Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 350 zł gotówki w promocji darmowego konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

350 zł w dwóch przelewach: 150 zł i 200 zł

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w październiku min. 1 logowanie na konto oraz min. 2 przelewy z konta;

ORAZ

– w listopadzie wykonanie płatności kartą na min. 300 zł, min. 1 logowanie na konto oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto ;

ORAZ

-uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagrody do 26 listopada.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 30 listopada;

Nagroda 2 – do 31 stycznia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego.

Do kiedy promocja?

Do 27 września 2020 roku lub do wyczerpania limitu 1500 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

BNP Paribas właśnie przygotowało nową promocję swojego darmowego konta osobistego. Możesz w niej zyskać aż 350 zł w gotówce. Nie ukrywam, że bardzo lubię promocje z gotówką w roli głównej: możesz ją wtedy przeznaczyć na dowolny cel, na przykład odłożyć na wakacje czy kupić sobie wymarzony prezent. Nagrody w formie bonów też są fajne, ale jednak gotówka daje więcej swobody 🙂

A żeby było jeszcze fajniej warunki promocji są bardzo proste i uporasz się z nimi bez trudu – zaręczam.

Promocja potrwa 🗓 do 27 września lub do wyczerpania puli pierwszych 1500 promocyjnych wniosków.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku. Warto się pospieszyć, promocja jest co najmniej godna polecenia z uwagi na łatwe warunki i atrakcyjną nagrodę – i może zakończyć się przed czasem.

Czy łapiesz się do promocji?

Jeśli 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miałeś rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas to jak najbardziej możesz wziąć udział w obecnej promocji.

Jeśli masz inne produkty w BNP oraz dostęp do nich przez Internet najprawdopodobniej niestety nie uda Ci się założyć konta – chociaż spośród czytelników są wyjątki, więc warto spróbować.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Tak jak zaznaczyłam już na wstępie, konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe. Nie przejmujesz się żadnymi warunkami do bezpłatności konta, typu przelewy na określoną kwotę. Samo konto, odkąd sięgam pamięcią jest, i oby zawsze było, bezpłatne.

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2021

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

Konto kontem, a karta kartą. Jak wyglądają opłaty za kartę? Zacznijmy od tego, że w tej promocji masz ich do wyboru aż trzy: Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat.

Ponieważ jestem fanką bezpłatnych kont i kart omówimy sobie jedną z nich, dokładniej Kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ wystarczy 1 płatność w miesiącu na dowolną kwotę, by była ona za darmo. A jeśli masz mniej niż 26 lat to nie musisz robić nawet tej jednej płatności – i tak masz kartę za friko.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2021

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą (również poprzez Google/Apple Pay); jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Zgarniam 350 zł – 3 proste kroki

Nasze tytułowe 350 zł podzielone jest na dwie części, dokładniej na nagrodę pierwszą, czyli 150 zł, oraz na nagrodę drugą, czyli 200 zł. Aby zdobyć je obie musisz spełnić dosłownie kilka prostych warunków, które sobie teraz ze szczegółami omówimy.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 27 września 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 1500 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – weryfikacja odbywa się na podstawie numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a i aktywuj kartę

Kolejnym krokiem będzie 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość. Nie martw się, nie musisz fatygować się do oddziału. Wszytko odbywa się całkowicie zdalnie. Umowę podpisujesz za pomocą sms-a w serwisie Autenti. Wszystkie dokumenty otrzymasz na maila.

Następnie kurier przywiezie Ci kartę oraz zweryfikuje Twoją tożsamość. Po otrzymaniu karty musisz ją aktywować. Zrób to nie później niż 🗓 do 18 października.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał dzwonić na infolinię i prosić o ponowną możliwość aktywowania karty.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Teraz czas na sedno promocji: warunki do spełnienia, które zaowocują dwoma przelewami na Twoje nowo założone konto.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – 150 zł

Jeśli założyłeś konto oraz aktywowałeś kartę to pozostały Ci do wykonania dwa zadania 🗓 w październiku:

 • 🔎 zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 wykonać min. 2 przelewy z konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto przez bankowość lub aplikację i zrobisz przynajmniej 2 zwykłe przelewy z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz na przykład przelać 2 razy po 1 zł na swoje konto w innym banku.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Czy to nie fajna promocja? Za dwa przelewy i logowanie bank zapłaci Ci aż 150 zł! Ale to nie koniec, równie łatwo możesz przecież dostać kolejne 200 zł. Rzućmy okiem na szczegóły.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 200 zł

Aby zdobyć drugą nagrodę będzie nieco trudniej, ale tylko nieco. Do wykonania masz tym razem trzy aktywności.

