Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz głośnik JBL flip 4 za płatności kartą walutową Kantora Walutowego Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Bankobecny klient

Dzisiejszą promocję podrzucił nam czytelnik Dawid, który dał nam znać, że na stronie Kantora Walutowego Alior Banku pojawiła się informacja o promocji, w której można wygrać głośniki JBL flip 4. Pomyślałam – fajnie, sprawdzam!

Promocja faktycznie jest, a w niej 111 osób, które będą w niej aktywne zdobędzie wspomniane głośniki, gdzie jeden wart jest ok. 400 zł. Aby w ogóle skorzystać z promocji trzeba być klientem Kantora Walutowego Alior lub stać się takim klientem. Później to już wszystko idzie z górki.

Kantor Walutowy w Alior Banku, czyli…

fajne rozwiązanie dla osób, które szukają sposobów na wymianę waluty za pośrednictwem internetu i to na wyjątkowo korzystnych warunkach, o wiele lepszych niż standardowo proponują banku. Najbardziej do gustu przypada klientom wyjątkowo niski spread. Sprawdźmy więc czym charakteryzuje się Kantor Walutowy w Alior Banku:

 • prowadzony dla wielu walut: EUR, USD, CHF, GBP, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, JPY, NOK, RUB, SEK;
 • 0,66% – konkurencyjny, niski spread;
 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za wydanie karty jeżeli w ciągu 6 miesięcy od dnia jej otrzymania wykonamy min. 1 płatność;
 • 0 zł – za miesięczne utrzymanie karty;
 • 0 zł – za wypłaty w bankomatach w kraju (w zł);
 • 0 zł/ 9 zł – opłata za pierwszą wypłatę za granicą / 2 i każda kolejna wypłata;

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to naprawdę dobra propozycja. Ktoś może napisać, że Revolut jest lepszy – ok, zgadzam się, o tym też napiszemy artykuł, ale teraz skupiamy się na Alior Banku.

Jak krok po kroku odebrać głośnik JBL flip 4?

#1 KROK – najpóźniej do 31.08.2018 roku przejdź na specjalną stronę Banku i zarejestruj swój udział w promocji.

#2 KROK – aktywnie płać kartą walutową, pod uwagę Bank będzie brał płatności wykonane za min. 5 EUR/USD/GBP (w zależności od tego w jakiej walucie masz kartę). Ale żeby promocja była „bardziej atrakcyjna”, Bank wprowadził listę punktów z kodami MCC, w których wykonanie płatności nie będzie zaliczone w promocji:

 • 4111 – usługi transportowe
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne
 • 4900 – płatność rachunków
 • 6012 – instytucje finansowe
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna
Uwaga! Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Alior Banku to pamiętaj, że oprócz założenia konta walutowego w Kantorze Walutowym, możesz założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku w tej promocji i zgarnąć dodatkowe 100 zł premii

To wszystko! 

Teraz czas na nagrody, dokładnie Bank przyzna 111 głośników dla tych osób, które do 31.08.2018 roku wykonają jak najwięcej płatności kartą, na jak najwyższą oczywiście kwotę. Ważne jest to, że płatności muszą być wykonane i zaksięgowane.

Informacje o przyznaniu nagród będą udostępnione do 20.09.2018 roku,  po zalogowaniu się do bankowości online Kantora Walutowego. Z kolei będą one wysłane do 30.09.2018 roku.

Jeżeli więc ktoś z Was wybiera się na zagraniczne wakacje i wie, że będzie dużo płacić w USD,GBP lub EURO to myślę, że powinien skorzystać z promocji Kantora Walutowego Alior Banku. Zakładamy fajne konto, na bardzo dobrych warunkach i do tego możemy zgarnąć miłą nagrodę!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Mateusz pisze:
  Czy karta walutowa ma 3d secure ?

Napisz komentarz