żywo” jest niezwykle cenny i że nie da się go zastąpić żadną formą rozmów internetowych.

Było fajnie, ale tym razem, zamiast słowami, chciałbym przekazać Ci całą historię obrazem.

Przygotowałem video-relację z naszej integracji. To moje pierwsze w życiu samodzielnie zmontowane video. Niecałe 2 minuty filmu powstały w efekcie 6 godzin siedzenia przy programie do obróbki. I choć zajęło mi to mnóstwo czasu to fantastycznie się przy tym bawiłem 🙂

Trochę się stresuje pokazując swoje pierwsze „dzieło”. Mam świadomość jak bardzo jeszcze niedoskonały jest mój warsztat w temacie tworzenia filmów. Jednocześnie bardzo chcę się z Tobą podzielić tym co nas spotkało w ostatni weekend, więc zapraszam do oglądania:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Komentarze: 1

  1. Olga pisze:
    Fajne: piękni, młodzi pasjonaci:)

Napisz komentarz