🗓 W listopadzie wykonaj łącznie wszystkie poniższe czynności:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji na telefonie

ORAZ

 • 🔎 wykonaj płatności kartą na min. 300 zł

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – ważne by w ciągu całego listopada wydać kartą łączną kwotę min 300 zł.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku (na przykład 5 przelewów po 200 zł będzie OK). Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

UWAGA

Jeśli nie wykonasz aktywności uprawniających do odebrania pierwszej nagrody to nie otrzymasz nagrody drugiej, nawet jeśli spełnisz aktywności w listopadzie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Chyba się zgodzisz ze mną że 350 zł w zamian za spełnienie tak łatwych warunków to bardzo przyzwoita kwota?

Pozostała Ci już tylko jedna rzecz do wykonania – 🔎 uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Chociaż nie, dwie rzeczy – jeszcze przemyśleć, na co wydasz nagrodę 🙂

 • 🗓 do 20 listopada otrzymasz wiadomość z adresu [email protected]asplus.pl o przyznaniu pierwszej nagrody. W wiadomości otrzymasz link z unikalnym kodem do logowania, dzięki którym uzupełnisz numer konta;
 • 🗓 do 26 listopada 🔎 zaloguj się za pomocą linku z wiadomości i uzupełnij numer konta w BNP
 • 150 zł otrzymasz 🗓 do 30 listopada;
 • do 23 grudnia otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (nic więcej nie musisz robić);
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 stycznia 2021 roku.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Podsumowanie

