Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 400 zł w promocji darmowego konta w BNP: 300 zł do Biedronki + 100 zł na Allegro

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł do Biedronki

100 zł na Allegro

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– we wrześniu wykonanie min. 5 płatności kartą i zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto

ORAZ

– w październiku wykonanie min. 4 przelewów z konta oraz min. 7 płatności BLIK oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 31 października;

Nagroda 2 – do 30 listopada;

Nagroda 3 – do 31 grudnia.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 6 września 2020 roku lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Co byś powiedział na propozycję, że ktoś za maksymalnie pół godziny Twojego czasu podaruje Ci 400 zł? Myślę że pierwszą myślą byłoby: „to jakaś ściema”. Ale gdzieś w głębi duszy pewnie pojawiłaby się iskierka zaciekawienia.

Powiem Ci – i to żadna tajemnica – że taka sytuacja jest jak najbardziej możliwa. Za pół godziny Twojego czasu to bank da Ci nagrodę, i to niemałą, bo o wartości 400 zł. 300 zł do wydania w Biedronce oraz 100 zł na Allegro.

A za co dokładnie ta nagroda? Za nic strasznego – wystarczy założyć darmowe konto osobiste w BNP Paribas (zrobisz to całkowicie zdalnie, bez wizyty w banku) oraz wykonać kilka naprawdę łatwych czynności typu zapłacić kartą, BLIKiem czy zrobić przelew.

Szukałam haczyków tej promocji i nie znalazłam, więc z przyjemnością zapraszam do lektury 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 6 września lub do wyczerpania puli pierwszych 3000 promocyjnych wniosków. Warto się pospieszyć, tak atrakcyjne promocje rozchodzą się jak świeże bułeczki i zazwyczaj kończą się już po kilku dniach.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Posiadanie innych produktów, na przykład karty kredytowej, nie wyklucza z promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Opłaty, a raczej ich brak – ponieważ Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Tak samo jak darmowe są krajowe przelewy internetowe.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Czas sprawdzić, jak przedstawia się sytuacja z kartą do konta. W tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat. My omówimy sobie Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. Chyba że masz mniej niż 26 lat – wtedy nie musisz nic robić by nie płacić. Natomiast pozostałe karty są płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Odbieram 400 zł w 3 prostych krokach

Promocja podzielona jest na trzy etapy: za spełnienie warunków we wrześniu otrzymasz 100 zł do Biedronki, za warunki w październiku dostaniesz 200 zł do Biedronki, a za zapewnienie wpływów w obu tych miesiącach nagrodą jest 100 zł na Allegro. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że na nagrody nie musisz wcale długo czekać – otrzymujesz je już w kolejnym miesiącu po spełnieniu każdego z etapów promocji.

Bierzemy się do roboty – czas prześwietlić szczegółowo każdy etap!

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 6 września 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 3000 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

1. Wniosek tradycyjny

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję” Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a

Po złożeniu wniosku masz czas 🗓 do 21 września 2020 roku na 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość internetową oraz na aktywowanie karty.

Nieważne, czy wniosek złożyłeś tradycyjnie, czy w aplikacji, umowę podpisujesz w ten sam sposób – za pomocą sms-a, w systemie partnera Banku- Autenti.

Jeśli wybrałeś tradycyjny wniosek to kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

Natomiast przy wniosku przez aplikację nic więcej nie musisz robić – karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne.

Pamiętaj również, że masz czas maksymalnie 🗓 do 21 września, zarówno na podpisanie umowy, jak i aktywowanie karty. Nie zwlekaj z podpisaniem umowy na ostatnią chwilę – karta może nie zdążyć dotrzeć.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Konto jest, karta jest – sam widzisz jakie to było proste! Czas na ostatnią część promocji, tę najważniejszą – czyli spełnianie warunków do otrzymania nagród.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – 100 zł do Biedronki

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli 100 zł do Biedronki, wystarczy że🗓 we wrześniu 🔎 min. 5 razy zapłacisz kartą do konta.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – możesz zapłacić 5 razy po złotówce i warunek spełniony.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Za to, że zapłacisz 5 razy kartą otrzymasz 100 zł do Biedronki i to już w październiku! Dobry deal, prawda? Ale nie poprzestajemy na tym – nadal na Ciebie czeka jeszcze 300 zł!

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 200 zł do Biedronki

Aby otrzymać drugą nagrodę wystarczy że 🗓 w październiku wykonasz łącznie następujące aktywności:

 • 🔎 wykonasz min. 4 przelewy z konta

ORAZ

 • 🔎 wykonasz min. 7 transakcji BLIK.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Chodzi o wykonanie min. 4 zwykłych przelewów z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz wykonać je przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Kwoty przelewów są dowolne – możesz przelać 4 razy po złotówce na swoje konto w innym banku.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

📄 Transakcje BLIK – sprawdzamy definicję

Po prostu musisz 7 razy zapłacić BLIKiem – czy to płacąc w sklepach stacjonarnych, czy też internetowych. Kwota nie ma znaczenia – ważne, by transakcji było min. 7.

Do promocji nie liczą się:

 • przelewy BLIK;
 • wypłata gotówki BLIKiem.

