13 tys. osób skorzystało z ich bloga i odebrało bonus od banku. Dziś pokazują jak odebrać telefon LG K8 o wartości 549zł

Kiedy wracam w myślach kilka lat wstecz, uśmiecham się do siebie. Całą szkołę miałem trójki z j. polskiego, a dziś prowadzę z przyjaciółmi bloga o promocjach bankowych – Moniaki.pl, którego czyta codziennie ponad 3000 osób.

miniaturka_fb

Jak to się zaczęło?

Nikt z naszej trójki nie ma wykształcenia finansowego. To wszystko, co osiągnęliśmy zrodziło się z pasji. Z pasji do pisania i chęci pomagania innym.

Najzwyczajniej w świecie zauważyliśmy, że obecny rynek bankowy oferuje wiele okazji do zdobycia różnego rodzaju premii i bonusów. Raz jest to zwrot części wydatków na zakupy, innym razem 100zł w gotówce za założenie konta, a czasem markowy smartphone w zamian za korzystanie z karty kredytowej.

Nauczyliśmy się sprawnie poruszać w gąszczu ofert i regulaminów. Wiemy, z której okazji warto skorzystać, a których lepiej unikać. Wiedzą tą dzielimy się z czytelnikami na blogu. Ułatwiamy im zrozumienie zawiłych kwestii bankowych, a oni korzystają z różnych promocji i są wdzięczni za naszą pomoc.

Do tej pory z promocji bankowych, za pośrednictwem naszego bloga skorzystało już ponad 13 tys. osób.

Jaki jest Wasz największy sukces?

Niewątpliwie ogromnym sukcesem, jest to, że ponad 13 tys. osób skorzystało z promocji bankowych za pośrednictwem naszego bloga i fakt, że codziennie dostajemy wiadomości z podziękowaniami za pomoc oraz zdjęcia nagród, jakie zdobywają nasi czytelnicy.

2016-10-14_0949

Fragment galerii „Sukcesy czytelników” dostępnej na: https://moniaki.pl/dowody/

Czuję się autentycznie dumny wiedząc, że nasza praca ma sens i pomagamy tysiącom osób wybrać odpowiednią ofertę bankową i zdobyć przy tym dodatkowy bonus.

Jeśli natomiast miałbym wymienić jakiś jeden główny sukces to byłoby nim zdecydowanie dotarcie w zeszłym miesiącu do aż 224 564 osób i opowiedzenie o aktualnej promocji Citibanku. Można w niej, na łatwych zasadach zdobyć markowy smartphone LG K8 Lte.

Promocja ta, to od kilku miesięcy istny HIT na naszym blogu. Jest dziecinnie prosta, a nagroda naprawdę warta skorzystania. Bo niby kto nie chciałby odebrać za darmo upominku wartego ponad 500 zł?

Każda osoba, która ma skończone 21 lat i pracuje u obecnego pracodawcy min. 3 miesiące, może zawnioskować o taką kartę i tak, jak nasi czytelnicy, odebrać telefon LG K8.

Wszystkie szczegóły opisałem w artykule na blogu:
https://moniaki.pl/1-sprytny-sposob-na-lg-k8-citi/

Uważam, że zdecydowanie warto iść w ślady naszych czytelników – śledzić naszego bloga i korzystać z okazji, które opisujemy. Regularnie analizujemy rynek bankowy i wybieramy tylko te najlepsze promocje. Takie, na których najwięcej zarobisz.