Na co wydasz swoją nagrodę? Codzienne wydatki? Prezent dla siebie lub bliskich? Odłożysz na jakiś większy cel? Ja obecnie czekam na nagrodę i kupuję czytnik do ebooków 🙂 Dzięki promocjom mogę sobie kupić rzeczy, na które normalnie szkoda byłoby pieniędzy 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Robert pisze:
  Zapisałem się do promocji, wypełniłem wniosek bankowy, otrzymałem SMSa ale nie mogłem podpisac umowy bo link w mailu był aktywny tylko 30 min a otworzyłem pocztę znacznie później. Co mogę teraz zrobić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Robert, zdzwoń na infolinię. Z tego co mi wiadomo link nie powinien być aktywny tylko 30 min, ale znacznie dłużej.
 2. Mmm pisze:
  A po jakim czasie można zlikwidować konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ogólnie to w każdym momencie, ale najlepiej po otrzymaniu nagrody – w przypadku wcześniejszego zamknięcia nagroda nie zostanie wypłacona.
 3. Zofia pisze:
  Czy można zapisać się do promocji, wypełnić wniosek, ale podpisać go w placówce banku?
  Chodzi o podpisanie umowy w banku – czy jest taka możliwość?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zofia, umowę podpisujesz elektronicznie, za pomocą sms-a : „Podpisanie Umowy ramowej odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti” Następnie kurier dostarcza tylko kartę i weryfikuje tożsamość. Moim zdaniem umowa podpisana w oddziale nie będzie się liczyć do promocji gdyż wtedy byłby odpowiedni zapis w regulaminie, a ten jasno mówi o podpisaniu umowy sms-em.
 4. Mariusz pisze:
  Wykonanie transakcji kartą przez aplikację, to jak mam to rozumieć?
  Czyli instaluje aplikację banku na telefon i podpinam kartę i płacę kartą normalnie np. Za zakupy na allegro, czy tak?
 5. Mariusz pisze:
  Aaaa napisaliscie nie liczą się transakcję payU.
  Szkoda, że we wcześniejszej promocji tego nie napisaliscie….
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz, o której dokładnie promocji teraz mówisz? 250 zł czy jeszcze wcześniejszej? Nie wydaje mi się żebym gdzieś pominęła to wykluczenie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz, skoro nie było w regulaminie wyłączenia transakcji płatniczych kartą przez PayU to na jakiej podstawie miałam tak napisać? „Transakcja Google Pay – transakcja bezgotówkowa dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC (liczy się data faktycznego wykonania, a nie zaksięgowania Transakcji Google Pay) w terminalu POS lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej (tzw. in-app payment), dokonana przy wykorzystaniu Karty zarejestrowanej w Aplikacji Google Pay, pobranej ze sklepu Google Play i zainstalowanej na Urządzeniach Mobilnych. Z Promocji wykluczone są Transakcje Google Pay wykonane w punktach o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu.” Niczego nie wymyślam sobie, tylko opisuję zgodnie z regulaminem, a ten do każdej promocji jest inny.
  • Mariusz pisze:
   Ale Pani w banku się upiera, że transakcja kartą za zakupy na allegro nie liczy się do promocji… To co ja mam robić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wykonywać dalej warunki 🙂 Już kiedyś stoczyliśmy batalię o to, żeby uzyskać odpowiedź na pytanie czy zakupy kartą na Allegro (nawet jak w wykluczeniach jest PayU) liczy się czy nie. I w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie że liczy się – w przypadku dokonania zakupów na Allegro i wybrania jako sposób zapłaty karty PayU jest jedynie pośrednikiem w transakcji. Zapytaj Panią który punkt regulaminu wg niej wyklucza takie płatności, jestem ciekawa odpowiedzi.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeszcze doprecyzuję: wykonałeś płatność na Allegro przez Google lub Apple Pay, nie zwyczajnie kartą? Ponieważ w warunkach jest podłączenie karty pod Google/Apple Pay. Na Allegro możesz zapłacić w ten sposób przez telefon (ściągasz aplikację Allegro i w sposobach płatności podstawia się Google Pay i wtedy płacisz w ten sposób). Może to miała na myśli ta Pani, że nie zapłaciłeś przez Google/Apple Paya tylko kartą poprzez wprowadzenie jej numeru podczas płatności za zakupy?
  • Mariusz pisze:
   Google pay na pewno jest zakładka do płacenia Google pay ale i tak trzeba było wprowadzić dane karty za pierwszym razem, numer itp. Jeszcze dodam, że konto allegro było na inną osobę niż karta, czy to mogło mieć znaczenie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie sądzę by to miało jakiekolwiek znaczenie, bank raczej nie rozróżnia do kogo należy konto na Allegro. Zapytaj w takim razie tej pani w banku gdzie jest zapis w regulaminie że taka płatności nie zostanie uznana.
 6. Jan pisze:
  Ile kosztuje ten sms co trzeba wysłać aby uzyskać numer pin do karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jan jeśli masz bezpłatne sms-y to nie powinien nic kosztować – przynajmniej mi kilka miesięcy temu nic dodatkowo nie policzyło.
 7. Sebastian pisze:
  Konto zakładałem w czasie trwania promocji, ale nie otrzymałem wiadomości mailowej od organizatora promocji, o której tu piszecie… Czy mogę to gdzieś zweryfikować? Ktoś ma pomysł?
  Pomyślałem, że może podałem błędne dane, więc wypełniłem ten mini formularz związany z promocją ponownie — pojawił się jednak komunikat, że te dane są już „użyte”.
  Kontynuować wypełnianie warunków promocji? Jak myślicie? 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sebastian, najlepiej skontaktuj się z infolinią banku i dopytaj, czy pomimo braku maila (nie wpadł na pewno w żaden folder typu spam?) jesteś zapisany do promocji.
 8. Lukas pisze:
  Czy już były wysyłane maile z linkiem do przyznania 1 części nagrody? Spełniłem wszystkie warunki i nie wiem czy czekać cierpliwie dalej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Lukas, podejrzewam że nie – maile mają być rozesłane do 20 a na ogół bank robi to w ostatnim dniu wyznaczonej daty.
  • Jan pisze:
   Ja dostałem wczoraj (18.11.2020) maila o spełnieniu wymagań do pierwszej nagrody…
 9. Al pisze:
  Nic nie dostałem mimo spełnienia warunków. Ktoś dostał może dopiero dzisiaj albo jest w podobnej sytuacji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli nie ma wiadomości w żadnych folderach (czasami wpada na przykład w SPAM) to napisz maila na ten adres: [email protected] Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego, jak również opis i przyczyny reklamacji – czyli w tym przypadku że pomimo spełnienia warunków nie potrzymałeś maila z linkiem do uzupełnienia numeru konta.
 10. koto pisze:
  wypłacili pierwsza czesc czyli 150 zl 🙂
 11. Jan pisze:
  Czemu nie dostałem maila o przyznaniu drugiej nagrody?

Napisz komentarz