Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Aż 300 zł do Biedronki za przetestowanie karty kredytowej od Citi Handlowego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,24%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 5 kwietnia.

Skorzystaj z tej promocji »

Podstawowe zakupy do domu zawsze stanowią większą część naszego budżetu. Staramy się oszczędzać, szukać promocji, ale jakby nie liczyć – na jedzenie i podstawowe artykuły życia domowego wydajemy znaczną ilość pieniędzy. Możesz nieco odciążyć domowy budżet – w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity od Citibanku i wykonanie nią płatności otrzymasz voucher aż na 300 zł do sklepów Biedronka.

Promocja potrwa 🗓 do 5 kwietnia.

Dla kogo jest ta promocja?

Dla pełnoletnich osób, mających źródło dochodu, które 🗓 od 1 stycznia 2019 roku nie miały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jak odebrać 300 zł do Biedronki – szybka instrukcja

Promocja należy do tych prostych, gdzie nie masz wiele do zrobienia. Wszystko sprowadza się tak naprawdę do założenia karty i płacenia nią za codzienne zakupy.

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 5 kwietnia z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Do wniosku musisz dołączyć dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy) – możesz zrobić to na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dołączyć je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić całkowicie on-line (selfie i zdjęcie dowodu) lub tradycyjnie, załączając do wniosku skan lub zdjęcie dowodu – wtedy będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie pracownik banku. Następnie podpisujesz umowę o kartę (z kurierem lub na maila) – i gotowe!

Pierwszy krok masz już za sobą, teraz czekasz tylko na dostarczenie karty.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej

🗓 Maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz (ściągniesz ją z Google Play lub App Store).

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Ostatni krok przed Tobą. Teraz wystarczy, że 🗓 od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nie chodzi o to, byś wydawał niepotrzebnie pieniądze na cel promocji. Wręcz przeciwnie – wystarczy że na jakiś czas, zamiast używać swojej zwykłej karty do konta, za zakupy będziesz płacił Simplicity. Płać nią za jedzenie, paliwo, ubrania, a nim się obejrzysz warunek promocji będzie spełniony. Im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Czas na nagrodę!

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o tym, że należy Ci się nagroda.

Sam voucher otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od momentu wysłania pierwszej wiadomości.

E-kod jest ważny przez 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Jest wielokrotnego użytku, czyli możesz nim płacić za wiele mniejszych zakupów. Po prostu mówisz kasjerowi, że chcesz zapłacić e-kodem i podajesz jego numer przy płaceniu. W przypadku zwrotu towarów za które zapłaciłeś e-kodem zwrot otrzymujesz w gotówce. Szczegółowy regulamin kart podarunkowych znajdziesz TUTAJ – możesz tu również sprawdzić, ile środków pozostało Ci na Twojej karcie.

PAMIĘTAJ!

Nie wypowiadaj umowy o kartę ani jej nie zamykaj przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LUTYM

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

Karta Simplicity – podpowiadamy, jak mieć ją za darmo

Zakładając kartę w tej promocji zyskasz nie tylko 300 zł do Biedronki. Drugą nagrodą są dużo łatwiejsze warunki do bezpłatności karty przez 12 miesięcy. Normalnie musisz płacić Simplicity na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym. W promocji zyskujesz to, że przez 12 miesięcy wystarczą płatności na tylko 300 zł w każdym okresie.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 12 października 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

11,46%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych i w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)

 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,24%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Łącz promocje, zyskuj więcej!

Moim zdaniem w promocjach bankowych nie ma co się ograniczać do jednej nagrody, skoro można ich mieć znacznie więcej. I tak na przykład w Citibanku możesz zgarnąć całkiem sporo: 300 zł do Biedronki oraz 150 zł gotówki za konto osobiste. Sprawdź koniecznie pozostałe promocje i wyciągnij z nich na maxa 🙂

Podsumowanie

Bardzo przyjemna i lekka promocja dla każdego, kto chciałby odciążyć chociaż trochę swój podstawowy budżet. Dodatkowo łącząc promocje możesz zyskać naprawdę sporo dodatkowej kasy. Powodzenia!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. DARIUSZ pisze:
  Witam,

  Mam pytanie: jak dlugo trwa ,,każdy okres rozliczeniowy” ?

  Prosze o odpowiedz.

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Okres rozliczeniowy trwa miesiąc, ale nie kalendarzowy – każdy ma swój indywidualny okres rozliczeniowy, w zależności od tego, kiedy karta została założona. Następnie masz czas na spłatę karty bez naliczania odsetek. Swój okres rozliczeniowy powinieneś znaleźć w szczegółach karty w bankowości.

Napisz komentarz