Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 400 zł nagród za konto osobiste w BNP Paribas

BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki

100 zł do Biedronki

Za co?

1. Za założenie konta wraz z kartą i bankowością i aktywowanie karty;

2. W sierpniu i wrześniu:

-min. 3 przelewy z konta;

-min. 1 płatność kartą przez Google/Apple Pay

W październiku:

-zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł;

-płatności kartą na min. 300 zł

4. Za uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagród do 25 października.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 3 płatności kartą miesięcznie (od 1 sierpnia 2021 roku).

Kiedy bonus?

200 zł – do 31 października

100 zł + 100 zł do Biedronki – do 30 listopada.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego oraz nie mają zawartej umowy o bankowość internetową.

Do kiedy promocja?

Do 6 sierpnia lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli narzekasz na braki w portfelu to mam dla Ciebie fajną promocję darmowego konta osobistego od BNP Paribas. Nagrody to aż 300 zł gotówki + 100 zł na zakupy w Biedronce. 400 zł moim osobistym zdaniem brzmi nieźle 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 6 sierpnia lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków promocyjnych. Gdyby limit się wyczerpał na stronie promocji pojawi się o tym informacja i nie uda Ci się już założyć konta.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeśli jesteś pełnoletni i spełniasz dwa poniższe wymagania oznacza to, że możesz wziąć udział w promocji i cieszyć się nagrodami:

 • 🗓 na dzień składania wniosku nie masz zawartej umowy ramowej o konto, kartę i elektroniczne kanały dostępu (czyli bankowość internetową) w BNP Paribas;
 • 🗓 w okresie ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli zwykłego konta) w BNP Paribas.

Jeśli masz w BNP inne produkty, do których masz dostęp przez bankowość internetową to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji – chyba że przed złożeniem wniosku wypowiesz umowę ramową o elektroniczne kanały dostępu.

Odbieram 400 zł od BNP – krótka instrukcja

W sierpniu, wrześniu i październiku spełniasz proste warunki, a w październiku i listopadzie odbierasz nagrody. Spójrzmy teraz, co dokładnie musisz zrobić i kiedy.

#Krok 1 – załóż konto z kartą

1. 🗓 Do 6 sierpnia 🔎 zarejestruj się na stronie promocji oraz zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia. Pamiętaj o limicie 3000 kont. Otrzymasz mail z potwierdzeniem zapisania się do promocji oraz linkiem do złożenia wniosku o konto.

2. 🗓 Do 6 sierpnia 🔎 złóż wniosek o konto, kartę (wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj) oraz bankowość internetową. Wniosek złożysz tradycyjnie na stronie internetowej (wtedy kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub w aplikacji Go Mobile na selfie (wtedy karta przyjdzie pocztą). Pamiętaj, by podać te same dane, które podałeś w formularzu rejestracyjnym.

3. 🗓 Do 20 sierpnia 🔎 podpisz umowę. Najlepiej zrób to od razu po złożeniu wniosku o konto. Umowę podpiszesz sms-em w serwisie Autenti i otrzymasz ją na maila.

4. Kurier lub listonosz przywiezie Ci kartę. W ciągu 7 dni od dnia jej otrzymania, ale nie później niż 🗓 do 20 sierpnia 🔎 nadaj PIN do karty.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda jest podzielona na 2 części. 200 zł gotówki otrzymasz w październiku, po spełnieniu warunków aktywności w sierpniu i wrześniu. Drugą część nagrody, 100 zł gotówki i 100 zł do Biedronki, dostaniesz w listopadzie, jeśli spełnisz warunki w sierpniu, wrześniu + w październiku.

⭐️  Zgarniam I nagrodę – 200 zł gotówki

🗓 W sierpniu i wrześniu wykonaj obie poniższe czynności:

 • 🔎 zrób po min. 3 przelewy z konta przez bankowość lub aplikację na dowolną kwotę w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 1 transakcję przez Google/Apple Pay w każdym z miesięcy.

⭐️  Zgarniam II nagrodę – 100 zł gotówki + 100 zł do Biedronki

🗓 W październiku wykonaj wszystkie poniższe czynności:

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

#Krok 3 – uzupełnij nr konta do przelewu nagród

🗓 Do 18 października otrzymasz maila z linkiem z adresu [email protected] o przyznaniu I nagrody. 🗓 Do 25 października 🔎 zaloguj się z tego linku i uzupełnij numer konta w BNP do wysyłki nagrody.

