Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 600 zł premii za założenie konta w Citibanku
– tylko dla 2 500 osób!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Wygląda na to, że pojawił się kolejny hit Citibanku! Tak korzystna oferta została przygotowana dla nowych, ale również obecnych klientów. Do odebrania jest aż:

 • 600 zł (po 50 zł miesięcznie) zwrotu za transakcje kartą przez rok.

Tą premię zgarniesz w zamian za spełnienie banalnie prostych warunków. Ale śpiesz się, bo nie dość, że promocja trwa do 28 lutego 2018 r., to jeszcze jest tylko 2500 kont promocyjnych, więc warto już teraz się ją zainteresować.

Kto może skorzystać z promocji?

Okazuje się, że nie tylko nowi klienci, mogą odebrać 600 zł, ale także obecni. Za nich uznawane będą osoby, które:

 • nie posiadały, współposiadały ani nie były pełnomocnikiem do jakiegokolwiek konta osobistego lub oszczędnościowego Citibanku po dniu 31 października 2016.

Czyli najprościej to ujmując wszyscy, którzy nie mają żadnego produktu w Citibanku (lub zamknęli go przed 31.10.2016), lub mają tylko kartę kredytową (bez konta) mogą wziąć udział w tej promocji.

Jak dla mnie bomba! Możesz teraz założyć konto osobiste Citi Priority, którego parametry zgodnie z Tabelą opłat i prowizji są następujące:

 • opłata za prowadzenie konta – 30 zł/m-c – dużo, ale aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

– utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),

lub

– zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

 • przelewy internetowe – 0 zł/m-c
 • opłata za kartę – 0 zł/m-c
 • wypłaty z bankomatów – 0 zł

Jednym zdaniem: Najłatwiej spełnić warunki bezpłatnego konta posiadając kartę kredytową i robiąc przelewy na konto Citi Priority na kwotę 5 000zł miesięcznie (mogą to być pieniądze z Twojego konta w innym banku, które po kilku dniach przelejesz z powrotem).

>>Przejdź na stronę banku i wyślij zgłoszenie do promocji<<

Co musisz zrobić, aby dostać 600 zł? (Instrukcja)

Są to tylko 4 proste kroki:

Krok 1. Złóż wiosek i podpisz umowę do 28 lutego 2018 r.

Złóż wniosek o promocyjne konto Citi Priority i podpisz umowę.

Możesz to zrobić nawet nie wychodząc z domu na specjalnie dedykowanej stronie. Masz czas do końca lutego – lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Tak jak pisałem, warto się śpieszyć, bo kto pierwszy ten lepszy!

Krok 2. Podpisz zgody

To tylko formalność.

Podczas zawierania umowy z bankiem wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Krok 3. Zaloguj się na konto

Zalogują się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub bankowości mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta.

Jeżeli umowę podpiszesz w lutym to koniecznie zaloguj się do panelu bankowości w lutym lub marcu.

Krok 4. Zapewnij środki i dokonaj płatności

A teraz pozostały Ci dwa dziecinne proste zadania ściśle ze sobą powiązane:

 • zapewnij środki na koncie, czyli:

Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij saldo dzienne w wysokości min. 5 000 zł na koncie. Najprościej to ujmując – wystarczy, że na Twoje konto wpłynie 5 000 zł i „przeleży” tam przez minimum 24h.

 • płacić kartą gdzie tylko możesz, czyli:

Idź na zakupy do sklepu albo kupuj przez internet i płać kartą. Transakcje muszą być bezgotówkowe, więc odpada wypłacanie gotówki w bankomacie.

Ciekawostka: Citibank wyszedł na przeciw klientom i ułatwia im zgarnianie premii. Otóż jeżeli w którymś miesiącu obowiązywania umowy promocyjnej nie spełnisz określonych warunków, to jednak nie pozbawia Cię to prawa do otrzymania nagrody za pozostałe miesiące.

Pamiętaj tylko, że: jeżeli zmienisz typ konta w okresie trwania oferty promocyjnej, będzie to oznaczało, że rezygnujesz z udziału w ofercie – nie dostaniesz wtedy dalszych premii.

>>Przejdź na stronę banku i wyślij zgłoszenie do promocji<<

NAGRODA!

Citibank zwróci Ci 5% wartości płatności, które zostaną zaksięgowane w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca otwarcia konta).

Miesięcznie maksymalnie możesz dostać 50 zł, czyli rocznie maksymalnie aż 600 zł.

Oznacza to, że jeśli chcesz zgarnąć miesięcznie całe 50 zł – Płać kartą co miesiąc za zakupy o wartości min. 1000 zł. Dlaczego? Łatwo to obliczyć. Ponieważ 5% z 1000 zł wynosi 50 zł.

Pierwsza premia zostanie Ci wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

>>Przejdź na stronę banku i wyślij zgłoszenie do promocji<<

I to wszystko!

Po spełnieniu 4 prostych kroków – 600 zł masz zagwarantowane jak w banku! Nic tylko skorzystać, przy codziennych zakupach wyciągać kartę Citibanku i cieszyć się z napływających premii.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Sebastian pisze:
  Trochę za dużo emocji… przeciętna promka. Sorry.
  • Małgorzata pisze:
   Tiaaa, super promocja. 5.000 zł wpływów miesięcznie! i średnie saldo 30.000 zł. Bo pęknę zaraz!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Zwróć uwagę, że nie spełniamy tych warunków jednocześnie tylko klient sam wybiera, który warunek spełnia. Poza tym, jak dobrze wczytasz się w artykuł to zauważysz, że możesz np. przelać sobie na konto pieniądze ze swojego konta w innym banku, a po 25h zwrócić je sobie na konto – proste. 🙂
  • Dariusz pisze:
   Sam jesteś przeciętny. Nie ma teraz lepszej bankowej promocji…
 2. Krzysztof pisze:
  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem zasady. Transakcje muszą być wykonywane kartą debetową przydzieloną do konta a nie np kartą kredytową, którą już posiadam?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Zgadza się Krzysztofie – płatności do zwrotu będą naliczone przy płaceniu kartą debetową przydzieloną do konta CitiPriority.
 3. Łukasz pisze:
  Promocja dawno nieaktywna

Napisz komentarz