I znowu to już wszystko – 200 zł do Biedronki otrzymasz już listopadzie. W sam raz na przedświąteczne zakupy! Ale nie zapominaj, że do wzięcia jest jeszcze 100 zł na Allegro.

⭐️  Zgarniam trzecią nagrodę – 100 zł na Allegro

By w grudniu otrzymać bon na Allegro o wartości 100 zł musisz 🗓 we wrześniu i październiku 🔎 zapewnić na swoje konto w BNP Paribas wpływy po min. 1000 zł w każdym z tych dwóch miesięcy.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku. Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

UWAGA

Aby otrzymać drugą nagrodę musisz spełnić warunki do otrzymania nagrody nr jeden. Tak samo w przypadku trzeciej nagrody – aby ją otrzymać musisz wcześniej spełnić warunki do otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.

Krótko podsumowując całą promocję i warunki, wystarczą we wrześniu wpływy 1000 zł + 5 płatności kartą, a w październiku wpływy 1000 zł + 7 płatności BLIK + 4 przelewy z konta. I za te oto proste czynności otrzymasz łącznie aż 400 zł! Sama żałuję, że nie mogę wziąć w niej udziału.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Nagrody otrzymasz w formie e-kodów, które zostaną Ci wysłane sms-em na Twój numer telefonu podany w banku.

 • do 26 października otrzymasz wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody, a samą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 października;
 • do 25 listopada otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody, a sama nagroda trafi do Ciebie 🗓 do 30 listopada;
 • do 23 grudnia otrzymasz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody, a nagroda zostanie do Ciebie wysłana 🗓 do 31 grudnia.

Bony do Biedronki:

E-kody ważne są 12 miesięcy i są wielokrotnego użytku – czyli jednym możesz płacić za kilka zakupów. Regulamin kart podarunkowych znajdziesz TUTAJ. Regulamin zastrzega, że zamawiający karty (czyli BNP) może wyłączyć możliwość zapłaty e-kodem za alkohol i papierosy.

Bon na Allegro

Kod jest jednokrotnego użytku, czyli jeśli zapłacisz nim na mniejszą kwotę to reszta przepada. Niestety kody nie łączą się podczas zakupów – przy jednej płatności możesz wykorzystać tylko jeden kod. Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Wg mnie ta promocja to naprawdę HIT. Za przetestowanie darmowego konta dostaniesz nagrody o wartości aż 400 zł! Takie nagrody banki rozdają zazwyczaj za karty kredytowe, a tu proszę: wystarczy konto i kilka aktywności.

Powodzenia! 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Jerzy pisze:
  Pani Magdo – czy po przekroczeniu pułapu 3000 nowych klientów strona zostanie wyłączona? Wczoraj wieczorem dokonałem rejestracji na stronie. Otrzymałem maila z dokumentami – informacje, tabele opłat, warunki umów itd. ale nie było w tym mailu nigdzie słowa że załapałem się na promocje. Następnie nie klikałem w link na stronie „Otwórz konto” ale ściągnąłem apkę GOMobile i tam wybrałem opcję otwarcia rachunku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po rejestracji do promocji nie przychodzi żadne potwierdzenie – żeby się upewnić że system nas zapisał można spróbować jeszcze raz zapisać się do promocji, wtedy powinien wyskoczyć komunikat że jesteśmy już zarejestrowani w promocji. Bank zwiększył limit do 5000 na chwilę obecną i z informacji, które mi udzielono wynikało, że po osiągnięciu limitu rejestracji promocja zostanie wyłączona.
 2. Zosia pisze:
  Pytanie bardziej do BNP ale może ktoś pomoże. Wczoraj wieczorem przez aplikacje zleciłam otwarcie rachunku. Na ostatnim etapie dostałam informacje ze mój wniosek jest weryfikowany. Po 5 godzinach – o 1 w nocy przyszedł SMS że mogę podpisać umowę w aplikacji ale nie widzę tam nigdzie takiej opcji. Od nowa chce skanować dowód i nagrywać twarz. Tak powinno być?
  • Zosia pisze:
   Ok, już kontaktowałam się z BNP. Pani mówi że ich aplikacja ma pewne problemy i zalecają dostawę kurierem. Czyli plotki o „fachowości” BNP sie potwierdzają…..
 3. Seba pisze:
  Witam chcę założyć konto przez link ale nie idzie wyskakuje że numer email i PESEL nie aktualny przestarzały. O co chodzi?
  Skaldalem już wniosek ale nie przeszedł i dzwoniła pani powiedziała że składać jeszcze raz. Ale próbuje i
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Seba, albo mają problemy techniczne na stronie (i wtedy warto po prostu spróbować później albo i następnego dnia) albo Twoje dane są w systemie. Ale sądzę, ze o tym drugim by Pani z infolinii Ciebie poinformowała. Odczekaj trochę a najlepiej do jutra, wyczyść cookies na przeglądarce i spróbuj jeszcze raz.
 4. Marcin pisze:
  Czy od otrzymanej kwoty trzeba odprowadzać podatek ? cze jestem zwolniony w uwzględnieniu tego w picie ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Marcin, nagroda jest zwolniona z podatku. 🙂 Nie trzeba uwzględniać tego w picie.

Napisz komentarz