Czas na nagrody

200 zł wpłynie na Twoje konto do 31 października. 100 zł + 100 zł do Biedronki otrzymasz do 30 listopada, z czego kod do Biedronki otrzymasz sms-em. Kod jest ważny do 30 listopada 2023 r.

Pamiętaj, żeby przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej nagrody nie zamykać konta i karty.

Przydatne definicje:

📄 Przelew z konta – sprawdzamy definicję

Możesz robić przelewy zarówno przez bankowość internetową jak też z aplikacji mobilnej. Kwoty przelewów są dowolne, może być nawet złotówka.

Nie policzą się przelewy natychmiastowe, przelewy BLIK, Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media i tym podobne.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być jednorazowy przelew – możesz przelać kilka razy mniejsze kwoty, ponieważ w tej promocji liczy się suma wpływów.

Nie będą liczyły się wpłaty gotówki, przelewy z innych Twoich kont w BNP Paribas lub dawnym BGŻ Optima oraz środki z udzielonych przez BNP pożyczek.

📄 Płatność kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Kwoty płatności są dowolne, ważne by ich suma w październiku wyniosła min. 300 zł.

📄 Płatności Google/Apple Pay – sprawdzamy definicję

Podłącz kartę do swojej aplikacji Google lub Apple Pay i zapłać nią w sierpniu i wrześniu po minimum 1 razie. Możesz zapłacić zbliżeniowo telefonem (jeśli masz NFC) lub poprzez aplikację.

Do promocji nie liczą się następujące płatności (kartą i Google/Apple Pay):

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media i podobne,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Tanie konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest za 0 zł, i to bez żadnych dodatkowych warunków.

Karta Otwarta na Dzisiaj do tej pory była bezpłatna po wykonaniu nią min. 1 płatności w miesiącu. Od 1 sierpnia to się zmieni i trzeba będzie wykonać nią min. 3 płatności w miesiącu, inaczej opłata za kartę wyniesie 5 zł.

O zmianach w tabeli opłat pisałam TUTAJ.

Ponieważ mamy czas wyjazdów wakacyjnych wspomnę nieco szerzej o Karcie Otwartej na Świat. Kosztuje ona 10 zł miesięcznie, ale posiada wbudowane ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”. Biura podróży często oferują takie ubezpieczenia dodatkowo, ale zazwyczaj są one po prostu drogie. Ta karta owszem, kosztuje 10 zł miesięcznie, ale może się okazać, że i tak sporo zaoszczędzisz na ubezpieczeniu. Opcja wydaje się interesująca, dlatego o niej wspominam 🙂 Z ciekawości sprawdziłam ile kosztuje ubezpieczenie w biurze podróży: dla wycieczki w okolicach 3000 zł/os wyliczyło mi koszt ubezpieczenia od rezygnacji w wysokości 57 zł za 1 dzień za wszystkich uczestników. Sporo.

Jeśli zdecydujesz się na tę kartę, kupisz wycieczkę (opłacisz ją kartą lub przelewem) i z ważnego powodu nie będziesz mógł jechać, to bank zwróci poniesione koszty wycieczki. Ubezpieczeniem jest objęte maksymalnie 5 osób, w tym posiadacz karty, i maksymalny zwrot na osobę to 40 000 zł na podróż.

Wykaz zdarzeń jest dość szeroki, obejmuje m.in. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, śmierć osoby bliskiej, zniszczenie mienia. Pełny wykaz znajdziesz TUTAJ.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 21 lipca 2021

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą (również poprzez Google/Apple Pay); jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Łącz promocje, zyskuj podwójnie

Po co się ograniczać do jednej promocji, skoro w jednym banku możesz wziąć udział w dwóch naraz? Zyskasz 400 zł za konto + 500 zł na Allegro za kartę kredytową. 900 zł od banku już robi niezłe wrażenie 🙂

Podsumowanie

Tak jak wszystkie promocje konta od BNP również ta ma wszystkie cechy, które w promocjach lubię najbardziej: wysoka nagroda, łatwe warunki i krótka karencja.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz