Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

ANSWEAR.com (przy współpracy z Citibankiem) rozdaje ZA DARMO karty podarunkowe na ubrania o wartości 300 zł – przeczytaj instrukcję jak odebrać

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Tego się nie spodziewałem – Sklep internetowy z modą damską i męską ANSWEAR.com rozpoczął współpracę z Citibankiem i rozdaje karty podarunkowe o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolny asortyment z www.answear.com.

Prześwietliłem dokładnie regulamin tej promocji i przygotowałem instrukcję krok po kroku, dzięki której łatwo zgarniesz okrągłe trzy stówki za przetestowanie DARMOWEJ karty Citi Simplicity.

A co najważniejsze – nie ma tutaj żadnych losowań! Każdy, kto wykona kroki opisane w dzisiejszym artykule – otrzymuje taką kartę podarunkową. To nagroda GWARANTOWANA.

Promocja dostępna jest tylko przez internet i tylko na tej specjalnej stronie: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/300zl-lub-500zł-na-zakupy-w-answear-z-karta-kredytowa-citibank/

Co dokładnie dostajesz?

Poniżej wypunktowałem wszystkie szczegóły odnośnie tej karty podarunkowej:

 • Dostajesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł na zakupy na ANSWEAR.com
 • Robiąc zakupy wpiszesz w koszyku kod karty w polu „Karta Podarunkowa” i kwota do zapłaty zostanie obniżona o 300zł
 • Możesz te 300 zł wydać na dowolne przedmioty dostępne na ANSWEAR.com (nie ma wykluczeń!)
 • Nie ma minimalnej kwoty zamówienia aktywującej zniżkę
 • Możesz kupić jedną droższą rzecz lub kilka tańszych. Łączna kwota zamówienia zostanie obniżona maksymalnie o 300 zł
 • Możesz również zdecydować się na jakieś większe zakupy i mieć je po prostu 300 zł taniej dopłacając tylko różnicę
 • Ta elektroniczna karta podarunkowa jest wielokrotnego użytku. Możesz korzystać z niej przy kilku zakupach, aż wykorzystasz pełne 300 zł
 • Karta będzie ważna aż do 31.12.2017r. więc możesz ją zachować i użyć np. kupując prezenty na Boże Narodzenie
 • Nagroda jest oczywiście zwolniona z podatku i nie musisz się martwić formalnościami

Ponadto, jak już wspomniałem na początku liczba elektronicznych kart podarunkowych jest nieograniczona i nie ma żadnych losowań. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że zgłosić się do promocji możesz tylko do 31 lipca 2017.

Karta podarunkowa nie jest imienna, więc możesz również podarować ją komuś bliskiemu lub kupić za tę kwotę jakiś miły prezent. Możesz też przechować kartę kilka miesięcy (max. do 31.12.2017r.) i mieć idealny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie.

Dlaczego opłaca się im dawać karty podarunkowe praktycznie za darmo?

Widzisz, najczęściej słyszaną przeze mnie obiekcją jest “nie ma nic za darmo”. To prawda. Też uważam, że w życiu nie ma nic za darmo. Za wszystko płacimy. Zazwyczaj pieniędzmi, a kiedy nie płacimy pieniędzmi to płacimy wtedy swoim czasem, zaangażowaniem, uwagą.

W tej promocji też nie ma nic za darmo. Choć, jak już pisałem, wszystko jest bezpłatnie.

Zauważ, że płacisz tutaj właśnie swoim czasem i zaangażowaniem. Zaczniesz, w ramach testów, używać nowej karty Citi Simplicity i bank liczy, że Ci się ona spodoba. Wtedy zostaniesz z nimi na dłużej – mimo, że nie ma żadnych zobowiązań.

Bank współpracując z ANSWEAR.com zachęca Cię praktycznie darmową kartą podarunkową na 300 zł i ponosi ogromne koszty finansowe. Jednak kiedy przyjrzymy się temu bliżej, dla banku jest to nadal korzystna sytuacja.

Poniżej wypisałem kilka argumentów dowodzących, że Citibankowi i sklepowi ANSWEAR.com taka współpraca się opłaci. Mimo, że karta jest darmowa (bez haczyków). Ostatni argument wyjaśnia wszystko:

 1. Nagroda jest tylko dla nowych klientów Citibanku. Chcą przyciągnąć nowe osoby, które lubią modę i kupują ubrania. Liczą, że Ci klienci zostaną oni z nimi na lata i skorzystają z innych – już płatnych – produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście zostanie na dłużej.
 2. Zapewne będą dzwonić z Citibanku z propozycją dodatkowych produktów (płatnych albo darmowych ale z długim terminem przywiązania klienta), na które skusi się kolejna część uczestników.
 3. I chyba najważniejsze: Reklama w radiu i telewizji kosztuje nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując taką promocję Citibank i ANSWEAR.com nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie polecają tę okazję. W ten sposób obydwie marki zdobywają rozgłos i nowych klientów nie wydając nawet złotówki na reklamę. Część zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci karty podarunkowej i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz telewizji 🙂

Jak widzisz powyżej, wcale nie trzeba dodawać do oferty haczyków i ukrytych opłat, aby promocja opłaciła się zarówno dla ANSWEAR.com, jak i Citibankowi. Po prostu znają swoje statystyki i wiedzą, że część zadowolonych klientów zostanie z nimi na dłużej. O oszczędnościach na reklamie w radiu i telewizji już nawet nie wspominam…

Jaką kartę mam przetestować?

W promocji przetestujesz darmową kartę Citi Simplicity. Oprócz tego, że jest darmowa, ma również wiele innych atutów:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł
 • opłata za korzystanie z przyznanego limitu – 0zł
 • opłata za przedłużenie karty na kolejny rok – 0zł
 • karta dostarczana pocztą za 0zł (możesz poprosić o kuriera za 30zł)
 • dostajesz dodatkową “naklejkę do płatności zbliżeniowych”, aby móc płacić nawet gdy zapomnisz portfela
 • otrzymujesz dostęp do bankowości internetowej i możesz wygodnie śledzić swoje wydatki
 • aż 26 dni (okres bezodsetkowy) na przelanie do Citibanku kwoty wykorzystanej z limitu

Jedyny minus tej karty to – tak jak przy wszystkich kartach kredytowych – wysokie opłaty za korzystanie z bankomatów. Każda wypłata to koszt 3% wypłacanej kwoty (min. 10zł). Po prostu ta karta została stworzona do płatności bezgotówkowych (w sklepach i internecie) i tak należałoby jej używać.

Działa to jak zwykła karta kredytowa, którą pewnie masz teraz w swoim portfelu (a może nawet więcej niż jedną?). Z tą różnicą, że Citi Simplicity jest w pełni darmowa i dostajesz bonus w wysokości 300 zł za wyciąganie jej podczas zakupów.

A teraz zapraszam Cię do szczegółowej instrukcji, która krok po kroku pokaże Ci co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com.

Wykonaj te 3 proste kroki, aby dostać 300 zł

KROK #1 – załóż kartę

Biorąc udział w tej promocji zakładasz kartę Citi Simplicity (nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę). Wypełniasz formularz, jak na obrazku poniżej, a kilka dni później oddzwoni konsultant z Citibanku, odpowie na Twoje pytania i dokończycie formalności.

WAŻNE: Rozmawiając z konsultantem powiedz wyraźnie, że wybierasz premię 300 zł i nie chcesz korzystać z opcji pożyczki i „Planu Ratalnego Komfort” (nie podawaj swojego numeru konta!). Jest to opcja płatna i choć pozwala zdobyć 500 zł zamiast 300 zł, to opłaty z tym związane sprawiają, że ta opcja traci sens.

Zwyczajnie powiedz, że wybierasz premię 300 zł i zrezygnuj z opcji pożyczki – wtedy wszystko będzie dla Ciebie bezpłatne.

Do promocji dołączyć mogą wszystkie osoby, które nie miały karty głównej w Citibanku po 1 stycznia 2015. Ważne tylko, aby spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

c) EMERYCI i RENCIŚCI

 • dochód w wysokości min. 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

Jeśli spełniasz powyższe kryteria to do promocji dołączysz w 2 minuty wypełniając formularz na tej specjalnej stronie.

Na dołączenie do promocji masz czas do 31 lipca 2017 r. do godziny 23:59.

Do końca promocji pozostało:

Zachęcam jednak nie czekać do ostatnich dni bo im szybciej wypełnisz formularz tym szybciej dostaniesz voucher do ANSWEAR.com na 300 zł. Poza tym… Z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób odkłada dołączenie do promocji „na później” i albo o niej zapominają, albo dołączają ostatniego dnia wraz z setkami innych osób i procedura bankowa się wtedy mocno wydłuża.

W ciągu 3-7 dni po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej oddzwoni do Ciebie konsultant z Citibanku, zapyta o Twoje dochody, które są potrzebne, aby dobrać odpowiedni limit na karcie i ustali z Tobą dokument, który poświadczy ile zarabiasz.

Na przygotowanie tego dokumentu będziesz mieć spokojnie kilka dni. Zazwyczaj wystarczy wydrukować wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy.

Z konsultantem na infolinii ustalisz również termin i miejsce, pod które przyjedzie kurier z umową do podpisania. Do podpisanej umowy dołączasz wtedy ten wyciąg z konta (lub inny wybrany dokument).

I to tyle. Później należy tylko czekać na kartę, która trafi do Ciebie zwykłym listem pocztowym. Bez żadnych opłat. Ewentualnie gdybyś miał takie życzenie, to powiedz o tym konsultantowi i kartę może przywieźć kurier – kosztuje to wtedy 30 zł.

KROK #2 – zaloguj się do bankowości internetowej

Drugim krokiem w drodze po otrzymanie karty podarunkowej na 300 zł jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt – należy zrobić to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (sprawdź datę na dokumentach). Krótko mówiąc, jeśli umowę podpiszesz w czerwcu (data na umowie), to logowanie spełniające warunek promocji wykonasz w czerwcu, lipcu lub sierpniu.

Oczywiście możesz się logować więcej niż 1 raz. Chodzi tylko o to, żeby nie zapomnieć o logowaniu zanim upłyną 2 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy. Najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty i mieć temat z głowy.

KROK #3 – płać kartą za zakupy

Trzecim krokiem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy kasie wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby bank przyznał Ci kartę podarunkową, musisz wydać łącznie 500 zł. Na szczęście nie musisz robić tego od razu. Masz na to 2 pełne miesiące. Kwotę tę trzeba przekroczyć do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa z bankiem.

Jeśli umowę podpiszesz w czerwcu (liczy się data na umowie), to płatności na łączną kwotę 500 zł wykonasz w czerwcu (zostanie Ci pewnie jeszcze kilka dni czerwca po podpisaniu umowy) oraz w lipcu i sierpniu.

Będziesz mieć 2 pełne miesiące, więc jestem przekonany, że 250 zł miesięcznie jest to dla Ciebie realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają się wszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Oprócz tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV z odwrotu karty.

Jak widzisz, zrealizowanie tego zadania w ciągu 2 pełnych miesięcy jest banalnie proste. Później wydaną kwotę przelewasz do Citibanku w okresie bezodsetkowym (26 dni od wystawienia wyciągu).

Oczywiście transakcje kartą na 500 zł możesz wykonać szybciej niż w 2 miesiące. Może to być kilka czy nawet kilkadziesiąt mniejszych zakupów lub jeden większy.

Pamiętaj tylko, że wypłaty z bankomatu to transakcje gotówkowe i nie liczą się do promocji. A oprócz tego są przy tym typie karty bardzo drogie (minimum 10zł za jedną wypłatę).

Bank nie zaliczy do promocji również transakcji zwróconych, zwykłych przelewów, transakcji związanych z hazardem oraz opłacania rachunków bezpośrednio przez panel bankowości internetowej Citibanku.

I to właśnie jest już cała “recepta na sukces” i zdobycie karty podarunkowej na 300 zł do ANSWEAR.com. Poznałeś wszystkie kroki i możesz z pełną świadomością kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zgłosić się do promocji:

Wypełnij formularz i odbierz kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Tu znajdziesz Twoją kartę podarunkową:

To już wszystko. Elektroniczną kartę podarunkową otrzymasz do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data na dokumentach).

Znaczy to, że jeśli założysz kartę w czerwcu, to przed końcem września dostaniesz kartę podarunkową o wartości 300 zł.

Otrzymasz ją jako wiadomość prywatną w panelu bankowości internetowej. Wystarczy w odpowiednim terminie zajrzeć do panelu bankowości internetowej, skopiować kod przyznanego Ci bonu i cieszyć się z zakupów.

Tutaj będzie Twój voucher:

Wypełnij formularz i odbierz kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

Kiedy już przetestujesz kartę Citi Simplicity i odbierzesz voucher może stać się jedna z dwóch rzeczy: karta spodoba Ci się i zechcesz zostawić ją na dłużej (w końcu jest darmowa!) albo uznasz, że jednak jej nie potrzebujesz i rozwiążesz umowę z Citibankiem.

Oczywiście nie ma żadnych zobowiązań i z karty możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu karty podarunkowej. Obowiązuje 30 dni wypowiedzenia.

Umowę możesz wypowiedzieć:

 • w oddziale banku
 • wysyłając list polecony
 • telefonicznie
 • poprzez panel bankowości online

Kwestię tę gwarantuje XIV rozdział umowy:

Możesz zatem potraktować tę promocję jako okres testowy karty w Citibanku. W dodatku sam zdecydujesz ile będzie on trwał. Sprawdzisz, jak Ci pasuje taka karta i otrzymasz za to kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że jej nie potrzebujesz, to wystarczy kilka kliknięć w panelu online lub jeden telefon do Citibanku, aby wypowiedzieć umowę.

Wypełnij formularz i odbierz kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Ile potrzebujesz nadgodzin w swojej obecnej pracy,
aby zarobić 300 zł ?

Zastanów się, ile nadgodzin musiałbyś wziąć, aby dodatkowo zarobić 300 zł na zachcianki modowe? Teraz wystarczą 22 minuty:

Czasu na wykonywanie płatności kartą nie liczę, bo i tak już robisz zakupy. Teraz po prostu wyjmiesz z portfela inną kartę.

Wszystkie formalności załatwisz zdalnie z domu. Nie musisz nawet wstawać z wygodnego fotela. Zapomnij o staniu w długich kolejkach i traceniu cennego czasu. Kurier z umową przyjedzie do Twojego domu lub biura, a Ty w łatwy sposób zarobisz dodatkowe 300 zł. Dołącz do promocji teraz klikając w poniższy link:

Wypełnij formularz i odbierz kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

Informacja: Często ludzie pytają mnie: “Ale co Ty w ogóle z tego masz? Dlaczego całymi dniami przesiadujesz przed komputerem pisząc o bankach?” Spieszę z odpowiedzią.

Otóż linki prezentowane na stronie to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza to, że otrzymam od banku kilka złotych prowizji za to, że skorzystasz z tej promocji. Ciebie to nic nie kosztuje, więc możesz potraktować to jako formę podziękowania i docenienia pracy, jaką włożyłem w rzetelne prześwietlanie promocji. To taki układ wygrany-wygrany, w którym Ty dostajesz voucher 300 zł, a ja dodatkowe kilka złotych za wyjaśnienie Ci wszystkich szczegółów.

I zasadniczo to już byłoby na tyle. Wiesz już wszystko o tej promocji… Teraz pozostaje Ci już tylko podjąć odpowiednią decyzję…

Dwa słowa zakończenia

Ta promocja bardzo mi się podoba. Tym bardziej, że nie zawiera żadnych haczyków. Wystarczy założyć DARMOWĄ kartę i wydać na codzienne zakupy 500 zł, aby dostać dodatkowe trzy stówki.

To tak jakbyś otrzymał 60% zwrotu za swoje codzienne zakupy. Promocja jest zdecydowanie godna polecenia.

Na koniec dodam, że regulamin promocji przewiduje również możliwość zdobycia bonusu w wysokości 500 zł. Niestety jest to już mniej korzystna opcja, ponieważ wymaga skorzystania z „Planu Ratalnego Komfort”, który kosztuje 20 zł miesięcznie plus odsetki od rat (10% rocznie).

Polecam pozostać przy opisanej w artykule opcji na łatwe 300 zł. Ta promocja zdecydowanie jest warta skorzystania.

Moja ocena promocji: 5star

Wypełnij formularz i odbierz kartę podarunkową na 300 zł do ANSWEAR.com >>
(w ciągu 3-7 dni oddzwoni konsultant, odpowie na pytania i wyśle kuriera z umową)

PS. Zainwestowałeś dobrych parę minut w przeczytanie całej instrukcji i wszystkich szczegółów. Nie zmarnuj tego czasu. Kliknij w powyższy link i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Szkoda byłoby wrócić tutaj za kilka dni i czytać od nowa.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Ania pisze:
  Witam czy należy wydać równe 500 zł czy ta kwota może być wyższa?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kwota może być wyższa, ważne aby nie było mniej niż 500 zł. 🙂

Napisz komentarz